Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
29. jún 2011

@adelaine - ty si tu odbornicka na chorobky. porad. !!!

zuzik1983
29. jún 2011

dobre ranko,
prajem vsetko najlepsie dnesnym oslavencom ,tych je asi dost 😉
baby ja som v poslednej dobe tak strasne unavena,ze len precitam a nevladzem ani pisat,nechapem co to so mnou je.len posedavam ani poriadne nic nespravim 😕

adelaine
29. jún 2011

@katty17 Katyka, tebe vzdy Sandri sopli, ked jej idu zubky? alebo si myslis, ze to jenormalne nejaka choroba, ci
prechladnutie?
inak, mne sa nepaci, ked lekar odbije mamicku, ze ked nema teploty, ze to nic nie je....
tie tecuce sople naozaj len odsavat, ak sa tym dusi, zvys jej pod hlavou, ked spinka, nebudu tak zatekat,
ak mas doma nejaky zvlhcovac, zapni jej ho, je vonku teplo, moze sa jej zle dychat, ja by som dala Nasivin po odsati, morska voda je podla mna teraz zbytocna, ked jej tak tecie nostek, Fenistil ano, odpuchne jej sliznica....a stoptussin by som nedavala, kasle zo zatecenych soplikov, takze je podla mna zbytocny...
a ked sa ti to nebude zdat, urcite sa dozaduj vysetrenia, nech ju popocuva, moze mat aj cervene nastrieknute hrdielko, to ju moze drazdit...
CRP (zapalovy marker) vam nemusi odoberat, kym nemate teploty, ale kuk vas moze....
a to grecko je na povazenie :( letiet s nachladnytym dietatom, no nic moc.....a kde tam potom behat po lekaroch 😒

macik27
29. jún 2011

ahojte....
@zuzik1983 ja som na tom dosť podobne 😒 malá ma úplne odrovnala mám pocit že vôbec nepotrebuje spať nič nestíham a ani sa mi nič nechce

@katty17 my sme mali niečo podobné soplíky sa jej valili z nošteka že ked sa rano zobudila mala celé líčko zasoplikované 😖 aj kašlala ale len z toho ako jej to zatekalo...skúsila som nasivin aj morskú vodu a nakoniec som jej noštek prepláchla materským mliekom a do rána bolo dobre 😉

katty17
29. jún 2011

@adelaine - mati toto nieje podla mna zo zubkov. toto mi pride az prilis na zubky. podla mna je to prechladnutie. cize myslis ze po odsati mam dat nasivin? mam ho tiez doma. tak to skusim tak ze budem proste odsavat a na to dam hned nasivin. plus tri krat denne fenistil. porazi ma. vies ako som sa tesila ze mame ist niekam na par dni k moru. ☹

kukucka26
29. jún 2011

ahojte neviete nahodou kde alebo ako sa to vola ta ochrana na ruky v zime co je na rukoväti kociarika chcela bys om si ju usit, niekedy tu pani mala aj foto akosa to striha

katty17
29. jún 2011

@macik27 - u mna to materske mliecko nehrozi. jedine ze by si nam poslala 😉

macik27
29. jún 2011

@katty17 neni problém...stačí liter? 😀

adelaine
29. jún 2011

@macik27 myslim si, ze kym by doslo, uz by to bola zakysanka 😀

monline
29. jún 2011

@maxara gratulka k meninám
aj všetkým Peťkom Paľkom a Peťkám prajem všetko najlepšie 🙂
Daniel dnes dostal očkovanie..práve sa zobudil, tak moja 5minútovka koníková sa skončila
baby užite si stretko .-)

denisse
29. jún 2011

@kukucka26
myslim, ze sa to vola zimny navlek na madlo kociara

denisse
29. jún 2011

@macik27
ako si jej ten nosik preplachla mliekom?

macik27
29. jún 2011

@denisse nabrala som do striekačky a strekla do jednej aj druhej dierky...trošku sa rozhnevala ale ked zistila že je to mliečko tak otvorila pusinu a pýtala 😀

denisse
29. jún 2011

@macik27
ahaaa ... so striekackou, tak to je super .. urcite na najblizsi upchaty nos skusim 😉

monline
29. jún 2011

@denisse ja som raz čítala, že stačí namočiť vatovú tyčinku a tou vytrieť

kafoditka
29. jún 2011

Caute, tak uz sme doma, pekny den za nami, rada som vas zasa videla baby 🙂

lenuss84
29. jún 2011

ahojte.tak s nasim materskym zdruzenim sa to vobec nepohlo.boli sme v pondelok na schodzi obecneho zastupitelstva nakolko je to verejne.a zistili sme ze nas starosta nas v tom vobec ale vobec nepodpori.ziadny priestor nam neda....lebo nechce...ale to samozrejme nahlas nepovedal.poslanci sa snazili nam pomoct,navrhovali priestory no starosta vsetko odmietal.bol jednoducho asi dopredu uz rozhodnuty.takze nam naozaj neostava nic ine,len pustit sa do hladania priestoru na vlastnu past a rozlucit sa s tym ze to bude obecny priestor.

a inak sa mame fajn.stale mame len 1 zub.v noci uz spinkame fajn.zaspi o cca 20.30h.a zobudi sa na mlieko az cca o 3hod.a potom spi do 7 alebo 8h. rano.takze fajn.a prestala som kojit 2 tyzdne dozadu.odstavovala som priebezne asi mesiac.davam na odprucanie nasej dokiny plnotucne mlieko.nemame s nim ziadny problem.a inak zaciname papat vsetko to co varim nam na obed.len nesolim a nekorenim skoro vobec.dochutime si vzdy az na tanieri.papa

gabika41
29. jún 2011

....vidim,ze Vam stretko vyslo.......ja som dnes zmokla,no co uz.... 😉

cigaretka5
29. jún 2011

no vidim ze ste stretkovali, my sme s malou dnes vybavovali, tak DOrot predavala kolky na zivnostenskom urade , ohurovala uja na danovom urade a vykrikovala u notarky. ALe tvarila sa ze sa jej to paci,len u mna v kancelarii revala ako tur

mirka285
29. jún 2011

no cauteee...tu skapal kon alebo ste boli vsetky vonku,ked je tak pekne,cooo?my sme dali dnes stretko,dobre mi to padlo,som sa trosku vykecala a postazovala 😝
@kukucka26 vola sa to muf na rukovat kocika 😉
@lenuss84 no tak to vam teda starosta moc nepomohol ...a to ti fakt pedina odporucila kravske mlieko?no ja by som ho po materskom urcite nedavala...ja zacnem davat kravske na pitie tak od dvoch rokov,a do varenia pouzivam uz aj ja...
@kafoditka Domi a teba sme neodfotili,nech baby vidia ako dobre vyzeras 😕 tak som si pokecala,navecerala sa pri tom,dnes som si nechala zmerat tuk,svalstvo a take hovadiny,a ze tuk nemam,zato mi vraj chyba nejake svalstvo este,no tak som si supla dve vajicka s rozkom na veceru 😀

minizu
29. jún 2011

pjekne fotky zo stretka, aj pocasie vam krasne vyslo. normalne zavidim. ja trcim posledne dni len doma. najskor kvoli malej a teraz, ked uz je zdrava, tak som to od nej chytila pre zmenu ja. som uplne mimo, ani sa s nou nevladzem hrat ani nic 😠

bambola
29. jún 2011

ahojte, tak aj nam vyvetranie s babami dobre padlo 😎 pocasie nam vyslo a decka boli spokojne 🙂 snad aj nabuduce. predstavte si, ze ta moja duracelka tu este lozi a to som sa snazila ju uz uspat a bez uspechu 🙄 😕

adelaine
29. jún 2011

ahojte babeny,
no vidim, ze ste mali pekne stretko, take vysmiate ste 😀 😀

@mirka285 musim ti napisat, ze som sklamana aj z Cybexu 😠 aaaakoze som asi narocna alebo co...
ked som ho videla, bola som paf, ze krasny dizajn, strieska super preklapatelna, ale ked som s nou zacala
manipulovat, tak uuplne labilna, nema okienko v streche, dalsie minus, je tazsi ako Si a po dalsie ma uuuplne ze naprd madlo, take vsite v potahu, no konec,....zajtra ideme asi pre Sicko do PP v auparku, tam mi k tomu daju aj nanoznik aj plastenku v cene, v inych predajniach sa sicka predavaju bez, alebo za priplatok tusim....

noemarta
29. jún 2011

ahojte,
@bambola ty koksoooo, aj ja som mala doma duracelku, do teraz som ju uspavala, skoro hodinu..... 😒
My sme boli este na nakupoch, takze sme dosli okolo 20,30....
Aj mne dobre padlo pokvakat, vyluftovat sa medzi ludmi, dakujem holky. 😉
Majte sa krasne, idem ja hajen, lebo som nejaka znicenaaaa.... a kto vie, aka bude noc...

monline
29. jún 2011

dobrý večer
vyzerá to, že sa nikomu nechce písať ...čo to?
Daniel zalomil len pred chvíľou, mal 38 večer, to z toho očkovania, tak dostal čípok aj viburcol a dúfam, že noc bude dobrá..
Závidím stretko..🙂 museli ste sa mať super, vyletnili ste sa 🙂 niekedy sa musíme pridať aj my...detičky krásne ako vždy 🙂 a vy rovnako 🙂

cigaretka5
29. jún 2011

@monline obcas sem nakuknem ale je tu nejak mrtvo dnes, aspon mozem kludne robit

monline
29. jún 2011

@cigaretka5 aj ja som si myslela, že keď to tu spí, aspoň môžem robiť..no ale akosi sa mi nechce 🙂)

mirka285
29. jún 2011

@adelaine Mati to fakt?no si predstav,ja som ho k zblizka nevidela,len tak,ze mamicka isla oproti mne s nim...no vidis,nakoniec skoncis pri sicku,ale ja som so sickom velmi spokojna,ja nemam nic co by mi na nom vadilo...sice niektori tvrdia,ze je take akoby vyhrkane,ale ja ten pocit z neho proste nemam,ved ten kocik nemoze byt uplne tvrdy 😕 dnes som babam akurat hovorila,ze keby som si znova kupovala kocik,tak nekupim Teutonku ale kupim si Bugaboo,a co sa tyka golfaca,kupila by som si zase sicko 🙂 dnes fakt nikto nepise,idem ja do hajan a zajtra konecne kadernicke,sa tesim 🙂

mirka285
29. jún 2011

@adelaine a ak mozem poradit,urcite si neber cisto cierne,to ma kamoska a hresi jak pohan,strasne je na nom vidiet spina,hlavne ked mala je chrumky alebo rozok...ona mala objednane cierne s tym kvetinkovym stredom a dodali jej cierne,sa jej nechcelo cakat na vymenu,tak si ho nechala a teraz je nasrata sama na seba 😖

monline
29. jún 2011

@mirka285 a ja som vzduch? 🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre