Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
13. feb 2010

tEDA KOčKY, TAk radsej byt dnes doma, ako vas citam... 😉
JA som napiekla MArlenku na zajtra....hodim foto do mojho albumu 😉 😉 😉 . A teraz som hodinu nahadzovala na MMB nejake veci po LILI, strasne mam toho vela, nemam to kde davat ,tak tie najkrajsie davam tam, aspon malemu nieco pokupim..

MAXARA - ja uz som v 23.tt, ale stale mi je zle denne...z nicoho nic mi zostane zle behom dna, ze musim predychavat, aby som neodpadla 😒
MIRKA - Neolutujes s tou zavinovackou, uvidis... 😉

kafoditka
13. feb 2010

...asi som to nejak zle nahodila ako pozeram.. no co uz, technicky zdatna teda vobec nie som ☹

oacka
13. feb 2010

Blaváčky, toto nie je fér! 😢 Vy tam máte také perfektné obchody na detské veci... Kafoditka, krásne vecičky si pokúpila! 😵 Odkiaľ sú tie pyžamká?

mojalili
13. feb 2010

Oacka - no ja tiez mozem len snivat, ze si len tak vybehnem na nakup🙂 Snad Tesco Skalica, co je pobliz a je lepsie vybavene to isti... 😠

Tie zvieratkove overaly su krasne, naozaj, zidu sa na spinkanie babatku🙂

oacka
13. feb 2010

Ja mám v BA najlepšiu kamošku, určite by sa potešila,keby sme sa vrhli na obchody, je na materskej a ide jej to na mozog, ale keď ja sa bojím cestovať 5 hodín... Moja mamka sa chystá do Prahy,tak jej asi poukazujem fotečky z niektorých albumov tu a vyšlem ju na cestu. 🙂

kafoditka
13. feb 2010

vsetky veci az na to levikove tricko ( HaM) su z detskeho Nextu, bodynka som kupovala v Tescu, tam maju fakt dobry vyber a kvalitne veci, este sa tam chystam 😉

jaruska8
13. feb 2010

Ahojte baby, počujte, vy už vyberáte kočík??? Ja len na nete, ale som z toho mimo. najviac na štvú rozmery vnútra hlbokej vaničky, len máloktoré kočíky majú aspoň 80cm dĺžku. ☹ A toľko by malo byť, aby ste dieťa v zime nemuseli aj s fusakom doslova narvať dnu. ☹ Ten kočík, čo som mala vybraný sa zdal ideálny, ale aj ten má vonkajšie rozmery 88cm, ale vnúorrné už len 73cm, tak teraz sa vyznaj. 😉

oacka
13. feb 2010

Next tu nemáme. Máme HandM, CandA, Marks Spencers, Reserved a to je tak vsio...ale ešte ani v tých som nebola, uvidím,čo nájdem.
jaruska, no je to dilema s kočíkom. Predavačky hovoria, že v zime môžme ddať bábo aj do športiaku. tie 3kombinácie majú vaničku okolo 80 cm.

meruska
13. feb 2010

ahojte, ja som bola sice vcera pokojnejsia a dnes ma zas chyta panika... nebude neskoro ked mi nahodou nieco predsa najdu na tom genetickom ultrazvuku? predsa len amnio nerobia z dna na den...a potom budem musiet zas 3 tyzdne cakat ☹ a to uz budem koncit 23 tyzden..
neustale na to myslim ☹
a sice mi geneticka povedala ze uz 1:250 je dobry vysledok a ja mam 1:210, cize tesne pod... aj tak sa hrozne bojim

oacka
13. feb 2010

Meruska, neboj,oni vedia,čo robia, oni to už tak źariadia,aby si amnio stihla. Ale myslím,že sami lekári sa domnievajú,že nejde o nič vážne, tak sa neboj! Myslím na teba! 😉

meruska
13. feb 2010

oacka vdaka...ja sa teraz neviem na nic sustredit ☹ sustavne mi len toto beha po rozume

oacka
13. feb 2010

keď to bude všetko za vami,tak budeš ľutovať,že si tak stresovala. venuj sa bábätko,lebo aj ono sa začne báť. Kuká si na nohy, na ruky, a hovorí si: Všetko je na mieste, vlasy mi rastú, bruško tiež, tak čo tá mamina tak stresuje????? 🙂 😉

zuzik1983
13. feb 2010

ahojte,no to ozaj neni fer,ja som z dubnice a tu nic neni,tak najskor do trencina ist,tam uz sa da vybrat.len ked ja ani nejak nemam cas a vy uz mate skoro cele vybavicky ☹ zachvilku budem pn a to uz nebudem moct ☹

a kocik to uz netusim vobec,aky kupim,ked ja sa v nich nevyznam.a z netu by sa mi ich aj viac pacilo,len ake su naozaj...

baby,ktore ste na pn,ako mate vychadzky?chodia vam aj kontroly?

oacka
13. feb 2010

Ja debil, som po 4 mesiacoch PN zistila,že mám vychádzky 2x denne! od 9:00 ddo 11:00 a od 15:00 do 17:00. A 4 mesiace som so strachom tvrdla doma! 🙂 🙂 🙂 jednej kočke tu bola kontrola, myslím, že mirke?

carrie84
13. feb 2010

zuzik - ja som PN a som bez vychadzok - takze tvrdnem doma 😠 A k nakupom - ja som z TN a teda neviem, ci sa tu da dobre nakupit. Hlavne sa mi vela veci zda zbytocne predrazenych. Kocik som bola pozriet v laugariciu - hore na poschodi a potom objedname nieco z netu. Tiez to chcem vidiet najskor nazivo a vyskusat 😉

mojalili
13. feb 2010

Hej MIrke bola kontrola hned na 11 ty den...
Kontrola zalezi od zamestnavatela vraj, ci oni daju podnet na kontrolu....tiez sa toho dost bojim, ked mam PN (s anginou), aby som si vysla len do obchodu.

zuzik1983
13. feb 2010

tak to by ma teda si nastvalo,ale tak v zime sa este da.horsie to bude na jar .skoda,ze nie su cely den,ved to by mohli,ked sme tehu,nie? 🙂

jaruska8
13. feb 2010

No, aj ja som na PN a tiež mám vychádzky, ale ja ich nevyužívam, aj doky mi ich zakázal a som doma od 9. decembra a nikto mi na kontrolu neprišiel. 😉

oacka
13. feb 2010

Ja venčím psa, tak som vždy so strachom bežala späť domov, kým som poriadne pozrela na ten papier od PN. ale inak ani ja moc nechodím von, mne to nechýba. Veď mám vás! Sa tu viac porozprávam,ako keď som chodila do roboty. 😉 😉

zuzik1983
13. feb 2010

carrie84 to fakt bez vychadzok? ma porazi...tak urcite sa da nakupit klepsie,ako v dubnici 🙂 hlavne v tescu su velmi pekne vecicky a aj za celkom dobre ceny,ten kocik urcite najskor niekde pzriet a potom kupim taky,co sa mi pozdava aj nazivo.

no uvidime ako bude,by ma porazilo doma od 9 decembra...

oacka
13. feb 2010

Ja som od 6.novembra!

oacka
13. feb 2010

ale v skutočnosti si to užívam a dúfam,že ma už nechá až do materskej.

meruska
13. feb 2010

oacka...uz idete kupovat kociarik? chcete vyuzit tu akciu v tegeli? mi ta pani spominla ze od marca pride nova kolekcia ale ta bude vraj o dost drahsia

zuzik1983
13. feb 2010

oacka to uz by bola pre mna katastrofa.v zime by som to este tak tragicky nebrala.ja nie som ako moj manzel.ten si otvori okno,je tam pol minuty a povie si,tak dnes uz som vonku bol... 🙂

oacka
13. feb 2010

áno,presne meruska, ale dnes tam mali len tmavomodrý a tan nechcem, v pondelok zistí,či majú aj iný v maďarsku a ak áno,tak ho berieme, teraz som ani na nete nenašla lepšiu cenu. pre mňa je dôležité,žed m,i to manžel odobril,že nejde len o to,že je pekný, ale dúfam,že aj funkčný.

karinnka
13. feb 2010

oacka oni ho maju za tu cenu 497eur?

oacka
13. feb 2010

áno, model 2009, ale na predajni len tmavomodrý.

oacka
13. feb 2010

nie že mi ho niekto vyfúkne! 😀 😀

mojalili
13. feb 2010

Ja by som aj doma vydrzala na PNke, rizikovom, ale neviem, ci by to vydrzal manzel a ostatni....ked jeuz dieta, tak treba ho dat do skolky, zo skolky, nakupit....atd....proste je to ine, ako keby se boli dvaja.. 🙂

Mne je dnes divne od zaludka, cakam kazdu chvilku, kedy pojdem blee.....ach jaj, a ze nevolnosti do 12.tt:-) ha, to si myslia len tie, ktore sú do 12.tt 😀 😝

jaruska8
13. feb 2010

Oacka a aká je to značka, mne sa páči Peg-perego alebo Quinny alebo Neonato??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre