Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

sssimi
5. apr 2009

Wiola hniezdí sa nás tu už dosť 😀 Sme ako vtáčiky 😀 A chúďa zuzkuprofant to drží už minimálne 8 mesiacov 😀

Kosska až som napapanááááá... Mňam... Bola bašta-chlebík, salamka, maslo, horčica, syr a k tomu veľa papriky.... A zaduplovala som to Kinder buenom 😝

kosska3003
5. apr 2009

sssimi tak to hej to sme take vtaky 😀 😀
tak ja som vyhrabala pasteku a milu dobozku tak super kombinacia zajtra musim ist aj ja na nakup lebo nemam nic v tej chladnicke 🙂 🙂

dannynka
5. apr 2009

ahojte 🙂

veru kosska-dnes to bolo "silne kafe"ten serial ☹ 😅

ozaj akurat sa mi podarila vyhrat aukcia pre nasho malinkeho 😵 😵 😵

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=879627

kosska3003
5. apr 2009

danny ahoj no to bola ale dopadlo to dobre to je hlavne
pekne oblecenie ja nedrazim mam toho kopec co som podostavala 🙂

dannynka
5. apr 2009

kosska-aj ja mam toho kopec,ale vacsie oblecenie len v dievcenskej kombinacii 😅 😅 😅 😅

dannynka
5. apr 2009

no nic idem ja do hajan,Gabike akosi zacala nadcha a chuda ma nostek ako vodovodny kohutik...tak si idem za nou lazkat,pa pa a bruu 😔 😔

kosska3003
5. apr 2009

danny no to by bolo keby bol maly obleceny v ruzovych satickach 😀 😀
dobru noc

wiola
5. apr 2009

danny : aj moja mala ma soplik chudatko _ sucitim ☹

prajem vam tiez dobru nocku ,,vtaciky,, 😉 😀

sssimi
5. apr 2009

Danny gratulujem k pipíkovi... budete mať párik-to sa mi páči... Aj ja by som tak chcela... Pekné vecičky si vyhrala

sssimi
5. apr 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

Už máme porobené prvéééé fotooooooo 🙂

zuzkaprofant
6. apr 2009

dobre ranecko ja uz od 4 som hore neviem spat mi celu noc trplo brusko ale uz je dako oki uz som stihla zjedat 2 crojsanty co ja rano som nikdy tak skoro nejedla ale co uz hlad je hlad maly ma tak vcera kopal ce brucho sa mi cele hybalo sme to tocili na kameru 😀 😀 😀
dievcata ked mate tie falosne akoby kontrakcie nebolia vas nohy mne to dako asi do noh ta bolest ci co ide lebo ked mi stvrdne brusko odrazu mi nohy dako nefunguju nechapem 😒

kvetinkaaa
6. apr 2009

SSSIMI nadherne fotky!!! aj ja chceeeem! mate krasnu pamiatku pre maličku, vyzera to nadherne!

idem kuk čo ste este popisali..

kvetinkaaa
6. apr 2009

zuzkaprofant ja som este posličkov nemala. akurat chcem ist este nastudovat niečo o tej hlienovej zatke a tak..

dnes idem na prietoky....juuuj! a drahy mozno nebude moct ist so mnou, škoda..

inak včera mi nikto neodpovedal? by som chcela vediet čo ste kupili babatkam aky olejček, či z lekarne olivovy alebo čo. mylsim na teličko, okrem detskeho mydielka čo mate?

papa

veronika1982
6. apr 2009

sssimi krasne fotky..
zuzkaprofant mne to obcas vystreli len do krizov. do noh zatial nie..

snezzy7
6. apr 2009

Dobré ránko, je tu niekto?
sssimi, veľmi pekné fotečky 😀 aj ja cem také... 😅

aj my už po raňajkách 😀 strašnu chuť som dostala na chlebík vo vajíčku, tak som sa kvôli tomu aj z postieľky vyhnala ale teraz sme také spokojnučké 😀 mňam-mňam

tak dnes my oficiálne začala MD, a poobede ma čaká aj poradňa, tak Vám potom napíšem koľko sme pribrali, bo pred mmesiacom to boli 4 kilá od začiatku tehu a dala som si predsazatie, že sa budem vážiť len v poradni, aby som zbytočne nestresovala, ale to pokušenie vytiahnúť váhu zo skrine je veľké každý deň 😅

martinaxyz
6. apr 2009

🙂 🙂 🙂 Ahojte 🙂 🙂 🙂

čo máte nové, ja v poslednom čase nestíham chodiť na net, lebo ma chytila nákupná horúčka pre malé len škoda, že nevieme čo to bude, tak kupujem samé neutrálne farby......... 😎 😎 😎

snezzy7
6. apr 2009

ahoj mati,
my už máme nakupnú horučku za sebou , keď je niečo naozaj veľmi pekné tak ešte kúpime, ale už máme toho toľko, že sa začíname báť že nám to nevynosí 😅 my vieme síce že to bude dievčatko kupujeme aj dievčenské ale hlavne aj také neutrálne farby, keby bolo druhé 😀

martinaxyz
6. apr 2009

My ak to nestihneme vynosiť, tak to dám do sekáča alebo niekomu známemu. Keď ja mám takú radosť s tých malých vecí. 😅

mystery7
6. apr 2009

dobre ranko kocky

danny-gratulujem k chlapcekovi 😉

simi: nadherne fotecky, kto vam ich robil??

my sme mali nakupnu horucku cez vikend. Boli sme v polsku-Krosne. Nakupili sme vsetko co sme chceli, postielku, matrac, lezadlo do vanicky, kolotoc, take drobnosti (noznicky, tepllomer do vody,kefku na flase, chranic na cumlik, retiazku na cumlik ...) a nadherne nositko pre maleho, tyrkysove. Paradne nam bude pasovat ku kociku 😀

martinaxyz
6. apr 2009

Tak to ste boli na riadnom nákupe 😨 a oplatí sa to tam?

lenand
autor
6. apr 2009

ahojte mystery tak pofot a hod do albumu nakupnu horučku mne by trebalo kolotoč nad postielku mužik ide tiež do polska o tyžden tak chcem aby sa tam pozrel

martinaxyz
6. apr 2009

Troška som pátrala na polských stránkach a je to fakt riadny rozdiel v cenách, len keby som nebývala tak ďaleko od Polska. Majú tam oveľa väčší vyber kočikov a kojeneckých potrieb. 😠

mystery7
6. apr 2009

nam sa polsko velmi oplatilo.
kupili sme krasnu postielku, pevnu s kvalitnym rostom za 1700 a tu stoja take okolo 2700-3000 (co som pozerala nase obchody). potom ten lepsi matrac so snimatelnym potahom za 500
kolotoc, nadherny (pr emna) za 300 a hra 12 melodii, ma nastavitelnu hlasitost (od uplneho tichucka az hlasno)

plienky za 15sk kus (klasicke)

a tie drobnosti boli tiez za par korun (oproti nasim obchodom)

martinaxyz
6. apr 2009

Ja mám bližšie do Maďarska, ale na detských veciach nie je veľký rozdiel, tak sme ani neboli pozerať, ale do Polska by sa nám oplatilo aj keď to máme 200km....... pojdeme keď budeme kupovať pre druhé dieťa 😎

zuzkad
6. apr 2009

pekny dnik 🙂 🙂

sssimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kraaaaaaaaaaaaaasne foto ...normaaalne som az zavidela ale v dobrom 😉 😉 si krasna maminka a tatko fesi 😅 😅 velmi pekne nafotene to mate...a koniky kde su ?? superskeeeeeeee jednym slovom 😉 😉 😉 😉

mna dnes caka poradna..tak som aj rada, lebo mam nejake zmiesane pocity...podla toho ako mii vcera tvrdlo brucho a tie bolesti do krizov...a do brucha ...a pri chodeni aj prevalovani mam dost pichanie do vajecnika..tak neviem, ci sa maly zase neposunul a ci nahodou nie som uz aj otvorena..uvidime preto som aj napata...co a ako som na tom 😖 😖

dnes rano mi volala kolegynka..ci nahodou uz nerodim 😀 😀 sice ma zobudila, ale bola zlatucka 😀 😀

zuzkaprofant
6. apr 2009

keby som vedela co su poslickovia u mna ja neviem vsade pisu tot a to ale ja to na sebe neviem pozorovat ja som uplne ina tehulka ako vy a ostatne mne stale nieco ine je ale vam poviem v noci to bolo take ze uz trplo mi brucho a ja som spala dalej na jedno oko a ale traz som si pospla trosla az kym som maleho napripucila a uz som bola hore 😀 😀

bambi7
6. apr 2009

cafteee babulky zuzkad drzkam palce do poradne 😉 daj potom hned vediet

simi pekne fotky 😉 aj ja by som sa dala fotit ale u nas nehrozi ked musim lezat jedine v posteli 😀

dualcore
6. apr 2009

Dobre ranko tehulky 🙂 Tak ako ste si uzili vikend? ja som bola na chate s rodicmi a bolo tam tak krasne...stale som bola na prechadzke.
zuzi tak nech ti dnes dobre dopadne poradna-mna to caka az vo stvrtok a uz sa tiez neviem dockat co mi povie 🙂

dupinka
6. apr 2009

Ahojte!

Sssimmi, krasne fotky!!! Nadherne romanticke a tajomne zaroven.....

Mys, tak to sa vam do Polska oplatilo ist. Aj my sme tam kupili postielku s matracom, este nie je rozlozena, tak dufam, ze budeme spokojni 😅

Dnes je opat krasny den, juj, tesim sa.

bambi7
6. apr 2009

ahoj zuzkaprof ako?

aj mne casto uz tvrdne brucho krize ma bolia tiez aa aj sed.nerv ale este musime vydrzat ako povedal porodnik je na dovolenke 😀 tak mame lezat aby nesla skor tak posluchame kym nepride 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre