Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kosska3003
20. apr 2009

no ja mam vecicky od segrenky pd svagriny a od kamosky a oni mi povedia ze pretried si to ale mne je luto nieco vyhodit ale vsak to budem postupne triedit ked bude rast mala 🙂

zuzkaprofant
20. apr 2009

cafte dnes nik nerodi ci co 😀

iinuska
20. apr 2009

Ahojte, ja som dnes konecne nachystala veci pre maleho, ked pre mna pridu do porodnice. 😉 😉

mystery7
20. apr 2009

zuzka: cakame na teba 😉
zatial nikto nic nepisal, nedal vediet 🙂

kosska3003
20. apr 2009

zuzka nie nie ale dobrovolnicok by bolo dost 😀

iinuska
20. apr 2009

ja este dobrovolne chvilku pockam 🙂

kosska3003
20. apr 2009

iinuska ty mas cas ale ja mam za tt termin tak uz by som aj chcela

zuzkaprofant
20. apr 2009

ja rodim kazdy den a stale nic 😀 😀

mystery7
20. apr 2009

ja chcem este vydrzat, aspon do 39tt 🙂

iinuska
20. apr 2009

kosska, ja ti verim, ze uz by si to chcela mat za sebou. Babenko sa vypyta na svet vtedy, ked to uzna za vhodne 😉

kosska3003
20. apr 2009

mystery no ty mas este kopec casu ked si len v 35 tt ja uz som v 39tt tak uz len cakat ale vobec to na porod este nevyzera

iinuska
20. apr 2009

Ja by som chcela vydrzat tak do 39 tt.

zuzkaprofant
20. apr 2009

kosak nespadlo ti brucho,

kosska3003
20. apr 2009

nebojte vydrzite ked ja som tak aj vy 🙂

iinuska
20. apr 2009

zienky, ja sa na dnes lucim, idem pozret panelak. 🙂

kosska3003
20. apr 2009

zuzka este akosi nie do paroma a to ma stve ja budem este prenasat nakoniec

zuzkad
20. apr 2009

pekny vecer babulky, ja som bola vonku dlhooo a klebetila som s jednou psickarkou, velmi dobre sa mi s nou keca..tak sme skoro dve hodky klebetili o vselicooom...v kuse som stala...cize mozno mi to dopomoze k porodu 😉 😉

inak teraz mame na rade dievcatko...takze mam pocit, ze kosska nam da za chvilu o sebe vediet 😉 😉

dm ja mam ten Kids opalovaci krem.

dnes som aj panelak presvihla, ale nevadi, ja si ho pozriem v archive 😉 😉

kosska3003
20. apr 2009

zuzkad keby to tak bolo tak by bolo dobre 😀 😀

zuzkad
20. apr 2009

kosska mozno bude 😉 😉 ...ja sa napchavam kinder cokoladou a maly sa uz trepoce, normalne to dieta citi, co je super 😝 😝

kosska3003
20. apr 2009

zuzka to aj mna kope mala ked jem nieco sladke tie deti su prespekkulovane este v brusku 😀 😀 😀 😀

dupinka
20. apr 2009

jej baby, urobili ste mi chute na sladke.... tak vas len pozdravim, prajem pekny vecer a pokojnu noc bez behaciek na WC a idem si dat cokoladku 😵 😵

kosska3003
20. apr 2009

dupinka diky ja ani na wcko nechodim v noci ale stale sa budim tak pekny vecer aj tebe 😀

zuzkad
20. apr 2009

dupinka 😀 😀 to bolo zlate 😀 😀 si ma pobavila....

kosska neboj...deti vedia co je dobre...nezabudnem na prvu kostovku mojho krsniatka Kiarky ked som jej dala kostovat tie kinder cukriky tak to mlaskala jedna radost, ten jazycek maly jej behal juuuj ale mala radost ...do teraz ich zboznuje 😝 😀 😀

kosska3003
20. apr 2009

zuzka ved kto nema rad kinder cokoladu normalne si asi pojdem dat kinderko co mi ostalo od velkej noci 😀 😀

zuzkad
20. apr 2009

to je pravda, ze kinder ma rad asi kazdy....no ja som od vcera pojedla toho sladkeho dost...moj maly bude ako ja na sladke....cele tehu mu davam cukrove davky 🙂 🙂 ked ho budem kojit ..budem ho asi prikrmovat so salcom sladenym 😉

kosska3003
20. apr 2009

no to aj ja cele tehu sladke jem a mala je velmo rada joj na mna ide unava ides sa odmalovat a asi aj do postielky rano caka ma narocny den idem na ten monitor a prietoky tak sa modlim aby bolo ok vsetko nechcem byt v nemocke len ak by ma porod chytil 🙂

zuzkad
20. apr 2009

jasne bez si lazkat....mozno naozaj budes dalsia s dievcatkom 😉 😉 keby nieco napis sms dade 🙂 🙂 🙂 ndrzim paste ...zatial papaaaa

kosska3003
20. apr 2009

zuzka dik jasne ked porodim dam dade hned ako budem moct vediet tak pa a dobruuuu noc

sssimi
20. apr 2009

Ahojte!
Práve sme prišli z NR... Boli sme v kine. Ak máte rady film s parádnymi autami a Vinom Dieslom, tak maximálne odporúčam.... Kokso na začiatku som ani nedýchala a normálne som sa pristihla z otvorenými ústami 😅 .... Jaj dobré to bolo....
A kúpila som si podprdu za 24€-moja najdrahšia v živote.... Nie je síce kojenecka, ale konečne mi sadla podprda...

zuzkad
20. apr 2009

sssimi ja som videla ukazky...ja lubim take filmy...ale hlavne in Diesla...on je proste sexi mooooc....dlhooo som mala jeho foto ako tapetu na PC...moj Petko sa smial, ze som pubertacka 😉 😉

idem do vane...relaxovat trochen...a maly si zaplava...on lubi ked sa kupem...on ci plava v brusku je to rozkosne 😅 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre