Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

martinaxyz
23. apr 2009

mne sa už zapeká karfiol...aj ja sa snažím variť rýchle jedlá lebo v tomto teple ma nebaví stáť pri rúre 😀

zuzkaprofant
23. apr 2009

simi este papas strukoviny j auz nie bo asi aj maleho aj mnanafukovalo a islo ma roztrnut taka bolest bruska tak uz mi nasi nekazali jest co ma nafukuje ja uz som aj obedik spapala ja moju mami domov nepustim ta super vari .......xixiix

tanulik21
23. apr 2009

uf uf, zuzka zavidim maminku, aj mne by sa zisla 😅, idem ja radsej lazkat, mi odide o chvilu zaludok, ked maly neprestane hrat tenis v brusku ... eeeee , inac dobru chut prajem ☹

kodada
23. apr 2009

ahojte babulky, konecne som sa k vam dostala, ked je vonku tak skaredo, trochu som robila veci do prace ... nech aspon nejake korunky su

kosska3003
23. apr 2009

no tak uz mam navarene a babovka je uz v rure mm bude v soku ze ja som piekla ale no co uz ako si mi je dlho sa aj nudim vsetko uz mam nachystane no este dlazky umyt ale to ma do vecera cas
kodada dalsi chlapec sa nam narodil dual tak uz sa akosi sami chalani tisnu vonku a babam je dobre v bruskach 😀

kodada
23. apr 2009

akurat som precitala vsetko pekne doadu, to je super ze nakoniec rodila normalne, ved to je prirodzenejsie ... juj tak sa tesim, hned ju idem pridat do tabulky

kosska3003
23. apr 2009

no uz to ma za sebou no pridaj akosi skoro kazdy den alebo kazdy druhy sa jedno babo narodi

kodada
23. apr 2009

len tym dievcatam a u vas v brusku akosi paci 😉

kosska3003
23. apr 2009

no ved vsak to ta moja uz by mohla cosi vymysliet a ist vonku 😀 😀 ale brusko hore a jej sa vobec nechce a ak bude ako ja tak hruza mna mama prenasala 2 tyzdne

mystery7
23. apr 2009

pocujte ako sa urcuje dlzka babatka? podla dlzky stehennej kosti? nemate niekde tabulku? ja neviem aky bude nas maly velky 😀 ale mam dlzku stehennej kosti FL 6,9

kosska3003
23. apr 2009

mystery nemam asni sajnu vobec a to ti ne´povie dr pri sone

mystery7
23. apr 2009

toto mi akurat nepovedali 😅 ale som sa mohl aaj opytat, ale som zabudla az doma ma to napadlo 😅

leahl
23. apr 2009

pozerám, že sa nám pekne rozbehli májovky :o) kto je další na rade.. kosska, zuzkad ?

kosska3003
23. apr 2009

leahl hned by som sla uz som aj babovku vytiahla z rury rak mozem ist mm ma navarene 😀 😀 😀
mystery toto mam aj ja ja si poviem a toto sa spytam aj toto a ked som tam tak mi to vyfuci z hlavy a doma si spomeniem no co uz

mystery7
23. apr 2009

koska: ja sa spytam na 2 veci z 10 na ktore som zvedava, mozgove bunky mam uplne dakde inde 😅

kosska3003
23. apr 2009

mystera vsak to ja som sa chcela spytat dr ze co sposobuje zvysenie tych prietokov no zabudla som lebo ci to neni stravou aj nahodou no neviem nemam ani sajnu

mystery7
23. apr 2009

podla mna to nebude stravou, tam je otazkou placenta jej starnutie, pripadne ako ziviny prudia. tazko povedat.

kosska3003
23. apr 2009

aj ja si myslim lebo som ich mala stale ok az ten utorok po velkej noci nie a pondelok som si dala hrianku s cesnakom a gulas a bolo mi tak divne celu noc a potom rano som to mala zvysene a ked mi dali infuzku tak to bolo ok

mystery7
23. apr 2009

cesnak je riadne tazky
ja som si rano dala hrianky a moj zaludok este stale protestuje. najradsej ma jogurty a mlieko a vajicka 😀

leahl
23. apr 2009

mystery - dá sa ,,spomaliť,, to zrenie placenty? ja ju mám v tretom - poslednom štádiu ale malý ešte musí dva týždne vydržať..bojím sa, aby vydržala aj ona a bábo malo živiny - zajtra idem na prietoky tak som zvedavá, čo mi povedia

mystery7
23. apr 2009

neviem ci sa da spomalit, ale citala som ze zeny, ktore su diabeticky, alebo chytia tehu cukrovku tak tym starne velmi rychlo a oni potom musia porodit do 38tt

sirinka
23. apr 2009

ahojte...tak gratulujem k dalsiemu krasnemu babatku... 😵

kosska3003
23. apr 2009

mys no to je vsak som kapala po tej hrianke ako blazon teraz si uz davam pozor nech mam ok vysledky 😉

sirinka
23. apr 2009

baby...ja jem cesnak kazdy bozi den...a nikdy od neho nemam problemy 😉

martinaxyz
23. apr 2009

mne cesnak veľmi znižuje tlak tak ho momentálne nemôžem, ale ináč ho zbožňujem 😉

mystery7
23. apr 2009

je tu niekto? 😉

kosska3003
23. apr 2009

no aj tlak som mala nizky na druhy den ked mi merala sestricka ale ja mavam nizky ale nie az tak
siri ja tiez cesnak mi nikdy nic nerobil ale teraz mi asi nezapasoval alebo som si ho dala vela a malej to nerobilo dobre ked ju napchavam sladkym a zrazu jej dam davku cesnaku tak mala asi soky chuda moje 😀 😀

kosska3003
23. apr 2009

mys ja som tu len som bola odbehnuta prisiel mm na obedik tak sme hodili kavu a vypratal ma vonku nachvilu nech len doma niesom tak mi bol ukazat stavbu svagrovu ako pokrocili

mystery7
23. apr 2009

ja som tiez uz dojedla idem sa pripravit na varenie vecer 🙂

sirinka
23. apr 2009

mys a co ides kuchtit vecer?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre