Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
13. mar 2010

no neviem,to pocujem prvy krat...tu v Ba sa to urcite neda...mi to pride trochu cudne,keby si mamicky tehulky,ktorych je teraz straaasne vela rezervovala kazda izbu,nastal by v tom pekny chaos podla mna ☹ a naozaj minimum mamiciek rodi v termine takze tie rezervacie by nemali ani ziadny zmysel...alebo nemam dostatok info ☹ kocky uz ste nieco take poculi?

katty17
13. mar 2010

Miri, mas pravdu co sa tyka tej rezervacie nadstandardu v BA. aspon kamosky ktore rodili v ruzinove v BA tak si tiez nemohli rezervnut dopredu. vraj kvoli tomu ze nemozes vediet presny termin, pokial nemas dopredu urceny cisarsky alebo vopred dohodnuty termin porodu. vznikal by potom velky chaos . tak dufam ze sa nam ujdu nadstandardy 😉

katty17
13. mar 2010

babule, ja som neodolala a opat som kupila cosi malej Sandričke 😉 . kupila som uz cosi na jesen 😀 . nemohla som to tam nechat za take skvele vypredajove ceny 🙂.

stanka33
13. mar 2010

Ahojte...kukla som dvakrat moje Dvd z 3Dcka a som chcela pridat nejaku foto....baby ta nasa mala sa vobec nechcela fotit ( asi nebude po mne) vsade ruky na tvari a uplne nalepena na bok no co uz nechame sa prekvapit...

katty a co si pekne kupila...ja jedny ruzove dupky s trickom Macka PU..nic pekne nemali.....

zrzi aj my tak nakupujeme, do bipy nechodime....ale usetrit na jednom mlieku 5 euro co mame na dva tyzdne sa oplati...tak vyjde vzdy na vyzivky-olovrat a nejaky obedik ked nemam cas varit...a dnes aj malemu na tricko 🙂

a dobru zlavu ste mali..... 🙂 🙂 🙂
a aku postel idete kupovat malej aj my by sme mali nieco pre Jurka vymyslet ale bojim sa ze z normalnej spadne...

katty17
13. mar 2010

stani, kukni do mojho albumu 🙂 strasne je podarena ta suknicka s pulovrikom. je taka velmi jemnuckaaaa. a ta bundicka ani nevravim. 🙂

stanka33
13. mar 2010

jaj Katty pozrela som do albumu...kde na to chodis????pekne....ta bundicka je supper s kapuckou....
ja vyuzijem aj nejake veci po malom....co s nimi hlavne bundicky mi bude za tymi vecami luto....aj dnes som ich preberala ☹

katty17
13. mar 2010

stani, keby som mala po kom detit pre miminko, tiez by som tie vecicky brala. ved tvoja Lili moze po malom nosit takmer vsetko. nevadi ze bude mat chlapcekovske farby 🙂 . aspon usetris korunky na ine drobnosti .

terina25
13. mar 2010

Ahojte baby.

nejako sem nestíham chodiť ☹ nemám čas vás ani čítať.čítala som len 1 stranu dozadu...

ste niektoré písali o Maďarsku.My sme boli min.týždeň a ľutujem.Už sa to tam neoplatí.všetko rovnaké ako u nás cenovo,takže už viac nepojdeme.

A zabudla som sa pochváliť.Čakáme chlapčeka.Takže splnil sa mi sen 😉

tinka:bola si u Dankovčíka??asi áno.ja som bola tiež a presne ten istý problém som mala,že si malý zakrýval tvár,tak mi doktor ,,búchal,, po bruchu,ale tiež ignorácia 😀 Najbližšie idem 30.3.na 4D utz,aby nám napálili na DVD,tak som zvedavá 😉 chcem sa ťa ešte spýtať,kde budeš rodiť.lebo napr.v novej nemocke sa nedá rezervovať izba,len v starej...

zrzulka
13. mar 2010

Tak tak v ba sa neda rezervovat nadstandard ale ja osobne ani nechcem. ja som bola na izbe len s jednou mamickou a aspon mi smutno nebolo. Aj sme si pomahali, poradili ... Ked som bola jednu noc bez spolubyvajucej tak mi to prislo take zvlastne :o)))))ja zase nie som nejako narocna v tychto veciach ....

stani ty to mas super ze po malom mozes obliect ale nas by vyzeral asi trosku zvlastne v ruzovom ci suknicke. 😀 Tiez som dnes triedila veci a veruze mi skoro aj slza usla ked som pozerala na tie vecicky po malej.... Uz ich nikto neoblecie :((((((((((((((((((((
Ale zase sa tesim ze som sa mohla vyburit na vybavicke pre maleho, ma skoro vsetko nove, len par veci po malej bude mat....

terina25
13. mar 2010

my máme tiež ten problém s oblečkom.Je mi ľúto ,že už ho nebudem mocť využiť,lebo všetko je skoro nové.Keďže vekový rozdiel medzi krpcami bude minimálny.a vyhodiť to zase nechcem.dala som za to kopec peniažkov...

zrzulka
13. mar 2010

teri gratulujem ku chlapcekovi a splneniu snika :o)

Tinka tebe k dievcatku :o)

katty vazne peknu vybavicku chystas pre sandricku. Bude paradnica... kraaaaaaaaaasne

Stani a ake mlieko kupujes Jurkovi??? ja som uz aj chcela prejst na kravske ale mne to neda... mala je mliekoholik, pokial mi pije Nutrac tak jej ho robim.... V podstate jej davam len rano k ranajkam 210ml ... Potom cez den ma jogurt, syr, kasu.... A v bipe sa to oplati ak mas kartu....my sme si tam zvykli nakupovat....

terina25
13. mar 2010

zrzulka:ďakujem 😉

mirka285
13. mar 2010

Zrzi ved na nadstandarte nie si sama 🙂 mne ide hlavne o sprchu a toalety,je to super ked ich ma clovek na izbe 😉 Katty uz som vyspehovala album,dobre si kupila,ja som dnes od nudy objednala oblecenie pre malu za 100 eur cez internet🙂)Gabko ma asi priskrti,uz minule sa ma pytal ci cakame trojicky ked stale nieco nakupujem 😀

zrzulka
13. mar 2010

Nie? neviem na Orl co chodim s malou tak tam su mamicky s detmi same. neviem ake to je na porodniciach... priznam sa ze nikdy som po tom nepatrala, len co viem od znamych co tak boli... AKo to myslis s tymi sprchami a WCkom????. ved tie mas na izbe aj ked nie si na nadstandarde. Aspon na Antolskej to tak bolo. v Ruzinove nie?????Co vlastne znamena ten nadstandard. To je len to ze mas WC na izbe? nic viac? No to som prekvapena....

zrzulka
13. mar 2010

To je inak dobre od veci ked nie je zena na nadstandarde sama... som myslela ze vlastne preto chcu byt mamicky na nadstandarde, aby boli same, aby tam mohol byt s nimi aj muz ... rodina...

tinka349
13. mar 2010

TERINA - o novej nemocnici newem ako to tam funguje, ale v starej mi robi naj kamsoka porodnu asistentku a na sestonedeli mam dalsi super kamosku, takze ja budem mat nadstandard urcite. A v KE si na nadstandarde sama, a ja aj asi budem chciet...ma to aj mnoho vyhod...hlavne v noci ked deturence placu a budia sa navzajom a aj mamicky...a tak ma zobudi len moja bambulka 😀 Takze ja som si uz vybrala staru nemocnicu...ak chces tak ti zozeniem na nich cislo kde sa da izba rezervovat ak tam budes rodit. A bola som u Dankovcika dnes poobede ale robil Dr.Grochal ci ako sa volal a straaaaasne zlaty bol.....na dvakrat mi robil USG lebo mala sa skryvala 😀 ale oplatilo sa cakat, nakoniec sa ukazala po veeelkom doprosovani...

A ja som si vecicky nakupila vopred z Anglicka zopar neutralnych a mam tam aj rodinu, takze ma pravidelne zasobuju s niecim novym 😵

mirka285
13. mar 2010

V Ruzinove aj na Kramaroch ste na nadstandarte dve,dokonca aj tri,a na Kramaroch je jedna izba kde si sama...ide o to ze na izbe mas WC a sprchu,k dispozicii stale ciste pradlo,vlozky,televizor a vyber z jedal 🙂 ako je to na Antolskej neviem

zrzulka
13. mar 2010

Tinka ved prave tak si ja predstavujem nadstandard ako opisujes. pride mi to normalne ked je zena na izbe sama. ved nie kazdemu vyhovuje spolocnost... Tiez som sa blbo citila ked moja mala plakala v noci a spolubyvajuca tam dietatko nemala ... V tomto pripade by som brala nadstandard lebo nie som rada ked niekoho obmedzujem.... Inak ono v porodnici je to tak ze su malokedy chvilky "ticha" Vzdy tam nejake dietatko place... obcas sa stane ze je ticho ale nie je to tak casto 😀

zrzulka
13. mar 2010

Diki Mirka za objasnenie. dakujem pekne ked je to takto... ved to nie je o nic viac ako ked na nadstandarde nie si ... Ciste pradlo som mala aj tak, akurat tu Tv nie ale ta mi tam vobec nechybala. ja som sa stale pozerala na malu, nevedela som sa vynadivat na ten zazrak.... To bol krasny obraz... ten najkrajsi na svete 😀 😀 😀
Jedlo sa dalo jest a muz aj mama mi nosili ked som mala chut na nieco ine ....
Na Antolskej je to tak ze su dve izby prepojene zachodom a sprchou. nikdy sa nestalo zeby som musela na WC alebo zachod cakat....ja mam rada spolocnost a som prisposobiva takze s tymto som problem nemala....

stanka33
13. mar 2010

Zrzi pijeme NESTLE JUNIOR v postate vylepsena Beba 3, maly pije niekedy aj v noci, a rano tak dopkopy 250 lm 280 podla toho ci ma v noci a vecer 250 ml tiez..tak sa na to tesi az place za mliekom...a davam aj ja umele kvoli vitaminkom....a laktobacilom ale polievocky rovbim z kravseho aj privarky...inak papa jogurtiky, kase...
inak aj mne je luto za vecickami hlavne takymi od polroka to som uz santila po obchdoch....tie malinke su v pohode aj tak furt preliekas a najlepsie su dupky a pyzamka ale potom ...... no aspon mozem nakupovat nove.....este len zacinam kedze sme iba od stredy naisto vedeli

teri gratulujem k chlapcekovi , a tinke k dievcatku...

a ten nadstandard ste asi mysleli na Kramaroch bo tam su spolocne sprchy iba na nadstandarde mate na izbe...a nie si tam sama ako na Antolskej ale ste tam dve

mirka285
13. mar 2010

na Kramaroch ta moze muz navstivit na izbe ale nie prespat,je strane vela rodiciek a nato aby izby okupovali nasi muzickovia je malo miesta 😝 a podla mna je super ze na izbe ste dve,mozte si navzajom poradit,postrazit si deti ked sa jedna sprchuje a pod.,aspon ja osobne by som nechcela byt sama na izbe,ale nadstandart chcem urcite,tak snad sa mi ujde 😝 alebo pojdem do Kosic rodit ked sa to tam da rezervovat..i ked mne to pride nefer rezervovat dopredu,podla mna je to dobre tak ako to je,kocka porodi a ked ma zaujem o nadstandart a je volny tak tam ide ked nie tak smola..takto dopredu rezervovane,to si viem predstavit,dostanu ho len zname niekoho a obycajne kocky bez znamosti maju smolu 😠

petrap001
13. mar 2010

no zienky,ja asi take problemy ako nadstandard riesit nebudem,lebo tu uz pustaju domov na druhy den 😲 😲 😲 takze ja sa tak akurat raz vyspim,teda ked sa vyspima a idem domov.a na izbe si sama max dve.a ked pojdem domov tak bude ku mne chodit midwife,kontrolovat bejby,vazit atd.no na nieco je to asi aj dobre,lebo doma sa urcite zena citi lepsie doma ako v nemocnici.aj mne sa to zdalo strasne malo,ked si pomyslim ze na slovensku si v nemoznici 5 ci kolko dni.no tak uvdim ako to vsetko dopadne 😀 😀

tinka349
13. mar 2010

No ano, ale tak treba si za to priplatit ...v KE to stoji 850 sk na tejto stranke dole je fotka nadstandardu :

http://www.fnlp.sk/index.php?option=com_content...

vyzera celkom fayn 😀

zrzulka
13. mar 2010

Mirka tak je to ale vsade ak nemas znamost... ja to poznam velmi dobre .... 😒 prajem ti aby sa ti ten nadstandard usiel.... ty budes na Kramaroch???? A to je fakt ze ani ja nie som velmi rada ked som v nemocke a pride niekto za mnou na izbu ... pride mi to take nefer voci spolubyvajucim... Citim sa tak cudne, ine by bolo keby som tam bola sama....

Stani aj u nas je to tak s mliekom :o))) Ked vidi ze jej zarabam tak sa tak tesi... zlaticko moje mliekoholikove... my sme v podstate ani neskusali mlieka. ten Nestle sme mali raz ale teraz uz len Aptamilk (u nas Nutrilon) V rakusku sa da kupit aj taky ze od 2 rokov. Tu na Sr som to ani nevidela predavat...
A uvidis ze sa viac vysantis pri kupe dievcenskych veciciek. saticky, suknicky... su take rozkosne... ja strasne rada nakupujem pre malu ....

stanka33
13. mar 2010

inak ja som bola na Antolskej s 5 dni tri dni sama na izbe a poviem Vam bolo to hrozne nemat sa pomaly s kym porozpravat ked sme boli dve tak bolo veselsie ja cas rychlejsie ubehol.....

tinka349
13. mar 2010

petrap001- no ja som sa aj preto bala rodit v UK, hoc tam mame trvaly pobyt...ODroti ta len sestricka, lekar dojde max.len ked su komplikacie....a to ze ta pustia domov na druhy den ma aj nevyhody - hlavne ked ma male zltacku, zena krvaca a taaak....no ale je tam ta midwife...tak ja newem, je to aj dobre a aj nie... 😖

zrzulka
13. mar 2010

peti waw, aj ja chcem ist na druhy den domov. Tu na Sr nic take nie je. ja som bola s malou az 11 dni v porodke... celu vecnost 😒 Este ze som nebola na nadstandarde. kto by to platil? 😀 4 dni sa daju ale 11???

zrzulka
13. mar 2010

Stani presne tak ja som tiez bola jednu noc sama a veruze to bolo take smutne... No a potom som bola dva mesiace sama v nemocke a to uz bolo na cvokhaus... (doslovne)

tinka349
13. mar 2010

zrzlulka - no za tych 11 dni na nadstandarde by si mala original letnu dovolenku 😀 a tohto roku nam dovolenka v lete asi nehorzi, takze vidim to na dovolenku v nemocnici 😀

katty17
13. mar 2010

stani, mozeme si dat spolu nadstandart v ruzinove. mame takmer rovnaky termin 🙂 .
nadstandart v ruzinove znamena ze ste dve na izbe a mate tam sprsku, wc ....
ozaj baby, vedeli ste ze v tej Bibe v rakusku byvaju babydays?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre