Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kristip
12. jún 2011

@maxara ok, dakujem, dufam, ze to pomoze a uz sa to nebude zhorsovaaat

minizu
12. jún 2011

@monline Jeeeej, keby si mi to mohla poslat, budem ti velmi vdacna 🙂 dakujem

noemarta
12. jún 2011

@maxara Nela ma styri jednotky, iba jednu dvojku a tri stvorky a stvrta je na ceste.... takze ona ma nejaky zaujimavy priebeh rastu zubov.... 😉
No vidis, lady sa ozaj pohli, chce to len ten spraavny cas a vydrzat. 😉
My sme boli dnes na super zmrzke v biely, potom na dlhej prechadzke a akurat sme dosli.
Prajem vam pekny den. paaa

monline
12. jún 2011

ahojte
konečne sami..muž šiel práve odviezť rodičov domov..síce Evelinka ešte ostala, ale len do zajtra...konečne sa dostanem na dlhšie k pc, aby som si prečítala, čo máte nové..dúfam, že ste mali krásny víkend

katarina7777
12. jún 2011

caute baby, zdravime vas z rodnej zeme ... cesta bola v pohode, maly vobec nespal, az v aute z letiska, potom sme sa boli v nitre najest, dala som si lososa s cestovinami a leo papkal so mnou, potom sme este boli 2 hodiny v parku...no proste plny den 🙂 ... teraz maly uz spinka a ja som tiez KO.
a my mame vonku len spodne jednotky, ale hore sa nieco deje ale neda si pozriet do pusy ani za svet 😒
a tiez sa nocnikujeme, mal asi 2 tyzdne kedy ho to nebavilo ale teraz znova objavil krasu cikajuceho pipika 😀

mirka285
12. jún 2011

caute...
@katarina7777 vitaj doma... my sme mali uzasny den,prejedena som jak hovado,akoze kacka,lokse,jahna,kolace no dovi...Linda sa prvykrat viezla na kolotoci ale bala sa este sediet 😀 idem zehlit,nech spalim nejake kalorie 😝

macik27
12. jún 2011

neuveritelné moje dieťa spí 🙂 🙂 🙂 malá bola dnes perfektná nechala babku a dedka aby si ju ponosili dlhých 10minút ukázala im ťap ťap ťapušky a pá pá poriadne sa vykecala kým neprišla švagriná lebo tá ju nepustila k slovu
@mirka285 nooooo kačka a lokše dala by som si
@gabika41 dočítala to bola len reakcia na to ránečko 😀

merikac
12. jún 2011

ahojte baby- tak krasny vikend za nami- usiel ako voda........ kooonecne som dohodila foto z narodiek- neskoro ale predsa a uz sme nacali aj novy album, ak budete mat, cas, tak mrk.. https://www.modrykonik.sk/fotoblog/merikac/albu... https://www.modrykonik.sk/fotoblog/merikac/albu... idem este dobalit mm, lebo nam teraz v noci odchadza do prace,,Emma po celom dni uplne zmorena zalomila uz o 20......dnes sa cvachtala vo velkom bazene a vobec jej nevadilo, ze je studena voda.......hadam sa mi podari vas dnes precitat, co bolo nove za vikend,,,,,

maxara
12. jún 2011

Caute mrzane..
tak ja som sa konecne dozila bezchybneho spustenia serveru a teda mm konecne v nedelu 15:30 zacal vikend 😔 Isli sme po ten fotak, je perfektny, tesim sa z neho.. normalne ho musim ist teraz preluskat, co sa s nim da riesit.. a potom sme zbehli do tesca. Medzitym cestou v aute sme zrusili dovolenku a znova sme ju zaktualnili.. 😖 akoze poviem vam, uz ma to nebavi.. Volala som so sestrou a ona mi ze ci viem, ze nasi nejdu na dovolenku.. samozrejme ani chyru, tak som sa spytala, ze preco a ona ze sa bavila s ocom a on jej nakoniec povedal, ze teda radsej nikam ani nejdu (asi zas nejako cudne reagovala). Tak som volala nasim akoze o nicom neviem, ze ideme do tesca nieco nakupit na dovolenku a ze co mam kupit.. a tak mi tatko oznamil, ze teda on nevie ci ma ist alebo nie, lebo kata mu toto zas povedala.. som mu povedala, ze to je na nom, ze ako sa citi a podla toho nech sa rozhodne.. ved je uz velky ( @mirka285 som vyskusala) .. a potom (boli vo vlaku) zaliezli do tunela a prerusilo nas. No a zachvilku zavolal spat, ze teda definitivne idu.. tak.. asi este teda to nie je uzavrete ale tak ja s nimi pocitam teda..
V tescu som Nine kupila nejake veci na oblecenie, take lahke letne saticky.. a este nieco skusim pozriet vo wenice.. celkom som spokofon nakoniec s dneskom.. Ninka prisla domov a zalomila, ja zalamujem pomalicky teraz, ale chcem este ten fotak mrknut a mm vyklada nakup

@noemarta 😅 to fakt? sranda.. tak to ma ozaj nejako posunute..

@mirka285 😀 vypot tu kacku a lokse pri zehleni 😀 uvazujem aj ja, ze to urobim.. akurat ze ja som dnes jedla veeelmi poskromne, lebo cez kramy sa mi neda.. mam strasny pocit plnosti 😒 ale teda nevadi mi to samozrejme, lebo ani hladna nie som 🙂

@merikac krasna je Emka 🙂 take zlatinko.. a ako sa stafiruje 😉 ci skor maminka ju stafiruje?

ywett
12. jún 2011

Kocky co kupujete krpcom k prvym narodeninkam?

strasska
12. jún 2011

@maxara ahoj, vcera sa dogrcal aj Misko, ale zatial to bola jednorazovka, tak cakame, lebo aj u Julky to tak zacalo...Julka dnes negrcala, ale este hnackuje, aj ked oproti vcerajsku je to lepsie, tak uvidime.
Uz mam aj spravy od maminiek z nasej oslavy: 2 deti grcaju, 2 hnackuju, 3 su zatial zdrave.
Takze moj citak sa potvrdil, je to jasna viroza

kristip
13. jún 2011

dobre rano dievcence, ja mam chut vrazdit. Priserna noc, Petko v kuse plakal, nevedela som, ci zuby, ci nos, ci co...kaslal brutalne a cestoval po velkej posteli. Teraz spi uplne na kraji, tak uz radsej nechcem zaspat, aby nespadol a nechcem s nim ani hybat, lebo je strasne nepokojny. Vrchol noci nastal, ked sa moj muz zdvihol a odisiel do druhej izby, strasne ma nasral, pomooooooooc. Aj ja mam nejake skrabanie v krku a nuti ma kaslat, super. Dnes idem poobede na hodku aj do prace, tak sa musim dat trochu dokopy a hlavne vyriesit to hrdlo, lebo prave to budem potrebovat 🙂 . Tak vam zelam pekny den vsetkym a este....ak mate nejake dobre tipy ma firmy, co robia vstavane skrine, prip. nejake inspiracie, sem s nimi.

@ywett ja este neviem, uvidim aj podla toho, co sa chystaju nasi a tak. Viem, ze moja sestra mu chce kupit prsiplast a gumaky 🙂

karinnka
13. jún 2011

Ahojte,pisem po sto rokoch 😕 S Emmuš sa stale velka nezbednica,takze nestiham nic,ked si doobeda pospi tak rychlo zmyvam,zametam,obcas stihnem nieco pocitat,ale to je len minimum 🙂 V izbe net nemam,tak vecer ked mam cas,tak na net nechodim 😎
Spanok mame stale vseliaky aj ked vecer som jej uz zacala davat Sunar,pretoze som mala pocit,ze na vecer mam uz menej mlieka a aj som sa tesila,ze sa konecne vyspim ale nejako nic. ☹ Vcera vecer vypila 180ku a potom som ju este kojila a v noci vstala este 5 krat...Som maximalne vypluta,chrbtica v prdeli,zase mam motaky...Ale inak sme este chory neboli,len obcas zubky zacnu zlostit,mame hore aj dole p 2 kusy 😵 Prve kroky mame uz davnejsie za sebou a posledne dni uz stojime a chodime viac po dvoch ako po stvornzkach.Ked je pekne tak hodiny travime vonku,lebo doma ju vsetko skoro unudi,je to sidlo 🙂
Prajem chorym detickam skore uzdravenie a mamickam pekny tyzden🙂

kafoditka
13. jún 2011

Pekne ranko vsetkym, zvlast tebe Peti, @maxara prajem vsetko krasne k narodeninkam, vela zdravicka, stastia a lasky 😵 😵 a aj ked to nemas rada, tak boztek na licko 🙂
Dnes ma byt krasne, tesim sa z toho, my nevarime, ideme do Alfy na grilovane rebra 😝 idem nachystat ranajky mojim chlapom a sebe kavicku...

karinnka
13. jún 2011

@maxara Všetko najlepšie 🙂 Menej katastrof v zivote,vela slnecnych dni a stastia v zivote 🙂

gabika41
13. jún 2011

Ranecko damy......prajem prijemny slnecny den.... 🙂

@maxara.....vsetko najlepsie,zacina Ti podla mna najlepsia dekada pre zenu...tak si ju uzi 😉

mirka285
13. jún 2011

dobre ranko 😉 @maxara Peti aj odomna vsetko naj 🙂
@kafoditka tak konecne idete na tie rebra,no super...ja tiez nevarim,lebo mama ma vcera nabalila,takze mam e plnu chladnicku 🙂 mala by som upratovat dnes,ale aj zacvicit by som si mala,poslednu dobu to flakam,cvicim len dva krat do tyzdna,a potom mi do toho vzdy nieco vleze..dnes vyzera ze bude pekne,tak sa tesim 🙂

denisse
13. jún 2011

dobre ranko ...
ja sa hlasim po vikende u svokrovcov, kde som ale viedla domacnost ja, kedze svokra je v kupeloch .. takze som ani nemala na net cas ... v sobotu sme grilovali a vo volnych chvilach som dokoncovala vcelie kridla ... 😀

takze som ani poriadne necitala, co ste cez vikend popisali, len som zaregistrovala, ze
@maxara dala mapu na stretko ... dakujemeeeee 😉

a nasla som barunke vcera pravu hornu styrku uz uplne prerezanu, tak ja neviem, ci tie nase sople a kasle nakoniec nesuvisia so zubami ... 😕
a samozrejme dufam, ze ju z toho do piatku uplne vykuryrujem ... aj ked okrem upchateho nosa jej nic nie je momentalne ...

denisse
13. jún 2011

@maxara
a samozrejme vsetko naaaaaj k narodkam ... hlavne nech ste vsetci zdravi a nech si proste spokojna so zivotom 😉

ty brdo, to bolo davno ked som ja mala 30 😀

zuzik1983
13. jún 2011

dobre ranko,tak mala sa mi akurat dogrcala v postielke,ale tak poriadne,vsetko mlieko ,co vypila islo von.som rovno celu postielku aj s plysakmy hodila do pracky.ved uz ma skoro rok,ja nechapem dokedy este bude z mlieka grcavat.vase deti tiez este grckaju?
aj ja prajem vsetko najlepsie @maxara 🙂

denisse
13. jún 2011

@zuzik1983
barunka z mlieka grca ked ma sople ...

bambola
13. jún 2011

Dobre ranko 🙂
pomaly docitavam ale este nemam lebo ste mali plodny vikend, co bolo skaredo? 😀

My na vychode super, teda dalo sa 🙂 mala sa celkom adaptovala len ona asi nema moc rada starych ludi lebo sa vzdy rozplace ked pride s mamou k starkej a detto teraz ked sme prisli k babke. ale zase moja babka je taky "nasilnicky" typ babky , ze musi vystiskat a dat pusu za kazdu cenu a proste cloveka nasilu zdrapne, neviem ci viete co chcem povedat. no ale ja som to vzdy neznasala a predpokladam, ze kazde dieta by to neznasalo 😀 a ked sme dosli tak na malu uplen, ze kricala "ahoooooooj, mojaaaa, ako sa mas?" neviem ci si myslela, ze mala je hlucha 😕 no tak samozrejme, ze mala hned podkovicka a plac 🙄 ale vravim, celkovo vikend fajn, aj na oslave zvladla tu kopu ludi, ale teda mamickovala sa hodne 🙂
a napriek tomu, ze je to bratislavske dieta videla uz prasce,sliepky, morky, macence,bazanty 😀 😀 ale aj tak najviac lubi psiky 😉
@kafoditka kolko mate tych rebier? lebo my sme boli na jednu porciu traja a veru dali by sme si este 😀 hlavne prilohy daju len tak symbolicky 😔
@maxara citala som, ze idete s medvedom do wenice.idete dnes? inac moje tricka z wenice su ok, aj ostatne veci a prala som ich uz niekolkokrat @katka55 patrik ich podla mna tajne natahuje 😀 😀

denisse
13. jún 2011

ja dnes musim tiez troska upratat aj prat mi treba aj zehlit a uz pomaly davat na kopu veci na predlzeny vikend co nas caka ...
my mame tento tyzden celkom perny, zajtra idem s nelou na ortopediu, lebo sa mi zda, ze pri chodzi dava spicky k sebe ... v stredu maju v skolke tu zahradnu slavnost, budem na nu este piect muffiny a vo stvrtok ideme na uvitanie do zivota s barunkou a chceli by sme stvrtok vecer mozno aj vyrazit do BA, ale tu bude strajk dopravcov, co moze znamenat, ze uplne kazdy vyrazi autom a to by sme sa nemuseli z prahy vymotat do polnoci ... tak neviem 😖

zuzik1983
13. jún 2011

@denisse nasa proste stale,teda dokial je v pohybe,vecer nie,ked jej dam mlieko zaspi ale rano vzdy cosi vygrcne.
inak tie vase deturence uz su riadne zuate,my mame este len 3 zubky 😉

denisse
13. jún 2011

@bambola
a kde ste mali tu oslavu? v nejakej restike? juuuj, my ideme do PO na zaciatku jula a tesiiiiim 🙂

denisse
13. jún 2011

@zuzik1983
davas jej umele ci kojis? ak UM, tak si skusala aj zmenit mlieko? aj ked neviem, ci to pomoze ... 😒

bambola
13. jún 2011

@zuzik1983 mne sa obcas stane, ze sa mi vygrca ale tak raz za tyzden a mam podozrenie, ze je to z prejedenia 😠

inac ja malej davam vkuse nejake ovocie, na jahoda so zahradky sme teraz doma ficali stale, aj tri naraz 🙂 predvcerom marhula a broskyna, vcera ananas, papaya... 😀 no ak sa mi vyhadze tak nebudem vediet z coho 😀

bambola
13. jún 2011

@denisse deni v Išli (smer Fintice) 🙂 my sme boli v mensej miestnosti a vo vacsej bola svadba. a bolo to aj fajn lebo to bolo cca 20minut peso od babky tak som mohla kedykolvek odist keby nieco 😉

inac mala je diskotekove decko 😀 sa pustila nahlas hudba, ludia aj co to potancovali a to ste mali vidiet to staastie a tie rehoty, a vykrucalo ju jedna radost 😉

denisse
13. jún 2011

@bambola
viem, kde to je ... tam sme aj my par krat boli na nejakych oslavach a tusim aj na svadbe 🙂

zuzik1983
13. jún 2011

@denisse no davam UM a aj som zmenila rozne druhy,tak neviem
@bambola ktovie,mozno grcka z prejedenia,lebo jej davam dost,ale ked jej dam menej tak este pisti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre