Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
22. dec 2010

@kafoditka inak v jysku teraz maju krasne postelne pradla a za super cenu.. ja som tam kupila tri sady na manzelske na 220tky paplony, lebo my s mm spime tak, ze musime mat zahnute paplony pod nohami 😀

kafoditka
22. dec 2010

@maxara 🙂 ja ho musim mat naskladany medzi nohami, lezim na boku, ruka pod vankusom na supermana 😀 😀 dik za tip

luludi
22. dec 2010

@maxara podla dr, co videl znamienko na ramene, tak este prebieha reakcia a vtedy by sa nemalo dalej ockovat, lebo organizmus na nejaku latku reaguje a dalsie ockovanie to moze zhorsit tak, ze potom neskor byva vazny problem s imunitou

mirka285
22. dec 2010

tak Linda zaspala,ja som povysavala,dala prat a vliezla som sa osprchovat a jasne,ze nam nejde tepla voda 😠 tak som sa oplachla v studenej....baby ja mam mat teraz kramy a nic 😒 ale tehu nie som,sme si davali pozor,pri mojom stasti este aj tie kramy dostanem na stedry vecer 😠
@kafoditka kupila by som skor ten ramik ako postelne,ja mam spalnu na zlto namalovanu a keby som dostala trebars modre pradlo tak sa mi to sem vobec nehodi....

tatianka.g
22. dec 2010

ahoj prisla som prave vcas 🙂 @maxara aj my pouzivame 220tky a u nas v Kezmarku je to neskutocny problem zohnat take postelne pradlo. A ako si spokojna s kvalitou? Ja som v Jysku zatial nic nekupovala

luludi
22. dec 2010

@tatianka.g jeeeej ty si z KK? moje rodne mesto 😵 😵 😵

tatianka.g
22. dec 2010

@luludi mala som take tusenie, ze si z KK.... 😉 ale ja sa moc nezapajam do debat, ale som tu dost casto

katarina7777
22. dec 2010

ahojte, vidim ze mate problemy so spankom, my zatial spinkame v noci v pohode...klop,klop.
baby pridavate do prikrmov aj olej? lebo ja davam trosku olivoveho a malemu to veeelmi chuti.... inak ja mu este stale vsetko varim, neviem z tych kupovanych mam taky blby pocit lebo ja mam uchylku na jedlo, vsetko musi byt cerstve a ovocie a zelenina chrumkave a neprezrete... ale od noveho roka mu obcas kupim aspon ovocnu vyzivu, tu toho maju strasne vela pre decka na jedenie... od kedy sa mozu jest cestviny?

@oacka krasny stromcek mas, je dobre rasteny na to ze je zivy.

@mirka285 dufam ze to linde skoro prejde, my sme mali problemy so soplikmi pred 2 tyzdnami a bol to horor, tyzden som nespala lebo maleho v noci stekajuce sople dusili a potom som to dostala ja ...

katarina7777
22. dec 2010

ozaj nas leo normalne stratil hlas jak vkuse vcera kecal, teraz tu tak chrapci a skrieka... aj vam sa to stalo?

lutsine
22. dec 2010

@katarina7777 ano aj nam....

miki060707
22. dec 2010

@tinaki1275 jeeej, tak to je fajn, ked tam maš trvalý pobyt, tak by som sa potešila
Inak kráásny dník vám prajem

alllexa
22. dec 2010

Ahojte, dakujem za podporu! Tak dnes sme boli na kontrole na Kramaroch a lekarka nas ani neposlala na sono, len mu utiahla tu gumicku a povedala, ze mame prist zase v utorok. Bolo to zvlastne, lebo doktor v pondelok hovoril nieco ine, co som jej aj zopakovala - ze by to nemal mat take tvrde, ze by mu mal odtial vytekat hnis a ze mame ist na sono. Tak snad nie je chyba, ze sa s tym zatial nebude nic robit. Ved keby nieco (napr. teplota), tak pojdeme na pohotovost.
Tak Vianoce nastastie stravime doma🙂

mirka285
22. dec 2010

@katarina7777 cestoviny sa mozu od 6.mesiaca a olej pridavaj,to sa ma,hovorila mi to pedina....moja Linda moc nechce to co jej urobim ja,potvora ma radsej kupovane,ale ja sa ju snazim oklamat tak,ze do kupovanej pridam nasu mrkvu alebo tak...vtedy to nezisti a zje 😀

mirka285
22. dec 2010

@alllexa super tak na Vianoce ste doma a snad malemu sa to uz aj konecne dolieci 😉

liluu
22. dec 2010

ahoj baby, zohrievate detičkám nedopité UM??? lebo v jednej téme to riešia, že sa to nesmie.Filip teraz troška divne papá, tak sa mi občas stane, že mi nechá aj 60ml. Ja mu to o hodinku zohrejem a spapá. Nazozaj sa to nesmie??? Viete niečo o tom??

mirka285
22. dec 2010

@liluu asi tak raz za dva tyzdne sa to stane aj mne ze zohrajem...

zuzik1983
22. dec 2010

@liluu donedavna som robila tak,ze som malej zarobila 3 davky mliecka a potom uz len zohrievala.nebolo jej nic.ale uz zarabam cerstve,neviem ci to moze uskodit

meruska
22. dec 2010

maly spinka, ja som doobedovala, mam cas na vas 🙂

meruska
22. dec 2010

@alllexa som rada ze vianoce budete mat v rodinnom kruhu 😉
@kafoditka aj ja spim na superzenu 😀

liluu
22. dec 2010

@zuzik1983 no ja zohrievam, keď sa zvýši a tiež malému nič nieje
@mirka285 a ty vieš prečo sa nesmie??

mirka285
22. dec 2010

@liluu vraj to pisu na krabici,ale podla mna ked nezohrievam kazdu davku tak jej to nemoze nijako ublizit...mne sa obcas stane,ze spravim malej jest a ona medzitym zaspi...tak to predsa nevylejem...

meruska
22. dec 2010

@mirka285 kedy si zacala linde davat keksy..mne mliecko postupne konci a chcem vyuzit ochranu dojcenia pri zavadzani lepku....korku som mu uz dala, ale chcela by som i nieco ine kde je muka

meruska
22. dec 2010

@mirka285 zajtra mam totiz cestu do Dm-ka tak by som nejake vzala

jeiny
22. dec 2010

ahojte, chcem sa spytat, ci niektora z vas nevie, ci je ok, ked malej sa okolo tej chrasticky na ramienku vytvoril taky cerveny kruhovy fliacik, dnes to ma uz trochu bledsie ale aj tak....dakujem

katarina7777
22. dec 2010

@mirka285 linda chce asi preskusat tvoje kulinarske schopnosti 😉

aj ja som zoparkrat zohrievala mliecko a nic, teda ja pouzivam tekute mliecko cize zohrievam vzdy a niekedy ked mi vela necha 2x.

mirka285
22. dec 2010

@meruska zacala som asi pred dvoma tyzdnami,kupila som vsetky co mali od 6.mesiaca,a tie od Sunrek na Dobru noc su najjemnejsie,tie sa mi najviac pozdavaju ked jej nimi zahustujem ovocie...

meruska
22. dec 2010

@mirka285 a davas jej aj do ruky cmulat ci len do ovocia?

gabika41
22. dec 2010

@katty17 tak ako idu prikrmy?My uz papame aj masko a vcera som sa rozhodla,ze na Stedry den dostane uz aj jablcko na olovrant.Inak vcera som jej prvy krat dala hippku a nie je to veru bohvie co.Tie moje domace sa mi zdaju lepsie.....a zistila som,ze bude asi po tatinovi,lebo dnes som pridala aj ryze trosku a spapala vsetko krasne 🙂

@maxara presne si to popisala s tymi papucami.Zasah do cierneho.Mne sa to stalo tiez pred par tyzdnami,ze som pri jednej vymene nazorov povedala,ze sa zoberiem a idem prec.....a vies co mi moj mm povedal?"Ze dalej ako na dvor neujdes....." som myslela,ze mu nieco velmi tvrde poviem.....len pre vysvetlenie,my sme niekolko rokov byvali u mna v byte,ale ten som minuly rok predala a momentalne byvame u manzelovych rodicov,lebo sme sa pustili do stavby RD.Takze asi tak s nasimi polovickami. 🙂

@noemarta inak je pravda,co tu bolo povedane,ze aj Tvoja sestra ma narok na alimenty na jej osobu.....pokial by takto vyvadzal aj dalej,tak by som skusila ist na neho takto......tu na Slovensku sa o tom moc nevie,mne to tiez povedal npravnik z rodiny,ked som pred rokmi riesila rozvod.....

@oacka mas velmi pekny stromcek.U nas az zajtra...... 🙂

katarina7777
22. dec 2010

kocky maleho do ramena vobec neockovali, len 2x do noziciek, zakazdym do obidvoch... a dalsie ockovanie v 13. mesiacoch.

mirka285
22. dec 2010

@meruska davam jej aj cmulat,ale to jej davam dlhe Mannerky,ale tie mam z Rakuska,ale nejake dlhe maju tusim aj u nas..musis pozriet...a hlavne si potom hned chystam vysavac 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre