Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
26. jan 2011

@mirka285 ja som len masovo zeleninove zatial pozerala a ten milasan ma dobre napr.mlieko daval som ho malej na z aciatku ..ovocne este len idem pozerat ..tie ale len hipky ked tak ..takze kukuricu nie...

booklover
27. jan 2011

@kafoditka no, sprava sa to presne ako plesen, co mam medzi prstami na nohach... dr vravela, ze vlhkost a teplo plesni staci. a to pod tym prstenom je, kedze s nim umyvam riad, dceru, seba...

booklover
27. jan 2011

@kafoditka ved ja ani nemam ambiciu prekonat maxi 🙂 tesim sa ze ju mame a prvenstvo patri jej 🙂

booklover
27. jan 2011

@maxara
@mirka285
@janka_michal tych 28 tyzdnov fakt vychadza 7 mesiacov nie sest... asi preto si clovek pamäta ze 6, lebo do 6 mesiacov dietata... teda, ja by som nemohla robit na urade ani v banke, chaos v tom mam... smutne, ze jeden den cloveka tak ukrati ☹

booklover
27. jan 2011

@maxara pas nosis cely den? ja som nosila po porode, ale bolo mi v tom teplo, potila som sa... nezavidim. ☹

booklover
27. jan 2011

@miki060707 tie zdravotne problemy ma mrzia... budem na Vas v pondelok mysliet... ☹

booklover
27. jan 2011

@tinaki1275 dcerka ako spala? stale bola nesvoja? deti zvyknu mat svoju predstavu, kedy mat zlu naladu-zrovna ked na to nemame moznosti a cas spravne reagovat ☹

booklover
27. jan 2011

@bambola
@macik27 my sme tiez mali dve davky rotarixu.. 😕

mirka285
27. jan 2011

dobre ranko...
@booklover ale ked raz ma na papieri,ze matersku konci 3112.tak s tym jednoducho nic nespravi aj ked sa na hlavu postavi ☹

mirka285
27. jan 2011

@booklover mae teraz na tych lazoch vasich sneh?a potom ako chodis von,so sankami,ci s kocikom?

zuzik1983
27. jan 2011

ahojte 🙂
tak uz aj ja mam doma maroda,tuto noc som tak "super" vyspata.som bola hore hadam 15x a to sa mi este nedalo zaspat asi do druhej a uz o pol siedmej sme hore 😒 mala celu noc kaslala, plakala,plny nostek,nedalo sa jej spinkat,chudatko moje male.tak dnes ideme doktorke.

@tinaki1275 ak by si mohla bola by som rada,keby si aj mne poslala obsah toho serialu,ked som to nezacala sledovat od zaciatku,tak uz to nesledujem,obcas len nakuknem,ked nic ine neni.ale chcela by som vediet,ako to dopadne,nech poprovokujem segru trosku 🙂

inak vcera mi konecne doviezli tu umyvacku,a som trosku mimo z toho.mozno vam teraz pridem ako uplny debil,ale nesmejte sa mi 🙂 je tam napisane ako naplnit zasobnik soli,davkovac lestiaceho prostriedku,davkovac umyvacieho prostriedku.ja som myslela,ze staci vlozit tu tabletu,kde je vsetko a mam pokoj,ale teraz nechapem,vobec neviem,co mam kupit do toho 😕

booklover
27. jan 2011

@bambola @macik27 ja tiez nechapem s mm, ale nasa dievka sa usmieva, ci ma horucku, kasel, soplik... zaciname verit teorii, ze clovek sa stazuje na veci iba preto, ze sa to nauci vo svojej kulture. tam, kde ludia beru vsetkko s nadhladom sa jednoducho od malicka nestazuje a hotovo.

booklover
27. jan 2011

@bambola fuj, to co sa ucis?! 😝

mirka285
27. jan 2011

@zuzik1983 ved ked das tu tabletku 3v1 tak tie dva zasobniky nechas prazdne 🙂 skore uzdravenie,,,

booklover
27. jan 2011

@vierkaha wau, az taku starostlivost pocas skuskoveho si neviem predstavit 🙂 mne drahy zabava dceru, aby som sa mohla ucit, ale ze by mi aj tahaky robil? 😀

zuzik1983
27. jan 2011

@mirka285 ved tak som si aj myslela 🙂 dakujem
a pridavam par foto mojho nezbednika maleho 🙂

tutifruti
27. jan 2011

Caute baby, tak ja som tu po 100 rokoch, ale akosi furt nie je kedy.... sem tam nakuknem, prečítam, fotky pozriem... a ked chcem niečo napísať... nie je kedy... U nás stále do okola to isté... hnačky, vracačky, sople, kašle.... atd... atd.....
Teraz pre zmenu mám vychytávku ja, dostala som zápal močových ciest.. 😖
Šimonko nám krásne rastie.... a kóóónečne sa začal aj pretáčať.... zatiaľ iba z brucha na chrbát, ale som strašne rada, lebo už som začínala byť nervózna.... aj ked mi kamošky naokolo hovorili, že chlapci sú pomalší.... 😉
Baby ho každý den riadne "katujú".... bude riadne vycvičený....
No a čas mi tak rýchlo ubieha, že sa nestačím čudovať... ked niekomu hovorím, že Šimon mal pol roka... No ale už sa "pučí a jeduje", tak končím....

mirka285
27. jan 2011

@zuzik1983 sikulku mas doma,moja este ani nestvornozkuje,nie to este aby takto pekne stala v postielke 😕

kafoditka
27. jan 2011

Dobre rano... na nose mi rastie druha hlava 😠 😠 Co dnes varite?????

booklover
27. jan 2011

@mirka285 snehu je koooooopec. sanky nemame.
ja nemam kocik-kde by som tu s nim chodila? tu mame nielen katastrofalny teren (kolieska by odisli po chvili) ale aj strme kopce, kde mam dost ist pesi, nie to este kocik tlacit. autobusom si neviem predstavit sa s tym trepat, kedze tu vsetky autobusy, (kt. chodia asi 2x denne, aj to iba jednym smerom, takze sa clovek nedostane domov) maju schody a take tenke dvere, ze tam clovek ledva vojde sam. dalej s kocikom nesmiem ist ani na urady, ani do obchodov, ani k lekarke a pred budovou by som taku investiciu isto nenechala... napokon, nasa ma trosku (a mala predtym dost vela) reflux a polozena nechcela byt, iba s nekonciacimi zachvatmi placu. takze v skratke: mame ergo nosic. obojstranna spokojnost 🙂

kafoditka
27. jan 2011

@zuzik1983 podarena je mala 😉

zuzik1983
27. jan 2011

@mirka285 veru,jej staci podat 1ruku a uz hop a stoji 🙂

zuzik1983
27. jan 2011

@kafoditka dakujem

kafoditka
27. jan 2011

@booklover a to chodis kazdy den s malou na prechadzku v nosici??

mirka285
27. jan 2011

@booklover fuha,to az take to tam mate?som si aj myslela,ze tam vam asi ani kocik netreba,tak ked su tam same kopce,tak asi aj sanky by boli na nic....no ja ta fakt obdivujem,ja by som tam dostala depresie a skoncila na psychiatrii 😀
@kafoditka ku mne pride dnes Noe,tak som vytiahla polku kurcata upeciem,salat z cerstvej zeleniny,ma prist pred obedom,tak musim nieco nachystat pre kojacu matku 🙂

booklover
27. jan 2011

@zuzik1983 no my sme mali tiez nocne chraptenie, hlieny v nose, v hrdle, kasel... a dr. mi napisala zoznam, co si mam kupit v lekarni bez predpisu... zbytocne som tam sedela v cakarni... 😠 napisala mi nasivin pre novorodencov, ambrobene 2xdenne 2ml, a kvapkat kedykolvek pocas dna do nosa Libenar pre deti (fyziol. roztok) +odsavat z nosa a ze mam prist iba, ak by mala teplotu viac ako 38,5... ale dcerka je uz ok. tak drzim palce!

kafoditka
27. jan 2011

@mirka285 😀 jaaaj tak ty mas dnes o zabavu postarane 😉

booklover
27. jan 2011

@kafoditka zavisi od pocasia... viac menej obcas. teraz uz je v nosici ozaj iba pri zvysenej teplote, alebo pri vybavovackach u lekara a po uradoch, inak sa kotula po byte. bola teraz dlho chora, takze cerstvy vzduch vychutnavame vnutri cez balkon

zuzik1983
27. jan 2011

@booklover tak teplotu zatial mala len 37.ja sa u doktorky vybavim rychlo,lebo ju mam mozno 3 minuty od panelaku a ona malicke deti berie skor

booklover
27. jan 2011

@kafoditka ja som vcera varila zeleninovu zaprazenu polievku, predvcerom zemiaky na paprike a smotane a kedze muzik vecer vytiahol klobasu z mrazaku pochopila som, ze chce mäsko 🙂 daco mäsove musim vymysliet.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre