Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
26. feb 2010

no clovek na chvilu vypadne a vy tu hodite hned dve strany 😠
bola tu sestra dosli z nemocky,,,svagor ma zlomenu ruku prilakti v troch castiach a pondelok ho budu operovat ,budu mu tam davat zelezo ☹
idem hodit fotku jednej torticky robim na zelanie jednej pani.....aby ste dostali chut 🙂 ale este ju idem zaliat zelatinou 😉

maxara
26. feb 2010

katka ja som si vsimla, ze vela parov je takych, ze biliardova gula a tago... to je dobra kombinacia, ze vysoky chudy chlap a mala gulata zena... takze pokoj, kludne sa gulaj 😉

ericica
26. feb 2010

katka nevsimla si si ze mas ip???? 🙂

kafoditka
26. feb 2010

jeej OACKA ja som si az teraz vsimla, ake paradne fotky si hodila do albumu 🙂 🙂

katarina7777
26. feb 2010

ericica nevsimla, ale uz som odpisala 🙂

ericica
26. feb 2010

kuk sem a potom to idem vymazat......z boku je marcipan 🙂
katka diky 😉

mirka285
26. feb 2010

eri ja taku tortu ani nenakreslim,o peceni ani nehovorim...sa mi az slinky zbiehaju 😝

tutifruti
26. feb 2010

Ericica môžeš sa vydávať... 😀 😀 😀

ericica
26. feb 2010

🙂 mirka
inac zvnutra je su tam banany,broskyne,jahody,visne 🙂 a vanilkovy krem 😝 😝 😝 +korpus pokvapkany jahodovou stavou 😝 😝 😝

ericica
26. feb 2010

uz som 😉

mirka285
26. feb 2010

nedrazdi 😝

ericica
26. feb 2010

inac vsetko moje vytvory najdete na : http://www.tortyodmamy.sk/user/1881/images

ericica
26. feb 2010

utekam do obchodu dostala som chut na udenu sunku 🙂

katarina7777
26. feb 2010

wow to je ale torta, dala by som si... idem varit veceru...dneska mame rybu

lenkaaninka
26. feb 2010

ericica waaaaaaaaauuuuuuuuuu dobrééé torty 😝

katarina7777
26. feb 2010

ericica odkial beries napady na tie torty?

katarina7777
26. feb 2010

nejak to tu stichlo, vsetky pozerate torty???

maxara
26. feb 2010

katka no ja som pozerala torty a este staaale cumiiiiim wwaaaaauuuu ericica, klobuk dole 😕

denisse
26. feb 2010

dievcata, ktore vlastnite umyvcku riadu ... poradte, aku znacku? ja prave vyberam a som zufala 😕

zrzulka
26. feb 2010

ericica 😀 😀 😀 ja som sa prave natlacila klobaskou ktoru som zajedala melonom 😝 Zvlastne chute ale nebolo to zle 😀
A torty mas paradne mas teda sikovne ruky.... klobuk dolu....ta lebkova vyzera hrozostrasne.... tak doveryhodne si ju vyrobila az strach z nej ide 😀

Deni my mame Bosch a sme s nou velmi spokojni. nie je hlucna, je velka. V pohode tam vtrepem aj plechy a hrnce. zatim sa nestazujem, az na tie pachy pre ktore ju nerada otvaram. Vzdy idem umriet....
A nad akou uvazujete??? Tiez som bola z toho jelen. tieto Bosky su fajn co sa tyka pomeru kvalita a cena... ma to tie funkcie co maju aj drahsie modely ....teda aspon tento nas typ....

denisse
26. feb 2010

zrzi, diky moc ... vela ludi si chvali bosch, idem popozerat ake maju typy .. este som pocula chvalu na gorenje a whirpool ...

maxara
26. feb 2010

denisse mi mame ardo a tiez som spoko... dokonca nam ju prisiel servisak skontrolovat sam od seba po roku...

katarina7777
26. feb 2010

Denisse my mame Ariston ale kupovali sme ju pred 5 rokmi, som spokojna...hlavne ze nemusim umyvat ja 😉
Nezavidim ti lebo teraz je problem vybrat znacku, potom model... vyber je obrovsky... asi ako s kocikmi.

maxara
26. feb 2010

deni whirpool nieeee... 😕 😕 😕

zuzik1983
26. feb 2010

no my umyvacku nemame,ja nejak tomu neverim,myslim,ze rucne mam ten riad umyty lepsie...aj ked je to urcite kopa usetreneho casu

kafoditka
26. feb 2010

baby nasla som tu korbu, co budeme mat my: http://www.kocarky-teutonia.cz/products/fashion...

meruska
26. feb 2010

Ahojte...v prvom rade sa vam chcem vsetkym podakovat ze ste na nas dnes mysleli

moj dnesny den....

o 13 som uz nervozne sedela v cakarni na ten geneticky ultrazvuk kvoli tripltestom ktore vysli 1:210 Downov syndrom...a dnes sa malo rozhodnut ci mam alebo nemam ist na amniocentezu

o 13:05 vosla dnu jedna mamicka s oteckom... a mna sestricka poslala vycikat sa ze tak za 20 min som na rade ja...

13:30...nic
13:45..nic
14:00 ..nic
ja uz som s nervami v koncoch, a dochadza mi ze sa nieco muselo stat ked sa to tak pretiahlo...

14:15 vychadza von manzelsky par uplne uplakany a hotovy...
slzy mam uz aj ja..

DR. Dankovcik ma vola dnu a ja si plna obav laham na stol... babo sa vobec nehybe.. lekar mi bucha po brusku...nic...kaze mi otocit sa na bok a nic nepomaha... tak ma posiela chodit po chodbe a po schodoch...babo ma hlavicku natocenu na ultrazvuk a nechce sa pohnut a tym padom nic nevidno

14:30 berie dnu dalsiu pacintku a ja nervozne pochodujem po chodbre hore dole

o 15 tej namiesto o 13 tej sa konecne dostavam dnu a zacina vysetrenie...

vsetko mame ukazkove 🙂 dokonca sme baculkovity a posuvaju nam termin z 22. jula na 16. jula a mame 320 g
vraj nevidno ani jeden zo 40 znakov downovho syndromu...nemozem uvrit vlastnym usiam...
konecne radost po 2 tyzdnoch utrpenia a slz... 🙂

amniocentezu nam lekar neodporuca, vraj sa za 12 rokov este nikdy nezmylil a ja mu naprosto verim 🙂 ale samozrejme dodava ze priroda je nevyspytatelna a 2% chorych deticiek aj tak lekarom pri diagnostike ujdu...ale vraj ja nie som ten pripad... ja mu taaaaaak velmi verim 🙂

a inak cakame chlapceka Timka 🙂

mirka285
26. feb 2010

aj my mame Bosch silince,je perfektna,predtyn sme mali whirpool,ale tato je lepsia,je neskutocne ticha,ani neviem kedy je zapnuta 😉 zuzik,tak to ta musim opravit,v zivote neumyjes riad v ruke tak dobre ako ti ho umyje mycka...tolko stupnovu vodu by tvoje ruky nevydrzali,mne pride riad z mycky az dezinfekcne cisty,a nesetri to len cas ale aj moju penazenku 🙂

kafoditka
26. feb 2010

meruska.... to je super sprava!!! GRATULUJEM!!!!!!!!! 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre