Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
1. apr 2010

SUPER MIRKA, GRATULUJEM, nie je na to, ked mas uz iste.....aj ja mam.
JA som nasrata na nase Tesco, nenasla som tam ten sterelizator, a ked som sa chcela spytat na info kde by mohol byt, tak ze si mam najst od elektro cloveka. Spytala som sa dvoch, ti nemali zaujem so mnou komunikovat...taka som nasrata na nich. Ani posraty spenat nemali, letela som do dvoch dalsich obchodov s dcerkou... 😠

mojalili
1. apr 2010

LEalax---- v 20 tt je vidiet pohlavie, ale asi lekar si nebol isty, tak ti nechcel povedat. V 30 tt je dalsi podrobny screening, ja idem teraz nan....takze asi tak... 😉

mojalili
1. apr 2010

PArdon, to mala byt LEanax..... 😕

kocky, ja som taka rada, ze som doma...pohodaaaa, nie ako v praci...

leanax
1. apr 2010

Vyššie na tejto stránke čítam o pribratých kilách. Ja som kedysi vážila 45kg. V čase otehotnenia som mala už 55kg a teraz v 24 týždni mám 68kg. Včera som bola na pohotovosti mala som problémy s točením hlavi a silným vracaním a pán doktor sa ma opýtal koľko vážim. Tak som mu povedala, že som od začiatku tehotenstva pribrala 13kg. Vraj je to dosť veľa. Tak asi to s jedením preháňam. A môjmu mužíkovi som sa tiež akosi prestala páčiť, lebo je doslova a do písmená občas až odporene odmietaví a má pripomienky voči mojím kilám. Tiež sa mu páčia skôr kostri obtiahnuté kožou. Nevadí ja to prežijem veď nemôžem byť tehotná aj chudučká, ale už sa teším ak budem môcť začať chudnuť, potom mu to všetko vrátim aj s úrokami. Takže baby, ktoré máte doma to čo ja tak sa len držte.

mirka285
1. apr 2010

Mojalili neboj,oni tie sterilizatory stale priebezne dostavaju,len su hned fuc...musis vystihnut ked akurat pridu,ja som tiez az na treti krat kupila...na a mas pravdu,som kludnejsia ked uz mam doktora 🙂 Leanax ja som pri prvom tehu tiez vela pribrala ale muz mi to nevyhadzoval na oci...teraz je to lepsie,jem normalne,ale aj celkom normalne asi priberam 😉

tinka349
1. apr 2010

leanax - tak vidim, ze sme na tom skoro rovnako....moj muz kedysi ked sme este byvali spolu, chcel sex kazdy jeden den ! a teraz???? tak raz do mesiaca? ale tak nebyvame spolu....takz aj to raz do mesiaca mu asi odopriem, ench si najde dajaku hrkajucu kostru 😠 A nasim deturencom uuuuuuuuuuurcite nebude prekazat, ze mamina pribrala zopar kil 😀

Idem si dnes kupit na seba nejake sexi pradelko 😎 urobim si radost ked uz nic ine 😀 a mozno aj ten sterilizator ak budu mat v tescu....

a to len ja som taky spachtos, ze vstavam o pol 12tej? 😕 😕

tak zatial pekny dnik 😵

silvia.vesela
1. apr 2010

Ahojte kocky,
tak ja som pribrala zatial 9kil, teraz sa mi to stoplo, ale sestricka sa smiala, ze to este len zacne. 🙂
A je mi to tiez jedno kolko priberiem, nech je maly zdavy a silny.
U nas doma je to skor opacne, manzel ma chut na sex aj kazdy den, ale sexovat nemozeme, lebo mam trochu nizsie placentu. ☹
Ale co by sme pre tie nase male babatka neurobili. 😉

leanax
1. apr 2010

No čo sa týka sexu, tak predtým musel naháňať muž mňa, lebo nemala som veľmi chute na neho. Teraz akoby sa to zvrtlo, ja by som len trtkala a trtkala, ale môj môž zase nie, uteká predomnou a ani sa ma nechce dotknúť, vraj až po pôrode ked schudnem. Tak som vyhlásila vojnu a povedala mu, že ak ma nechce tučnú nebude ma mať ani chudú a že nieje jediný muž na svete. Zabralo to aspoň kus. Sex síce nieje to čo predtým, mám trošku bolesti pri tom tak som radšej aj ja ustúpila. Ale nedám sa od neho ponižovať, ak sa mu nepáči tak nech mu potomka donesie bocián. Chichi už si z neho robím srandu , už som odolná voči jeho narážkam.

mirka285
1. apr 2010

neviem preco kazdy hovori ze najviac sa pribera v poslednom trimestri...podla mna to je individualne...ja som zatial najviac pribrala v stvrtom,a praveze teraz v siestom nejmenej...tak som zvedava ako to pojdedalej...dufam ze velmi velmi pomaly 😉

mirka285
1. apr 2010

no tak som rada ze nemam taketo problemy..moj fesak sa absolutne nevyjadruje k mojmu priberaniu..jemu sa zda ze priberam normalne ako tehotna a tesime sa na malinku ...ale zato sa snazim starat o seba,aj ja namalujem ked ideme do mesta,aj vysoke podpatky stale nosim aj nechty nalakujem...takze myslim ze nema najmensi dovod sa za mna hanbit 😉

leanax
1. apr 2010

No ja tiež dúfam, že už budem priberať len na bábätku. Ale keď ja som schopná na raňajky zjesť aj 5 rožky na posedenie. Hrôza, ale už som si dala záväzok, že sa budem krotiť.

silvia.vesela
1. apr 2010

Tak, to ano..dufam, ze sa trosku ti chlapi umudria...lebo by som chcela vidiet ich tehotnych, to by len jajkali ako im je zle... 🙂
Treba jest vsetko, s mierou.....aj ked ja mam teraz "maniu", ze si robim cokoladovy puding s ovocim a slahackou kazdy den! 🙂

mojalili
1. apr 2010

Hm.....exmanzel ked som bola tehotna-...tak asi som mu tiez nevonala....ale bolo to tym, ze mal inu, chuducku, blondatucku....
Terajsi manzelicek je stastny, ze cakame babatko a pacim sa mu taka, aka som, s velkym bruskom a velkymi prsiami....nikdy sa nestazoval, ako vyzeram. Niekedy si pripadam hrozna...skareda....ale pre neho som stale krasna.....tak mi to neustale hovori. A povedal, ze ked porodim, tak budeme mat druhe babatko, lebo sa mu s bruskom pacim🙂

mirka285
1. apr 2010

mojalili vidis,my sme si museli vytrpiet svoje pri prvych chlapoch,tak zato je nam teraz tak dobre...panbozko je spravodlivy,nenechal nas dva krat slapnut do hovna 🙂

karinnka
1. apr 2010

Ahojte,mna by asi zabilo,keby moja polovicka riesila kolko som v tehotenstve pribrala a preco....Ale zase to su veci,ktore sa daju zistit aj pred tehu a takeho by som kopla hned do zadku keby som vedela,ze je taky obmedzeny blb 😉 Moj ma zboznuje a ako tehotna sa mu pacim velmi....Sice ja som baculka uz od narodenia 🙂

tinka349
1. apr 2010

no a ja strajkujem - a ked sa ma opyta, ze kolk osom nabrala, tak odpoved je- ze to voooboec nie je jeho starost tak nech sa nezaujima 😎 a spociatku tvrdil, ze nechce sex aby neublizil malej - co je cisty blud, nakolko nemam ziadne problemy a potom raz mi pred sexom povedal, ze ty kokso - ty mas jake obrooooooooooooovske brusisko ! tak som sa obliekla a mal po radovankach....potom som sa rozrevala a on na to ze jak mi to mal povedat? ze ked raz som objemna? tak som ho poslala kdesi ze od objemnej ja mam na miiiiiiile daleko! a odvtedy nejak ani nesexujeme a uz to ani neriesim....mozno si aj nasiel nahradu, lebo mu to vobec nechyba ked sa vidime raz za tyzden...no neriesim...idem na shoppingy si urobit radost nech som sexi 😀

mirka285
1. apr 2010

Tinka kazdemu sa vsetko raz vrati,ved pockaj on este bude za tebou chodit,ale to uz mozno nebudes mat zaujem ty 😉

nika23t
1. apr 2010

Dobre ranko 🙂 Tu mame o hod menej, takze este nie j epo obede.
Mne zatial manzel vravi, ze brusko mam sexy. Len je zaujimave, ze skor sa otoci za nejakou stihlou kocenou ako za sexy tehulkami 😀 Ale to obzeranie uz neriesim, neviem,ci su chlapi tak naprogramovani alebo ci len moj sa proste nevie ovladnut. Aj ja sa pozriem, nevravim ze nie, ale nie, ked to on vidi!
A som zvedava, aka pritazliva sa mu budem zdat o mesiac, lebo myslim, ze sa mi to zacina rozbiehat nejak rychlejsie 😀

nika23t
1. apr 2010

A co sa tyka sexu, mame, ale dost malo, lebo ja sa pritom neviem uvolnit a vkuse myslim na babatko. Takze sa neviem dockat, kedy zacneme po porode a ja si to naplno uzijem 🙂

leanax
1. apr 2010

No som rada, že som nahodila túto tému aspoň viem, že nie len ten môj chlap je protiva. Ale čo už s ním. Chlapi sú proste ťuk ťuk. Škoda riešiť.

zrzulka
1. apr 2010

veru chlapi su chlapi, ja sa vsak stazovat nemozem.... my mame dost slobody vo vztahu. ja sa ho snazim neobmedzovat v nicom, ani on mna.Mozno s ato zda niekomu aj divne ze netravime kazdu sekundu zivota len spolu ale stretavame sa aj so svojimi kamaratmi ale nam to tak vyhovuje.... Akurat ze niekedy to uz prezeniem a to sa vyjadri ale tak nakoniec zistim ze ma fakt pravdu. Ako napriklad vcera ked som chcela ist vecer do kina so segrou. Tym ze nejazdim autom tak by som sa musela vratit busom. Hned zacal ze ma o 22 samu busom nepusti ked som tehotna.... len teraz neviem ci mal strach o mna alebo maleho 😀 😀 😀 neriesim, nakoniec som sama uznala ze asi to nie je fakt vhodne aby tehotna zena sla sama nocou....

zrzulka
1. apr 2010

Inak nerozumiem ako mozu byt muzi k tehotnym zenam taki "bezcitni" ☹ ved kazda tehulka je krasna. ja si teda nepripadam skaredo s bruskom. skor naopak. Som nan hrda.... .... A moj muz mi ani raz nepovedal nic take ze mas velke brucho, stehna ci zadok. Proste vie ze to k tehotenstvu patri.... A vie aj to ze po porode budem mat mozno par kil navyse ale lubi ma pre ine veci ako len pre postavu .... No ale tak my uz sme spolu 7 rokov tak to asi berie inak, neviem posudit....

nika23t
1. apr 2010

Nemyslim si, ze je to o tehotenstve. Asi skor ide o to, aky pevny vztah je medzi dvoma ludmi. Tehotenstvo je nadherne a ak sa obaja tesia na babatko a ak ho chcu, absolutne nebudu riesit postavu maminy. Aspon chlapi nie, lebo priznajme si, ze aj ked sa na deticky tesime, zadok nam az taku radost nerobi 🙂

Moj manzel je fakt poklad, co sa toho tyka. Nikdy nemal jedinu blbu poznamku k mojmu telu, ak nepocitam komentare k mojim prsiam, ktore on povazuje za komplimenty... Ale tesim sa uz, ked budem mat babatko v naruci namiesto toho, ze ho mam v brusku. Lebo zacinam pocitovat, ze som v pohyboch trochu viac obmedzena.

karinnka
1. apr 2010

Dievcence premyslam nad tymito lehatkami mate,mali ste ich?Pretoze tieto su az do 18kil a ostatne tak do 9 a 11kg maximalne 🙂

stanka33
1. apr 2010

ahojte....

tinka neboj sa muzovi sa to vrati, po polroku nebudes vediet ani ze si bola tehotna, kila zmiznu, tebe urcite si z tych mladsich a chudsich tu, a budes mat krasne babo, a ver tomu ze ked pojdes na jar s malou v kociku vela muzov sa bude za tebou otacat a myslet si ze taku peknu maminu by som bral...sice asi v tvojom pripade slaba utecha ale aspon nieco... 🙂 🙂 🙂

baby ja som zacala teraz strasne priberat a jest....ale ja zo skusenosti viem ze v osmom deviatom mesiaci ti uz ani tak nechuti a ani sa tak nepribera tak sa utesujem..ideme na Velku noc k Nasim a svokre tak nechcem vediet aka sapo tyzdni prejedania vratim

nika23t
1. apr 2010

Karrinka, tie su uzasne! Normalne si uz predstavujem svoje male, ako v tom spinka. A to mi doteraz ani na rozum neprislo nieco take kupit 🙂 Asi na to namotam aj manzela...

stanka33
1. apr 2010

kamoska ho ma si ho chvali....no my sme v lehatku nehceli byt...uvidime co teraz....

monline
1. apr 2010

karinka, aká značka a cena je to modré lehátko? je krásne

stanka33
1. apr 2010

to je tusim Fisher price nie???

zrzulka
1. apr 2010

Monline je to fisher price. my sme mali tiez od nich a veruze som ho maximalne vyuzila pri malej. my sme mali vibracne s hudbou... Mala si v nom aj pospinkala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre