Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
24. okt 2010

@kafoditka 🙂 veru, dufam ze aj u nas je to tak..nech su rychlo zdravucke tie nase drobatka 🙂

oriesok
24. okt 2010

@kafoditka ja dúfam, že nás to tiež čím skôr prejde.. a budeme pekne papať.. pred poslednou poradňou sme tiež boli chorý a malá vtedy za 3 týždne pribrala len 240g.. to sa mi zdalo strašne málo.. ale doktorka nič nevravela.. potom sa konečne pekne rozpapala.. a soplíky máme po mesiaci zasa naspäť..

oriesok
24. okt 2010

baby myslíte, že z toho, že má soplíky môže mať aj častejšiu stolicu? dnes mi už 4x kakala.. síce nie niejak veľa... ale aj tak.. predtým zvykla len raz za deň..

adelaine
24. okt 2010

@oriesok myslim si, ze to moze byt..lebo ked som bola u lekarky, pytala sa ma,
ciaj castejsie maly kaka...

mirka285
24. okt 2010

Adel,Kafko este ze ti vasi chlapi su vacsej vahovej kategorie,ze ked papaju pomenej tak to na nich neni vidno 😉
@oriesok asi to moze by aj tym...

monline
24. okt 2010

@mirka285 ja mám kúpenú lucku, lebo máme vlastnú studňu, tak pre istotu...ale len ked mu mixujem mrkvu či na čajík ju používam

kafoditka
24. okt 2010

@mirka285 Miri no ja sa obavam, ze na poradni nas doktorka nepochvali.. Najprv mal tyzden chudak dietu koli prechodu z nutracu na sunar a teraz je zasa tyzden soplavy tak papa malo.. 😒

mirka285
24. okt 2010

@monline ved hej ked mate studnu,ale nasa normalna vodovodna voda je prisne kontrolovana,a naozaj jedna z najkvalitnejsich v strednej Europe...a inak minule rozpravali o tej filtracnej konvici Brita,viem ze to niektore pouzivate,tak vraj to vobec neni zdrave...

zuzik1983
24. okt 2010

@tinaki1275
@mirka285
ja uz nekojim ani neosavam asi mesiac a kramy nikde,ale vobec mi nechybaju 🙂 ja len tak,ze kedy asi pridu...
inak ja mam s papanim presne opacny problem,mne mala pokazde spapa 200ml,ale zas potom grcka ☹

maxara
24. okt 2010

@mirka285 o tej Brite som aj ja pocula, ze dokonca v Nemecku to uz zakazali predavat, lebo tam dvaja zomreli na rozvrat metabolizmu.. vlastne ako keby pili destilovanu a tak vsetky mineraly z tela sa vyplavovali do vody.. a tak sa demineralizovali a zomreli

miki060707
24. okt 2010

no ja by som aj používala z vodovodu, šak kolko "luciek" som už pokupila a tiež to neni najlacnejšie, ale našej vode neverim, je ako pitná,ale nekedy taká oranžová, normálne sa chodia sťažovať podaktorý a vždy ked idu na úrad donesu v pohári aj svoju vodu, pripomínajúci orange džus 🙂 tak nechcem riskovať....a kupujem lucku, čo sa nemusí prevárať,...

zuzik1983
24. okt 2010

a denne to robi okolo 1100ml,ale co uz s nou mam robit,ked inak sa jeduje,ked jej dam menej

zuzik1983
24. okt 2010

a tiez prevaram obycajnu vodu,kedysi ziadna lucka nebola a sme tu...

miki060707
24. okt 2010

@adelaine ja som nemala pri soni rada BEBU, lebo ju zapekalo, robila nám problemy, ale ked ti malý pekné prdká a kaka, tak problem je, že mu nechutí papkať, alebo je slabučký, to sa upraví...

mirka285
24. okt 2010

@maxara ano presne o tom hovorili co pises,len ja som to nepozerala ale mama ano,a ona pouzivala Britu tak bola zhrozena a hned ju odlozila...ale davali to uz davnejsia,mna to len ak dnes napadlo,lebo viem ze urcite ju ma Katty a Zrzulka...

zuzik1983
24. okt 2010

inak baby stale pridavate nejake fotecky a ja stale nic 🙂 ak chcete,tak kuk do albumu,pridala som nejake fotecky,ako nam drobec rastie

oriesok
24. okt 2010

@zuzik1983 ja keď som sa pýtala doktora, tak vravel, že krámy by bali prísť tak to 6 týždňov od kedy si prestala kojiť..

my vypijeme tak 700 - 750 denne.. predvčerom vypila len 450ml.. strašne málo..
koľko cca vážia vaše detičky? aby som vedela na porovnanie.. moja mala keď sa narodila 3450g a na poslednej poradni pred 3týždňami mala 5500g

lutsine
24. okt 2010

davate uz niektora deticky do sportoveho kocika? nas maly sa uz v kombineze nezmesti do vanicky,tak sme dnes vyskusali sportovy. Dali sme mu tam aj fusak a pekne si tam lezal. Mame Casualplay s 4.

oacka
24. okt 2010

@tinaki1275 tak aj vy ste sa včera svadbovali? naozaj neviem,či ten ultrazvuk u nás a u vás bude prebiehať rovnako,alle u nás to bolo raz dva: vyzliekla som malú, nageloval jej brucho, a prechádzal jej po ňom ultrazvukom. nič podozrivé nenašiel, to bolo všetko, trvalo to 5 minút, zato papier na počítači vypisoval hoddinu!!! 😠

zuzik1983
24. okt 2010

@oriesok tak mam este cas 🙂 tak moja ked sa narodila mala 3250g a na poslednej poradni pred 2,5tyzdnom mala 5760g

mirka285
24. okt 2010

@oriesok moja Linda je na tom asi tak vahovo ako tvoja..
@lutsine ja som si ho zatial pripravila lebo ja mam fusak len do sportiaku,ide mi uplne nalezato,takze nevidim v tom problem,ale pokial este nedavam fusak nechavam malu vo vanicke,ona je tam spokojna a aj sa mi tam zmesti este....

zrzulka
24. okt 2010

@kafoditka tak aka bola cesta spat?? nas caka o mesiac olomouc to je 3 hodiny tam a 3 spat obavam sa ako ju zvladneme... na vianoce chceme ist na vychod... to je 5 hodin 😒 maly obcas nevydrzi ani cestu z pk do ba...

baby vam neplacu v sedackach deti??? ako ich tisite?, na pata nic neplati.... a este sa chcem opytat tie co mate jane sedacky z nich sa ta novorodenecka vlozka neda vybrat??????????????? som ju vybrala ale je to nejake tvrde a ten vankusik na hlavu sa neda vybrat vobec 😠

mirka285
24. okt 2010

@zrzulka aj Linda hocikedy v sedacke place neviem ju nijak utisit..prestane az ked uz nevlaze plakat a unavi sa ☹

kafoditka
24. okt 2010

@zrzulka no maly zazracne celu cestu prespal 😉 zobudil sa az na parkovisku pred panelakom.. a samozrejme, ze mi maly vymysla v sedacke..uz som to tu dnes spominala. Neznasa, ked je priputany a stale sa v nej chce posadit, dava hlavu dopredu a cely sa taha dopredu. Ked mu to nejde, tak sa jeduje, ocervenie ako paprika a zacne revat, co mu samozrejme momentalne supsti sople a vtedy ma slak trafuje, lebo ako mu to mam v aute odsat? 😠 som sa dnes modlila, aby cestu prespal a Panbozko ma vyslysal 🙂

mirka285
24. okt 2010

@kafoditka domi a mate uz auto?

kafoditka
24. okt 2010

@mirka285 miri mali sme pozicany firemny megan..

kafoditka
24. okt 2010

@kafoditka miri davas malej ten sunar 0+ stale? Ja som dnes kupila sunar od ukonceneho 4.mesiaca v modrej krabici a od zajtra mu ho davam tak uvidim, ci bude trochu sytejsi..

mirka285
24. okt 2010

@kafoditka ano davam stale tu nolku...a jednotka nie je od siesteho mesiaca,tak ako pri druhych mliekach?to som si ani nevsimla,ale zato davam od vcera mrkvu,strasne ma to bavi ako nou napchavam malu 😀

mirka285
24. okt 2010

Domi a nemas ty nejaku kasu?pokracovacie mlieko je od ukonceneho 6 mesiaca,a od 4 su nejake kase...

kafoditka
24. okt 2010

@mirka285 ty a chuti jej to?? Ja zacinam zajtra, no som fest zvedava, ako maly.. Ja som si tu krabicu nikdy nevsimla v drogerii, viem ze je 0+ a 6+ az dnes som zbadala modru krabicu v Tescu a na nej ze 4+.. Baby Filip ma biely povlak na dasnach dole a take napuchnute, ide si ruky zozrat a uz mi ani dudel nechce, myslim ze mu pojdu zubky ale zda sa mi to priskoro.. ale ked mal zapalene ocka tak mi ocna lekarka spominala, ze ked pojdu zubky, tak zvyknu ist s nimi aj hlieny a maly je uz tyzden soplavy a dnes som si vsimla ze mu idu take soplve karpinky aj z oci.. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre