Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
17. feb 2011

@tinaki1275 vitaj vitaj 🙂 baby tu spominali, ze uz na teba mysleli, ze co a ako a nechcem byt trapna ale aj mna vcera napadlo, ze kde si asi a co si 😀 😀 no cakame nejaky opis a aj fotky 😉

merikac
17. feb 2011

@katka55 akurat som pozerala, ze skoda, ze nemaju aj pre chlapcov,,, 😀

katka55
17. feb 2011

@merikac pre chlapcov maju tieto http://www.latkoveplienky.sk/produkt-detail/ims... ale tie volanikove su proste bezkonkurencne 😵

merikac
17. feb 2011

@katka55 to veru ano, ale aj tie chlapcenske modre zo zltou a zelenou rybou su chutne 😀

tinaki1275
17. feb 2011

no babule,mam pomaly net.a to som chcela natahat nejake fotky ..takze asi az zajtra.. 😒

gabika41
18. feb 2011

prajem dobre rano a pekny den.......

kafoditka
18. feb 2011

Dobre rano..

denisse
18. feb 2011

ahojte ...
my sme dnes aj napriek kaslu a plnemu nosu celkom slusne spali ... sice len do 7, ale cakala som to horsie ..
nela spala pekne celu noc, uz jej miznu aj tie kruhy pod ocami, co mala po vcerajsej prerevanej noci ...
je tu hnusne, ale my aj tak nemozeme von, tak je to jedno ... ale keby bolo pekne, tak by bola lepsia nalada 🙂

karinnka
18. feb 2011

Dobre ranko,idem si Vas precitat 🙂

mirka285
18. feb 2011

dobre ranko..tak my sme spali celu noc az do pol deviatej,takze super 😉 keby kazdy den tak dobre spala....ale mna zase boli hrdlo,ja uz nechapem,vsak kazdy druhy tyzden ma boli hrdlo,si to podavame doma ☹ u nas zase prsi...

noemarta
18. feb 2011

dobre ranko,
my sme tiez v celku dobre spali...
koksooo teraz pozeram ze aj u nas hnusne mrholi a je hmla, tiez ma nebavi taketo pocasie, ja chcem slnieckoooo.
co budem cely den robit, asi si upracem, aby som cez vikend nic nemusela robit, navarene mam, segedinsky, to som prdy u nas.... 😀 😀 😀

maxara
18. feb 2011

@monline oki, Mon, dohodnite sa.. najlepsie na utorok 😉 ale v pohode aj vo stvrtok..

@mirka285 pocuj, a nemoze to byt tak, ze Linduska cavarguje kazdy druhy den? 😀 mozno je v tom chudak Gabo nevinne... a ten hrniec je fakt dobra vec.

@kafoditka Domi musim ta schladil, neviem ci bude tuto jar tak stebotavo, lebo vraj tuto zimu uhynolo az 80% vsetkych nasich vtakov 😲 😔

@gabika41 @meruska Ja Sehru pozeram hlavne preto, ze Ninke nevadia tie dlhe pasaze s jedotvarnou hudbou a zaspava pri tom 😀 a mne zas nevadi, ked je to zdlhave a deje sa tam nieco len obcas, lebo ona v poslednej dobe zaspava zle. A navyse mne sa ta hudba veeeeelmi paci. No a samozrejme, paci sa mi hlavne to, ze sa tam deju take bezne svetske veci. Panelak pozeram rano v reprize, nic mi teda neujde 😀 no na panelaku mi vadi, ze tam sa snazia obycajnym smrtelnikom nahovorit, ze je normalne nieco, co rozhodne nie je normalne. Teda mne to pripada, ako keby som z visne spadla, ked zo zaciatku robili z tupej Agaty chytru, ze Endzi ma len tak z riti prachy na byt a ze Agata 7 zakaznikov v potravinach a pohoda, zije si stastny spokojny zivot. Proste nerealne situacie.. nehovoriac o Svehlovej a Jakubovi.. a Bajzovi.. jedina bohovska co tam je, je Alica.. ta sa mi paci cela ako je..
Ako tak citam, Sehru pozeraju len blizenci 😀 😀 😀

zuzik1983
18. feb 2011

ahojte,
tak a my sme zas nespali,kazdych 45 minut hore.ten spln mesiaca na nas strasne posobi...
tu je tiez strasne pocasie,uz aby bola konecne jar,slniecko,lebo zimy uz mam plne zuby

adelaine
18. feb 2011

dobre ranko,
aj ja mam naladu pod psa, ked kuknem von, k tomu ma boli hrdlo 😠
no prosto kladny zaciatok dna...esteze je piatok.

Risi spal v noci tak kadejako, furt sa mrvil 😠
pocula som kazde zasuchotanie, raz v noci sa zobudil s
takym vreskotom, ze dovi...normalne som mu v noci natierala
dasna gelom ☹ zufalstvo normalne...

inak, chcem sa opytat, aj vase drobatka su take pricucnute na vas?
risino pomaly nechce nic cely den robit, bojkotuje hracky, len by na mne visel,
sedel, lezal...stale je pri mne, nedajboze ho polozit 😒 to je co za obdobie.... 😖

mirka285
18. feb 2011

@maxara zeby??dnes to odsledujem....mala prist Lujza ku nam a asi nedojde,lebo ide lyzovat,alebo dojde ale len na jeden den,sama neviem...

alica26
18. feb 2011

Ahojte kočeny, dnes to znova vizerá na domácu nudu 😝 kvoli počasiu... Pred chvílou som lepita tie serepetičky na rohy nábytku a držia super, takže odporúčam tie z lidla 😉 Dominikovi som urobila ihrisko po dlhom čase v obyvačke na koberci a hrá sa sám už pekne dlho 🙂 , budem s ním musieť migrovať po dome, aby si myslel, že je na novom mieste, potom je spokojný 😀

maxara
18. feb 2011

@mirka285 odsleduj, mozno ma take fazy 🙂 A v utorok by si si nenasla na chvilku cas na navstevu k nam? 🙂 Mozno pride Mon a dame si spolocne kafco a mozno sa este niekto prida

karinnka
18. feb 2011

Aj ja pozeram Sehinu 🙂 Lebo Panelak uz mi leze na nervy kazdy s kazdym spi 😀 Ale zase aj ten si v reprize pozriem 😎 obcas xi....
Dievcata nevideli ste nie kde v obchode tento bazenik?Lebo postovne vyjde skoro ako cely bazen

http://www.zasielkovyobchod.sk/inshop/hracky/de...[id-840206].htm

alica26
18. feb 2011

@adelaine
@karinnka Ja nepozerám večer nič, odkedy spí malý sám v izbičke... konečne možem vysvecovať, takže mám rozčítané 3 knihy... 😀

noemarta
18. feb 2011

@monline a ty musis ist s dankom na klbiky, my sme boli ked mala Nela 5 mesiacov a povedal nam , ze uz nemusime vobec chodit. A ze ju nemam davat do choduli, to je vsetko.
@maxara hi hi tak ale predsa ti chyba aj bratislavsky kraj, ze robis kavicku 😀 😀 😀

@adelaine mati mne tiez nela v noci spi tak podobne ako risko, ale cez den je v pohode, prehra sa aj sama, aleee ked nieco potrebujem spravit, tak vtedy ako keby to citila a vyzaduje si moju pozornost a musim sa s nou hrat 😎

karinnka
18. feb 2011

@alica26 A ako to drobec zvlada sam?Nebudi sa?Moja vstava uz druhy tyzden kazdu hodinu a pol takze to by neprichadzalo v uvahu 😝

alica26
18. feb 2011

@karinnka On nám spí celú noc od tretieho mesiaca, takže od pol roka sme sa mu vystahovali z izbičky, lebo sme ho len rušili, ked sme išli spať...a zatial sa nesťažuje... 😀

maxara
18. feb 2011

@karinnka presne, dalsia vec, kazdy s kazdym spi, vsetci sa zahadne stahuju do tych 6tich bytov.. stale je nejaky jeden volny.. no kroch kroch.. 😝

@noemarta pridas sa? jasne ze mi chybate.. 😀 😀 😵 ved som do vas

karinnka
18. feb 2011

@alica26 Jeeejda tak to je super 🙂
@maxara ciste Beverly HIlls 😀 😀

maxara
18. feb 2011

@karinnka akurat ze tam aspon nebyvali vsetci pokope a nerobili takmer vsetci v jednom bare, nemocnici alebo agenture 😔

mirka285
18. feb 2011

@maxara Peti neviem povedat takto dopredu,lebo zase ma dnes zacalo boliet hrdlo....

meruska
18. feb 2011

Dobre ránko 😉

mirka285
18. feb 2011

@karinnka http://www.kuzelnyhrad.sk/detske-bazeniky/ vybrala by som na tvojom mieste trosku vacsi...

noemarta
18. feb 2011

@maxara peti, ja tiez este neviem co bude buduci tyzden, dam vediet joooo.

bambola
18. feb 2011

Dobre ranko 🙂

vobec nic sa mi nechce a uz vobec sa mi nechce do BB 😒 preco ja si nemozem v skole blicnuuuut 🙄 aj tak tam chodime len jrstka poctivcov, ostatni tak sporadicky 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre