• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tešíme sa na máj 2009 IV.

kazdy sme nejaky, co uz
ja chcem mat maleho pri sebe pod dohladom. mozno nie som skusena, ale mam - budem mat - rodicovsky cit, si myslim. A aj ked mi bude trvat dlhsie kym ho prebalim, obriadim, tak to nic. AJ tak nebude kde sa ponahlat
22. apr 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babusky , ako sa mi mavate????? :slight_smile:
22. apr 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys presne tak, na vsetko je tam dost casu a keby si si hned aj nevedela rady, tak mozem zavolat sestricku, nech ti poradi...
pre mna bolo najhorsie kupanie...nastastie to najcastejsie robil mm :grinning:
22. apr 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My už teraz s mm plánujeme ako ho budeme kúpať. Jeden ho bude držať a druhý umývať...........no chúďa malé bude s nás asi v šoku.........
22. apr 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soffi my este dobre...termin je este v podstate dost daleko a sily dost... :grinning:

martina my sme nakoniec presli na spolocne sprchovanie...malej sa to ovela viac pacilo a aj pre nas to bolo jednoduchsie...
22. apr 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sirinka a to ste od začiatku?
22. apr 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sirinka daleko?????ja som dnes od rana trpla, lebo som mala pocit, ze uz je to tu.....ale asi nieje... :slight_smile:
22. apr 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte co tu je nove, ja som spala a mamina mi robi perestrojku v byte madrace tepuje a tak ale envadi apson budeme mat veeeeeeeeelmi cisto napapali sme sa polievocky meskovej a troska budem na netiku a idem si zase lahnut bo dnes som daka unavena a nevladzem nic maly je dako v klude ta som zvedava co bude

inac mne sa zda ci lady uz nerodi bo dako tu dlho nebola
22. apr 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soffi no daleko...sice zvrtnut sa to moze hocikedy, ale ja to tak este necitim...myslim, ze do konca aprila este urcite nic nebude... :wink:

martina asi od dvoch mesiacov...vtedy som si o tom nieco precitala a tak sme vyskusali...a super...
22. apr 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Plánujete toto leto ísť s drobcami na kúpalisko? :sunglasses:
22. apr 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina ja ano, na slnecne jazera...samo ze iba po stvrtej poobede a male bude iba v tieni a netrete opalovakom...mlieka snad bude dost aby malo dost tekutin...
22. apr 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja pôjdem určite a chcemsa ešte zapísať do detskej plaveckej šk§lky :wink:
22. apr 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram ze uz mame prve baabtka........super :wink: inac dnes na socialke mi povedali, ze rozhodnutie o matesrkom posielaju do 60dni....to znamena ze materske dostanem az o dva mesiace? to z coho mam zit dovtedy :confused:
22. apr 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina to detske plavanie je super...ja velmi lutujem, ze asi nebudem moct chodit, lebo nemam kde dat na ten cas klarku...
22. apr 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kao sa mam bambi?????
22. apr 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa spýtaj či súbežne nebežia 2 kurzy pre mladších a starších, lebo u nás sú starší bez rodičov. Rodič je prítomný len pri kojencoch.
22. apr 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina myslis, ze by som mohla niekde vo vode nechat dvojrocne dieta same :wink: u mna pripada do uvahy pezinok a tam je vzdy iba jedna vekova kategoria vo vode...maju iba jeden maly bazen k dispozicii
s klarkou som chodila do alvy v Ba a tiez to tam tak mali...ale tam by som teda uz nesla...
22. apr 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale mozno sa dohodnem so susedkou na strazeni...ak mm bude suhlasit...no ale este uvidime...
22. apr 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ahoj Soffi,ako sa mas? uz si tu davno nebola
22. apr 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soffi - peniaze dostaneš vždy mesiac pozadu. Mne prišli najskôr peniaze a až potom rozhodnutie. A neodpovedala si mi na IP, aký problém si mala s materskou.
22. apr 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat, no nakoniec mi povedali, ze to budem mat ok, ale nechcem nic precbiehat, kym nemam rozhodnutie v ruke.....takze asi tak...nuz babky uz musim ist, o pol tretej mam poradnu tak zatial papa a drzte sa :wink:

kodada ja sa mam fajn, vsetko uz skoro nachystane, akurat ze komoda nam este stale nedosla.......tak uvdidime...ale zdravotne mylsim ze ok...a ty??
22. apr 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkaprofant ladywitch pisala vcera IP ze caka na nejake vysledky lebo ma flakate brusko ze uvidia ci je pecen ok.. asi tak..
22. apr 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic dievcata...klarka je hore, majte sa zatial pekne...
22. apr 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeee :wink:
22. apr 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme naspat z poradne. Doky bol s hodnotami spokojny. Krcok drzi, ale zrejme pojdeme skor, ked sa vyjadril, ze este buduci tyzden a potom sa ide na vec.... Maly je o par dni vacsi, je to v pohodke a mame cca 2850 g.

Soffi, ahoj!
22. apr 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupinka, ahoj.Tak vsetko OK, uz sa to bliiizi. Ja som bola vcera na ctg, ale sono mi nerobili. Takze ani neviem, kolko drobcek vazi :unamused:
22. apr 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iinuska, mne to doky porovnava s nejakou tabulkou. Len sa obavam, ci vytlacim maleho, ked teraz ma priemer hlavicky - temenne kosti 9,16 cm :confused:
22. apr 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dupinka, keby bola hlavicka vacsia ako ma, urcite by to lekar riesil. Nemusis sa obavat.
22. apr 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kocky

ja mam prietoky zajtra, tak sa snad dozviem ako maly rastie :slight_smile:
22. apr 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys, mne na prietokoch len pomerali hodnoty prudenia krvi pupocnikom a ci nie je omotany, maleho mi meria doktor na poradni....Ale kazda nemocka inak, tak sa skus spytat. :slight_smile:
22. apr 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok