Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

iinuska
23. apr 2009

Dupinka, ja v mojom okoli nemam vela bykov, takze nepoznam toto znamenie. Ale urcite nebude ziaden problem 😉

dupinka
23. apr 2009

su to dost priebojni ludia a niekedy dost tvrdohlavi, ale velmi zasadovi a taki "spravnaci". Teda aspon ti, ktorych ja poznam.
Podla mna je jedno, ake bude znamenie, ak maju byt tie vztahy dobre, tak budu, a ak nie..... Povaha cloveka sa da ovplyvnovat vychovou a prostredim, v akom vyrasta. tiez vela robia soc. skupiny, v ktorych sa clovek "realizuje" - rodina, skola, priatelia....

iinuska
23. apr 2009

Jasne. Ide o to ako si dieta vychovas. Vplyva aj okolie, ale rodina je zaklad.

dupinka
23. apr 2009

dala som foto nasho kocika.... 😉

iinuska
23. apr 2009

Dupi, sikovny taky do mesta. Adamkovi sa v nom bude urcite pacit. 😉

jamaat
23. apr 2009

Ahojte.
Tak u mňa nehrozí žiadne veľké upratovanie, skôr sa musím prinútiť, aby som urobila, čo treba. Ani variť sa mi nechce. Ale ani ležať, ani nič. 🙂

Zuzkad - teším sa s tebou, že už ti je lepšie. Keby ma teraz mal ešte aj zub bolieť, tak sa asi zbláznim.

bambi, prečo máš strach z cievkovania?? A to sa už nerobí po každom pôrode?? Brala som to ako normálnu vec, tak ste ma teraz pomýlili. Mne to po pôrode robili. Najskôr mi dali misu, keď som ležala, vraj mám skúsiť sa vycikať. Keď to nešlo, tak urobili cievkovanie, ale to som absolútne necítila. Pritom som nebola vôbec unavená z porodu, aj šitie ma poriadne bolelo. Ale cievka vôbec.

iinuska
23. apr 2009

Aj ja som bola po porode vycievkovana. Ja som to citila ako palenie, ale iba chvilku. Oproti inym bolestiam co sa tyka porodu sa to neda porovnat.

mystery7
23. apr 2009

o tom cievkovani som ani nevedela

jamaat
23. apr 2009

No ono to po pôrode ani veľmi nejde vycikať sa a ešte keď som si predstavila, že mi to bude tiecť po tej čerstvej rane, tak som sa ani veľmi nesnažila, nech ma radšej vycievkujú 🙂

dannynka
23. apr 2009

ahojte 🙂

dodatocne gratulko dualcore k syncekovi,vela zdravicka a stasticka 😵 😵 😵

Ja sa zatial statocne gulam aj ked uz s poslednych síl 😅 😝 😅

kosska3003
23. apr 2009

ahoj danny tak sme dve aj ja uz nevladzem ale uz to dobojujem niako 🙂

dannynka
23. apr 2009

veru kosska musime to nejako vydrzat ved uz to mame za par 😉 ja tajne dufam ze by to na mna mohlo prist cez vikend 😅

mystery7
23. apr 2009

mne sa zda ze mi asi kleslo brusko, lebo mi uz lezi na stehnach a to som predtym nemala 😅

kosska3003
23. apr 2009

danny tak aj v tomto sme dve no uvidime potom daj vediet ale uz by mohla ist aj niaka baba ved uz su traja chlapci zasebou no nie

kosska3003
23. apr 2009

mystery to aj ja som mala ten pocit a teraz je to nizsie a nizsie aj ked vravia ze ho mam hore stale no mne sa nezda

dannynka
23. apr 2009

mys-no mohlo aj mne nejak okolo 36-tt tusim kleslo 😅

kosska-ale u nas too vyzera na chalana,takze aj ked by som sla tak by bolo pokracovanie chlapcov 😀 aj ked iste to bude az ked sa narodi,pre istotu do porodnice mam nachystane zelene neutralne oblecko 😀 😀 😀

kosska3003
23. apr 2009

danny ja som to myslela tak ze by som mohla ist ja ja by som mala mat babu ak tam nieco neprirastlo a tiez mam zelene vecicky do porodnice nachystane 🙂

dannynka
23. apr 2009

kosska-jasne 😉

inak babulky viete co sa mi dnes stalo?Bola som v meste s mangelom a dcerkou a stretla som dr.od nas s porodnice co ma rodil pri Gabike 😅 ze by mi panbožko takto daval najavo predzvest porodu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kosska3003
23. apr 2009

danny no co ty vies mozno aj hej este ta to vecer aj chyti a uz poletis do nemocky

sirinka
23. apr 2009

mna pri porode necievkovali...vycikala som sa pocas tlacenia a aj po porode uplne v pohode...a moc je sterilny...pokial nemate infekciu, takze poporodnym zraneniam neublizi 😉

sirinka
23. apr 2009

mne teraz babo tak cvicilo, az som mala pocit, ze mi vyrazi dych a strasne ma zacalo pichat v chrbte...tak tajne dufam, ze sa otocilo dole hlavkou 😅

kosska3003
23. apr 2009

siri a este si namla otocene hlavickou dole mna tiez mala tak talci a ked sa zapre no koniec potom chodim ako keby som prehltla pravitko 🙂

sirinka
23. apr 2009

kosska zatial bolo priecne a na poslednej kontrole zadockom...tak uvidime...najblizsie idem buduci stvrtok

dannynka
23. apr 2009

ahoj siri 🙂

koska no mozne je vsetko....nechame sa prekvapit... 😉

idem si navesat pradlo a hodit sprchu kedze nam uz konecnce po dvoch dnoch tecie tepla voda 😵 😉

snezzy7
23. apr 2009

ahojte 🙂
tak my sme dnes boli na na poslednom uzv, malá už je otočená dole hlavičkou a už váži okolo 2700 g, a pribrali sme ďalšie kilečko, to už je dokopy 6,
vy sa ako cítite? dlho som nebola, už niektorá porodila? 😅

sirinka
23. apr 2009

danny uf, robili vam reviziu potrubia alebo preco nebola tepla voda...mne by teraz dost chybala fajna sprcha...

sirinka
23. apr 2009

snezzy no to je skoro ako provokacia tych 6 kil 😀 ja uz mam cca +15

dupinka
23. apr 2009

sirinka: a kde? ved na fotkach vyzeras tak krasne stihlo...
A veru, snezzy, oproti mojim 15kg....

Inak, mame uz nejake prirastky. tak kuk do albumu Kodady. 😉

Juj, prave som spachala smrtelny hriech - obzerstvo. Ojedla som sa "olivych" spagiet, mnam.

sirinka
23. apr 2009

dupinka...no tak pozri ako som vyzerala napr. v lete na dovolenke...som bola vychudnuta od kojenia, takze tie prve kilecka doplnili co mi chybalo do povodnej vahy a ten zvysok mam na zadku a stehnach... 😝

dupinka
23. apr 2009

jooj, sirinka, ani z daleka nie si baculata tehulka ako ja. My sme boli pred tehu na dovolenke skoro mesiac, tam som sa "rozjedla". No a hned na to tehotenstvo. Ani neviem presnu vychodziu vahu, tak ratam cca.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre