• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tešíme sa na máj 2009 IV.

mne sa paci termin 22.5. :grinning: mm ma narodky. to by bolo super keby to tak vyslo :wink: a moja mama ma narodky 21.5.
23. apr 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka - a post I. alebo II. znamena, kde je otoceny chrbatik - ci na lavej alebo pravej strane.. takze by si mala mat polohu dietatka uz spravne :wink:

jamaat - ani ja si to neviem predstavit cakat tak dlho :fearful:
23. apr 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys ja mám termín 22.5. ale chcem 6.5. rodiť vtedy má mm narodky a mne sa páči dátum 5.5.
23. apr 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa paci termin 1. maj - vyvolava to vo mne komunisticky den mavatieka lampionov :wink: to boli casy :sweat_smile:
23. apr 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10.5 ma narodky moja svokrusa - tak vtedy dufam neporodim :sunglasses:
23. apr 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
znama rodila 1.5., porod ok, ale nemocka vyludnena a sestricky nestihali starat sa o deticky. Nakoniec jej malu neskoro priniesli, bola dehydrovana a vraj z toho chytla silnu alergiu. nemoze nic nosit len bavlnu :frowning2:

ale termin je to pekny :wink:
23. apr 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
las: nechces sa zavdacit svokre? :sweat_smile:
23. apr 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takto nepotešiť svokru :grinning:
23. apr 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja prave pozeram ze tiez mam polohu PPH II :slight_smile:
23. apr 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak máme rovnaké skratky, a povedal Ti dr že je to OK?
23. apr 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa pytala ci je uz maly otoceny hlavickou dole a povedala mi ze ano
takze nic neboj, mas to ok :wink:
23. apr 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys - najviac sa bojim toho, zeby v ten den chcela byt pri porode - ze ako darcek :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
las: neblazni, tak jej povies, ze sa to neda, ked vopred nebola na nauke :wink: musis byt kreativna :slight_smile:
23. apr 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si asi vystiera nohy a vyzerá to ako by bolo priečne... :slight_smile:
23. apr 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic ine by mi neostaval, no nepoznas ju - je dost neodbytna, musela by som zvysit hlas :sweat_smile: ale brrrr, ani si to nepredstavujem, hoci svokrusu mam dobru :wink:
23. apr 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lasenka lanove semienka pomahaju aj na wc dostat ich v DMdrogiske a ja ich vacsinou den vopred nasypem do jogurtu ale kyslej smotany, lebo ked sa zaleju vodou tak su vacsinou mazlave..
23. apr 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacka - diiik :wink:
23. apr 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina - Aj ja mám taký pocit, ako by som ho mala priečne, lebo ma kope do boku. A aj na bruchu mi behajú hrbolčeky, tak nechápem, ako to môže, keď je celý čas dole hlavičkou a chrbátik by mal byť smerom von. :slight_smile:
23. apr 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kackabrcka aj ich rozdrvíš alebo ich ješ celé? Ja som ich zjedla celé...
23. apr 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babenky
nejako sa nam ochladilo :angry:
mata citis kopkanie naboku bruska??? aj nasa mala tam vystiera nozicku a mas babenko dobre otocene neboj ale ak ti ide brusko skor do sirky tak do asi bude dievcatko :grinning:

las tie lanove semienka sa musia makke papat?
cajik poctivo pijem aj teraz :wink: este som si kupilla homeopatika arniku a na spustenie laktacie po ...
23. apr 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sm pozerala minule knihu ako je deculko otocene a ked si roztahuje rucicky do stran, tak to moze vyzerat ze je priecne. Aj moj maly sa vselijako natahuje a mam hrbolceky na roznych castiach brucha zaroven :sweat_smile:
23. apr 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už je asi netrpezlivý a chce ísť von...
emode aké je to homeopatikum?
23. apr 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emode - ja ti neviem moja, len dnes som sa dozvedela o tom "urychlovaku" :sweat_smile: ale kacka pise, ze ich dava do jogurtiku alebo smotany...
nabehnem do DM este dnes :wink:
23. apr 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat si zober ze ono vystrkuje naraz ramienko, zadocek a nozicky tak to mas hned niekolko hrbolcekov :slight_smile:)
mne sa dnes nic nechce ale asi idem zehlit lebo mi je nejaka zima ...
23. apr 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne je zima, musela som natiahnut rolacik :unamused: ochladilo sa hnusne :confounded:

emode - ty mas taku krasnu letnu fotecku v pase, radost na teba pozerat :wink:
23. apr 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!

tak predsa sa vcera rodilo! :wink:

DUALCORE GRATULUJEMe a prajeme Kornelkovi, nech sa mu na tomto svete dari!!!!

Nas maly sa tiez vselijako vrti, ale skor je to take prevalovanie sa viac na bok, nelezi stale priecne. A ked rozhodi rucicky, tak to citim az kdesi po stranach, skoro na chrbte..

Co sa tyka terminov, mne vychydza termin presne, aj maly je doslova tabulkovo velky + vysledky. Len doky vravel, ze este tyzden a moze sa to rozbehnut. To preto, ze uz budeme mat za sebou 38tt, a aj ten krcok dostava zabrat. Hm, uvidime, kedy sa maly rozhodne prist na svet. Len dufam, ze pocka aspon do stredy, lebo tatik bude par dni prec...
23. apr 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky aj ked je zimsie ale aspon tolko nozky nepuchnu :grinning: aspon mne :grinning:
23. apr 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi - lezkas v postielke? ja som naobliekana ako na Sibir :confounded: vonku fuuuka... dufam, ze sa coskoro otepli
23. apr 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ja mam este pyzamko ako vzdy :grinning: ale nozicky mam vylozene :grinning: za chvilku sa pojdem osprchovat ale este mam cas
23. apr 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: idem asi aj ja pod perinku a nieco si precitam... maleho mam v skolke, tak dnes som tu uplne sama, teda uplne az nie :dizzy_face:
23. apr 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok