• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tešíme sa na máj 2009 IV.

aj ja mam pamoersky new born je ich tam 43 tak dufam, že postačia, že si ma tam nenechaju dlhšie ako 4 dni :fearful:
21. apr 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš to istejšie..ja som pri malej brala podla nejakej,,múdrej,, knihy len nejakých 20-25 a vyšla som len tak tak.. tri dni po sekcii som si musela ísť kúpiť do lekárne dalšie do rezervy..(skoro som tam dušu vyplúla)
21. apr 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam v tých papieroch čo som dostala z nemocky že treba 40kusov
21. apr 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj vas opustam idem pre neter do skolky a potom sa im venovat tak pa vecer :wink:
21. apr 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa už malá zobudila - opúšťam vás
21. apr 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monkap veď bábo nie je také maličké. Veď má krásnu váhu.... Aj mne to skôr príde, že potrebujú plné stavy....

Ja mám nachystaný balík jednorazových. Je ich tam tuším 43... Nechce sa mi ísť do spálne :sweat_smile: ...

My už máme konečne elektrinu, tak som hneď dala variť ryžu a pračku som zapla... Na dnes už budem mať toho dosť... Ráno som stihla ešte povysávať a práve ako som išla vypnúť vysávač, tak vypli elektrinu :slight_smile: ... Poumývala som dlážky a poupratovala-šak ani nebolo čo, ale upratala som si skrinky v kuchyni...tak som spokojná... A stále sa vyhýbam dokončeniu seminárky :confused: Sa mi do toho nechce... A mohla by som aj nejaký koláčik spraviť... No neviem...
21. apr 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkap drz sa moja, zas tie prietoky, uz sme to tu mali viacere, aku si mala hodnotu?
21. apr 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi ty si mi nejaka aktivna dnes ja sa len tak tmolim do mesta som nakoniec nesla idem konecne robit tie palacinky nech ma drahy radost

ja neznasam upratovanie :angry:
21. apr 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emode: vdaka, IPP/A/B som mala 2,6 , RI som mala v norme ....
21. apr 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emode ja už doma cvoknem.... MM len stále otravujem a ťahám ho von, ale dnes je v práci, tak sa strááášne nudím.... Zajtra ho chcem vytiahnuť do mesta na nákup, tak som zvedavá ako zareaguje :sweat_smile: To je pre neho utrpenie :grinning: , ale to asi pre 90% mužského pohlavia....
21. apr 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi: mas ozaj nejako vela energie :fearful:
21. apr 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssimi ze sa ti to chce ja mam problem povysavat niekedy ja maximalne navarim hodim do pracky a zehlim po sediecky uz
21. apr 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,

troska som si pospala, ale nie nejak moc, ta rana ma zacala boliet, lebo prestala ucinkovat injekcia, dala som si aspon paralen. Spravila som si kasu krupicnu a snazim sa ju jest :confounded: :confounded:

monka : urcite je a bude vsetko v poriadku :wink: :wink: ...uz len troska a budes mat druhe krasne, zdrave babatko...budeme na teba mysliet :wink: :wink:

sssimi ja som tiez taka zufala a tulala by som sa...este vcera som pindala mojmu drahemu, ze chcem niekam vypadnut a chcem mat vzruso...a dnes od rana som behala po zubaroch...som mala teda vzruso :cry: :cry: ...tesim sa uz na kocikovanie s malym moooooc :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. apr 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkad: vdaka ...
nech ti ta bolest cim skor prejde ... joj, este starosti so zubami mas teraz :unamused:
21. apr 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkap tieto merania som ja vobec nemala zapisane u mna riesil neviem co ...
palacinky su hotove, uz sme sa aj najedli :grinning:
21. apr 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkap inač aj pre robili prietoky z vysledok som mala 2,62 a doki povedal že do 3,0 je norma, tak nechapem prečo by ťa kvoly tomu mali hospitalizovať
21. apr 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
atima my to asi nevyriesime ... snazim sa pochopit to ze chcu byt opatrni ale si neuvedomuju ako negativne to vplyva na nas zvlast ked mas lezat v nemocnici kde ti maximalne 1x za den nieco prekontroluju ...
21. apr 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emode maš pravdu, len nechapem ako je možne že maju lekári take rozdielne názory
21. apr 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
atima: ale hodnoty normy su pre kazdy tyzden tehotenstva ine .. a pozeram, ze ty si v 35tt a ja koncim 38tt ... a cim vyssi tyzden tehotenstva, tym nizsie hodnoty prietokov su v norme
21. apr 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee

ja som bola dnes na ctg a mala som aj poradnu, vsetko OK, maly je stale v priecnej polohe
21. apr 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som stihla konecne odmrazit mraznicku. Uz som sa na to chystala 2 tt. Manzelik pomohol :wink:
Boli sme v Ikea. No s tym cikanim to je strasne. Prisli sme tam, musela som ist, ked sme odchadzali znova :sweat_smile:
21. apr 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halooo, kde ste vsetky? Tak ja pridem a vy odiidete? :pensive:
21. apr 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkap hodnoty prietokov je potrebne sledovat spolu s dozrievanim maternice, cize ked mas maternicu v poriadku nemusia ukazkovo klesat ...

pozri toto:
Odpovedá MUDr Jozef Záhumenský Dobrý deň,
:slight_smile: hodnota prietokov je počítaný index. A rozdiel medzi 0.66 a 0.69 sú milimetre v meraní, čo je normálna chyba.
Okrem toho - dozrievaním placenty klesá odpor v jej cievach a prietoky normálne časom klesajú. A keď sa vhodne podá oxyfilín, alebo magnézium, niekde dávajú aj infúzie s glukózou, tak to vyzerá, že Vás úspešne liečia :slight_smile:

To ako keď ja vidím, že si moj pes chce sadnúť, tak rýchle vydám povel sadni a on vyzerá poslušný.
21. apr 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte ste tuuu haloooo
21. apr 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nic asi som sama :pensive:
21. apr 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
behanie po obchodoch a 3hodinova prechadzka nezabera zatial na urychlenie porodu :frowning2: :angry:
21. apr 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkap tak sme na tom rovnako... ja zajtra tiez nastupujem do nemocky a uz urcite az do porodu. Asi mi ho budu vyvolavat kvoli tlaku, bielkovinam v moci a opuchom - doobeda som pisala. Tak uz som pobalena a uz som sa aj trochu ukludnila a aj sa tesim ze bude maly uz pri mne.... len aby vsetko dobre dopadlo.
21. apr 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm no tak to ma mrzi ale ked mas zle vysledky je to lepsie potom daj hned vediet ako sa mas a ako male :slight_smile:
21. apr 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dm, Monkap určite to zvládnete... Budem na vás myslieť a nech ste doma čo najskôr aj s bábenkami...

Už sa mi pečie koláčik a už som stihla aj manžela informovať o zajtrajšom výjazde do mesta a súhlasil :grinning: .... Pôjdeme hneď aj pozrieť švagra do nemocnice... Dnes nám volal, že kedy tam už prídem konečne :grinning: ... On by bol na 1 a ja na 3ťom poschodí...
21. apr 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssssimi no ty si sikula este si aj kolac upiekla no dala by som si ale mne sa nechce piect akosi ja uz som akosi k.o akurat som si dala sprchu tak mi je dobre :slight_smile: :slight_smile:
21. apr 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok