Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
1. dec 2010

@katarina7777 sa mi to neotvorilo ta stranka...

mirka285
1. dec 2010

aby idem pokecat s Gabom o tych pozemkoch co bol dnes kuknut,aby sme uz konecne postavili ten dom a potom vas ku nam mohla pozvat...tak caute zatial...

tinaki1275
1. dec 2010

@mirka285 to vazne? mne sa pacilo ..nebolo to prilis zenske pre tatina?🙂)

bambola
1. dec 2010

@tinaki1275 by si sa divila ale davam ju do tej vlozky este stale 😕 😉

katarina7777
1. dec 2010

@mirka285 tak skus z hlavnej stranky http://www.sia-homefashion.com/ a klikni na magazines a vyber si detsky katalog a ostatne su tiez dobre.

katarina7777
1. dec 2010

idem aj ja zalahnut, dobru noc.

bambola
1. dec 2010

@katarina7777 krasne hracky 🙂

tinaki1275
1. dec 2010

@bambola ja som ju tiez este dala ale protestuje akoby ju to tlacilo ..a to ma na len bodik a adupacky a jeden tenky pulovrik..jak ju ty tam narves...🙂)

bambola
1. dec 2010

@tinaki1275 nechapem ani ja ale skusala som bez toho a tak nozky este neda 😒

tinaki1275
1. dec 2010

@bambola este si tu ?

tinaki1275
1. dec 2010

@bambola kolko ma cm?

bambola
1. dec 2010

@tinaki1275 asi 63 , nemeraju nam ju ale co sme ju mi tak zmerali

tinaki1275
1. dec 2010

no blbne mi net ci co ...lucim sa..dobru noc

tinaki1275
1. dec 2010

@bambola to by ale mala uz vojst aj bez...moja ma 65 cm ...

bambola
1. dec 2010

@tinaki1275 dobru

monline
1. dec 2010

kto tu ešte ostal?

monline
1. dec 2010

@bambola si tu ešte?

macik27
1. dec 2010

vypadá to že všetky išli spať 😀

monline
1. dec 2010

@macik27 ja som tu..doteraz mi malý zle spinkal, budil sa, musela som si k nemu priľahnúť zakaždým...bolí ma hlava a takto nezaspím...chcem tu chvíľu byť a písať si, možno to prejde

monline
1. dec 2010

@merikac sova hlási návrat do noci..spíš?

macik27
1. dec 2010

no ja by som aj spať išla len musím ešte počkať a odstriekať mliečko ...malinká spáva až do rána

monline
1. dec 2010

@macik27 každú noc odstriekavaš? dávaš to do mrazáku?

macik27
1. dec 2010

no veru každú...už mám plný mrazák 😀 ale už rozmrazujem staršie dátumy a vylievam ☹ i ked mi je to ľúto vyliať keď viem že niektoré detičky nemajú

monline
1. dec 2010

@macik27 môj nechce vypiť rozmrazené mlieko, tak sa ani nesnažím odsávať..odsávam len ked niekam idem

macik27
1. dec 2010

moja už rozmrazené pila ale iba raz a nesťažovala si ...ja to odsávať musím do rána by som asi praskla 😀 len mi je to ľúto hneď vylievať tak to aspoň takto skladujem že možno sa raz zíde...i keď dúfam že nebude treba

monline
1. dec 2010

@macik27 to je dobre, že máš toľko mliečka...idem si ľahnúť, strašne mi to tu mrzne..dobrú noc

macik27
1. dec 2010

dobrú, ja už tiež končím

oacka
2. dec 2010

Dobré ráničko,kočky! Ja mám oddnes vianočnú náladu! dnes večer idem dekorovať bytík... vonku je také riadne zimné počasie,myslím,že dnes bude poriadna poľadovica, včera tak primrzal sneh,že náš pes si v ňom ani nevedel pohrabkať dierku na čúranie. 😀
moja kráska sa budí v noci 2x a ráno už o šiestej,odkedy papá nutrilon, dokonca si v noci aj zaplače,keď jej hned nedám fľašu,rozpapala sa. 🙂 ale mne to nevadí,hlavne,že je.

mojalili
2. dec 2010

Dobré ránko...
Tak my dnes slavime 1/2 rocka, meriame 70 cm a vazime 8,5 kg.

ta horsia vec, od LILINKY Danko schytal nadchu, tak som celu noc nespala ani on, trapime sa s hornymi zubkami a este toto... ☹

@oacka Super, ze sa KIka tak rozpapala, nech jej to tak krasne vydrzi 😉

zuzik1983
2. dec 2010

ahojte 🙂
@oacka a ako si ides dekorovat bytik?ked som byvala este s rodicmi,tak okrem vianocneho stromceka sme nemali nic,co mi aj vzdy bolo luto.ale teraz budem druhe vianoce vo vlastnom,minuly rok som nejak nic,ale tento rok by som si chcela aj ja vyzdobit bytik,len neviem ako,tak ma inspiruj 🙂 aj ostatne mozte napisat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre