Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
13. máj 2010

ja zatial este nemam ziadne 😉

mima89
13. máj 2010

nika az teraz som si vsimla ze aj mne predali mini.... 😒

luminkasp
13. máj 2010

zrzi, ja tiez tak oddychujem ako ty

nika23t
13. máj 2010

Kafoditka, ja mam presne tie iste. Tiez chcem kupit aj ine, lebo tie mi pridu strasne malicke... A este aj take nestabilne, no neviem si to teraz predstavit. Ja asi aj 4 by som dala 😅

mima89
13. máj 2010

baby a mate aj nejaku masticku na bradavky,,?? poradte ...

mima89
13. máj 2010

a tu je kocik co mam doma 😉
ak chcete tak kuk http://www.best4baby.sk/index.php?page=shop.pro...

meruska
13. máj 2010

matikarka sa vo mne nezaprie 🙂 som vám ich aj premerala... tie mini majú 19 cm a tie z tesca 26 cm 😀

nika23t
13. máj 2010

A pre drobca mi predali taku minisadu, take nieco len ako tasticka do porodnice, vraj je to velmi dobre, znacka bubchen... Ma niekto skusenost? Ja som truba, lebo ja som si nechala radit vo vsetkom tam. A odsavacka na mlieko ma vysla na 17 e, a o 20 minut som v tescu videla za 8... A to este ani mlieko nemam 😒

mima89
13. máj 2010

len je menej cerveny neni taky kriklavy... 🙂

oacka
13. máj 2010

mimka, na bradavky vraj kalciová masť, tá sa ale pred kojením musí zmyť. mne kamoška poradila masť Bepanthen, tá je aj na zapareniny a nemusí sa z bradaviek zmývať. a niektoré mamičky písali,že veľmi dobre robí,ak si bradavky potrieš trooškou mliečka, že to lieči.

mima89
13. máj 2010

no a ja som bola zas v dvoch lekarnach dneska a nemali ani v jednej jednorazove nohavicky 😠 tak som objednala z netu...

nika23t
13. máj 2010

Mima, mast je vraj dobra avent, ale ja som ju este nezohnala, ale tu by som chcela. Vie niekto, ktora je naj? Aj mna by zaujimalo...

mima89
13. máj 2010

oacka, to mi aj moja doktorka povedala ze to mliecko je najlepsie na bradavky ale ja radsej kupim aj nejaku tu masticku... a kde sa da kupit ta Bepanthen?

oacka
13. máj 2010

mimka, pekný kočík, u nás je veľmi obľúbený, veľa mamičiek ho má, ale takú peknú farbu som ešte nevidela.

mima89
13. máj 2010

mne sa zda ze tych znaciek zo vsetkeho je nejak vela...

oacka
13. máj 2010

bepanthen normálne v lekárni,ja ho už mám,lebo ja už potrebujem a robí mi lepšie ako kalciová, aj tú som mala.

meruska
13. máj 2010

veru mimi..v kosiciach je ich dost, tak asi su s nimi mamicky spokojne 🙂 dobry vyber

mima89
13. máj 2010

oacka no neni az taky kriklavo cerveny taky by som ani nechcela ale taky tmavsi trosku... 😉 a hned mi padol do oka

mima89
13. máj 2010

oacka a ty si uz skusala masticky ? 🙂

zrzulka
13. máj 2010

ja som mala tu avent mast ale ja som nastastie problem nemala a to mi mala niekedy zuzlala bradavky aj hodinu... ono je dobre vytlacit aj par kvapiek MM potriet nim bradavky a nechat volne ususit. ja som to tak zvykla robit... tu masticku mam takmer celu . pouzila som ju len parkrat ked som odsavala lebo ta odsavacka mi nicila bradavky.... 😒 😒 😒

mirka285
13. máj 2010

si predstavteze ja si uz dva dni natieram bradavky s tou avent mastickou,lebo ma zacali strasne svrbiet,a naozaj je to uz lepsie..Mima ved je ten kocik chutny 🙂

meruska
13. máj 2010

ja mam tu masticku z DM na bradavky a tiez je dobra, a tiez uz pouzivam 😉

nika23t
13. máj 2010

A avent je asi aj jedla mast, nie? Alebo musi sa pred kojenim umyt?

janka256
13. máj 2010

kocky ja mam na bradavky cicaderma ta je super vyborne sa mi zahojili ked som mala prekusane od malej a tiez sa nemusi zmyvat 🙂 a inak kozmetiku bubchen mam nakupenu aj ja je perfektna a overena 🙂

mirka285
13. máj 2010

avent je jedla,ale dost draha bola a vraj aj ta z DM ky je dobra a lacnejsia 🙂

mima89
13. máj 2010

mirka fakt? som myslela ze sa vam nebude pacit ked vy tu mate vsetky okolo tych 700eur kociky 🙂

no tak to ste mi poradili teda 🙂 kazda inu... tak je to opat len na mne 😀

nika23t
13. máj 2010

A ako sa vola ta z DM?

meruska
13. máj 2010

mima89 ...ja som svoj kupila za 400 € bol v zlave 😉

nika23t... mast z DM sa vola babylove mama brust warzen salbe...a tiez je jedla, teda sa nemusi umyvat pred kojenim

mirka285
13. máj 2010

mima ved je pekny moderny,ziadna velka opacha 🙂 aj lacnejsie kociky predsa mozu byt pekne,neboj dobre si vybrala...a ta mast z DM ky neviem ako sa vola ale ved maju tam len jednu...

oacka
13. máj 2010

ja už musím používať,lebo mne sa také akoby šupinky, či ekzém či čo urobil na bradavka a s bepanthenom to zmizlo. ale asi ch bude viac dobrých, treba poskúšať. mne zas pre bábo radia kozmetiku Sebamed, ale nechcem to na úvod preháňať s kozmetikou pre malú.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre