Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
20. mar 2011

@maxara 😀 vedela som,,,vies ako som intenzivne pri jej vyberani na teba myslela,,,,,,,? 😀

bambola
20. mar 2011

@tinaki1275 nejde o boky ale o iny rozmer ale tak asi vedia preco sa boja 🙂 a je tam teda sama? ten "jej" fesi je v atenach? dohodli sa nejako ?

tinaki1275
20. mar 2011

@bambola nedohodli ..jemu s prrepacenim uplne je..je s nou mamina..tie boky som uviedla ze teda je extremne uzka.. 😀 ale o na ma fakt 88cm ..nerozsirila s a ni o cm ..a pribrala len 7 kg...
no bezim do postele..dobru ..

bambola
20. mar 2011

@tinaki1275 ach jaj ☹ no snad trosku zmeni pristup po narodeni, vidis vlastne ani neviem ci chlapec ci dievca 😕 dobru

kafoditka
21. mar 2011

Dobre rano, tak my sme hore od 5:30 akooo fasa, to moje dieta si dobu budenia stale posuva dopredu a som zvedava, kedy sa zastavi 😕 keby aspon v noci normalne spal, tak ani nepipnem, ze vstava tak skoro, ale stokrat sa este zobudi 😠
dnes som vstala hore ritou, idem si dat sprchu a dobru kavu,to mi spravi naladu a okrem toho vonku to vypada na pekny slnieckovy den 😵

gabika41
21. mar 2011

@kafoditka ...u nas uz od 5 v plnom nasadeni............... 😒

katarina7777
21. mar 2011

caute, aj leo sa zobudil o piatej, chudacik bol cely zahlieneny takze som mu musela odsavat sopliky a uz sa mu zapalilo aj druhe ocko a aj mna zacalo oko bolet... vsetky neduhy od neho chytim co je cely cas len na mne zaveseny jak opicka.

luludi
21. mar 2011

Bre ranko,

my sme mali hodne nepokojnu noc, bubo sa stale metal, ale nastastie na nezobudil, len som ho ako bambola hovori ucicikovala celu noc 😉 Vychadzka s kocikom sa vcera podarila, sice mal maly strasne nasrdeny vyraz, ale neplakal a vydrzal, akurat, ked som ho vytiahla z kocika, zacal sa tak viditelne radovat, ze je vonku az nas to s mm pobavilo. Euroveu sme vcera v pohode zvladli, kupili sme, co sme chceli a samozrejme aj to, co sme povodne nechceli. 🙂

Som mierne v sklze s domacimi pracami a musim dnes varit, takze mam pred sebou perny den, ale aspon SLNIECKO svieti za oknami 🙂

Vsetkym prajem fajny den.

zuzik1983
21. mar 2011

dobre ranko
@kafoditka my vstavame tak bezne,kazdy den medzi 5.30-6.00 je hore.aj ked aby som neklamala,v sobotu sme spali najdlhsie az do 7,som normalne nechapala 🙂

gabika41
21. mar 2011

@merikac kde ste kupovali dlazbu....v sobotu ako som isla z Tesca som si vsimla to nove kupelnove studio v galaxy,tak som si otvorila ich stranku ze skrinka pod umyvadlo 450Eur,skoro ma natiahlo.........

maxara
21. mar 2011

Ranko damy,
podla mna tie decka vstavaju so slnkom, lebo rano o 4:15 som Ninu nechtiac zobudila cestou na zachod, ale hned zaspala.. no ale o 5tej zacala buntosit. Zabuntosila a este si schrupla do 6:20 😵 cim ma veeeelmi potesila, lebo som tu vykvasala s Bambi do polnoci .. a inak Nina tiez ma za usami, lebo ona zaspala az o 22hej, musela som ju vyrurkovat 😔 .
Dnes neviem, co budem robit, ale nieco viditelne, aby mm netrepal kraviny, ze nic nerobim.. 😖

maxara
21. mar 2011

@gabika41 ja teraz hladam nejaku sikovnu peknu soliternu komodu a dala som do googla ze komoda a buhodilo mi to jednu stranku, ze teraz az 70%ny vypredaj a skrinka zlacnena z 1400 na 580e 😲

denisse
21. mar 2011

caute zeny ... my sme d nes spali do 7.30 ... a aj tu to vyzera na slnieckovy den .... 😉
chcela som sa vas opytat, ake clony proti slnku mate v autach ... prisavkove, roletky, foliu ... a s cim mate ake skusenosti ... hladam nieco a neviem .... nakoniec tam asi zavesim podla potreby deku a hotovo 😒

miki060707
21. mar 2011

dobrééé ránko, mi sme dnes dobre spali, zdá sa, že malý je už z choroby vonku, aj včera sme boli prvý krát vonku, síce fúkalo..
@denisse deni, ja som mala kupené aj roletky, aj clony, no dalo to tienu, ale osvedčila sa mi plienka, švagrina vždy dala dozadu deckám plienku do okná a mali tam tienu viac ako tou clonou..... 🙂 ale každý a iný názor....
dnes som začala redukčnú dietu, už som sa na seba nevedela pozerať a psychické stavy boli u mna stále, jaká som nechutne tlstá, ale nerobila som nič iné, len som hromžila a nekonala..... 🙂

gabika41
21. mar 2011

@denisse ..podla mna je najlepsie dat foliu na zadne okna.....

maxara
21. mar 2011

@denisse @miki060707 baby, tie clony si urcite dajte priehladne, aby ste cez okno videli.. je jasne, ze budu mat decka menej tiena, ale oni nepotrebuju tien, staci pritienenie a hlavne aby na ne neprazilo (teplo).. ked im bude prilis svietit, zavru oci. Ale ked si date deku alebo plienku a nahodou pridete na krizovatku taku, kde sa budete pozerat akurat cez to okno, tak ste v riti.. akoze plati to hlavne pre maminy, ktore jazdia same s detmi, ze im nema kto tu plienku odhrnut.. ale ja som uz par krat isla takto naslepo, ked som mala doblo, take male nakladne a fakt ze to bol risk a cisty spolah na ostatnych vodicov, ze ma vidia 😒 JA urcite nekupim nic nepriehladne.. lebo jazdim prevazne sama s Ninou

kafoditka
21. mar 2011

@maxara Peti ale baby mysleli asi na zadne okna, ved uz budu mat pomaly vacsie autosedacky, nie? Aj ja musim nieco podobne poriesit, malemu slnko v ociach strasne vadi, jeduje sa.

sarai
21. mar 2011

@tinaki1275 dakujem

maxara
21. mar 2011

@kafoditka ja viem, ze myslia na zadne, tiez mam uz velku autosedacku a nemam ziadnu clonu a tiez nie sme nadsene, ked svieti do oci.. no ved akoze urobte si ako myslite, ale ja som uz stala dost casto na krizovatkach, kde jedina moznost bola pozerat cez zadne bocne okno..

maxara
21. mar 2011

Inak ja osobne by som dala urcite foliu.. na cervenej mazde su a je to super, vobec to slnko nevadi a je super vidno cez okna

kafoditka
21. mar 2011

@maxara ja som chcela vziat len taku clonu co sa pricapne na okno a je na nej nejaky detsky vzor alebo nieco v podobnom duchu, to staci, nie? Peti inak Ninka si v pohode zvykla na velku autosedacku? Nevadi jej tam ten pultik? Tusim si to uz raz spominala, ale nepamatam si..

maxara
21. mar 2011

@kafoditka ten link si kukni co som dala, baby tam pisu, ze tie obrazkove na prisavky padaju, decka ich strhavaju, tienia minimalne a neda sa otvorit okno..
Ninka si zvykla paradne. Prakticky hned sa vytesovala, lebo videla vsetko, aj to ako sa otvara garazova brana, z coho bola uplne mimo, sa rehotala nahlas.. Pultik jej vobec nevadi, pekne sa on opiera, je makky z tej strany, kde ma brusko. A obcas nan aj zalomi.. ze nelezi vyvalena dozadu, ale taka prevesena na pultiku.. uplne je vidno, ako si vybera polohu 😵 .. akoze ona nevymyslala v ziadnej sedacke, takze neviem, ci by inemu dietatu vadil pultik alebo nie, ale Nina je spokofon

miki060707
21. mar 2011

@maxara to máš Peti pravdu..... 🙂
inak som kukala tie mam cumliky a sú fakt také ako z Dm, jedna aj predávala, ale bez retiazky, hned by som tokupila, tolko cumlov som kupila, ale aj tak musim vymeniť, čo mame, lebo tieto kaučukové dlho nevydržia, mame plno silikon. tie asi niekomu darujem, šak to nemal ani v puse, skusim ešte ten mam, fakt je taký istý...

mirka285
21. mar 2011

dobre ranko..dnes to vyzera na pekny den 🙂 ja uz upratujem trosku,postelne pradlo mam prezlecene,a idem pokracovat...bavite sa o clonach do auta...hm,my mame na autach folie,mne tie clony vsetky pridu strasne sedlacke 😝

kafoditka
21. mar 2011

@maxara spokofon 😀 Ninka je kludne slniecko vysmiate, verim, ze si v nej lebedi a ona celkovo je pohodacka, ta nevymysla asi s nicim, co? 😉 Ulozim si tu temu a precitam neskor, idem dat malemu mlieko a potom do Ruzinova s tym hemangiomom na kontrolu konecne, som zvedava, co nam povedia... caute zatial

vierkaha
21. mar 2011

Dobré ráno, tak už aj my sme v klube detí čo nechcú jesť ☹
Maťkova bilancia za včera je 180 ml mlieka a pár lyžičiek z každého príkrmu čo som mu dala, ale čaju by vypil aj liter. Večer vypil len 60 ml a išiel spať. Ráno vstal o 6:00 tak som si myslela, že bude hladný tak som mu skúšala dať mlieko, ale nechcel nič, len čo chytil hysák a od revu zaspal, keď sa zobudil a videl fľašu sa aj potešil, ale všetko čo som si myslela, že vypil vzápätí vypľul. Teraz mi zjedol pár lyžičiek kaše a už aj tú vypľúva. Skúšala som mu dať aj sunar a bebu, ale ani tie nechce tak mliekom to asi nebude.
Môže mať toto zo zubov? Ešte pred týždňom mi papal pekne ateraz takto vymýšľa 😒

maxara
21. mar 2011

@miki060707 😉 urcite je taky isty, lebo Ninka iny nechcela a tento v pohode.. opytaj sa Mon, odkial ho mala

maxara
21. mar 2011

@mirka285 ja som chcela tiez dnes upratovat, ale... sa mi nechceeeeeee 😀 ale som sa rozhodla, ze pozehlim a ked mi ninka cez obed zabusa, tak upracem hore skrine, resp vyhadzem a vyradim nieco na hracky pre ninku co jej usijem.. a tak..
ved je jar.. treba jarne upratat 😀 Ja budem mat tiez na cervenej mazde folie, resp, uz tam su 😅 a som rada, lebo ja by som tie kadejake roletky a handricky nezniesla.. a nie ze sedlacke, to by mi nevadilo,a le mna irituje, ze to vobec na to okno nesedi a mne to pripada, ako keby to bolo urcene na nieco ine a nie na toto.. ked to je vyrobene na to, tak nech to je prisposobene.. a nie kruzok v strede okna, ved viem ako mi svieti slnko do ksichtu rovno medzi dvoma clonami na prednom okne.. takmer vzdy 😠

@kafoditka to hej, ona je proste spokofon 😀 potom poinformuj, ze co a ako s tym hemacom

@vierkaha Draha nepanikar, ponukaj mu a pokial nebude chciet, tak ho nenut.. pripadne mu daj do ruky hryzkat chlebik, jablcko.. podla mna to zo zubkov byt moze.. aj Ninka mala take obdobie, ked takto nepapala, papala, nepapala.. skus mu natriet dasienka gelom a daj mu ten cajik kludne aj liter..

bambola
21. mar 2011

Dobre ranko 🙂

my sme vstavali pred 8 😵 a mala uz aj 10minut spi 😉 snad da tie svoje tri hodky 🙂
caj som uz vypila, teraz ranajkujem, nejako som si zvykla za posledny mesiac 😅

dnes sme chceli ist do bipy + nejaky nakup do rakuska ale ocko pracoval den/noc tak neviem ked vstane 😒

@vierkaha vitaj v klube 😉 ci to ma zo zubkov ti poviem az ked uvidim tie zubky 😀 na dnes som jej kupila sklickovy prikrm, hovadzie,zemiak,mrkva- taky ako jej robim doma tak uvidim ci vymysla len s domacou stravou alebo to, ze u maxi zjedla tu vyzivu na sup bola len nahoda.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre