Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
31. dec 2010

@alllexa no ked ju videl v romane pre zeny tak bol z nej hotovy 😀

denisse
31. dec 2010

ahojte ..
vsetkym prajem krasneho silvestra a do noveho roku nech sa vam splni, co si prajete, nech ten rok je este lepsi ako ten stary 😀 hlavne zdravicko ...

merikac
31. dec 2010

@maxara JAAAJ vidis ty davas mliecko v receptoch som sa docitala, ze davaju aj sladku slahackovu smotanu, inac soplim priserne aj ja stale,,ale naordinovala som si bioparox,,,ktory som minule nevyuzivala,,tak ten celkom slusne zabral----

merikac
31. dec 2010

@bambola 😀 nie ze by som bola na zeny,,ale aj mne sa pacia niektore typy rysuliek 😀

monline
31. dec 2010

ahojte, teda vy máte sny, jeden horší ako druhý...mne sa snívalo, že som bola v obchode a kupovala som malému červené legíny a tričko..a potom som zbadala krásne červené mendžestrové šaty a potešila sa, že jeeej, super, šatovú sukňu ešte nemá! dúfam, že v tom sne som mala dievčatko a nesnažila sa pozmeniť danielovu orientáciu 🙂

karinnka
31. dec 2010

Ahojte 🙂 Inak mne sa dnes snival erotikus sen🙂Zvadzala som nas 🙂 ho 15rocneho fesneho suseda a ten mi neodolal 🤐 😀 😀 😀 😀
To bude asi tym,ze od porodu nemam chut na sex🙂))
Pekny silvester prajem.-)

ericica
31. dec 2010

ahooojte kocky zelam Vam krasneho silvestra a stastny nopvy rok 2011......aby bol krajsi ako tento co je uz skoro za nami.....
inak mne sa dnes snivalo ze som vyhrala zajazd do thajska a bol taky zivy ze sa presne pametam ze to bolo letovisko phuket.....booooooze to by bol silvester 😀 😀 😀 😀

merikac
31. dec 2010

baby,,tedy vy mate sny,,jedna zvadza, druha sa boji, ze bude je podvedena, dalsia cestuje a mon si neni ista,,ci vo sne nemeni synovu orientaciu 🙂 Bola som s malou na prechadzke na novych sánkach a @mirka285- ak ich beries so sebou,,tak vedz, ze ten fusak je onicom-co si uz skonstatovala, ze nic moc-,,vidiet cele telicko az po stehna,,,pretoze vobec nedolieha a aj to sitahnutie je nepostacujuce, - je to istotne pre vacsie deti,,takze odporucam bud dalsi fusak do fusaku vlozit, alebo vystlat dekou- pretoze aj ked sme emmu vytiahli,,tak cely fusak bol uplne z vnutra studeny-mala som ju v overaly a vlozila som dnu deku,,ale keby som sla na hory,,tak to je iste malo,,,,,,,,ale inac sa jej pacilo,,,,

meruska
31. dec 2010

V novom roku veľa pohody,
šťastné náhody,
žiadne nehody,
významné dohody,
úsmevné príhody
a ďalšie života výhody.
To všetko praje do roku 2011
Katka & Timko

sarai
31. dec 2010

@denisse
@luludi spacie navyky sa mozno menia, ale u mna zatial nie moc pozitivne. moc toho nenaspi. vecer zaspi fakt len na prsku okolo osmej a potom sa budi do 12 aj kazdu tristvrte hodku. kedysi prespala aspon do tej 12 vkuse. no teraz nie. a potom do rana sa zas budi kazdu hodku az dve. takze ja by som brala. keby uz spavala lepsie. ani nie kvoli sebe, ale kvoli nej. myslim si, ze keby nebola naucena na ten cicik, tak by spala lepsie. lebo casto ho ma na noc ako cumel. aj ked vzdy cucka, ked ju dam, no nie az tak vela.

mirka285
31. dec 2010

zdravicko dievcata 🙂

@merikac jasne vysteliem hrubou dekou,aj vankus jej dam na opretie a dobre ju poobliekam 😉 inak kazdemu chlapovi sa paci to,co nema doma 😒 to je stara znama vec,mojmu sa pacia baby s krivymi nohami,velmi sa mu pacia nohy napr. Pamely Anderson,a tiez sa mu pacia skor stihlejsie baby... boli sme v Tescu nakupit zopr drobnosti a platili sme 120 euri 😠 teraz som upiekla syrove muffiny a krasne nam tu rozvoniavaju 😝 a samozrejme tiez vsetkym zelam vsetko dobre do Noveho roka 🙂

denisse
31. dec 2010

@sarai
aj u nas sa menia spacie navyky skor k horsiemu .. a to to nikdy nebolo nic moc a zatial sa len zhorsuje .. napriklad uz druhy den mi nezaspi ani vonku vkociari ... dnes zase tak revala, ze sme ju chvilu nakoniec vozili na sankach a vratili sme sa domov a uspala som ju na rukach ,....

https://www.youtube.com/watch?v=hyeWhZsHdAo
ericica
31. dec 2010

@meruska meri diky.....
baby mala zaspala dufam ze pospi aspon hodinu a pol...
@sarai inac aj moja babula spi vecer tak o nicom,zaspi okolo osmej a kazdu hodinu sa budi az kym si nelahnem k nej vtedy sa ukludni ked ma citi 😝 je to dost naprd lebo sme dostali pozvanie od susedov na vecerne popijanie a moc dlho sa tam neohrejeme a ked ich zas pzvem k nam tak mala sa bude stale budit tak vela toto nenakecame 😕 🙄
no a aj my uspavame na prsniku a stravu mi este stale odmieta,dnes ju napr z jablka napinalo....

merikac
31. dec 2010

@meruska jeej meruska,,,krasne foto k milemu vynsu,,,,,a ta podkovicka v kombinacii maleno Timka pre stastie,,nema chybu!! 😵

ericica
31. dec 2010

@denisse wau deni mala je rozkosnaaaaa 🙂 akokeby som nasu edinu videla 😲
no a hnevaj sa na nu ked nechce spat ked na teba hodi taky kukuč 😀 velmi je zlata 😵

ericica
31. dec 2010

@merikac ako???nechystas chlebicky na vecer???alebo uz su hotove???

ericica
31. dec 2010

Maji pozri si na FB aku tortu som robila naposledy nechcem ju sem dat lebo ma odtialto admini vyhodia 😀 to bolo pre sesterku 🙂

ericica
31. dec 2010

baby u nas to tu rachoce ostosest a kde je este polnoc 😲 😲 😲

mirka285
31. dec 2010

@ericica Eri ty uz mas urcite navecer vsetko prichystane,co???

merikac
31. dec 2010

@ericica my chystame az po vecery,,,ciez este mam cas,,a veceru mam uz nachystanu,,,,a pomazanky tiez,,,salat a udene tiez,,takze pohoda :D

zuzik1983
31. dec 2010

aj u nas sa menia spacie navyky k horsiemu,predtym mi spala mala od nejakej 20.00h do 5.00-5.30h bez prestavky vkuse.a teraz sice spi do 6.00-7.00 ale sa za noc zobudi 5x 😒

merikac
31. dec 2010

@ja som ti ju uz ocekovala aky riadny penisak 😀 😀

denisse
31. dec 2010

@ericica
obcas sa na nu aj nahnevam, lebo uz mi dochadzaju sily, ale mas pravdu, potom na mna takto kukne a je to 😀 😀

ericica
31. dec 2010

@mirka285 miri ako si uhadla....
hej mam napecene,sendvice urobene dva druhy aj pagace zemiakove a sampusu mam vychladene na rozdavanie....
skoda ze nemozem pit , ale nabuduci rok si to vynahradim 😀

ericica
31. dec 2010

@merikac 😀 😀 😀 ze pekny kaliber 😀
@denisse no ved hnevaj sa....moja ked tak v noci vyvadza a rano na mna hodi ten svoj blazeny usmev v tom momente na vsetko zabudnem 😵

mirka285
31. dec 2010

tak aj ja som uz pripravena 🙂 upiekla som slane muffiny,urobila taky dobry salat z paradajok,syrom a sunkou,prosecko sa mi chladi,mala aj Gabo spia,a ja mam konecne klud 🙂

katty17
31. dec 2010

ahojte babulky.
uz vam pisem z mojho noveho notebooku 😉 uz mi tu funguje net. konecneeeeee !!!
chcem vam dievcata vsetkym popriat Stastny Novy Rok, nech ho mate este krajsi ako tie predosle aj ked verim ze aj tie mali cosi do seba 🙂 . cmuk 🙂
my o chvilu vyrazme na party aj so sandrickou. som zvedava ako to tam dopadne lebo uz teraz je nejaka nesvoja. celu nos nespinkala a cez den akurat tak v kociku. ☹ strasne ju trapia tie zubky. a stale nic nechce prerazit. ☹
@mirka285 - miri ja som este stale ako Supolienka. som totalne vysusena, ani make up ma nezachrani 😠 . dufam ze tento krat nebude platit ako na novy rok tak po cely rok. lebo chora nechcem byt po cely rok.

macik27
31. dec 2010

ahojte...Kajuška sa dnes otočila sama na bruško 🙂 teraz to stále skúša len nedokáže vytiahnúť ručičku spod bruška 😀 ale ona sa to naučí šikulka moja

mirka285
31. dec 2010

@katty17 Kati tak vy normalka ze party?no super,my sme doma,ale ked sa mi bude chciet vybehneme k susede,ona robi party a je to len o dve poschodia nad nami,takze mala moze spinkat a keby nieco Tomas nas zavola 🙂 tak si to uzite,a nboj ta choroba hnusna ta uz prejde,mne je uz dobre chvalabohu 😔

mirka285
31. dec 2010

@macik27 za tyzden si bude vediet aj ruku vytiahnut,uvidis..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre