Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

vierkaha
20. apr 2010

Jáj baby akurát ma tak naštvala kamoška, že až ... som sa jej chválila najnovšími úlovkami pre malého a ona hneď, že to je zbytočné a drahé a že úplne by mu stačili veci od číňana, lebo aj tak mi ich zničí 😠 tak som sa jej opýtala že či ona balila malého do mechu keď sa narodil 🙄 a ona sa ešte ide aj urážať .
Mňa nezaujíma jej názor buď nech mi ich pochváli alebo nech je ticho - do riti normálne mám tlak 300 na 100
No chápete to 😠 😠 😠 😠

tadotami
20. apr 2010

vierka,kasli na to.kazdy oblieka podla seba a na co ma.rob podla seba a hotovo 🙂

maxara
20. apr 2010

vierka - na maturitne tablo som zohnala fotografku, ktora dosla k nam do skoly, aby sme mali vsetci rovnake fotky, bola super a kazdemu urobila styri zabery.. mne asi 10 a vzdy sa tak zatvarila, ze no dajme este takto, skusme toto.. ☹ a svadobne, ani nehovorim.. z 350 zaberov mam asi 30 fotiek, podotykam vyretusovanych.. viac nebolo moznych asi ani vyretusovat.. 😖

mirka285
20. apr 2010

vierkaha to je zavist 😉

maxara
20. apr 2010

vierka.. vcera som sa tu kvoli tomu rozdrapovala.. 😉 kuk nejakych par do zadu

oacka
20. apr 2010

vierka, normálny človek určite nebude obliekať babätko do vecí od číňana, šak to je umelina.... aj mne to vadí,ke´d sa "skúsené maminy" pousmievajú nad tým,čo kúpim,že to určite nevyužijem,že to sa zle oblieka a neviem,čo ešte. jedna moja kamoška,čo perie veci na 90tke mi to tak naznačovala... ale je to moja vec, či to malej raz oblečiem alebo stokrát...
a keď čakáš prvé bábo,tak neni o čom,len si tie nákupy pekne uži!!!!!! 😉 😉

vierkaha
20. apr 2010

No veď to, by som čakala, že bude mať viacej pochopenia, lebo má tiež prvé dieťa, ale to čo tu dnes predviedla bolo veľa aj na vola

tutifruti
20. apr 2010

Vierka: ja cakám tretie a aj tak nakúpim plno zbytočností.... teda skôr manžel..... 😀

oacka
20. apr 2010

mirka má pravdu - čistá závisť...

tutifruti
20. apr 2010

A navyše male bábatko veci naozaj nezničí.... ja mám po babách ako nové....
Nehovorím, ked sme začali papať aj iné ako mliečko.... alebo behať.... ale niektoré veci sú fakt ako nové.... akurát mi to je naprd, ked mame skoro všetko ružové, slabo ružové, silno ružové, alebo fialové.... 😅

adelaine
20. apr 2010

ahojte,
aj ja sedim v praci a to rovno do 20.00 ☹ a vonku je konecne tak krasne.....
uz sa neviem dockat zaciatku maja, konecne budem doma, esteze tam mam aj nejaku dovcu
a mozem z prace vypadnut skor, uz to nemozem vydrzat 😠

inak baby, ja dost opyucham, ako ste na tom vy?
ja sa neviem rano nasukat do tenisiek, obrucku uz nenosim...mam uz 15 kg navrch,
citim sa jak balooon 😖 s tym asi nic nenarobim, ze?

vieri,
a nozaj, je to asi o tom podrypavani, nech si oblieka ona svoje dieta do takych umelych
a farbenych veci,
ja aj keby mam posledne peniaze, kupim svojmu drobcovi radsej daco poriadne...
taketo huby nevymachane sa vzdy najdu, len ti zvysuju tlak....treba to vsak asi pustat jednych uchom dnu..

a Tinka je kraasna babena, uzasne fotky...a vedie 😉
tie ostatne fakt nemaju ziadne bruska, podla mna by to malo byt aspon trosku jednotne,
ze mamicky v danom mesiaci....takto niektore su gulate, na inych nevidno, ze su tehulky....

sunnygirl
20. apr 2010

vierkaha,
súhlasím s babami, ono je to poväčšine závisť a mám najradšej také ženy, čo poučujú a tak a keď sa on ocitnú v takej situácii, tak sú presne také isté ako mi, len sa prosto robia vééééééééééľmi múdre 😎 😎 😎

sunnygirl
20. apr 2010

maxi,
neviem či to nechcela vedieť Denisse 😉

oacka
20. apr 2010

sunny,to čiu fotku si si dala????? To si ty?????? a to kde si sa tak dlho schovávala? jaká kočka!

sunnygirl
20. apr 2010

oacka,
ďakujem za kompliment, to som ja 🙂

robika
20. apr 2010

sunny: taka si tam peknucka na tej fotke... neviem ako sa volas v skutocnosti ale to sunny sa Ti velmi hodi 🙂
tinka: mne sa dnes podarilo dat az 2 hlasy, neviem ako to je mozne, ale tolko som tam klikala, az to ten portal nevydrzal a dal mi hlasovat 2x.
vierkaha: no ja viem velmi dobre, ake to je ked sa clovek chce s niecim pochvalit a ta druha strana ho totalne uzemni, ale vcera mi ten moj vylev tu pomohol, takze dnes sa uz usmievam... 🙂

baby mam pocit, ze toto tu je lepsie ako nejaka terapia.... no nie? ked treba postazujeme sa a hned je nam lepsie...

oacka
20. apr 2010

ale na tej predchádzajúcej ťa bolo lepšie vidieť,kočka! 😉

bellablonde
20. apr 2010

ahojte kocky,

TINKA si suverenne najlepsia, mas moj hlas 😉
SUNNY kraaasna nevesta 😵 😵

ja este prstene nosim, ale vidno uz riadne zarezane pasiky, takze cochvila poputuju na bezpecne miesto, kym zas neodpuchnem
nohy mam v poho, kdezto ramena ako zapasnik 😒 vsetko sa mi tam trasie ako huspenina, blee

maxara
20. apr 2010

sunny to asi lenkaninka chcela vediet, ze na co mi idu brat krv, nech sa pripravi 🙂 a daj viac fotiek, mas ich krasne..
vierka ja som uz poucena, ze nemam sa co komu zdoverovat s tym, co mam kupene a ani ake meno planujem dat.. Je to vsetko moja vec.. je mozne, ze som teraz dotknuta viac ako inokedy, ale uz ma nebavi vysvetlovat, ze JA som ta zodpovedna za vyber mena a aj za to, v com bude MOJE dieta bezkat po vonku.. ja sa tiez do nikoho nestaram, co za vrece si odlecie, alebo svojmu dietatu.. mne sa nemusia pacit predsa kusky, co ma ulovene suseda.. preto nechodia vsetky zeny rovnako oblecene.. ja na tom nevidim ziaden dovod k vyjadrovaniu.. preco by som mala decku kupit u cinana a pre seba v znackovom.. alebo naopak alebo to je jedno.. skratka kupim dietatu to, co sa mi na nom bude pacit.. nie?

bellablonde
20. apr 2010

idem zajtra konecne na cukor a tiez mi rovno vezme krv zo zily na vysetrenia kt. sa robia okolo 30tt 😉

mirka285
20. apr 2010

ja som nasla vcera tu na bazare,take supis letne tehu saty s leginkami,ze daju sa nosit az do porodu,sa mi lubili,aj velkost na mna,dokonca dobre znacka,takze by mali byt kvalitne,som napisala tej kocke co ich predava a este sa mi vobec neozvala...ake mate skusenosti s bazarom?asi som len nedockava,ze?

oacka
20. apr 2010

presne, maxi. každá máme svoj vkus a keď nevieš povedať nič pekné,tak radšej nič nehovor, by malo byť motto.
mne puchnú ruky, najmä v noci... vraj syndróm karpálneho tunela. mám ich v noci polohovať... ale ako,keď spím? nohy mi moc nepuchnú,ale obrúčku už nenosím,sa robím,že som slobodná matka! 😀 😀

oacka
20. apr 2010

mirka,môže byť,že je niekde mimo,ešte počkaj. ja mám dobré skúsenosti, všetky obchody prebehli hladko.

bellablonde
20. apr 2010

presne, nech si kazda mamula kupuje kolko chce, nechapem, ako sa niektore osoby dokazu montovat uplne do vsetkeho svojimi priblblymi nazormi 🙄 otras, baby, vobec si to nevsimajte
zavist ako hrom

ja ked som povedala mojej mame ake chcem dat meno
- okrem sasky a dianky sa nam paci aj eliska alebo tamarka
tak mi hned zacala hovorit ake su skarede, ceske, ruske, ze elisku budu vsetci volat eliša a neviemco este, proste vychrlila na mna kopu negativnych reci,
som jej rovno do telefonu povedala, ze jej reakcia je akoby mala vychodenu prvu ludovu a nie phdr... 😔 😔 😔
uz s nou mena vobec nepreberam, naco...

KARINNKA si sa pytala naco sme zalozili sukromnu temu, ... napriklad na toto, nech si mozem v klude napisat uplne z duse a neobavat sa pritom, ze ma ZAS bude Niekto spamovat ipeckami a robit mi problemy

kludne sa pridaj, staci ak posles zakladatelke temy Dugyne spravu a prida ta tam 😉

maxara
20. apr 2010

oacka, bella - presne, okrem toho, ze vec vkusu, tak aj vec nazoru.. NAVYSE tie, co sa uz vyblaznili pri prvom, idu nam davat dobre rady, ze nekupujte, lebo aj tak to nevynosi.. no ale mozmo ich nie a moje ano.. co ja viem, ake bude moje babo velke, chude, tucne, dlhe, rychlorastuce, pomaly, s refluxom alebo bez.. ja chcem byt pripravena na vsetky moznosti a ked nevynosi, tak potesim kolegynu, kamosku, sesternicu, buducorocnu julovku z konika alebo moje druhe babo.. a ked budem chciet, tak vykupim vsetky obchody na svete.. platim si to sama, nikoho neziadam aby mi to zaplatil, opral, ozehlil a uz toboz nie, aby tie vecicky nosil.. tak co potom riesi???

maxara
20. apr 2010

karinnka - dugy myslim pridavala vsetkych moznych co si pamatala tu z temy, tak vyskusaj sa tam kliknut a ked nic tak napis dugy, neboooj, si v tabulke? si..

mirka285
20. apr 2010

monline az mi zle doslo,ja neverim ze nemala inu moznost...ved ona vedome ohrozuje svoje dieta...

sunnygirl
20. apr 2010

oacka,
tak som pridala tú fotku, kde ma lepšie vidno 😀

zrzulka
20. apr 2010

Vierka taketo reci aj mna vytacaju... netreba si to vsimat. ja tiez radsej kupim dcere a synovi ako sebe... mam radost z toho ked mala vyzera pekne, ked je upravena...ked si to vsimnu aj ludia na ulici, usmeju s ana malu, piovedia mi aku mam uzasnu dceru ....a vobec mi to nevadi ked to ponici. ja aj ked ideme len na ihrisko dam malej slusnu supravu co zase nechape urcita osoba lebo naco jej davat paradnu supravu ked jej mozem dat nejake lacne teplaky najlepsie uz ponosene po niekom 😒 ... ja viem ze som v tomto otrasna ale proste mam radost ked je moje dieta upravene .. ja sama nejdem von v roztrhanom ci spinavom oblecku tak ani moje deti tak chodit nebudu a koniec debaty. Ach jo presne ako pisete nech si kazdy zariadi zivot podla seba. ja som mala dokonca z urcitych osob vcera take strasne depky ze az.... ani dnes mi nie je lepsie 😒 aj som si veru vecer poplakala kvoli tomu....aj dnes sa mi chce ked si na to spomeniem.... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre