• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tešíme sa na máj 2009 IV.

dnes som zacala 38t :wink:
21. apr 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja 36 :wink:
21. apr 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi to je pekna vaha, taka akurat..:slight_smile: na zubky som si dala harmancekovi caj, teda ono je to na upokojenie organizmu, ale je mi lepsie..:slight_smile: a este som si spravila alchemilku na potieranie dasna.
21. apr 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co dnes varite???
21. apr 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
las: kuk stranku dopredu :wink:
21. apr 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šošovicová polievka a francúzske zemiačky
21. apr 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie francuzske sa mi lubia..:slight_smile: spravim si ich aj ja..:slight_smile:
21. apr 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sosovicovu polievku vcera dojedla :slight_smile: od soboty, lebo som to prehnala a urobila som obrovsky hrniec :sweat_smile:
21. apr 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupi - diiik, ja som este prispata :pensive: :sweat_smile: ň
mne sa vlastne ani nic nechce varit.. :zipper_mouth: ale synatora mam doma, tak musim nieco
21. apr 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my dnes zemiakovy privarok a na to oprazenu slov .tocenu na kusky taku chrumkavuuu :grinning:
21. apr 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi - zemiakovy privarok by som si dala aj ja :wink: a moj MM ho zboznuje! spravim ho zajtra :wink:
21. apr 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedno lepsie ako druhe, mnam..:slight_smile:
21. apr 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máme ale chute :slight_smile: už aby bol obed :grinning:
21. apr 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
las aj moj to miluje on omacky ,privarky moze :slight_smile:
21. apr 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripajam sa ku gratulacii k dalsiemu majovcatku!!!

prave som sa vratila z poradne a bohuzial musim ist zajtra rano lezat do nemocky. Opuchy sa totiz vobec nezlepsili, naopak bielkoviny v moci sa zvysili a vyskocil mi aj tlak.... Tak som strasne smutna normalne som sa u doki rozplakala... :cry: . Vraj bude lepsie ked mi porod vyvolaju skor tak vobec neviem, urcite tam budem uz az do porodu....
21. apr 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som uz hladna ale este vydrzim :grinning: nechce sa mi z postele
21. apr 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm: nic to, ved uz si v 39tt takze vobec to nie je nejako priskoro. radsej nech je malicky cim skor s tebou a mozno aj tebe sa upravia hodnoty :wink:
21. apr 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm1-neplač,všetko bude ok a o chviľku máš drobca pri sebe.ja som si pri 1.tehu odležala v nemocke celý mesiac.
21. apr 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj lekar povedal ze normalne tehu je uz v ukoncene 38t-az 40 ze to je uz uplne ok ako ma a aj na www.tehotenstvo.academy.sk to tak pisu :wink:
21. apr 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm nebojkaj vsetko bude ok ....nemusis mat strach aj ked mas to je normalne zvladnete to a vsetko bude ok.vedia co robia drzkameee moc palcekkkyyy drzte sa
21. apr 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi - aj moj miluje privarky :slight_smile:

dm1 - presne ako pisu baby, uz si tesne pred cielom a mozno prave to je najlepsie riesenie, ked tak povedal doky... a opuchy nie su sranda :unamused: drzim ti palceky... naopak ber to pozitivne - o chvilku mas drobceka pri sebe, tak sa potes :wink:
21. apr 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
las no vidis mozeme varit rovnako :grinning:
21. apr 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi - tesim sa :wink: idem s Matkom k zubarovi... zatial pa :wink:
21. apr 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenand gratulujeme aj my so Sofinkou :grinning:
baby citam o porode, niektorym babam zacali bolesti krizov a podbruska a do 24 hod porodili :confused:
Bojim bojim

tiez mame ster v poriadku

bambi gratulujem to je tak akurat uz mozes ist rodit :grinning: aby si co najskor mohla vonku

dm1 neboj, postaraju sa o teba, ide o vas takze bude lepsie takto a zvladnete to, drzim palce :wink:
21. apr 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emode ja mam bolesti chrbta a krizov stale ale take.....a som tuu :grinning: ale moze byt aj ja som uz pocula ze to tak zacina :wink:

las paaa
21. apr 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja a zuzkad este pojdeme nakoniec :grinning:
21. apr 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi ano, ale teraz su to take kramovske bolesti krizov proste ine ... :confused:
21. apr 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emode: zeby to uz zacalo? :wink:
21. apr 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm1 - veď si už vlastne v termíne. Takže keby sa aj niečo vyskytlo, môžu ti kedykoľvek vyvolať pôrod, bábätko je už hotové. Doma sa síce lepšie čaká ako v nemocke, ale aspoň ťa budú mať pod kontrolou. Drž sa.
21. apr 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys no to fakt netusim ale co som si precitala od bab v teme porod tak niektorym to takto zacalo a do 24 hod to skoncilo :grinning: :grinning: :grinning:

takze idem este podotahovat veci, co som este neurobila lebo jeden nikdy nevie :confused: :confused:
21. apr 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok