Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
27. jan 2011

@luludi svetova traktorova fotka 😵 😵
@maxara aj my mame vygravirovany datum sobasa, ale bez mena 😉
@monline no tuto nedelu ta to asi neobide ani keby si velmi chcela 😀 😀

luludi
27. jan 2011

@monline ja mam rada fotky zo svadieb, ze co sa vtedy nosilo a podobne.. my nemame atelierove foto, len momentky 🙂

@maxara biele a cervene? take som nevidela este, musim potom obkukat

booklover
27. jan 2011

@luludi wau, tiez na lazoch? 🙂

maxara
27. jan 2011

@luludi tak pozor.. ja mam vodicak na traktor a milujem johndeerey 😵 😵 velke zelene krasne traktory.. a uz som skoro mala vybavene, ze nas pred obradnu sien doveziem ja, ale kedze nemal mi kto traktor doviezt pred dom, tak to zlyhalo.. z trucu som chcela ist autobusom MHD 😀 😀 ale potom ma ukecali na krasny nacancany mercedes

kafoditka
27. jan 2011

Dievcence oupstam vas, idem na spacirku s malym..

luludi
27. jan 2011

@booklover @maxara nie, nie.. on tam chudak bezbranne stal odparkovany v strede zahrady pri kastieli, tak sme sa cvakli z recesie ;) svadbu sme mali v tatranskej lomnici v malom kostoliku - bolo nas spolu len 18, plus sa tam sobasili pred rokmi moji rodicia

maxara
27. jan 2011
luludi
27. jan 2011

@maxara fantasticky to spolu vyzera 😵 😵 😵 uplne sa k vam hodia

booklover
27. jan 2011

@maxara no to je fajn, ze nezabudne ako sa volas, chi 😀

booklover
27. jan 2011

@maxara nadherne foto prstienkov! sikovny fotograf 🙂

maxara
27. jan 2011

@booklover nepoznas ten vtip, ze pri ranajkach sa pan pyta svojej zeny: "draha prosim ta ako sa vola ta rastlina, co nam rastie pod oknom?" Zena odpoveda: "Myslis ruzu?" Muz si tukne do cela a vravi: "Ruzenka prosim ta, uvaris mi kavu?" 😀
u nasich pouzivame dost casto..

@luludi aj su krasne 🙂 akurat ze ja ju mam momentalne pekne zasratu ako tak pozeram, idem si ju nalestit, kedze budeme v nedelu okukovat 😉

maxara
27. jan 2011

@booklover to mi nasa svadobna nafotila na kytici mojej.. povodne su tie fotocky vacsie, ale som ich ostrihala 😀 😝

aalexis007
27. jan 2011

Som tu chvílku nebola a už koľko ste toho popísali. Stihla som pokukať aspoň fotky svadobné tak Vám pridám aj ja 😉

zuzik1983
27. jan 2011

my mame kombinaciu bieleho a zlteho zlata,kedze sme sa nevedeli dohodnut,ake budu a mame zvnutra vyryte nase inicialky a datum svadby,keby sme nahodou zabudli 🙂

luludi
27. jan 2011

@aalexis007 😵 ruzova je ako spravena pre teba 🙂 velmi pekne

ericica
27. jan 2011

ahojte
baby dnes mate akysi romanticky den...boli ste naadherne nevesty jedna krajsia ako ta druha,,,,ja som mala kremove saty a kyticu z fialovych tulipanov s paperim a to paperie som mala naaranzovane aj do vlasov....
mne osobne sa paci najviac fotka @kafoditka kde tak pozeraz na kyticu...ta foto je ako vystrihnuta z katalogu.....Domi bola si fakt prenadherna nevesta,
idem pohladat nieco aj ja

booklover
27. jan 2011

@luludi jeej, ake krasne! videla si walk to remember? to je pribeh ako vystrihnuty odtial... krasa.

jaruska8
27. jan 2011

Aj ja pridám zopár fotiek zo svadby, páni, to už sú dva roky!!!!!!!!! Všetky ste boli krásne nevesty a vidím, že ste si deň D riadne užili. No a teraz sú z nás pekné mamky. 😉 😉

booklover
27. jan 2011

@maxara ostrihala si aj fotky aj kvietko lupienky? ci len komprimovala?

booklover
27. jan 2011

@jaruska8
@aalexis007 kocky ste. ako som uz dnes pisala, aj tak je kazda pre svojho zenicha najkrajsia na svete! 🙂

jaruska8
27. jan 2011

Akurát som ta šupla tú, kde mám zavreté oči. 😉 😉 😉 😉

booklover
27. jan 2011

@vierkaha fiha! krasne. to tiez vyzera na leto, vsak? aj vlecka je krasna! aj ja som mala, len som ju mala rozopnutu iba pri foteni, fnuk... som sa tesila, ze ju budem tahat za sebou cez ulicku v kostole a nestihalo sa 😠 😢

booklover
27. jan 2011

inak, damy, co sa graviru tyka, my mame: 4.10.2008 1Jn 3,18

aby sme si pamätali cely zivot: nemilujme len slovom a jazykom, ale skutkom a pravdou.

aby to nebolo o peknych reciach... tak sme si dali aj vygravirovat 🙂 len dufam, ze to neolutujeme v starobe, ked tam nemame tie mena, aby sme teda nezabudli koho sme si zobrali 🙂 pripadne, ak by bola dalsia svadba v ten isty den, da sa pouzit aj na dalsie manzelstvo 😀 zartujem 🙂 😝

booklover
27. jan 2011

@maxara vtip paradny 🙂 😀

jaruska8
27. jan 2011

@booklover Deň v roku by aj sedel, ale rok už asi nie. 🙂)))))) Smola!§

jaruska8
27. jan 2011

Ninka píše:(Maxi opakujem)

ymnkbjhvgjm n ,bzhvz dfdfuvuhu jhf cxcxánsazeazgy

bambola
27. jan 2011

baby tak ja na chvilku odidem do skoly a vy zapisete 6 stran? 😠 ako si to predstavujete 😀
vsetky ste boli krasne nevesty 😵 ja som taky sportovejsi typ ale raz by som aj ja chcela byt za taku krasnu princeznu 😔

booklover
27. jan 2011

@jaruska8 to by sme museli nejako vyzmizikovat, fakt 😀 kto je tu zlatnicka?

ericica
27. jan 2011

dnes je super pocasie pred chvilkou som bola vonku s malinkou trochu sa posankovat a ta len zirala jak puk vsak este v zivote nevidela sneh strasne bola podarena..... 🙂
slubene foto

booklover
27. jan 2011

@bambola raz za zivot sa oplati 🙂 ved v takej robe clovek aj tak castejsie nebude, iba ak vo sne. pripadne na plese.
chodite na plesy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre