Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

robika
28. apr 2010

kafko to je super vaha, ved ja mam o tyzden menej a o 3 kila viac... to robia tie sladkosti, ale ked ja si vobec neviem pomoct... nikdy v zivote som nemala tak rada sladke ako teraz a ze vraj,ked sa caka chlapcek, je velka chut na kysle, u mna je to opacne, zavarane uhorky som mala rada, ale teraz vobec... ☹

cigaretka5
28. apr 2010

baby k tým bolestiam. Ja som 28 týždeň a večer ma zvykne boleviat zadok a kosti v rozkroku máte tonuektora.

robika
28. apr 2010

cigaretka: zadok boli aj mna... vzdy ked vstavam alebo si idem lahnut...a tiez vzdy vecer... mm sa mi smeje, ze co uz ma tam moze boliet... ale tiez to mavam uz asi 2 tyzdne...
ja si myslim ze u mna je to tym pohybom... mam sedave zamestnanie, doma tiez nie som velmi v pohybe... ani pred tehu som nesportovala... cize moje telo nie je velmi zdatne...

kafoditka
28. apr 2010

robika - ja som prvy trimester nemohla sladke ani citit, ale za kyslu kapustu, uhorky a vsetko kysele by som vrazdila 😀 ale uderom 5. mesiaca sa mi chute obratili a teraz kysele nemozem vobec.. A co ma drzi od zaciatku tehu, to su zelene jeblka grany smith. tie musim mat denne aspon kilo, inak je zle 😀 ja som ich zjedla za tie mesiace hadam za 2 vagony.. 😉

tutifruti
28. apr 2010

Cigaretka, mne strašne tlačí na konečník... Niekedy večer mám pocit, že to malé zo mňa vypadne.... Aj pri Dory som to cítila, ale menej.... 😒

Kafko: ved práve, včera som chvíľu pozerala dokument detičky z krabičky... o predčasne narodených deťoch.... a tam rodili baby už aj v 24tt

robika
28. apr 2010

ja rodit predcasne nemozem, lebo este nie sme nachystani, este musime chvilu pockat, kym budem mat vsetko doma... nieco je u mojich rodicov, nieco u starych rodicov a dufam ze v maji to dame vsetko dokopy a ulozime na novo nasu spalnu (co sa velmi tesim na zmenu) a potom uz mozem 🙂

zuzik1983
28. apr 2010

ahojte dievcata,tak ja som vcera bola na kontrole a vsetko je ok,zevraj je to riadny valibuk.aj sa zatial citim celkom dobre,tiez si musim zaklopat,len ma tiez bolievaju nohy zospodu.v noci nejak na wc-ko nechodim,len 1x za noc,ale zato sa neviem ulozit,takze aj tak nemozem spat a som hore 🙂
a sladkeho by som tiez pojedla za kila,aj ked mi predtym nejako nebralo.asi by som sa mala trosku krotit,uz mam na sebe 11kg a to som tiez taka krpata ako ty kafoditka,mam 158cm 🙂

kafoditka
28. apr 2010

fuha tuti, to su potom ake vypiplane deticky... akurat citam na topkach, ze Papp a Lucenicova maju dcerku uz 6 tyzdnov, ze to tajili, ale mala sa im narodila v 7.mesiaci - Izabela

kafoditka
28. apr 2010

jeej zuzik, tak si ma v tom nenechala samu, uz som myslela, ze som tu v julovkach fakt najvacsi krpec 😉

robika
28. apr 2010

kafko: Filipkovia maju asi radi jablcka, tie su tiez moje oblubene, aj ked zo zaciatku kym sme mali zasoby z vlastnej zahrady som sa napchavala iba s takymi, predsa len su zdravsie, a bolo treba ich skonzumovat, teda vdaka mne tento rok nezostalo ani jedno jablko 🙂 , teraz mi tiez chutia tie zelene, len malokedy ich tu mavaju... neviem preco podla mna su najlepsie... 🙂

tutifruti
28. apr 2010

No boli uplne mini detičky.... Naše baby boli riadne kusy, ja si to neviem ani prestaviť..... 😅

kafoditka
28. apr 2010

Baby, co budete dnes robit, ked je tak krasne??

robika
28. apr 2010

zuzik, gratulujem ze je vsetko ok, ja idem zajtra, tak sa uz neviem dockat, co povie doktor... no neviem ci sa mozem ukludnovat mojou vyskou (173 cm) ze preto mam tak vela kil 🙂

robika
28. apr 2010

kafko: my tu mame skaredo a prave idem z domu do prace, takze budem trcat v kancli cely den... ☹

zuzik1983
28. apr 2010

tak vidis,uz sme dve 🙂 si pripadam,ako taka mala gula,ked som krpata a brucho predo mnou 🙂

tutifruti
28. apr 2010

NO u nas az tak krasne nieje.... Ale určite pojdeme von, lebo mam obe baby doma, idem s Alžbetkou na krčné....

zuzik1983
28. apr 2010

robika dakujem,kludne sa mozes,na vysokych su tie kila podla mna az tak vidiet neni

tutifruti
28. apr 2010

Boze baby ja pozerám... skoro všetky už máte po 30tt, to uz sa fakt blíži... Ja už neviem na čo sa spolieham.... že sa dostanem do nejakého časového spomaľovača...? 😅

robika
28. apr 2010

je pravda, ze ja nemam pocit, ze uz mam na sebe tak vela kil (ked sa pozriem do zrkadla), aj mm mi hovori, ze zozadu na mne nie je vidiet ze som tehotna ani ked sedim a nie je mi vidiet brusko, ze ja mam vsetky kila iba v brusku... sice ja vidim aj zadok ze je vacsi, ale to je asi tak vsetko... a nieco mam v napuchnutych clenkoch 🙂
tak dufam, ze tym padom, to vsetko hned aj zhodim... 🙂

takze bezim pracovat... a ktore mozete pekne oddychujte aj za nas co nemozeme 🙂

cigaretka5
28. apr 2010

Tuti mne to tiež dosť nedochadza že júl je tu hop sup. No a my stále nemáme vôbec nič. Baby ja som asi riadne divna bola som minule v avione shopping že kuknem už aj niečo pre drobca a kukam na tie mini vecicky y a vôbec ma to nebralo tak som zasa nič nekupila. Akurát vieme aký kocik kceme . Neviem na čo sa spolieham

katty17
28. apr 2010

ahojte babulky. tak odbery krvy mam uz za sebou. uz mi v brusku skvrci od hladu. mala uz musi byt vyhladovanaaaaaaaaaa 😀 . prave som si skompletizovala zoznam co vsetko potrebujeme do porodky pre mna a mimco, a co vsetko potrebujeme na doma... joooooj, to je normalne ze zopar stran 🙂
stani - 11.5. idem k cunderlikovi tak sa ho popytam ako je to u neho so zazmluvnenim a ci ma vobec este volne, lebo som pocula ze je dost vytazeny. mozem ti potom dat info.
zrzi - bola si na tej prednaske o kojeni? ak nie, tak ja by som s tebou sla na tu dalsiu !!!

zuzik1983
28. apr 2010

ja to mam hadam uplne vsade tie kila 🙂
veru veru,uz to mame zachvilu,uz by bolo nacase aj cosi nachystat,nech nas babo neprekvapi nepripravene...

tutifruti
28. apr 2010

Cigaretka, som na tom podobne... Ja síce nemusím kupovať postieľku, kýblik na kúpanie.... Hniezda, perinky, zavinovačky a pod.... Ale čo sa týka oblečenia mame všetko ružové, silno ružové, slabo ružové, alebo ružové, ružové, ružové... Ale v obchode sa mi nakupovať nedalo... Normálne nechápem.... Dúfam, že ešte dostanem nejaký záchvatl.... 😅
No a kočík som si obzrela Jane, lebo sa mi zdá dosť veľký.... Ostatné sú také mini... No a nase ženy mali 4 a 5kg... takže musí to byť kočík, aby sa mi tam bábo aspoň dáke 3 mesiace vopchalo.... 😉

dugyna
28. apr 2010

dobre ranko kocky 😉

sunny ano je to dobre..ci uz ten vysledok bol nalacno alebo po 2h

robika pekna komoda

kafko s tym obracanim v posteli mi ani nehovor....som jak valec..

dugyna
28. apr 2010

kocky fakt sa nam to krati

dneska mam eo 16h poradnu..hovrila ze spravi velke sono pomera malinku..tak sa s mm tesime 😉 ze ju uvidme
a potom ze uz budeme chodit na poradnu kazde 2tt....takze to uz teda leti

sunnygirl
28. apr 2010

Nooooooooooo, konečne som Vás prečítala.
Dugy: ďakujem za odpoveď, inak tá stoli ca sa mi upravila do poradne. Drž sa na poradni 😎
Dr. povedal, že ešte nech papám to magnezium 2x2 denne, ale že ku koncu budeme zmenšovať dávky, lebo že neporodím ani do decembra 😉 . Inak pozerám, že tu máte riadne veľké bábätká, to moje má 750 g (malo v piatok).

Ste tu rozoberali dovolenky: ja som bola len raz v živote pri mory v Španielsku aj s mojim mm, vtedy ešte nie mm, aj pre neho to bolo 1krát pri mory a veľmi sa nám páčilo, ale v najbližšej dobe, pár rokov určite nie ☹ , takže Vám všetkým prajem, čo pôjdete, ale samozrejme v dobrom, aby ste si to tam pekne užili 😉 😉 😉

A inak vy tu už normálne rodíte. Mojalili si mi dych vyrazila, ja ešte len pôjdem na materskú a ty to možno budeš mať už za sebou, ja viem ty si v podstate júnovka 😵 😵 😵

mirka285
28. apr 2010

ranko 😉 tak odpadnete ale mne sa dnes snivalo ze som videla Oackinu malu Kristinku...proste ze bola som s Oackou a ona ju este mala bv brusku a nieco sme sa rozpravali a v tom s jej mala zdvihla v om brusku,ja som ju normalne videla a ona si opat lahla...oacka to ani nezaregistrovala 🙂 no staci vam?Oacka Kristinka bola zlatucka 😉 aj u nas je pekne,vypijem kavu a zbehnem si pre PN ku k dokimu a buem varim dnes maso na sampinonoch a ryzu...

liluu
28. apr 2010

Ahojte baby, mi už máme kočiarik. ... hurá 😉

Ked ste sa bavili o dovolenkách tak ja budem mať krásne spomienky na Egypt, lebo tam sme si urobili Filipka.

Ináč baby čo budete ma Filipa ako ho budete volať, lebo ja ho volám Filo a mamka na mna kričí, že je to škaredéé.

Dnes idem na PP prípravu, som strašne nedočkaváá 😀

zuzik1983
28. apr 2010

baby tak napriklad ja som este na dovolenke pri mori nikdy nebola a teraz ktovie,kedy sa tam vobec dostanem,ale velmi rada by som isla raz niekam pzriet,grecko ma vzdy lakalo...

katty17
28. apr 2010

Miri, tak to bol vazne podareny sen 😀 . ja som mala vcera hrozny vecer. ☹ . chcela som vsetkym prastit ... akoze uplne vsetkym ☹ .
bubulky, ktore ste neboli pri mori, tak sup sup o taky rocik s malymi aspon do chorvatska ak sa bude dat. nieje to daleko a hlavne je tam cistucke more 🙂 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre