• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tešíme sa na máj 2009 IV.

ozaj danny, volala si do soc. poistovne kvoli tej materskej??
22. apr 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni jasne volala akurat o tom pisem v druhej tem,e :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dedukcia :grinning:
22. apr 2009 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mojej svagrine tak rano dr. povedal, ze 7-10 dni este urcite rodit nebude a v ten isty den o pol noci isla .... takze mozne je vsetko a dr. nie vzdy vedia, kedy sa babo vypyta na svet
22. apr 2009 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadine cislo nemam ... keby cosi, manzel vam napise ...
22. apr 2009 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, uz som si precitala ... takze korunky stale nedosli .. tak pockaj do konca tyzdna a uvidis ...
22. apr 2009 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ja mam na dadu cislo poslem ti v ip?
a co sa tyka dr veru keby sa radsej mylil a cez vikedn ze by som uz bola v porodnici by bolo fajn :sweat_smile:
moni nedosli ale snad do konca tyzdna pridu..... :wink:
danny, a ako zvladas tieto posledne dni tehu gabiku?? da sa to??
22. apr 2009 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, ok posli
22. apr 2009 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni veru uhadla si tieto posledne dni su najtachsie......a Gabika ako na truc zacala byt jedovata a neposlusna a ja posledne dni nic ine nerobim iba po nej kricim co uz nevladzem a mam nervy v kybli a potom mi je to luto :unamused: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. apr 2009 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, cez vikend uz hadam budes ... dominikovi sa u teba paci :wink:
22. apr 2009 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam este 2 tyzdne ... no v nemocnici budem odpocivat ... bo doma, cosi porobim a hned mam bolesti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2009 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni no bodaj by si mala pravdu :sweat_smile:
22. apr 2009 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hadam prenasat nebudes ... ja by som teda nechcela .... a cakat v nemocnici na porod tiez nie je vyhra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2009 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnoi ved to by som ani ja nechcela ale mam tusaka ze asi budem prenasat kedze aj Gabika isla az na 9-ty den po termine a vyvolavanim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2009 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to ta nechali prenasat az 9 dni?? u nas tolko nenechavaju ...
22. apr 2009 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni veru nechali az potom na zaklade znamosti mi prepichli plodovu vodu a mala bola za par hodin na svete :sweat_smile:
22. apr 2009 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic moja ostalo mi nejako divno od zaludka tak idem ja do hajan......bruu nockňu a drzim palceky aby Ti vsetko dobre dopadlo...ete raz pa pa a bru :pensive:
22. apr 2009 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si tych 9 dni lezala v nemocnici?
22. apr 2009 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc aj tebe ... a drz sa, nech to mas cim skor uspesne za sebou :wink:
22. apr 2009 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni nie nelezala na 8-my ma poslali do nemocnice,a na 9-ty den sa mi narodila GAbika na zakllade toho ze mi prepichli plodovku.Dakujem a napodobne aj Tebe :wink:
22. apr 2009 o 04:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!

vcera ma MM prekvapil kytickou a rafaelom (mojim oblubenym), tak sme nase 2.vyrocie oslavili v blizkom podniku, kde sme si dali nealko drink. Bolo fajne, az som od dojatia plakala. To hormony.....
Najvacsia perla bola, ked zavolala moja mamka, a on na nu vysiel s hlaskou, ze vracia tovr v posledny den 2rocnej zaruky a uplatnuje si vratenie penazi, lebo tovar sa neda prevychovat a bla bla. Juj, sme sa urehotali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Prave sa chystam do nemocky na ozvy a prietoky, tak este poradna u mojho dokyho. No, skor ako o 15hod. asi doma nebudeme... Drzte palce, nech je vsetko v poriadku.
22. apr 2009 o 06:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecko aj v SR ??
22. apr 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:

dupi-to s tou dvojrocnou zarukou muselo byt podarene :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Drzim palce na prietokoch a tesime sa na nove info :wink:

u mna bola zase krusna noc,v noci ma tak prehnalo ze som sedela skoro polhodku na zachode,a potom sa mi zapchal nos a nemohla som spat...hruuuuza,zaspala som okolo 5-tej a uz som hore vyspata :sweat_smile: ,dcerka este spi :wink: Juj tak by som si dala teplu sprchu ale neda sa lebo nam netecie tepla voda uz sa tesim ked sa mala zobudi pojdeme k nasim a tam si mozno aj vanu napustim :wink:
22. apr 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
danny u nas je to tak, ze ked mas termin a nerodis, automaticky ta hospitalizuju ... opat vsade inac :pensive:
22. apr 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej moni,ty este tu :slight_smile:

tak to je u Vas teda lepsie,teda vlastne ako sa to vezme...ked ta hospitalizuju tak zacnu mimi vyvolavat,alebo musis lezat v nemocke a cakat co sa udeje :confused: :confused:
22. apr 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, nie este ale zase tu :grinning: aj ty tu :fearful: :fearful:
ale uz ranajkujem a pomaly sa zberam ...

u nas pockaju zopar dni (3-5 ako kedy) a ked nic tak vyvolavaju ...
22. apr 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, ty si tu este o stvrtej buntosila?? prosim ta, co nespis :fearful:
22. apr 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte nic nove zadne babo nepribudlo, mojmu sa nechce ist vonku brusko ma uz dost boli a picha ma dole chodit nemozem len nohy posuvam takze asi schodik nevyjdem bez pomoci a nic ta ja uz neivem vcera sme boli sa prejst pratala som v ramci moznosit ale asi malemu chuti babkyna strava a si rozmysli ci bude o mliecku iba...........ixixixixi
22. apr 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, inac mna pred porodom par dni prehanalo ... tak mozno ...
22. apr 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok