Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zuzik1983
6. dec 2010

ahojte 🙂
baby ja som malej vcera dala prvy krat mrkvu,ale ona nezjedla hadam ani tie 2 malicke detske lyzicky.ako ste drobcov naucili jest,ona sa zacala hned jedovat,ze co jej to davam.
a je chorucka stale.kasle a nostek plny,susedia si pomyslia,ze co ja stale vysavam, este aj rano aj vecer 🙂

maxara
6. dec 2010

Ranko..
uz som sa stihla aj mm postazovat, ze ma Mikulas nema rad ☹ nasla som si tam jednu cokoladu, lentilky, cokoladove euro a zemiak 😒 vraj Mikulas myslel na moju stihlu liniu.. a vraj mi za to opravil postel 😖 ahaaaaa, tak uz som kludna..
Inak rano v pohodke, taketo by mohli castejsie byvat.. Ninocka vstala o 7:25, na prsku nacvaknuta sa vykakala, potom stiahla este UM a spinka dalej.. Mama si zatial aspon vypila nachystane pikolko a zdobla jogurty.. a rozzgrlala som si oko, lebo som v nom mala nejak nechutne zapichnutu mihalnicu.. nijak mi nesla von, ale pri monlininom prispevku som sa ju pokusila vytiahnut aj za cenu rozzgrlania a je vonku..

@monline super popis tvojich aktivit za uplynuly tyzden.. inak musim sa priznat, ze aj ja rumazgam pri detskych vystupeniach.. pre mna budu skolske besiedky asi dost narocne.. ale urcite tam nebudem chybat 🙂 😵

@booklover 😲 to sa ti ako podarilo? ako sedi na nocniku 5 mesacne babo?

booklover
6. dec 2010

@bambola mame bavlnene plienky, takze Janka hned citi, ked je mokra a nepaci sa jej to. ked sme jej v druhom mesiaci raz dali jednorazove, nemohli sme sa 3 tyzdne zbavit krutych zaparenin. odvtedy jednorazove nedavam a ani nebudem. mavala som ju vtedy casto rozbalenu a vsimla som si, ze ked mrnka "aaa" tak ide cikat. spomenula som to svokre, ked si ju brala na hodinku k sebe asi v tretom mesiaci - ze bude treba plienku, lebo krici "aaa" a ona si namiesto plienky zobrala nocnik 🙂 odvtedy ju davame castejsie- paci sa jej tam. mame najmensi nocnik, tam aj sama posedi, ma opierku. ale pre istotu ju pridrziavam. ona cika hned, ked si sadne, takze chrbatik nenicime dlhym sedenim.

@bambola studujem v Rk, ale idem iba na skusky, nechodim na prednasky - distancna metoda. a ty?

maxara
6. dec 2010

@booklover fiiiha, to je fakt sikovne.. ja teda vidim, kedy ide ninka kakat, ale cikanie som neodsledovala 😔

kafoditka
6. dec 2010

Bre ranko 🙂 Baby mne sa take hovadiny snivali, ze dovi.. Co mate dnes na plane? Ja chcem vypratat rolldorku, poumyvat a pretriedit si veci, co uz nosit nebudem.. potom na nakup do DMky a s malym na prechadzku..
@mirka285 ci sa kila odlepuju?? Prosim ta, dve kila som dala dolu behom jedneho tyzdna ako som si upravila stravu a zastavilo sa to 😠 Jedavam minimalne o polovicu menej ako pred tym ale menej uz fakt nemozem, lebo sa mi casto vecer toci hlava a boli ma 😒 tak som si povedala, ze skusim od dnes jedavat 5x denne male porcie s tym, ze hlavne jdlo klasika nalozene na dezertak, posnazim sa dodrziavat presny cas jedenia a pitny rezim a uvidim.. Je pravda, ze teraz vobec necvicim 😒 Peter je zasa cely tyzden okrem stredy v praci, svokra ma toho vela a ochodi az okolo 20tej z roboty, takze nemam pri kom nechat Filipa a nejake vdacne cd s cvikmi nemam..

maxara
6. dec 2010

@kafoditka Kafko, ja idem dnes na ten urad prace odniest to potvrdenie o nulovom zostatku.. zaroven sa chcem tiet opytat, ako som na tom, aky rodicak dostanem a dokedy..
Vlastne uz aj idem..

booklover
6. dec 2010

@maxara ono to clovek nevie zistit, kym nie je babo rozbalene. nasa dcera kaka iba do nocnika. myslim, ze sa jej posediacky lepsie tlaci, ved aj mne 🙂

@kafoditka ja ked budem mat 10 kg nadvahu, tak budem dobra 🙂 mam stacionarny bike, tak 2-3x tyzdenne 15 min krutim. jem viac "obroku"-vlocky, musli... a ked mam chut na "vyhryzanie" kadecoho, uvarim si nesladeny caj a pijem ho, kym to neprejde... ale aj tak mi povedala detska dr. aj kamosky, ze schudnem az ked dokojim... ☹

nina88
6. dec 2010

@lutsine ahoj, mne povedal ortoped,ze ak mam doma ,,chodulku,, mam ju vyhodit von oknom, ak nechcem svojmu dietatu znicit klby,takze u nas toto nehrozi nikdy... a vraj deti z chodulky maju problem pri uceni chodenia,ze chodia po spickach a celkovo je to neprirodzene... ani sediet nemozme davat dieta kym samo nesedi,tak s chodenim je to tom iste... 😉

booklover
6. dec 2010

@maxara rodicovsky uz mam schvaleny, ale vraj len do 10 mesiaca veku dietata, potom budem mat nizsi- ten jednotny po zmene zakona. mne totiz vysiel 256 eur...

bambola
6. dec 2010

@maxara maxi ale zo zemiakov vraj rastie hlava 😀 😀
@booklover tak to ste potom sikovne 🙂 ja chodim do BB, cez vikendy aj na prednasky ale teraz uz len skusky. akurat mam tento tyzden tri a kvoli malej potvore som uz v takom sklze, ze koniec 😠

mirka285
6. dec 2010

@kafoditka nic si z toho nerob,ja tiez vela nejem a vaha stoji 😒 tak ale ja si nahovaram,ze tuk sa meni na svaly 😀 vraj by sa malo jest 5 krat denne,ale ja to neviem,tak to vyskusaj a daj vediet ci to ma efekt 😉 a taka revizia skrin by sa aj mne zisla...

mirka285
6. dec 2010

@booklover nie je to 10 ale 20 mesiacov 😉
@nina88 take mudre reci mam najradsej,tak ci tak davaju rodicia kazde druhe dieta do chodul a nemam pocit zeby po svete chodili nejaki pokriveni ludia...vsetko treba robit s mierou,ved tam dieta nepichnes na dve hodiny......

luludi
6. dec 2010

bre ranko vsetkym,

@monline: majster a margareta citam prave aj ja 🙂 som rada, ze ste okk
@aalexis007: gratulka ku vymesaciu
@bambola: ako ide ucenie? 😉 cvicenie s matkou sa dari? risi si stale nezvykol 😒
@booklover: vztahova vychova? 🙂

meruska
6. dec 2010

dobre ránko, tak čo..Mikuláš vám doniesol dosť sladkostí na vaše diétky?

bambola
6. dec 2010

@nina88 je to kazdeho osobny nazor. ja sa tiez nechystam kupovat choditko a mozno prave z tychto dovodov. ale je to kazdeho osobna vec, navyse ako pise mirka tak vsetkeho s mierou. ja som tiez mala choditko a taktiez moj brat. ani jeden niesme krivy a obaja sme aktivne sportovali, brat este stale sportuje.
navyse som odpovedala lutsine na otazku a nezvozila ju hned. urcite by som tam dala dieta az ked by vedelo sediet

meruska
6. dec 2010

fííííha.... to čo všetko mi tu ten ujo Mikuláš nechal?

nina88
6. dec 2010

@mirka285 ja nikomu nic predsa nezakazujem, daj si tam svoje dieta aj na cely den... Ja osobne sa nepytam kazdeho ake ma problemy s klbmi a riskovat to nebudem... Je to absolutne neprirodzene, dita sa ma same postavit az ked ma na to stabilitu,ale na to mame kazdy svoj vlastny rozum... 😉

nina88
6. dec 2010

@bambola mas pocit ze som ju zvozila?? Boze ja uz nic nechapem, ak niekto povie nieco inak ako je ,,v norme,, hned je skritizovany... Pardon,ze som len napisala co mi povedal ortoped, ospravedlnujem sa ak som sa dotkla vsetkych,co sa neviete dockat,ako date svoje dieta do choditka... Ach jo... 🤐

mirka285
6. dec 2010

@nina88 ja choditko nekupujem,ale nemyslim si,ze to tak nenormalne skodi...v dnesnej dobe skodi uz vsetko potom...je to kazdeho osobna vec,my sme sa tu uz o tom bavili,ale kedze ty sem vpadnes len ked potrebujes poradit,alebo ked mat nejake "mudre" pripomienky,tak asi nemas prehlad 😖

booklover
6. dec 2010

@luludi neviem co to je...?

booklover
6. dec 2010

@mirka285 ja sa budem tesit, ak je to 20 mes 🙂

mirka285
6. dec 2010

@booklover na sto percent je to 20,hned mas lepsiu naladu,vsak?

booklover
6. dec 2010

@bambola
@mirka285
@nina88
kazdy rodic musi sam zvazit, co bude pokladat za vhodne...

mirka285
6. dec 2010

@meruska to je aka mila fotka,a ake paradne cizmy mate 🙂

booklover
6. dec 2010

@mirka285 tak to hej 🙂

luludi
6. dec 2010

@booklover v podstate to, co robis 🙂 v kociku byt janka nechcela? 🙂

nina88
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luludi
6. dec 2010

@meruska fiiiiiiha, timko musel velmi dobrucky 🙂 😉 😵

meruska
6. dec 2010

@mirka285 chcela som aby mal pamiatku 😉 veru, čižmy sú fajnové, aby sa do nich veľa zmestilo 😀 😝

booklover
6. dec 2010

@luludi nemala moznost - nemame ho 🙂 ale ona prve 3-4 mesiace nezniesla byt polozena. teda zniesla, ale vsetko vyvratila a mala zachvaty placu- takze aj keby sme ho mali, uz je predany. aj v postielke je len v noci- budili sme ju otacanim sa, ked bola v nasej.

mirka285
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre