Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

zuzkad
22. apr 2009

emode: zajtra v poradni sa popytam ci mi nieco nemozu dat...uvidime ☹

Jamaat : uz som si bola aj vyplachovat tu ranu...dufam, ze repik zaberie viac

dualcore : gratulujem k syncekovi...pozdravujem maminku, nech sa drzia a tesime sa na foto 😉 😉 😉

sssimi
22. apr 2009

Emode a že chlapci sa prenášajuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 To je taká kravinááááá...... Jaj už som zvedavá na Dual... Veď mala mať cisársky až budúci tt kvôli výsledkom a ona je už dnes mamina 🙂 To je parááááda...

dualcore
23. apr 2009

ano mala mat,ale vcera sa jej spustil spontanny porod..🙂

bambi7
23. apr 2009

dobre rankoooo ,mne vcera nesiel netttt 😖

jejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj duallllll GRATULUJEM toje super spravaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa parada tak sa drzkajteeeeeeee a cakame na fotooooo 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ja idem dnes do poradne mna v noci tak bolelo brucho aj krize uz asi 3den to iste a hlavne v noci uvidim co povie dnes v poradni

dualcore
23. apr 2009

tu tato🙂
dal som do albumu prve 2 fotky 🙂

bambi7
23. apr 2009

aj tatovi samozrejme GRATULUJEMEEE 🙂 korinko je krasnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

bambi7
23. apr 2009

a kolko vazil ?pozdravujeme maminu 🙂

dualcore
23. apr 2009

bambi narodil sa v 38tt, mal 2.7kg a 47cm... drobnejsi ale krasny.............. kua nejaky som zas rozcitliveny 😀

dualcore
23. apr 2009

btw, odkazem🙂

bambi7
23. apr 2009

pekna vaha hlavne ze suuuu okkk 🙂 moc sa tesimmmmm

lasenka
23. apr 2009

dobre ranko 😉
dual - ja my blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaame a pozdravujeme , nech ste zdravucki 😉

jamaat
23. apr 2009

Dobré ránko.

A ako nakoniec dual rodila? Cisárskym? Malý je zlatučký.

martinaxyz
23. apr 2009

Dobré ráno, gratulujem k malému drobčekovi. Ak to tak to pôjde ďalej tak každý deň pribudne nové májovčiatko v apríli... 🙂

lasenka
23. apr 2009

martinka - presne to som vcera hovorila 😉 kazde rano zapinam pc so zvedavostou a takmer istotou, ze sa narodilo dalsie majovciatko 😉

jaamat - tatino Dual sa nam uz asi odhlasil 😉

bambi7
23. apr 2009

no babulky v maji tusim nezostane nik 😀 ale uvidime nakoniec ja a zuzkad pojdeme v maji 😀 mne dnes povedia co dalej tak uvidim

lasenka
23. apr 2009

bambi - ja budem tiez majovka 😉 ved termin mam az 24. 😉

co dnes varime?????

martinaxyz
23. apr 2009

Ja počítam tiež v máji, ale chcem začiatkom, tak som začala piť maliníkový čaj a jesť ľanové semenná........tak uvidíme či to pomôže...ja si idem dnes zapiecť karfiol so syrom a smotanou a na večeru ešte neviem. 😎

bambi7
23. apr 2009

ja som rano spravila polievku zeleninovu s mrvenickou 😉 uz rano o 6 som ju postavila uz je hotova 😀 potom som si sla trochu lahnut oddychnut si mala som dost po dlhom case varit 😀 ale ze uz sa mozes trochu motat po byte len nechodit von 😒 no a robila som bublaninu......a ked pridem od lekara spravim kuracie rezne a ryzu

mystery7
23. apr 2009

ahojky kocky,

dual srdecne blahozelam 🙂 malicky je nadherny.

ja som spat z UTZ, nas maly ma uz 3kg 😅 a vyzera ze sme 2tt dopredu 🙂

jamaat
23. apr 2009

U mňa to tiež na apríl nevyzerá 🙂

bambi7
23. apr 2009

mys super chuti mu 😉

mystery7
23. apr 2009

hej chuti a mne tiez 😅 som zvedava ako budem potom chudnut 🙂 a hlavne ako ho vytlacim

lasenka
23. apr 2009

martina - ten cajik a semienka pomahaju??? nikdy som o tom nepocula 😕 a ja chcem tiez zaciatkom maja 😵

bambi - ja mam vybrane kuracie prsia, asi ich spravim na smotane a k tomu nejake cestovinky... ale mam chut aj na ryzu 😉

mys - aj mne posunuli termin 2tt dopredu 😉

jamaat
23. apr 2009

Mne váhu nikdy nepovedali.

lasenka
23. apr 2009

jamaat - ani mne sami od seba nikdy nepovedali, rozpravali sa medzi sebou ich lekarskou recou - same cisla a znaky, az som sa musela sama opytat 😉

mystery7
23. apr 2009

las to vazne? tak som rada, ze v tom nie som sama 🙂
dr. sa ma pytala ci mam testy na OGG ok a kedze mam, tak to asi bude geneticke, ze bude vacsi. ale ja ho aj dobre zivim, mam stale chut na maso 😅

jamaat
23. apr 2009

A ja nemám vybraté nič a ani neviem, či a čo budem variť, či sa v meste nenajem. 🙂

mystery7
23. apr 2009

mne dala dr. vystupny papier z utz a tam to je napisane, urobila som si priemer z 2 merani 🙂

a je tam vyratany aj priemerny termin porodu podla viacerych merani, teraz mi to vychadza na 10.5. 🙂

lasenka
23. apr 2009

mys - dokonca mi vcera doky povedal, ze mam este tyzden vydrzat a pootm to mozeme rozbehnut - no neviem, co tym myslel 😕 a tiez viem, ze chlapci sa rodia stale vacsi ako dievcata, takze mame co tlacit, baby 🙂

martinaxyz
23. apr 2009

lasenka- čaj je na urýchlenie a semienka na ľahký pôrod, aby bábo ľahšie vyšlo na svet...väčšinou to pomáha...dám vedieť či mi to pomohlo...o tejto téme je písané v téme maliníkový čaj na stránkach modrý koník..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre