Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katka55
10. máj 2011

ahojte. ja som napisala prispevok uz o 12, ale hlupy kon mi ho okrem neodoslania aj vymazal 😠 dnes sme mali super vylet na zeleznej s bambolaovkami. paradne je vonku 😉 idem si obriadit dieta a spravit veceru 😉

@gabika41 tebe som mala napisane, ze v receptoch na mimibazare som videla samostatne oddelenie na parny hrniec, ale nekukla som tam, tak neviem, ci je to dobre. skus pozriet 😉

a ostatne som zabudla, co som mala napisane 😖 jeeej, maxi nam sfialovela 😉 😉 😉

maxara
10. máj 2011

@katka55 ladim sa k ruzi, co mi prave kvitne 😉

maxara
10. máj 2011

@katka55 a to fakt su aj recepty na parny hrniec? 😲 😕 no idem to veru kuknut, co sa tam akoze pise 😅

maxara
10. máj 2011

@katka55 😕 a naozaj..

katka55
10. máj 2011

@maxara ha, si mi neverila? 😉 len fakt neviem, co tam pisu, lebo som tam este nikdy nekukla 😅 dufam, ze k ruzi budes ladit len farebne, lebo si pisala, ze ta ruza je prazdna, nie? 😀 😉

mirka285
10. máj 2011

caute zeny...@maxara Peti chutne saty,ale ja chcem biele pre Lindu,nech nie sme ako dva ruzove cukriky na svadbe...aspon ona nech je v bielom 🙂 inak moje saty mi uz skratili a aj mi ich trosku zuzovali aby mi sedeli dokonale,a kupila som si dnes aj vecernu kabelku k nim 😉 a dnes bolo nenormalne teplo vonku,som bola v rifliach a skoro som sa uvarila ☹ zajtra ideme na vylet tak sa tesim 🙂 Linde dnes vonku strasne slzilo ocko jedno a aj soplik jej tiekol,vyzeralo to ako alergia ☹

maxara
10. máj 2011

@katka55 😀 hej, je prazdna.. ale ved aj ja som, nieeee? 😀 😀 akurat, ze ona ma zelene saty a ja cierne 😒 to je jediny rozdiel medzi nami 😀

maxara
10. máj 2011

@mirka285 a aku si si kupila? 😨 teraz ma napadlo, ze asi neviem ani, aku by som si kupila ja.. 😕 ciernu? ja len tak, ze som na ne nadabila, tak som ti ich supla.. ale tiez by som dala nine biele, keby.. nech ladi k ruzicke 😉

mirka285
10. máj 2011

@maxara kupila som si malinku ciernu satenovu,lebo satenove chcem aj lodicky,a je na takej dlhej retiazke,vemi chutna je....ano,ruzicka bude biela,tak nech Linda ladi 🙂

bellablonde
10. máj 2011

uspavam, ale stiham nakukovat

@mirka285 no miri, sasena mi dnes vonku kychala ... a od zimy to teda urcite nebolo 😠
my sme boli vonku v najvacsom teple, lebo doobeda musi spat v postielke... takze sme sa vykyblili von pred 11 a vratili sme sa okolo 1,
co je dost naprd, som skoro skapala, co pieklo ako blaznive
budem musiet nejako vymysliet / posunut spanie 😠

merikac
10. máj 2011

ahojte babule,,,,len vas pozdravim precitam az vecer, ked zaspi Emma- fiiha,,,@maxara zmenila fotecku.......@mirka285 dufam ze nam tu hodiis fotecku aj kabelky, potom aj lodiciek a proste vsetkych doplnkov,,my si spravime urcity obraz ako asi budes vyzerat a potom po svadbe, nam hodis skutocne foto ,,,a uvidime, ci sme sa v nasich predstavach trafili do reality ako budes vyzerat- nepochybujem, ze budes dokonala 😉

merikac
10. máj 2011

@bellablonde veru riadny hic bol dnes,,v aute na skapanie...........

kafoditka
10. máj 2011

Ahojte... dnes sme boli cely den vonku v sade j. krala s kamoskami, uzasne bolo,, maly zalomil vecer behom minuty 🙂 aj mna to slnko nejak zmohlo, sprchu mam uz za sebou, dnes pojdem skoro spat.. baby aha ako Filip cupita, toto je video este z nedele, ked sme boli u nasich 😉

https://www.youtube.com/watch?v=f0ojLzX5iO0
kafoditka
10. máj 2011

@maxara aka fialova foto, paci sa mi 😉
@mirka285
@bellablonde baby, to sa moze prejavit nebodaj alergia tak skoro?? 😕 😔

noemarta
10. máj 2011

ahojte,
kraaasny den bol dnes, ja na rozdiel od @mirka285 som mala trojstvrtaky, slapky a tielecko a aj tak mi bolo teploooo.
@maxara fajna fotecka.....a steniatka ani nehovorim, booze, tak mi to je luto..... ☹

@kafoditka maly je svetovy sikovniiiiik , cmuk !!!
@mirka285 a kamze idete na vyletiiiik, asi sa vam vydari, lebo ma byt takto kraaasne 😉 ja idem zajtra na nakupy, leboooo, mame tento vikend dve oslavy a a a vooobec netusim co kupit ako dar, dvom babam, haaaaa..

kafoditka
10. máj 2011

@noemarta 😉 strasne je podareny 🙂 ja som tusim za cely zivot nebola na tolkych oslavach, co ty stihnes za jeden rok 😀

katarina7777
10. máj 2011

Caute maminy, my sme mali dneska krasny vylet do Grada, po ceste sme sa zastavili najest v rybacej restike a potom sme boli pozriet svokru na apartmane, dneska bolo 28 stupnov, dost ludi bolo aj na plazi, uz sa neviem dockat kedy aj s leom pojdeme k moru, ratam tak o 2-3 tyzdne... 🙂
@maxara steniatka su nadherne, urcite vam budu chybat, i ked museli robit dost velky bordel 😀
@kafoditka perfektny je filipko... krasne chodi , ani prah mu nerobi problem... sikulka 😉
@mirka285 miri takze uz ti chybaju len topanky a mozes sa vydavat 😉 ...aku budes mat svadobnu kyticu?

mirka285
10. máj 2011

@kafoditka bohovsky je maly,Linda sa na neho este nechyta,ale snazi sa 🙂 no a asi ma Linda alergiu lebo vnutri jej ani neslzia oci a po sopliku ani chyru ☹ ja som alergicka aj Tomas,tak asi to podedila aj ona...
@noemarta Maci vsak zajtra si ideme do Trencina po obrucky,len my dvaja a Lindusa bude s mamou cely den,vies ako sa tesim 🙂 sa v klude najem a vypijem kavu...

zuzik1983
10. máj 2011

@maxara strasne nadherne steniatka 🙂
@kafoditka fiha,ten je teda sikovny

mirka285
10. máj 2011

@katarina7777 no,topanky uz mam vyhliadnute,jedny mi padli v meste do oka,ale nechcem sa uponahlat,tak este pozriem aj v Rakusku co maju...a kyticu nechcem,chcem len jednu bielu ruzu 🙂 jaaj a este musim ohaknut Gaba a potom sa uz veru mozem 🙂

noemarta
10. máj 2011

@kafoditka nooo my toho nabehame, my mame velku rodinu... 😉

noemarta
10. máj 2011

@mirka285 jaaaj, no tak to budete mat super deeeen, tak nech sa vam teda vydariiii 😉

noemarta
10. máj 2011

@katarina7777 joooj, to ti zavidim, hned by som isla aj ja na plaaaz 😉

merikac
10. máj 2011

@kafoditka Filipko je uuuuuuuuuuuuzasny,,,,,,, 😵 @maxara -jeeej aj havkovia su chutnucky,,,Peti kedy sa mozu predvat taketo steniatka,,- lebo ten nas je ako tvoji traja spolu- uz do vsetkocho kusa,,tak by som ho rada ponukla, len neviem kedy mozem

bambola
10. máj 2011

dobry vecer,

tak aj my sme mali dnes pekny den a katkou a patkom na zeleznej studienke a kofole 😉
patko sa sice obliekol ako keby siel na safari ale tak aj na zeleznej je to niekedy poriadna divocina 😀 😀 ale nie, zlaty bol 🙂
zajtra ma byt zase perfisne 😎 tak sa tesime 😵

kafoditka
10. máj 2011

@mirka285 ☹ to ma mrzi.. Miri ja som dnes nakukla do troch obuv v auparku a hned by som si aj vybrala dvoje topanky, ale tie opatky mali min. 11cm a asi by som sa v tom zabila, nehovoriac o tom, ze si neviem predstavit v tom tancovat aspon do polnoci...no a cena presne ako si hovorila 😖

adelaine
10. máj 2011

ahojte, tak uz mam klud, idem si vas precitat 🙂

mirka285
10. máj 2011

@kafoditka Domi ja dost teraz chodim v opatkoch,tak uz som si aj zvykla pomaly,takze ja desat cm zvladnem v poho,ale my mame len rodinny obed po sobasi,takze ja nebudem tancovat 😀 ja som dnes skonstatovala,ze budem musiet Linde kupit este nejake sandalky,lebo vsak sa mi zda ze tie jedny kozene su malo a zeby aj nieco vzdusnejsie prijala....co poviete?

kafoditka
10. máj 2011

@mirka285 Miri ja mam pre maleho tenisky a zajtra mu ideme kupit topanky, teda skor budem pozerat sandalky, lebo sa mu neskutocne poti noha.. a myslim, ze dvoje topanky su v pohode, ved ked sa ochladi, mas pre nu tieto topanky a na hic, aky bol dnes su sandalky ako stvorene..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre