Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
24. máj 2010

@maxara ja neodlicujem, ja pojdem za peknu 🙂 🙂 🙂

denisse
24. máj 2010

@adelaine ja mam veci zatial v suflikoch v prechodnej komode, este nie su vyprate, cakam na novu komodu ... a nela mi ich vytahuje a oblieka do nich babiky ... 😀

kafoditka
24. máj 2010

@mirka285 sak budem cela spuchnuta, urcite budem mat natruc mastnu hlavu v ten den tak aspon ten cerveny lak na nechtoch nech mi nikto neberie! ☹

mirka285
24. máj 2010

kafko ked pridu na teba poty budes cela rozmazana,takze odporucam odlicit ak nechces vyzerat ako strasidlo 😀

adelaine
24. máj 2010

kafko, to budes spavat s make upom? 😀 lebo ked to dojde v noci, nch si pripravena? 😉
inak, aj ja by som bola tak najradsej, lebo nenalicena som bleda jak psi grc 😠

maxara
24. máj 2010

treba mirka vsade, aj odlicit oci.. podla nechtov a viecok si mozu vsimnut, ked sa nieco deje, aj pery.. keby zlyhalo srdce pri cisarskom.. no ale ja uz fakt idem..

kafoditka
24. máj 2010

... na nohach 😉

mirka285
24. máj 2010

ja si na nohach nechty tiez neodlakujem ved to bede moj veskery make up..

kafoditka
24. máj 2010

Baby, sak cely moj make up pozostava zo spiraly, ja si nic ine nedavam... a preco by som si mala odlakovat nechty na nohach??? Sak teta na kurze vravela, aby sme mali urcite ponozky na nohach...

mirka285
24. máj 2010

vsak na rukach si odlakujem,to nestaci?

kafoditka
24. máj 2010

Hlavna vec, ze Belohorcova rodila s cervenymi gelovymi nechtami na rukach a je tu... 😵

denisse
24. máj 2010

baby, ja som nechty na nohach asi este nikdy nemala nalakovane 😕

oacka
24. máj 2010

taká je realita,, rodíme sa do hovienok... ach bože, už vás nečítam,lebo zas sa mi ruky trasú,šak ja naneskôr o 4 týždne rodím, max. o 5. dobrú noc!

mirka285
24. máj 2010

ja ked nemam nalakovane nechty na nohach tak mam pocit ze nemam nechty..ono je to zvyk...

tinka349
24. máj 2010

hehe, ani ja by som sa najradsej neoddlicovala ked to na mna dojde 😵 tiez som bleda jak stena co sa teraz neopalujem radsej 😝 a na nohy si dam priesvitny lak nejaky 😀

denisse
24. máj 2010

ja mam na nohach take miniaturne nechty, ze neviem co by som lakovala ... tak na nich radsej neupozornujem 😀

zrzulka
24. máj 2010

baby ale ved to kvoli zdravotnemu hladisku nemoze byt lak ... urcite nejde o buzeraciu zo strany personalu 😀

zrzulka
24. máj 2010

inak dnes som bola na Kramaroch po vysetreniach, zajtra pokracujem 😠 a poviem vam ze som mala stastie na strasne mili personal.... Zeby som to nakoniec odrodila predsa len tam ??? 😀

zrzulka
24. máj 2010

Inak co sa tyka make upu tak ja si dam napustit obocie a mihlanice lebo ked som rodila malu tak som nemala cas sa ani nalicit som vyzerala jak mrtvola

adelaine
24. máj 2010

kocule, idem aj ja off,
tak sa majte, dobru noc vsetkym 😉

tinka349
24. máj 2010

ja si dam vodeodolnu spiralu - istota ked budem revat, alebo sa potit 😎 hadam to pred porodom stihnem 😀 alebo po ceste v aute sa namalujem 😀

baby aj vy ste take lenive poslednu dobu, ci to len ja? mne sa nic necche, a este tooolko skusok mam pred sebou v skole....zajtra mam jednu, a to do toho pozeram od 10tej rana ale nejak sa na mna nic nelepi ani si nic newem zapamatat . . .a to je ustna skuska, takze bude sranda 😖

radulka77
24. máj 2010

ahojte žienky, som tu dlho nebola, dáko nestíham.. mala by som čo najviac ležať ale pri malej sa nedá.. ☹ no od piatku mi tak často tvrdne bruško.. sakriš, sa bojím.. nemám z toho vôbec dobrý pocit 😒 už som si aj zvýšila dávku magnézka z 3ks denne na 5ks! Ako ste na tom vy?

zrzulka
24. máj 2010

@alllexa ja chodim do petrzalskeho tesca. Byvame cez cestu takze to mam najblizsie, nase pezinske je dost o nicom.... Neviem ako vam ale mne sa tam zdaju ceny dost yvsoke na to ze to nie je ktovie ako kvalitne oblecko.....Oplati s avo vypredajoch nakupit . Ale to babetkovske oblecko sa mi zda fakt drahe pomer cena a kvalita 😒
mama mi dnes kupila nadhernu kojaciu podpordu za polovicnu cenu v meste. (rusia predajnu)Skoro som odpadla. je uzasna.Krasna cipkovana... to mala teda stastie....

zrzulka
24. máj 2010

@radulka77 mne brucho netvrdne vobec zatim ale magnezko beriem kvoli krcku obcas na par sekund ked dlhsie sedim sa mi urobia z brucha dva hrbolceky co sa tam maly asi uklada....je mi to cudne ze nepuchnu nohy ani netvrdne brucho ale zase ja mam ine tazkosti. takze kazdy nieco....

stanka33
24. máj 2010

no ja by som tiez najradsej namalovana isla kedze bez makeupu vzeram hrozne a neopalena...inac ja som sa rozhodla ze sa dam potom do poriadku, ked dokojim iidem cvicievat pilates zumbu,po sestonedeli pojdem na poriadnu masaz lymfodrenaz, kozmeticke pravidelne,

silvia.vesela
24. máj 2010

maxi, akurat prisiel manzel, idem s nim trenovat! 😀 😀
radulka, ja beriem magnezko 3krat denne, kvoli bolestiam v krizoch. este ho budem brat 2 tyzdne a potom uz nie....
Aj mne brusko tvrdne obcas, podvozok boli....skraaatka staaaale mi je nieco!!!
kocky, idem spat, dobru nocku vam zelam 😉

petrap001
24. máj 2010

no ja uz som nad tym rozmyslala tiez,lebo ja vyzeram ako mrtvola bez makeupu,ale vazne.ja som orilginalne uplne svetla a mam cierne vlasy a plet biela jak smrtka 😀 😀 ja mam aj problem sama na seba sa pozerat ked nemam makeup kde to este niekto iny.ja sa musim skraslovat 😀 😀

zrzulka
24. máj 2010

@stanka33 to znie zaujimavo, pridam sa ku tebe.... takze tiez koncite pri 2ks deti?:o))))ja reku ze este aj tretie zvladneme ale teraz hovorim trietie uz nieeeee.....

kafoditka
24. máj 2010

Baby ja som bola akurat v sprche a gattky som mala pomaly vytetovane na tele! To co mam zacat nosit manzelove boxerky, aby ma nic netlacilo?? 😠 😠 😠 No musim si spravit nejaku zasobu novych gatiek, sak toto neni normalne.... a to sa chystam zajtra postavit na vahu, predpokladam maly srdcovy infarkt 😲

zrzulka
24. máj 2010

@petrap001 aj ja musim , ja z domu bez spiraly a trosku pudru nevyjdem....
ale nechty si nelakujem, skoncila som ked som otehotnela s malou... potom kvoli kojeniu som nelakovala teraz zase kvoli malemu nie .... vzdy nieco

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre