Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
16. feb 2011

@gabika41 vdaka za pochvalu 😵 ale vsetci hovoria, ze je cely ocinko ☹ ale on ma vcera ubezpecil, ze sa nemusim obavat, ze stopro ma po mne rovnych 50%.. len co z toho, ked ma po mne tak akurat tvar pecene, alebo velkost oblicky 😔

maxara
16. feb 2011

@monline vdaka 😉

katka55
16. feb 2011

@maxara to preto, lebo som chcela ist lyzovat - mozem akurat tak cez okno von kukat 😠
inak, vcera sme kupili malemu take vedierko fisher price co ma hore otvory a vkladaju sa tam rozne tvary a strasne ho bavi sa s tym hrat. samozrejme to len vysypava a ozuzlava tie kocky, ale taky je s tym zlaty 😵

zrzulka
16. feb 2011

@maxara vsetko naaaaj k 7 mesiacikom...ej ale to leti

poladovica aj u nas, sme sa prave vratili z cvicenia s detmi... poobede sa chystam do mesta tak snad to bude lepsie 😒

bambola
16. feb 2011

@zrzulka teraz kukam ten bio obchod a vyzera to super 🙂 dakujem

bambola
16. feb 2011

nova foto 😉

kafoditka
16. feb 2011

..... ja uz fakt neviem, ako mam to moje dieta naucit spat cez den v postielke. 😠 😠 najnovsie uz do autosedacky ani len nesadne - napne sa ako luk a skoncila som. posledne tri dni spava cez den v golfaci, pojazdim 5 min. po byte a hned je tuhy. aspon, ze na rukach ho nemusim vlacit..
@mirka285 tebe ked sa Linda uz postavi v postielke, zaspava cez den v pohode? Alebo to len moje dieta odkedy sa vie dat na 4 tak spanok v nej bojkotuje?? 😒

kafoditka
16. feb 2011

@bambola wau, nadhera 😵 😵

adelaine
16. feb 2011

@kafoditka kafko, verim ze to mas teraz hardcore... 😒 sice ti neporadim, ako na filipka,
ale mozem ti povedat, ze vsetko to prejde, lebo ho to postupne prestane bavit...
deti ako prechadzaju urcitymi fazami vyvoja - pretacanie, lezenie, statie- to nacvicuju aj
pred spankom, aj pocas neho...mne riso este nelezie, ale takmer v polospanku sa furt snazi
tocit sa, dviha rit ako divy, a ked ho ukladam na chrbat, nech spi, tak spusta vreskoty

zuzik1983
16. feb 2011

@kafoditka aj moja odkedy vie lozit,tak ju musim v postielke pri uspavani drzat aby sa neprevratila na brusko chvilu a zaspinka 🙂 lebo ona moze byt akokolvek unavena,oci zmoli,ziva,ale hned sa v postielke da na 4 a je po spanku

zuzik1983
16. feb 2011

ona sa este aj v noci uprostred spanku da na 4,pretocim ju a spin 🙂 ka dalej

adelaine
16. feb 2011

Maxi, Bambola...nam tu rastu riadne kocky v julovkach 😉 krasne fotecky ste popridavali...
dufam, ze ani nasi julovkovi chalosi sa nedaju zahanbit a budu fesi 🙂

kafoditka
16. feb 2011

@zuzik1983
@adelaine baby ja aj v noci najdem maleho, ako sedi v postielke a oci zavrete, spi 😕 uz som aj rozmyslala, ci mozu byt taketo male deti namesacne ale ako vidim, tak maly v tom nieje sam 😅 uz som kludnejsia.. Teraz som fakt vdacna, ze sme ten golfac kupili. momentalne aby som sa mohla v klude aspon vykadit, maly v nom sedi a pozera telku 😉 tak ja idem..

mirka285
16. feb 2011

caute...tak akoze hned rano som si vyrazila poistky a nic mi nefungovalo,kura na pekaci,preadlo v pracke a ja nadavala jak pohan co je to za moresy vypinat prud doobeda...tak odchytila som suseda,ze ci ani jemu nejde prud,kuka na mna,ze im ide,tak isiel na chodbu kuknut do tej krabice,ze ved ty mas vyhodene poistky 😠 😠 hlavne ze uz dve hodky nemozem nic robit,ale aspon som si konecne nechty nalakovala....
@kafoditka mne cez den mala zaspi v pohode v postielke,ja videm,ze kedy ju treba dat spat a ona hned zalomi,vecer ale spekuluje,ale podla mna aj preto,ze Gabo ju rozblazni... @katarina7777 podlozka dosla,akurat,ze mi presne nepasovala,tak som ju predala sestre a dala som si usit novu,s tym,ze som si urobila strih a poslala ho tej kocke..ja som rozmery mala stiahnute z nete ale pravdepodobne to bol iny rok vyroby a tym ze ja mam stred kocika pasikavy musi mi to sediet uplne presne,takze ked mi dojde nova,nafotim,inak bola ta podlozka super...

zuzik1983
16. feb 2011

@kafoditka sedi a spi? 🙂

bambola
16. feb 2011

@kafoditka sedi a spi 😀 😀 zlaty 😅
mne sa mala niekedy v spanku pretoci na brusko ale nieze by tak spala ale zacne konikovat a potom revat, ze preco je zobudena 😀

jaruska8
16. feb 2011

Ľudia, malá sa mi tu plazí a rozoberá mi počítač. 😀 😀 😀 😀 😀

jaruska8
16. feb 2011

@bambola Ja mám zase opačný problém, my zaspávame na brušku a teraz ju pri uspávaní musím naň pretáčať, lebo ona sa dá na chrbátik a kuká ako puk. 😉 😉 😉 😝

katarina7777
16. feb 2011

akoze 10 sekund na to co som dopisala ze spi tak sa zobudil s takym revom ze som ho 10 minut utisovala, cize nas dnesny spanok je 20 minut 😠

katarina7777
16. feb 2011

@maxara znacim si do kalendara 🙂

maxara
16. feb 2011

@adelaine pozor na nu 😉

@katarina7777 takze teoreticky prides? 😵

bambola
16. feb 2011

@katarina7777 nas tiez trval 20 minut a to je unavena ako kon 😠

maxara
16. feb 2011

inak som prave skoro podpalila kuchynu.. Ninke som varila obed a uspavala som ju a zakratko som len zacitila strasny smrad.. nechapem to vobec, lebo som jej ten obed parila a bola som sa tam kuknut asi 10 minut predtym ako som zacitila smrad. A vody som dala ako obvykle a cas este nebol ani len taky ako obvykle, nieto este dlhsi.. 😲 😔 mi zhorel cely hrniec.. nechapem, fakt.. a mam smrad v celom dome

gabika41
16. feb 2011

@maxara...dakujem za fotky....no priprav si nejaku rec,lebo ako poznam chlapov,tak to bude zase reci za vagon.....

maxara
16. feb 2011

@gabika41 to bolo este ked sme ju riesili tu izbu, teraz kebyze fotim, tak nic nevidis, lebo je zahadzana vecami 😀 😝 😔 no uz som mu to napisala radsej..

luludi
16. feb 2011

@maxara gratulka krasnej ninke k vymesacninam, tiez si myslim, ze sa podoba viac na teba ako na tm. Jej izbicka je naaadherna 😵 😵 😵 ste (alebo si) uzasne kreativna 🙂

@bambola bubovi idu horne zuby, 2x viburcol denne to isti, inak sa nevie uvolnit natolko, aby zaspal a je z neho doslova duracelko :(

@kafoditka ☹ vela trpezlivosti

maxara
16. feb 2011

@luludi vdaka lulu za pochvalu 🙂

maxara
16. feb 2011

INAK baby.. 4.4. NITRA stretko o 11tej pri hypertesku

jednu spolucestujucu mozem zobrat

katty17
16. feb 2011

@maxara - peti, mozno si prehliadla ked som ti pisala ohladne tabulky. mame dva zubky. vysli nam 3.2 🙂
Fotky malej Ninky su velmi peknucke. ako krasne si uz sedka. nasa Sandra este nevie sama sediet. hned sa prevali na stranu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre