Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
1. júl 2010

@petzi niezeby sme sa nedohodli, cele je to na mne 😠
ale nakoniec to vyzera, ze to bude Martinka, po mne 😉 ja som najprv bola proti tomu ale nejako sa mi to postupom casu zacina aj pacit 🙂

bambola
1. júl 2010

dobru vsetkym 🙂

tinka349
1. júl 2010

babule vsetky spinkate? ja som asi 2 hodiny stravila v kupelni 😀 a som si aj urobila francuzsku manikuru aj na nohach 😀 vieeeet jaky to bol problem kvoli velkemu brusku? 🙂

no idem spinkat, rano na 8mu mam poradnu, tak sladke sny

sunnygirl
2. júl 2010

@tinka349 ahoj sowicka, ale už asi spinkáš.
Ja som si prišla vypiť pohár mliečka, klasika. Idem vás trocha prečítať 😉

sunnygirl
2. júl 2010

@maxara zlatučká si na tej fotke. A aj dvorík máš pekný a kde sú tie záhony a tak. Ak si dobre pamätám, tak si niečo také ako záhradný architekt, či? 🙂

sunnygirl
2. júl 2010

tak, vtáčiky čvirikajú, idem skúsiť pospať, brúúúúúúúúúúúúúúúúúúú nôcku 😲

izira
2. júl 2010

Dobre ranko prajem 🙂 Tak dnes som tu asi prva.... som sla spat so sliepkami a teraz buntosim 😀 😀 😀

izira
2. júl 2010

Baby vy fakt pisete ako take dracice...nestiham citat 🙂
Inak asi zacnem aj ja s cajom... prechadzky, pratanie, chodenie po schodoch nepomaha...takze uz len ten caj.

A aby som pravdu povedala, tak aj ja som smutna...vsetci idu na vikend prec, len ja zostavam sama doma...narodky budem asi oslavovat celkom celkom sama.... 😔 😔 😔 manzel ma stretavku zo strednej, a cely zbytok rodiny si ide uzivat leto na chalupu...samozrejme bezo mna.... 😔

A tak asi budem smutna cely vikend...taaak aspon som sa vyrozpravala. 😒

sunnygirl
2. júl 2010

@izira ............. 😨 😨 😨 .............

bambola
2. júl 2010

No uz to zacina, dnes som sa vobec nevyspala, v noci teplo ako v pekle ale myslim, ze to je tym ako ma vystrasili v tej nemocnici 😠

janka_michal
2. júl 2010

Bre ranko tehulky..ako sa vam dari a babatkam???veru noc bola hrozna...ja som si uz tiez tak hovorila bozeee nech uz porodim..velmi zla noc :( zienky kdeze mame nasu julovu tabulku??nejak ju neviem najst

janka_michal
2. júl 2010

@bambola - dakujem 🙂 idem to omrknut 😉

alllexa
2. júl 2010

Dobre ranko, dnes som si konecne celkom dobre pospala...
Ale rano som sa postavila na vahu, co mi do dost pokazilo naladu:(

@izira - to je blbe:( kedy mas presne narodky, v sobotu? Aj u nas ide cela rodina na chatu, a mm chce ist potapat do Senca, takze to mam podobne:(

@bambola - strasi Ta to, ze uz si taka otvorena? Ved to nie je zle...

@tinka349 - no pekne, ze aj manikuru zvladas🙂 A potom daj vediet, ako to na poradni dopadlo!

booklover
2. júl 2010

@izira sucitim s Tebou, ale snad mm nebude na stretavke cely vikend. aj nas opustia svokrovci aj svagor, idu pomoct druhemu svagrovi a ostanem len s muzickom. ale on bude asi makat so skalami, co ich chceme do zakladov, takze asi budem tiez opustena. no kedze svokrovci chovaju kozy a sliepky, psa a macky a maju aj brojlery, povedala som im, nech sa dohodnu s vnuckou, aby sa nepytala este na svet, lebo zvery ostanu opustene - ja si beriem muzicka so sebou do porodnice 🙂

zuzik1983
2. júl 2010

dobre ranko,baby ja som na tom podobne ako vy,cely vikend doma,vsetci idu na chalupu.ja by som tak rada isla,len moc nemozem,sa trochu bojim,kazdu chvilu mozem rodit,a tam je to tak trochu od cesty ☹

booklover
2. júl 2010

nemam sancu precitat, co vsetko ste vcera popisali ☹ no nic, aspon napisem ako som ja dopadla v nemocnici - ozvy, pohyby, placenta, prietoky, poloha babätka, tlak, moc: OK. aj plodovej vody je dost, tak som sa mohla vratit domov. urobila som sice 150 km sama autom, ale som na seba hrda, ze som to v tom teple zvladla. bola som aj na kurze, co tam robi vrchna sestra, dozvedela som sa veci, o ktorych som netusila 🙂 ale same pozitiva, v podstate. napriklad som netusila, ze ked si niekto plati nadstandard, tak si tam moze doviest hocikoho aj na noc, moze tam mat okrem manzela aj dieta, rodinu a tak. to ma povzbudilo, lebo ak budeme mat aj druhe dieta, nebudem musiet rodit sama aby mohol byt muzik s nim. 🙂 uz len aby to dobre dopadlo, aby som mala chut na to druhe dieta 🙂

alllexa
2. júl 2010

@zuzik1983 - na Teba som prave vcera myslela, ze mame spolocny termin, ze ako si na tom... Ako to vyzera, citis, ze uz by to mohlo prist?

zuzik1983
2. júl 2010

@alllexa ked ja ani neviem,brusko mam skoro nonstop tvrde,ale inak sa citim uplne dobre.tak ja neviem,ci je to na porod,ale doktorka mi vcera povedala,ze ak do pondelka neporodim,tak v pondelol uz ma posiela do nemocnice

nina88
2. júl 2010

Ahojte... 😉
Aj ja mám brucho skoro stále tvrdé... 😉

alllexa
2. júl 2010

@zuzik1983 - a preco Ta chce poslat do nemocnice, ved mohla pockat, kym sa Ti to vyvola samo - prirodzene, nie? Ci je Tvoje babo uz take velke?

fanka33
2. júl 2010

Ahojte
v noci sa fakt velmi zle spalo aj mne, hrozne horuco.
Zajtra idem na kontrolu k porodnicke do Ruzinova, tak by som aj pristala rodit 🙂 🙂 🙂 🙂
Hanku ide dnes muz zaviest k rodicom na prazdniny.

zuzik1983
2. júl 2010

@alllexa ja ani netusim,ake velke mam babo,mne ho nikdy nemerala,nepovedala vahu,sono mi robila naposledy ani neviem kedy a odvtedy len srdiecko pocuva a skonstatuje,ze je vsetko ok.no pozerala ma zospodu a babo vraj nalieha,ale viac neviem,mozno mi este nechce vyvolat porod,mozno nas chce mat len pod kontrolou 🙂 ja fakt neviem,a sprosta sa nikdy nic neopytam a pridem domov a uz ma napada vsetko mozne...

luminkasp
2. júl 2010

dobre rano bruska, my sme mali hroznu noc, strasne horuco 😖 🙄

booklover
2. júl 2010

horuco bolo aj mne, ale okolo 23tej som sa vyzliekla a spala som naha pri muzickovi a prikryli sme sa len navlieckou na paplon, tak uz do rana uplne super 🙂

zuzik1983
2. júl 2010

@booklover ja uz spavam uplne naha par tyzdnov,co mi je stale tak horuco,ale cim dalej,tak je to horsie,lebo sa uz neviem ani ulozit,vsade ma tlaci...no katastrofa

fanka33
2. júl 2010

@zuzik1983 aj ja by som pristala spavat hola, ale pri nasej slecne ktora v noci pride hocikedy k nam sa to moc neda.
Ale tuto noc budem doma uplne doma sama, tak budem tak spat. Hanka prec , muz v nocnej.

lela1809
2. júl 2010

bre ranko kocky 🙂 ja zazracne spavam dobre... len sa tazko obraciam na bok...lebo na chrbte sa mi nespi velmi dobre...ked sa dam na jeden bok babulka zacne stuchat...ked na druhy tak zase stucha tam... tak mi nezostava nic ine len spat na chrbte a to nemam rada 😠

zuzik1983
2. júl 2010

@fanka33 tak ty to uz mas horsie,my si to este mozme dovolit 🙂

booklover
2. júl 2010

@fanka33 tipujem, ze manzelovi by to nevadilo 😉 ale s tou dcerkou je to ine 😒 ale ulozit sa je problem aj pre mna, odkedy som vysadila nospu a horcik, tak mavam bolesti v krizoch a v "podvozku", ale mam aj radost - lebo je to znamenie, ze to babo tam nebude vecne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre