Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
28. dec 2009

mojallili no ja by som asi vybuchla ako sa poznam a spravila by som ta rošambo 🙄 🙄 🙄
jujjjjjjjjj 😠 ale hlavne ze je vsetko ok 🙂
miki nech sa sonicke polepsi aj ja pojdem na 4d az koncom februara tak uvidime...vitaj elibetka 😉

kenan
28. dec 2009

Ahojte babule 🙂

mam dobre spravy, bola som dnes na tom ultrazvuku a fazulka ma 29mm som v 10tt , srdiecko bije,velkost zodpoveda a termin mi ale vypocitali na 22.7. 😒 ...no vsak to sa este asi 100 krat zmeni
som tak happy len nech vsetko dobre dopadne 😔 , myslim vsetky ostatne vysetrenia potom u nas doma

vitam nove Julovky, uz ani nemam prehlad, kolko nas tu je 😅

ja mam stale velke problemy s palenim zahy....pomoze mi jedine Rennie, ale to dostat len v Cechach alebo u nas v Nem., inac sa pokusam vyvarovat sa potravinam, ktore mi tu stavu sposobuju (cesnak, banany, udeniny....) ale to je tusim u kazdeho inak....segre v tehu pomohlo vypit na lacny zaludok dusok smotany na slahanie 30% 😒 treba skusat

brusko som si tiez v prvom tehu mazala drahymi kremikamy z lekarne a moc nepomohlo, teraz som si kupila len obycajny olejcek z DM vola sa mama, ale ten olivovy bude urcite lepsi....skusim ked sa mi minie tento 😉

tak vam prajem pekne snicky a dobre sa vyspite 😵

oacka
29. dec 2009

Ahojte, kočky! Vidím, že ani počas sviatkov ste nezabudli na koníka! Ja som bola u našich, nič som nerobila, len ležala a oddychovala a dívala sa na mojich nádherných krstných synov. A schudla som ďalšie kilo!!!!! To sa mi počas Vianoc v živote nepodarilo. Ani už veľmi nezvraciam, za týždeň už len 2x, tak sa to konečne lepší, dúfam...
Tuším, mi konečne rastie aj bruško, ale keď to neni moc vidno, lebo ma ja mám to svoje pôvodné veľké. ☹
Už dávno som nevidela malé na ultrazvuku, už by som chcela...
Prajem vám všetko dobré, nech všetky boliestky a nevoľnosti pominú a môžeme si užívať krásne tehotenstvá!

lucka_o
29. dec 2009

any 23 dakujem 🙂 ja som mala missed v 9tt v septembri, a mala som vsetky priznaky, chutili mik ysle uhorky a tak.....teraz vobec ani ich nechcem vidiet....

erytrea
29. dec 2009

ahojte baby

no o tych sestrickach na gynekologii mi nieco hovorte 😝 😝 😝 😝 ta co ma moj doktor je neskutocna, ma asi 70 rokov a robi tam poriadky so vsetkymi este aj s babami v cakarni a tolko drzosti co ma no des!!!! ona si este aj svojvolne preobjednava pacientky, to iste aj mne spravila, ja som sa u dokiho objednala na termin a ona ked si to prepocitala ze v ktorom budem tyzdni tak sa rozculovala ze "ako ma mohol vtedy objednat?????" a vrchol bolo ked zahlasila ze on sa tomu nerozumie!!!!!!! no neviem z koho mam vacsiu hruzu zo sestricky alebo z vysetrenia 😝 😝 😝 😝 😝

baby a este sa chcem spytat ako vyzerala vasa fotecka mimca v 12 tyzdni? no moja vyzera iba ako taka machulka a segra bola o skoro dva tyzdne neskor a uz tam bolo vidiet hlavicku aj telicko tak som zostala taka vylakana ze ci je vsetko ok, no a ja idem na sono az 18 teho - neviem ako do vtedy vydrzim 😖

miki060707
29. dec 2009

ahojte, erytrea, ja som v 11tt bola a som si dala spraviť foto, vidim tam hlavičku, telíčko a ručičku, ale nohy tam akosik nevidim, 3D ult. je lepší, tam by si mala inú foto, a vieš, možno sa bábo hýbalo a zle ho lekár zachytil, lebo môj ked mi robil foto, tak si to tak kukal, aby bola vidieť hlavička, keby to odflákol a zle ho zachytil, tiež by to bola machulka.....

ericica
29. dec 2009

caute 😉
erytrea no to je drzost 😠 ja by som jeej jednu ........ 🙄
no mi mame fotku z 10 tyzdna a je tam vidiet mimco pekne telicko asi si ho mala nejako naboku,neboj urcite je vsetko v poriadku 🙂
co porabate ja sa nudim co je u mna nezvyk ale idem uz ulozit malu uz vyse tyzdna nespala tak hadam dnes zaspi...

zajacik...
29. dec 2009

Babulky ja som dnes bola na tom skriningu a vsetko je v poriadku, tak sa tesiiiim 😵 😵 😵

zrzulka
29. dec 2009

zajacik gratulujeme k pozitivnym spravam....

zajacik...
29. dec 2009

Zrzulka dakujem 🙂

nina88
29. dec 2009

ahoj zajacik... to je co??skrining??

zajacik...
29. dec 2009

Nina prvotrimestralny skrining - UZV 2D,3D, meranie NT (zistenie pravdepodobnosti Downovho syndromu) + krvne testy 😉 Robi sa to medzi 11-13tt. Skus si pozriet www.3dultrazvuk.sk

tinaaa
29. dec 2009

Baby, zacalo ma boliet hrdlo, teda presnejsie prava mandla. Neviete co by mi na to pomohlo???

mojalili
29. dec 2009

Tinaaa - mne pomohlo kloktane slanej vody....pravidelne a zabralo...

takyna
29. dec 2009

Zajko tesim sa super, ste uz krasne podrastli 😵

oacka
29. dec 2009

Zajačik, teším sa s tebou. Bol to super zážitok, čo? 😀 😀 😀 Nedáš mi potom vedieť výsledky krvi? Lebo ja mám moje, sú dobré, ale nemám to s čím porovnať a v internetových odkazoch na to sa nevyznám...
Máš aj fotku?

tinaaa
29. dec 2009

Dakujem mojalili, idem sa poctivo liecit a citala som ze aj repik pomoze. Ja mam posledny tyzden nejaku smolu, vsade kde pridem tak su okolo mna nejaki ludia, ktori maju prave chripku alebo anginu....

mojalili
29. dec 2009

ja som moc bylinky neuprednostnovala...akosi sa ich v tehotenstve bojim....Ale viem sama na sebe, ze mi pomohla slana voda a vraj aj Bioparox sa moze...

zajacik...
29. dec 2009

Oacka a naco chces porovnavat vysledky ked ich mas dobre? 😀 Ale OK, mozme ich porovnat ked ich budem mat 🙂 Hej bol to krasny zazitok, ale prijala by som aj keby to trvalo dlhsie, pozerala by som sa na babatko aj hodinu 😵 A mam aj fotku 🙂 Pridam do albumu 🙂

zajacik...
29. dec 2009

A dostala som aj ten prenatal box, hned som sa potesila, ale po otvoreni som ostala trochu sklamana, myslela som ze tam daju aspon cumlik 🤐

oacka
29. dec 2009

A moj muž ako sa potešil, že dostal prenatal box! 😀 Hneď ho otváral, a všetko skúmal a nútil ma študovať. 😀 V mojom prenatal boxe už boli uložené vanilkové rožky 😀 😀 😀 . Dobrá krabica!

oacka
29. dec 2009

Aká krásna fotka! Malý zajko s chvostíkom. 😀 😀 😀

zajacik...
29. dec 2009

Oacka 😀 😀 😀

zrzulka
29. dec 2009

Jej aky krasny Zajo🙂))) Aj ja chcem 3D foto... nas som este ani len na 3D neobjednala... 😝

Oacka v mojom "prenatal boxe" som dnes nasla od muza banan v cokolade a gumenych haribo macov.... Stara sa tatino nas zlaty... Tie vianoce robia zazraky. doteraz velmi ani neregistroval ze som tehu. Ale od Vianoc zacal aj hladkat brusko a dohovarat drobcovi nech maminu uz tolko netrapi🙂)) Ale co by som kvoli nemu nevydrzala, len nech je v poriadku ...

ericica
29. dec 2009

zajacik gratulujem super foto 🙂 🙂 🙂
ani my sme v prenatal boxe nemali nic pre mimčo ale co dostaneme po porode tak tam bude skoro vsetko pre ne 😵
u nas teraz kraasne snezi,padaju velke snehove vlocky ,ja sa chystam do postielky zelam vam dobru noc... 😵

erytrea
29. dec 2009

Tinaaa mne dali v lekarni bioparox ale mne to preslo do kaslu tak som potom brala calciovy sirup, hlavne si na to hned nieco daj, lebo sestru zacalo boliet hrdlo a nic si na to nedala az jej to preslo do anginy a musela brat penicilin, tak to nenechavaj na potom, hned si nieco daj.

katarina7777
30. dec 2009

Ahojte, dlho som sa neozvala a som rada ze sa skoro vsetky mate lepsie a babetka pekne rastu 🙂
My mame naopak problemt s cystou, v nedelu rano mi prisli hrozne bolesti tak sme utekali do nemocnice, kde si ma hned nechali s tym ze ak mi tie bolesti do pondelka neprejdu tak mi ju musia vybrat, s tym ze je tam riziko potratu... ☹
ja som na bolesti zvyknuta, kazdu menstruaciu si polezim 1-2 dni v posteli, ale tieto boli ina kategoria... brrrr....
Nastastie mi v noci na pondelok trosku ustupili takze ziadna operacia sa nekonala, musim lezat minimalne dva tyzdne bez pohybu v posteli, ta hnusoba by sa mala vstrebat,lebo sa pristikla ... , malinke je v poriadku, za sest dni narastlo o centimeter ... to je najdolezitejsie. 🙂
takze pekne aj vy oddychujte, nestresujte, aby sa nam v juli narodili krasne babetka.
Mimochodom talianske nemocnice nic moc, tri dni mi stacilo....

meruska
30. dec 2009

Ahojte..dlhsie som nepisala, lebo som bola cez sviatky u rodicov a poctivo som lezkala ako nam doktor nakazal... buduci tyzden idem na 3D a krvne testy...tak sa uz neviem dockat, ze drobceka uvidim...tie, co ste uz boli,povedali vam vysledky hned? ci treba cakat?
ale ja aj tak viem ze drobcek sa ma dobre...ved len lezime, pozerame rozpravky...kto by sa mohol stazovat 🙂
inak my sme pred celou rodinou tajili ze som tehotna a davali sme to ako vianocny darcek..kuk do mojho albumu...ten list mal najvacsi uspech spomedzi darcekov

oacka
30. dec 2009

Ťa obdivujem meruska, že si to vydržala tak dlho tajiť! Ja som to mojej mame vykecala hneď, keď som mala pozitívny test. A ona to vykecala celej rodine! 😀

oacka
30. dec 2009

A fotku z 3D moj manžel poposielal všetkým, na koho si spomenul,až som sa divila, že je z toho taký hotový. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre