Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
1. dec 2009

Luminka - hej, tretiaci sa ucia vybrane slova. ALe priznam sa, neviem ich tak vyenovat ako oni 🤐 ale viem ich pouziť🙂))
Dnes sme sa bavili so ziakmi o VIanociach, ze si urobime vecierok. Povedala som, ze na 23 detí a 1 ucitelku, staci zopar zakuskov...a jeden ziacik sa prihlasil....PANI UCITELKA, ALE NAS JE UZ 24🙂))) 😀 On uz ratal aj moje babatko v brusku 😵 Decka to so mnou taaak prezivaju, teda oni viac🙂))

meruska
1. dec 2009

zajacik..a kto je tvoj lekar?

meruska
1. dec 2009

no neviem ci mam vymenny listok, mam moju spravu na ktoru rukou napisal tel.c. na ktorom sa mam objednat a asi s tou tam pojdem, hadam budem platit len tych 7, ved to on ma tam posiela

meruska
1. dec 2009

zajacik.. a kde si to mam prestavit ten 8 tt na 6 tt?

luminkasp
1. dec 2009

mojalili ziaci su super v tychto veciach, ze? ti mali 😉

maaja
1. dec 2009

caute, ale ste popisali 🙂

maaja
1. dec 2009

ja som volakedy tiez chcela byt ucitelka 🙂

maaja
1. dec 2009

do poradne idem 8.12. - zrejme uz aj knizku dostanem, nie ? uz sa celkom tesim a potom aj na UZV ;)

zajacik...
1. dec 2009

Karinnka ja idem k Dankovcikovi na ten Skrining Downovho syndromu, neviem ci je v tom zahrnute aj 3D.
Meruska ved ked sa pojdes objednat k Dankovcikovi osobne tak sestricke ukazes tu spravu od tvojho gyndosa ze ci to staci a ona ti povie.
Maaja jasne ze uz dostanes knizku, ved ty uz pomaly budes koncit 1. trimester 😵

petrusk
2. dec 2009

Ahojte, tak som tu dlho nebola, ze len pozeram kolko ste popisali. Skusky mam konecne tento za sebou, teraz az v januari budu dalsie. Nevraciam, ale mam hrozne stavy niekedy, uz som myslela, ze budem musiet ostat doma. V pondelok som to povedala sefovi a namiesto toho, aby rozmyslal nad tym, ze mu odide zamestnanec, sa skor tesil. Dohodli sme sa, ze robit mozem ostat dalej, len to nejako prestahujeme ku mne domov a na ten prechod - porod a po porode mi nejako pomoze aj on. Cakala som, ze mi dovoli ostat robit dalej, ale az takto, to ma fakt milo prekvapilo. Este povedal, ze vsetko budeme riesit podla toho ako sa budem citit. Tak som uz spokojna. Ja nebudem taka klasicka mamina, mam este zivnost a ostavam robit dalej, prist v dnesnej dobe o dobrych zakaznikov si fakt nemozem dovolit.
Buducu stredu idem do poradne, tak sa tesim, ze male zas uvidim. Dufam, ze je v brusku vsetko v poriadku. Uz sa tesim na vianoce, budem mat 2 tyzdne dovolenku a mimo toho, ze sa budem musiet ucit, nebudem nic ine robit len spat asi.

zrzulka
2. dec 2009

maja ja idem tiez buduci utorok a mne povedal ze mi vypise uz aj knizku....
petruska gratulujem k ukonceniu skusok🙂)) A obdivujem ta ako budes zvladat babetko aj pracu. Aj v rodine mame taky pripad ked sesternica nepojde na MD ale bude robit. najprv len doma a potom sa vrati normalne do prace po tych 6tich tyzdnoch....

oacka
2. dec 2009

Čaute Kočky! Vidím,že sa máte dobre, primerane stavu. 🙂 🙂 🙂 Ja takisto, raz zvraciam, raz nie. Stále len spím, lekár ma vypísal do 14.1.! A krvná zrazenina sa celkom vstrebala! 😀 😀 veľmi sa teším. Mám ďalej ležať, tak ležím a nič nerobím, škoda, že musím jesť, keby som nemusela, svet by bol krajší. 🙂 🙂 🙂 Je to utrpenie. Obdivujem vás, že chodíte normálne do roboty, ja si to neviem predstaviť!

oacka
2. dec 2009

K tomu Dankovčíkovi. Známa mi povedala, že v 12. tt robí aj 3D ultrazvuk, fotka stojí 7,- Eur. Ja sa len bojím, že som sa asi objednala už na koniec 12tt a začiatok 13tt. Neviem, čo mám robiť...

luminkasp
2. dec 2009

maja a tvoja mamina nie je ucitelka?

susane01
2. dec 2009

Ahojte, ja som tu tiez dlho nebola a citam same dobre správy. petrusk gratulujem 🙂 . No ja idem zajtra k doktorke a mali by mi dat knizku a budu ma scucavat s krvi. 😝 To nemusim ale co narobím. 😀

stanka33
2. dec 2009

Ahojte..
dnes som bola na rano na krv, na moje pocudovanie mi nebolo vobec zle...ja dostanem knizku az ked pojdem v 13tt na UTZ..teda zaciatkom januara...asi budem posledna co dostane knizku ☹

mojalili
2. dec 2009

Kocky, o 1.5 hod idem na sono, kde budu uuuplne skumat mojho drobecka, tak som zvedavaaaaa ideme sa fotit, tak musime sa poriadne vyparatit🙂) (teda sono babatko) 😀

luminkasp
2. dec 2009

stanka, ja budem posledna, co pojde na sono prvykrat az 28.12. 😉

mojalili pekne popoludnie 😎

meruska
2. dec 2009

zajacik... dnes som bola v tom CPD...mila tam bola sestricka...ma objednala na 8.1. vraj to moja sestricka zle vyratala termin na 1.1. a moze byt ze este aj 8.1. bude skoro lebo to bude asi prelom 10 - 11- 12 tyzden ...nemam pravidelny cyklus tak sa tazko pocitam 🙂 ze sa na mna pozru a pripadne ma objednaju este raz, ak by bolo skoro...

a staci ten papierik co mam, teda 7 € si mam priniest...a na kukucinku uz nemam ist na krv, vraj to vsetko mi oni urobia 🙂

ericica
2. dec 2009

caute vy ste sa dnes cinili s pismenkami...
mojalili to je super ze to s tebou decka prezivaju...so mnou to preziva len mala a manzel ale to staci 😉
v piatok ideme do skolky na mikulasa s malou akurat som jej kupovala mikulassku ciapku 😉 uz sa tesim ako mala...
ozaj a dnes nam dosla tak akumulatorova motorka ....dedo sa tesil viac ako sa bude mala na vianoce podla mna 😀 😀 😀

oacka
2. dec 2009

Meruska,aj ja idem k dokimu 14.1. na kontrolu! Tak ti držím palce, nech ide všetko hladko. A aký papier ti dal doki? Taký celý popísaný s tvojou diagnózou? Mne dal taký,ale iba včera a ja som už u Dankovčíka dávno objednaná,tak dúfam,že tam nebudem veľa platiť.

meruska
2. dec 2009

oacka...jej tak mame spolocne terminy 🙂 ano, taky cely popisany papierik mi dal... podla mna ak ukazes tento papierik pri vysetreni tak tiez len 7 € budes platit, inak sa vraj az 20 plati..aj tebe tam budu brat krv?

drzim napodobne palce 😉

oacka
2. dec 2009

Mali by brať krv a robit ultrazvuk. Trosku sa bojim,ale aj sa velmi teším,že uvidíme malé 3D. Len dúfam,že všetko bude ok. Doktor povedal,že sa musím objednať presne v 12tt a ja som sa objednala až na prelome 12-13tt, tak dúfam,že to vyšetrenie bude v poriadku. Ja som bola u dokiho v pondelok na 15:30 a v utorok ráno na krv. Myslíš,že je náš doktor dobrý? On aj rodí,či nie?

mojalili
2. dec 2009

KOCKY, PRIDALA SOM FOTKY DO ALBUMU , pozrite. ale mam len tri videa, ako sa krasne hybe. NO a cela moja dcerka, cumle si palec..ach jo.... Babo je zdrave, vitalne, vsetko je OK. MA 4,38 cm))) Jaj,ale sme stastni🙂

katarina7777
2. dec 2009

Mame srdiecko!!! 🙂
Este sme malicki len 5 mm ale presne podla tabuliek na 6tt+2...bol pri mne aj manzel a boli sme obidvaja riadne namakko.
uz sa neviem dockat kedy budeme mat aj my 5 cm. 😀
Gratulujem vsetkym tehulkam k dobrym sparavam...len tak dalej.

mojalili
2. dec 2009

KAtarinka, neboj, prejde to rychlo a budes mat aj ty 5 cm babatko🙂

a zabudla som povedat, mam uz tehu knizkuuuu🙂)) NO a placenta sa formuje a je asi vzadu🙂

meruska
2. dec 2009

oacka..tak to sme sa tam museli stretnut 🙂 ja som bola na 15:00... 🙂 inak aj ja sa bojim tych testov ale hadam ked sme obja zdravy tak aj babo bude zdravucke 😉 a co sa tyka nasho lekara...ja som s nim velmi spokojna, a robi porody v novej nemocnici, teda by som jednoznacne chcela rodit unho..ved ma uz s drobcom za tych par mesiacov bude dokonale poznat... inak, neviem ci vies, ale aj on robi 4D fotky, ale aj vo vyssom stadiu tehu...teda urcite budeme mat pamiatku na drobcov...

a este...tu na modrom konikovi bola o nom diskusie a zatial len pozitivne je tu o nom https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

stanka33
2. dec 2009

mojalili tesim sa s tebou a gratulujem ku knizke.....

oacka aj ja idem 8.1 a to mam skoro koniec 13 teho tyzdna a zevraj je to v pohode....skor aj tak nerobia co narobime....
katarinka gratulujem

zajacik...
2. dec 2009

Mojalili krasne babatko, som rada ze ste OK a gratulujem aj k tehuknizke 🙂
Katarinka gratulujem k srdiecku 😵
Meruska, Oacka, mne sestricka u Dankovcika nic nevravela o odbere krvi u nich 😨 Oacka a jasne ze staci doniest papier od doktora az potom priamo na vysetrenie, ani ja som este nemala pri objednavani listok od doktora 🙂

petrusk
3. dec 2009

zrzulka ja budem normalne doma tri roky mozno viac, chceli by sme dve deti, ale budem normalne na materskej ale popri tom budem pracovat a ci sa vratim este do prace neviem, mozno budem robit len z domu, to je este daleko. ale chcem si to tie tri roky uzit s malym.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre