Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
1. máj 2011

baby akoze u nas je taky lejak,ze dovi ☹ ale ideme aspon na kavicku do Auparku,sa mi nechce trcat doma,navyse som sa tak prejedla,ze brucho mam jek tehotna 😝

denisse
1. máj 2011

ahojte ...
ja stale este prekracujem v chodbe kufre, ale jedna pracka uz doprala ... mm teraz s nelou vesia na balkone a pojdeme von, ja som po doobednom vareni a podavani obeda teraz na chvilu sadla ...
u nas so zubami cudna vec ... v pol roku mala 8 a teraz ma stale 8 ... nevidim ziadny dalsi na obzore ... tak som zvedava ako to bue pokracovat ...
inak vcera som jej nenatrela licka opalovacim kremom .. sa mi ani nezdalo, ze svieti take slnko, aj sme sa nejak balili a jedno s druhym, no som blba, som si vecer nadavala, bo mala dost cervene licka ... a dnes ju do jedneho nela ukusla 😕 este nikdy jej neublizila, aj teraz to urobila tak akoze ju chcela postiskat a proste kusla ...

@mirka285
@cigaretka5
po akej dlhej dobe ste detom davali dole tie nastrelene nausky? mne sa tie nase celkom pacia, este jej ich tam urcite necham .. je nejaka doba, kedy sa uz musia vymenit?

mirka285
1. máj 2011

@denisse vobec jej ich nemusis vymenit,ked sa ti pacia kludne jej ich nechaj kolko chces 😉

zuzik1983
1. máj 2011

ahojte,tak my sme mali zas zlu noc ako vsetky,mala ma strasne nekludny spanok,stale sa len budi,pretoci sa na brusko a mrnci,cele doobedie je upistana,nic sa jej nepaci,normalne jej mam dnes dost 😒 teraz akurat spi,ked sa zubudi,ideme k svokrovcom,aspon si trochu posedim a oddychnem,nech sa s nou pohraju aj oni 😀 a este akoby tomu nebolo dost,dnes som sa zobudila totalne chora je mi strasne.

miki060707
1. máj 2011

@aalexis007 v sládkovičove je letecký den, šak to je kusok od nás, ale začina tu zase dobrá burka, hadam zase nenasneží...

cigaretka5
1. máj 2011

@denisse no minimalne 4-6 tyzdnov by v usku byt mali ..........

merikac
1. máj 2011

@maxara 😀 koza- si nevedela povedat skor??.......no co uz, musim ozeliet, ze nebudeme uz take in,,ale co uz 😀 😀

merikac
1. máj 2011

@mirka285 no paci sa asi aj malej,,uz spi 3 hodiny,,zaspala okolo 12 a este v nej drichme.............musim niekoho odchytit v meste, ze nech mi necha opacit rucky 😀 ........... mirka ty si tu hodila raz link na podlozky, mozem ta on este raz poprosit, dala by som do nej usit nejaku kriklavu,,,,,,, 😀

merikac
1. máj 2011

@tinaki1275 😀 ........... no vidis, budu si tie nase sikovnice vyvazat rite zase v rovnakych kocikoch,,.......

merikac
1. máj 2011

@denisse s tymi zubkami je to presne ako u nas,, tiez sme stale pri 8. mne mm pradlo pozberal, lebo zacala prsat, no nice moc, som dnes robila segidin, este sme len dojedli,,,rozmyslam,ze co s nacatym dnom,,, ako sa prehrate s detmi ked je vonku takto spatne a muste trcat vo vnutri?? lebo Emma je doma taka nervoznejsia,,,,,,

adelaine
1. máj 2011

@tinaki1275 stale sa motame, ze su to zubky ...ale ako hovorim, uz to trva mesiac a stve ma to,
o par dni ideme na kontrolu ku gastroenterologicke, tak som zvedava na nazor, kedze pediatricka nic nevymyslela,
ja tiez nechapem, ako tak mohol seknut s jedlom, predtym jedol vsetko bez placu a vymyslania...

tinaki1275
1. máj 2011

@adelaine ja presne viem ake to je..mne bolo az do placu ked sa blizila hodina jedla ..som mala normalne stres z toho ..co ni e je dobre lebo mala to citila..a mali sme tam aj obdobie ked jednoducho nechcela ani vidiet lyzicku ,tak som varila dost huste a robila z toho take male ako gulicky a davala jej to z ruky ..a to nieco papala...a potom mi zacala jest ked osm zaradila nutrolin ..neviem ci to zabera vsetkym ..mne zabralo ..u nas tiez ze su to zuby a zuby vysli 1,5 mesiaca nato ..takze tym to nebolo ..
@merikac ja akurat uvazujem o bezovom alebo cervenom ...neviem sa rozhodnut ..

merikac
1. máj 2011

@tinaki1275 bezovy u nas vraj nebol dodany,,,mne sa tiez velmi pacil a cerveny 2011- je v kombinacii s oranzovou na chrbtovej oprierke,,a kedze qinnyho mame oranzoveho, tak som sa nakoniec rozhodla pre ciernu kvetinovu

bambola
1. máj 2011

Ahojte 🙂 tak my sme uspesne dorazili do BB,

mala spala celu cestu a teraz zase zalomila, vonku je tak po dazdi ale prsalo len trochu. Mozno este vecer skocime na zmrzku alebo gofry 😀 😝
@tinaki1275 ja som videla nedavno v sade janka krala pp si v hnedo-oranzovej kombinacii a bol naaadherny 😵 keby som mala brat tak isto ten 😉

bambola
1. máj 2011

@maxara inac na teba som si spomenula ked som vystupila z auta u nasich v garazi a kukam- kosacka na travu a vyzerala presne ako nuna, som sa normalne zacala udrbavat 😀 😀 normalne by ma to nenapadlo ale ked si to napisala... 😀

katarina7777
1. máj 2011

@tinaki1275 ja by som na tvojom mieste brala asi ten bezovy golfac aby ti ta cervena na slnku moc nevybledla 😒

mirka285
1. máj 2011

caute...tak uz sme doma,Linda prave zalomila,boli sme v Auparku sa poflakat a pozerala som sa trosku po satach...jedny mi padli do oka od Hugo Boss,aj som sa sama sebe v nich pacila,jedine co mi nevyhovovalo bola tmavomodra farba ☹ a v Trussardi ma tiez jedny ocarili len pre istotu boli zase telovej farby,takze som v nich uplne zanikla....takze ja som zistila,ze nie je az taky problem najst pekne saty,skor budem mat problem s farbou,lebo vsetky slavnostne modely boli v ciernom,telovom,alebo v inej tmavej farbe,co ja urcite nechcem...jaaj a vyskusala som si aj coctailove s holymi ramenami a dekoltom,a vam poviem,ze mne fakt take saty nejdu,uplne zle...

monline
1. máj 2011

@mirka285 Miri a ty si už zavrhla tie fialkové čo si si vyhliadla?

katarina7777
1. máj 2011

@mirka285 a aky strih ti sadne? mne sa tiez bez ramienok nehodia 😒

mirka285
1. máj 2011

@monline Mon tie boli na zapozicanie,nie na predaj a Gabo ma zrusil,ze snad si nebudem poziciavat saty,vraj mi kupi ake chcem 🙂

mirka285
1. máj 2011

@katarina7777 no tie modre mi sadli perfektne,a bola som prekvapena,lebo som si myslela,ze taky strih by ma rozsiroval a prave ma tak omladil,bola som v nich taka chic...pockaj pohladam na nete nieco take...

tatianka.g
1. máj 2011

baby prosiiiiim poradte mozu sa do topanok s otvorenou spickou silonky?

monline
1. máj 2011

@mirka285 ach tak...a nevyfotil ťa dnes Gabo v tých šatoch, nech sa v nich doma vidíš? Lebo iné je vidieť sa v zrkadle a iné na fotke..inak som zvedavá na strih, čo by teba rozširoval 🙂) takže niečo podobné v svetlom budeš hľadať?

mirka285
1. máj 2011

@tatianka.g v ziadnom pripade... baby teraz nic take jak naschval neviem najst,idem kukat hokej 🙂

kafoditka
1. máj 2011

Caute babule... my sme boli cely den doma, pocasie nam nedoprialo ani kratku prechadzku ☹ baby, Filip mi dnes s mojim ocinom presiel na trase obyvacka-kuchyna-detska minimalne jeden kilometer 😕 uplne vynechal poobedny spanok a stale chcel chodit dokolecka.. normale sa to dieta nezastavilo a si predstavte, ze ho to ani nuenavilo 😅 bola tu u mna sesternica na kave a nechapala z neho, ona ma 3rocneho syna a kde ho posadi, tam je a ani nemukne.. Zaspal o 18:30, dufam, ze bude dobre spat..
@mirka285 Miri mohla si sa cvaknut v tych modrych a hodit to sem, aby sme sa aj my pokochali 😉 nerozmyslala si nad tou Viednou?

kafoditka
1. máj 2011

@tatianka.g silonky urcite nie..

kafoditka
1. máj 2011

To som zvedava, ako dame dnes zapas s Nemcami, idem aj ja kukat, paaaa zatim

robika
1. máj 2011

Ahojte,
za aky cas sa prejavi reakcia na nejake jedlo? Filipkovi sa zacali teraz vecer objavovat malicke cervene vyrazky, ma ich v oblasti krku pri jednom pleci a este na brusku, kde sa zapina plienka, ale nic take dnes nejedol, jedine vcera na obed mal Hippku s telacim a dnes ju dojedol a ta obsahovala pretlak, ale uz ju raz jedol a nic nebolo a este dnes som mu robila na pare zeleninku s masom a dala som tam kusok cibule, to jedol tiez na obed, lebo tej vyzivy zo vcera nebolo dost, este na nic nemal reakciu tak ani neviem co to moze byt...

@mirka285 chcela som Ti uz vcera napisat, len som pozabudla, ze tie vlasy s melirom mas super, urcite to bola dobra volba 🙂

katarina7777
1. máj 2011

no dufam ze zapas dopadne jak so slovincami 😒

monline
1. máj 2011

@robika ja teda neviem, ale podľa mňa nejedol nič také, že by na to mohol mať dôvod..cibuľa i paradajkový pretlak by nemali mať takýto prejav..nespotil sa ti?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre