Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zuzik1983
18. feb 2011

pred 2 dnami som mala aj ja take nutkanie,malej som vyhodila 2 oblubene cumle,lebo uz ich mala asi 3 mesiace a boli znicene.normalne som ich chcela vybrat 🙂 ale ked mne sa taaak strasne pacili...

mirka285
18. feb 2011

@maxara no ved oni su aj cele zozmolkovane,ale ked som ich nosila cele tehu sa ponatahovali a teraz mi padaju len si ich vytahujem,tak som sa rozhodla,ze je cas ich vyhodit ☹ strasne som ich mala rada,mam este jedny take podobne tak teraz si musim z tych spravit oblubene 🙂 ja mam napriklad jedny cervene slapky uz asi 7 rokov a ja ich stale kazde leto nosim a tiez ich neviem vyhodit...a k tomu vyzeraju uz otrasne 😀

maxara
18. feb 2011

@kafoditka no kazdopadne IKEA by sa nemalo vobec sklonovat 😉

bambola
18. feb 2011

@maxara zase mame jazykove okienko? 😀 peti myslim, ze by sa malo, tak ako sa sklonuje EURO, COCA COLA, AVION, AUPARK a aj priezviska sa prechyluju. proste jazykovedci maju take stanovisko, na slovensku po slovensky 😉

maxara
18. feb 2011

@bambola ano? tak uz zase sklonujeme? ale niekto tu minule pisal, ze IKEA sa neskonuje a normalne pisal ze bol som v IKEA 😀 tak ja preto.. ja sklonujem vsetko, a este aj pisem ako pocujem 😀 cize pre mna Endzi, Kokakola, Som Redy a podobne 😉

mirka285
18. feb 2011

a inak co vsetky robite?mne mala stale spi este..a inak sa v tejto nasej teme vselico clovek aj nauci 😉 kazdopadne ja dnes idem do TESC-a 😀

maxara
18. feb 2011

@mirka285 ale ja som minule videla v telke, ako baba uplne jednoducho urobila zo starych topanok krasne nove.. a este aj na ples boli zrazu.. a z tych teplakov, pekne vankusiky narob

kafoditka
18. feb 2011

@mirka285 u nas neprsi a kedze mi to tu uz leze na mozog, tak pojdem s malym na prechadzku, ked sa zobudi a napapa.. prevetram trochu teutonku, uz 4dni ju zanedbavam a aj mi zacala chybat 😀

mirka285
18. feb 2011

@maxara jaaj tak nato som ja malo kreativna 😕

tinaki1275
18. feb 2011

Ahojte babule..joj tak ste mi chybali a od rana vrham ziadostive pohlady na laptop a mala akoby to tusila je cely den ako z divych vajec.. 😒 vobec sa jej nepaci ze sme nazad doma... ☹ okrem toho ze ma uplne zmeneny denny rezim a spi na 5x po 20 minut my este stale nezacala normalne jest ...je neuveritelne ale na celej dovolenke nechcela jest tuhu stravu ,ale mlieka pila aj liter denne...a teraz sa ju uz druhy den snazim nasmerovat na povodny system ale vyzera to ze budeme bojovat este dost dlho ..no uz sa zas budi ..to je v prdeli .. 😠

mirka285
18. feb 2011

@kafoditka u nas mrholi,ale chcem ten naparovaci hrniec a kedze ja chcem vsetko hned,tak u mna vitazi Tesco...

kafoditka
18. feb 2011

@mirka285 Miri pozri prosim ta ci maju v Tescu vesty pre chlapcov na jar. Krasnu som videla v Auparku vo vypredaji za 8eur ale mali len male cislo..

mirka285
18. feb 2011

@kafoditka krasne vesty maju/mali v Benettone a pre chlapcov aj prechodne bundicky,obojstranne uplne ppc,ja som ju chcela nasilu Linde kupit aj chlapcensku,ale Gabo ma zrusil..a boli zlacnene zo 44 na 22 eur tie bundy...

mirka285
18. feb 2011

@tinaki1275 neboj,mala potrebuje cas aby sa aklimatizovala a vsetko bude ako predtym....a inak mala mi spi uz dve hodiny...no neni zlata?

alica26
18. feb 2011

...tak ja som sa už naobedovala, malý spí, tak si idem urobiť kafe a trošku povegetím... 😉 Baby mne to je šum a fuck ako budete alebo nebudete sklonovat, rozumiet vám rozumiem... 😀 😉

alica26
18. feb 2011

@mirka285
@kafoditka Ja som včera objednávala z nextu a trošku som sa rozšupla... 😅 objednala som mu prechodnú vetrovku, nohavice, polokošelu, čiapky a tenisky... šak na jar aby bol štramáááááááák... 😀

mirka285
18. feb 2011

@kafoditka inak ja radsej prechodnu bundu ako vestu,ved ja sama neviem kedy si mam obliect vestu,bud mi je v nej zima alebo teplo 😒

bambola
18. feb 2011

@maxara no ja tiez pisem tesko, kola a podobne ale tvoj pristup by sa pacil jednemu docentovi na filozofickej, ten presadzoval taketo pouzivanie, on pri preklade pisal aj pica namiesto pizza 😀 😀
@mirka285 tusim nam obe naraz spia 😉
@tinaki1275 mala evidentne dovolenkovy typ 😀

bambola
18. feb 2011

@mirka285 ja som dostala pre malu taku peknu vestu ale normalne by som jej tiez nekupila, vsak to ani do zimy ani do tepla 😒 ale je peknucka tak aspon v autosedacke bude kocka 😀

bambola
18. feb 2011

@alica26 to my tu len obcas mavame jazykove okienko 😀

mirka285
18. feb 2011

@alica26 no vsak ale treba,ja si tiez rozdelujem veci,co mam na doma,na navstevu,von....a ja mam Nextik najradsej...napr. bodynka z Tesca som kupovala len na doma ale uz ich nekupujem,lebo vsetky ma od krku...ale napr. satocky alebo rifle tam maju chutne,tie tam nakupujem...

maxara
18. feb 2011

@mirka285 odstrihnes nohy a zosijes dokopy a mas stonozku 😉
Inak mne Ninka spala od 10tej az do teraz, takze 3 hodiny. Spojila si doobednajsi spanok s obednym, zlata..

mirka285
18. feb 2011

@bambola ja mam tiez jednu,co sme dostali,inak by som nekupila,ja radsej dve prechodne bundy kupim,jednu slusnu,jednu sportovu...

kafoditka
18. feb 2011

@mirka285 Benetton? Tam vobec nechodim, ani som nevedela, ze maju veci pre tak male deti.. ale cez vikend sa chystam do eurovei tak tam nakuknem 😉 este ma napadlo, ze som sto rokov nebola v detskom Kenvele.. niekedy sa tam dalo celkom dobre nakupit.

alica26
18. feb 2011

@mirka285 ...aj ja som kupovala body a overaliky na spanie v tescu, ale nie som spokojná, body sú krátke a hrozne široké a overaly dlhé a úzke... 😀 Naposledy som mu pokúpila body v HMku a tie su fajn...

maxara
18. feb 2011

napr ja som teraz doma navlecena v tricku s dlhym rukavom a flisovej veste na zips. To mam rada. Ale na von neviem, nosim tu, co mam zabudnutu u Ericici a nosim ju vlastne len k nasim alebo na chalupu, lebo je trosku zatrhnuta.. takze jar, jesen.. ale ona je dost tepla, takze mi v nej zima nie je

kafoditka
18. feb 2011

Tusim toto pocasie dobre vplyva na nase deti - maly mi uz spi 1,5 hodiny 🙂

mirka285
18. feb 2011

@kafoditka no bolo to v Auparku v Benettone..tie prechodne bundy obojstranne boli superske...vesty mali zase krajsie pre dievcata...a ani ti tam neradim chodit,lebo okrem veci ta ohuria aj ceny,ale ked je vypredaj,vtedy sa oplati,chod sa pozriet na tie bundy,mne sa strasne pacili..

kafoditka
18. feb 2011

@mirka285 za obojstrannu kvalitnu bundu to nie je zla cena, pojdem sa tam pozriet..

alica26
18. feb 2011

@mirka285 inak pre baby je lepší výber, tie šatočky... minule som bola v Zare a som si tak v duchu hýkala na tých dievčenský veciach... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre