Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

cigaretka5
21. apr 2010

stanka ked ides na matersku z rodicovskeho prispevku mas prispevok na starostlivost o dieta, vybavis to na socialke a UPSVAR., Ono je to vlastne taky rezim- oznamis svojmu zamestnavatelovi ze ides zas na matersku potvrdi ti jej vysku posle papier na socialnu positvonu s potvrdenim papierom ides na UPSVAR , dnom nastupu na matersku prestavas mat dalsi mesiac narok na rodicak na prve babo , ale bacha ak by si na matersku nastupila napriklad tretieho v mesiaci mas narok na alikvotnu cast materskej a este aj na cely rodicak, okrem toho mas narok na prispevok na starostlivost o starsie dieta , a to mas za kazdy mesiac az kym sa mladsie babo nenarodi a nema 6 tyzdnov. To znamena ze ides na matersku v priebehu mesiaca plus dostanes cely rodicak, dalsi mesiac materska plus prispevok na starostlivost, dalsi mesiac na ktoreho konci sa narodi nove mimco mas stale narok na maetrsku plus prispevok, dalsi mesiac zasa a koncis v mesiaci v ktorom ma nove babo 6 TYZDNOV . Jeho vyska je 41 euro, nie je moc ale potesi. Tento prispevok vybavis na UPSVaR

stanka33
21. apr 2010

zrzi on dnes utekal a potkol sa na rovnej zemi tomu sa neda zabranit nemozem mu byt cely cas za chrbatom, no hadam mu nic nie je....inak ja sa strasne bojim ked niekam lezie ze mi spadne z vysky...a ked idem na kociku cez novy most tak mam taky neprijemny pocit ze co keby mi maly spadol do dunaja....fuj a pritom ho mam v kociari asi mi niekedy sibe

strasska
21. apr 2010

mne sa raz Misko skotulal z 9 schodu, som bola na pokraji zrutenia. Ironiou je, ze o par dni sa buchol u babky o dvere a reval xkrat viac ako ked spadol zo schodov. A mal na licku aj modrinu, po pade zo schodov sa po polhodinke vytrepal na ne znova 😒 ale modriny a ani bozulu nemal ziadnu

dugyna
21. apr 2010

stani a kedy ti dnes padol? skoda ze si nesla hned na RTG pre isotu...

cigaretka mozem jednu otazku do IP?

strasska
21. apr 2010

jeeeeeeeej cigaretka dakujem, aj mna sa to tyka. tak si to musim zapisat. Ja si este len v piatok chcem ist vybavit ten zvyseny RP, lebo som ho doteraz nestihla.

cigaretka5
21. apr 2010

baby jasne kludne IP

cigaretka5
21. apr 2010

inak kocky k tomu prispevku na staroslivost tety na UPSVar treba informovat moc v tom nevedia chodit. Stasska pohoda mas cas zvyseny RP treba vybavit najneskor do konca juna ak ho chcem mat spatne vyplateny od zaciatku roka ak si mala narok

dugyna
21. apr 2010

tutifruti stanka ale keby sa vam nezdali alebo v noci vas zobudili vracali alebo aj rano boli nejky divny..tak s nimi utekajte k dr

adelaine 😉 tak tak aj ja som rada. a inak drobu noc ked uz teda ised spat

stanka33
21. apr 2010

straska mi furt nieco on si nedava vobec pozor, teraz je to lepsie, aj v nedelu spadol na ruky, vtedy dobrzil dnes nie

zrzi o jedle mi nic nehovor, ja uz som zufala, on ked je pecivo tak je schopny mat jeden kusok co si odhryzne v puse aj 20 minut a potom ho s placom prehltnut alebo vyplut, tak sa s nim trapim uz dlho aj som mu prestala davat aj som mu davala na striedacku rozok chcleba kaizerku vianocku nic,on si ani z tanierika nezoberie sam, ani sam nechce jest s lyzickou, proste nic a ked ma vacsie kusy v ustach tak robi to iste, akoze sa mu nehce zut...no horory niekedy a to niekedy jedol aj tri krajce chleba...ani piskoty mi teraz nehce ani keksiky nic

mirka285
21. apr 2010

baby co ste mali poradnu teraz mate uz vsetky babatka otocene dolu hlavickou?

strasska
21. apr 2010

no to viem, len mi napadlo, ze ako to je, ked sa vlastne buduci mesiac musim odhlasit poberanie RP na 1.dieta, lebo idem na matersku...nestaci mi to vybavit naraz, ze by mi spatne vyplatili zvyseny RP a zaroven ho aj stopli? ci to by som od nich asi vela chcela, ze? 😉

stanka33
21. apr 2010

cigaretka dakujem za info

dugy okolo pol 11 tej no mna to ani nenapadlo, to by musel dojst muz pre mna cez polku BA a ist so mnou a on ma tolko roboty ze aj teraz ma home ofice a pracuje

zrzulka
21. apr 2010

Stani ja mam zase panicky strach z toho zeby mi vypadla z balkona. Neviem sa toho zbavit a aj z toho ze vybehne na cestu....ked ona si absolutne neuvedomuje nebezpecenstvo, nicoho sa neboji... vsade chce ist.... babka ju naucila liezt na rebrik tak nic ine nerobim len ju davam dolu z rebrika 😒

zrzulka
21. apr 2010

Stani neboj bude to v poriadku....

kafoditka
21. apr 2010

miri, ja mam maleho dolu hlavickou, doki povedal, ze to je dobre 😉

tutifruti
21. apr 2010

Mirka: nas krpec je priečne...., ale ani neriešim, lebo ja mám plánovanú sekciu.... 😒

Dugy: jasné, že sledujeme...., aj ked ako hovorí moj vtipný mm: no čo spravíme si ďalšie 😅

cigaretka5
21. apr 2010

stasska negarantujem , ze to naraz vybavis minimalne budes vyplant dve tlaciva a vyplacat matersku bude socialka a rodicak vyplaca UPSVaR

zrzulka
21. apr 2010

Miska teraz uz vela nepada ale ked sa ucila chodit tak boli aj pady.... Pokial neplace tak neriesim, vlastne ona malokedy place ked spadne....

lydus
21. apr 2010

mirka ja som bola vcera u dr. a mam dolu hlavickou..ale ja som mala uz skor asi od 23 týždna a doteraz sa to nezmenilo..

zrzulka
21. apr 2010

Stanka snad sa to s tym jedenim zlepsi... Niekedy som uz aj na nervy ze nechce jest, tak ju nenutim.... Vsak snad hladom nezomrie.... a potom ked sme na cviceni s detmi a mamicky vybaluju svacu svojim detom tak len striehne kto jej co ponukne jak taky psik.... Doma by to nezjedla ale od ineho zoberie. potvorka mala

zrzulka
21. apr 2010

Aj nas drobec je uz asi dolu hlavou lebo citim na inych miestach ked sa vypuci . ja mam ultrazvuk az 5.5.
ked je babo priecne tak hrozi sekcia??? naposledy bol priecne... Snad sa otoci....

stanka33
21. apr 2010

zrzi ani ja ho nenutim v nedelu zjedol iba banan a kasu a vecer mlieko cestoviny nehcel s masom, a dnes jedol spagety so svieckovou jak taky fukot aj ciste si pytal a tesil sa ze papa dazdovky
🙂

stanka33
21. apr 2010

baby majte sa....idem spat bru noc

dugyna
21. apr 2010

stanka deti asi potrebuju hravu stravu 😀
no podla mna to bude v poho s tou halvickou..to je dost hodin o 11..ale este rano poriadne pokukaj..a tak...

no kocky..nasa malinka naposledy na sone mala hlavicku este hore..ale posledne dni ju citim stale sa mi motat okolo mocoveho mechura ..takze mam pocit ze sa otocila...

lydus ona sa mozno aj tocila ale si nemala stastie na sone ju vidiet inej polohe..

tuti..fakt vtipny 😉

dugyna
21. apr 2010

stani dobru

mirka285
21. apr 2010

takze vacsina uz mate dole hlavickou,tak som zajtra zvedava co ta moja 😒 inak objednala som prave z pampyshopu nadherny prehoz na tu nasu novu postel,ze 80 euri,Gabko ma skoro zhltol pohladom 😝 ale je fakt krasny ja uz po nom pokukujem asi mesiac,tak sa tesim teraz..

dugyna
21. apr 2010

mirka ja to nveim naisto ci je dolu hlavickou to je len moj tip..podla toho ked ju smm vzdy nahmatame..a teda sa nam zda ze hlavicku ma uz pod pupkom...a aj to ze sa mi vala po mocovom mechure...a poradnu mame buduci tyzden tak uvidime 🙂

tak potom odfot prehoz ked ti doje

mirka285
21. apr 2010

dugy pozri v pampyshope tie prehozy,ja som ich tam minule objavila a su krase 😉

dugyna
21. apr 2010

mirka nemozem uuz nic kukat lebo potom chcem objednavat 😀

dugyna
21. apr 2010

juj kocky teraz som si vsimla mne na konovi ukazuje 30tt fuha..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre