Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

monkap
21. apr 2009

ozaj danny, volala si do soc. poistovne kvoli tej materskej??

dannynka
21. apr 2009

moni jasne volala akurat o tom pisem v druhej tem,e 😀 😀 😀 😀 dedukcia 😀

monkap
21. apr 2009

aj mojej svagrine tak rano dr. povedal, ze 7-10 dni este urcite rodit nebude a v ten isty den o pol noci isla .... takze mozne je vsetko a dr. nie vzdy vedia, kedy sa babo vypyta na svet

monkap
21. apr 2009

dadine cislo nemam ... keby cosi, manzel vam napise ...

monkap
21. apr 2009

aha, uz som si precitala ... takze korunky stale nedosli .. tak pockaj do konca tyzdna a uvidis ...

dannynka
21. apr 2009

moni ja mam na dadu cislo poslem ti v ip?
a co sa tyka dr veru keby sa radsej mylil a cez vikedn ze by som uz bola v porodnici by bolo fajn 😅

dannynka
21. apr 2009

moni nedosli ale snad do konca tyzdna pridu..... 😉

monkap
21. apr 2009

danny, a ako zvladas tieto posledne dni tehu gabiku?? da sa to??

monkap
21. apr 2009

danny, ok posli

dannynka
21. apr 2009

moni veru uhadla si tieto posledne dni su najtachsie......a Gabika ako na truc zacala byt jedovata a neposlusna a ja posledne dni nic ine nerobim iba po nej kricim co uz nevladzem a mam nervy v kybli a potom mi je to luto 😒 ☹ ☹ ☹ ☹

monkap
21. apr 2009

danny, cez vikend uz hadam budes ... dominikovi sa u teba paci 😉

monkap
21. apr 2009

ja mam este 2 tyzdne ... no v nemocnici budem odpocivat ... bo doma, cosi porobim a hned mam bolesti 😝

dannynka
21. apr 2009

moni no bodaj by si mala pravdu 😅

monkap
21. apr 2009

ved hadam prenasat nebudes ... ja by som teda nechcela .... a cakat v nemocnici na porod tiez nie je vyhra 😝

dannynka
21. apr 2009

mnoi ved to by som ani ja nechcela ale mam tusaka ze asi budem prenasat kedze aj Gabika isla az na 9-ty den po termine a vyvolavanim 😝

monkap
21. apr 2009

a to ta nechali prenasat az 9 dni?? u nas tolko nenechavaju ...

dannynka
21. apr 2009

moni veru nechali az potom na zaklade znamosti mi prepichli plodovu vodu a mala bola za par hodin na svete 😅

dannynka
21. apr 2009

no nic moja ostalo mi nejako divno od zaludka tak idem ja do hajan......bruu nockňu a drzim palceky aby Ti vsetko dobre dopadlo...ete raz pa pa a bru 😔

monkap
21. apr 2009

to si tych 9 dni lezala v nemocnici?

monkap
21. apr 2009

dobru noc aj tebe ... a drz sa, nech to mas cim skor uspesne za sebou 😉

dannynka
22. apr 2009

moni nie nelezala na 8-my ma poslali do nemocnice,a na 9-ty den sa mi narodila GAbika na zakllade toho ze mi prepichli plodovku.Dakujem a napodobne aj Tebe 😉

dupinka
22. apr 2009

Ahojte!

vcera ma MM prekvapil kytickou a rafaelom (mojim oblubenym), tak sme nase 2.vyrocie oslavili v blizkom podniku, kde sme si dali nealko drink. Bolo fajne, az som od dojatia plakala. To hormony.....
Najvacsia perla bola, ked zavolala moja mamka, a on na nu vysiel s hlaskou, ze vracia tovr v posledny den 2rocnej zaruky a uplatnuje si vratenie penazi, lebo tovar sa neda prevychovat a bla bla. Juj, sme sa urehotali 😀 😀 😀 😀

Prave sa chystam do nemocky na ozvy a prietoky, tak este poradna u mojho dokyho. No, skor ako o 15hod. asi doma nebudeme... Drzte palce, nech je vsetko v poriadku.

kackabrcka
22. apr 2009

slniecko aj v SR ??

dannynka
22. apr 2009

dobre ranko 🙂

dupi-to s tou dvojrocnou zarukou muselo byt podarene 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .Drzim palce na prietokoch a tesime sa na nove info 😉

u mna bola zase krusna noc,v noci ma tak prehnalo ze som sedela skoro polhodku na zachode,a potom sa mi zapchal nos a nemohla som spat...hruuuuza,zaspala som okolo 5-tej a uz som hore vyspata 😅 ,dcerka este spi 😉 Juj tak by som si dala teplu sprchu ale neda sa lebo nam netecie tepla voda uz sa tesim ked sa mala zobudi pojdeme k nasim a tam si mozno aj vanu napustim 😉

monkap
22. apr 2009

dobre ranko,
danny u nas je to tak, ze ked mas termin a nerodis, automaticky ta hospitalizuju ... opat vsade inac 😔

dannynka
22. apr 2009

jeeej moni,ty este tu 🙂

tak to je u Vas teda lepsie,teda vlastne ako sa to vezme...ked ta hospitalizuju tak zacnu mimi vyvolavat,alebo musis lezat v nemocke a cakat co sa udeje 😕 😕

monkap
22. apr 2009

danny, nie este ale zase tu 😀 aj ty tu 😨 😨
ale uz ranajkujem a pomaly sa zberam ...

u nas pockaju zopar dni (3-5 ako kedy) a ked nic tak vyvolavaju ...

monkap
22. apr 2009

danny, ty si tu este o stvrtej buntosila?? prosim ta, co nespis 😨

zuzkaprofant
22. apr 2009

cafte nic nove zadne babo nepribudlo, mojmu sa nechce ist vonku brusko ma uz dost boli a picha ma dole chodit nemozem len nohy posuvam takze asi schodik nevyjdem bez pomoci a nic ta ja uz neivem vcera sme boli sa prejst pratala som v ramci moznosit ale asi malemu chuti babkyna strava a si rozmysli ci bude o mliecku iba...........ixixixixi

monkap
22. apr 2009

danny, inac mna pred porodom par dni prehanalo ... tak mozno ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre