Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kosska3003
26. apr 2009

siri to ja mam 8 maja 7 vyrocie zoznamenia my mame vsetko v maji este aj zasnubili sme sa v maji tak asi aj mala caka na maj potvorka moja no uvidim co povie dr zajtra

kodada
26. apr 2009

kvetinka ako sa mavate, co Miska?

sirinka
26. apr 2009

kosska no tak to asi u vas vyzera... 😀

kosska3003
26. apr 2009

siri no asi hej ked sa zatial nepyta na svet no uvidime nechame sa prekvapit 😀 😀

kosska3003
26. apr 2009

no nic ja idem spat zajtra rano vstavam tak pa a dobru noc 🙂 😉

emode
26. apr 2009

kosska drz sa 😉
aj ja mam zajtra poradnu a v utorok mi slubila druha doktorka ze sa na nas pozrie 😉 je uz z porodnice kde chcem ist rodit tak keby nieco tak ona rozhodne co dalej

davno tu nebola jamaat a aj zuzkaprof chyba ?!!! 😉

zuzkad
26. apr 2009

ahojte babulky,

som vas prisla pozriet na skok, ale tu sa spinka uz 😉 😉

vidim, ze kosska prezila dalsiu noc 2v1 a aj ostatok 🙂 🙂 ...ale coskoro sa "rozpadneme" a budeme 1+1 😅 😅 😅

Bambiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii na teba moooooooooooooooc zajtra budem mysliet 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ja som dnes majstrovala na dalsej izbe...na obyvacke pracujeme...ja som bola sice skor asistent...ale snaha bola ...mam uz dost, aj brusko mi risdne zacalo tvrdnut, ale hrala som sa na rambo a zvihala som tazke veci...hned sa to ozvalo...a este sme isli do baumaxu a tam som mala pocit, ze maly prerazi von coskoro taky tlak som citila ako mi taha k zemi 😖 😖 ale preslo aj to...ked som prisla domov som zaspala ako mimino 😉 😉 😉

Juuuj babulky nestraste ma s tou bolestou pri kojeni ☹ ☹ ..aj ked som citala, ze to chce cas, ze postupne ta citlivost prejde a bolest ustupi...tak dufam, ze to bude ok.

sneezy teraz mam mast len calcium a bepanthen...to je aj na zadocek miminka a aj na bradavky, ale ja sa chystam u nas na Antolskej kupit..zevraj to maju na oddeleni a ak nie tak v lekarni sa popytam 😉 😉 ale skusim zistit nazov tej masti...kamoska ju mala tak sa popytam a dam ti vediet 😉 😉

bambi7
27. apr 2009

ahojte, tu je manzel bambi7-Riso, prave som prisiel z porodnice a oznamujem vam, ze mala Dominika je uz na svete, narodila sa o 03.53, ma 47cm a 2700g, je peknucka a zdrava, mamina je takisto v poriadku, termin bol 27.april, o 7.00 sme mali prist do nemocnice, avsak malinkej sa nechcelo cakat (takze datumy uz pozna, teraz ju naucim spoznavat este hodiny), voda jej zacala odtekat po polnoci a asi o 1:00 sme uz boli v nemocnici, urobili jej rychle vysetrenie, dali klistir, pockala dalsiu hodinu a hned bolo pol stvrtej rano, potom ju zobrali na sal, zaviedli spinalku, mimochodom uplne bezproblemom a za takych 15-20 min uz bola vonku, cely cas som cakal na chodbe, nikde nikoho, same ticho a do toho len plac nasej malinkej, super pocit, odporucam 🙂 , zavolali ma k nej, urobil som rychlo foto a bolo, zenu potom odviedli hore do izby, isiel som s nou, nemala ziadne bolesti, cely cas bola pri vedomi a aj uvidela nasu dcerku, pripadalo mi to vsetko take rychle, ale uz je vonku a obidve lasky su v poriadku, drzim palce ostatnym buducim maminam...

sophie1981
27. apr 2009

jeeeej, gratulujem a prajem vela, vela stastia a zdravia a mliecka.......nech vam malinka Dominika krasne rastie..... 😵 😵

jamaat
27. apr 2009

Dobré ránko!
No pred chvíľou som pozerala na hodinky, že bambi je už v pôrodnici. A ona už to má aj za sebou! Nejako sa bábätkám tie plánované termíny nepáčia 😀 ..........Takže gratulujem obom dievčatám aj tatovi a prajem už bezproblémové pokračovanie v živote.

jamaat
27. apr 2009

Emode, tu som, živá a celá, ja mám ešte času dosť. 🙂

K tým bradavkám - pri prvom tehu a aj teraz mi koža na bradavkách začala tak nejak tvrdnúť a olupovať sa. Ale vôbec to nebolí. Možno sa to tak pripravuje na väčšiu záťaž. Nemala som predtým žiadny problém pri kojení, sem-tam nejaká prasklinka, ale to sa rýchlo zahojilo.

martinaxyz
27. apr 2009

😉 Dobré ránko.... 🙂 🙂 🙂

bambi gratulujem ku krásnemu prírastku 😉

ako sa máte po víkende?

lasenka
27. apr 2009

dobre ranko 😉
aj my blahozeaaaaaaaaaaaaalame bambi k Dominike a pozdravujeme ju, nech su obidve zdravucke 😵 😵 😵

zuzkaprofant
27. apr 2009

gratulujem bambiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉 😉

moj maly je dako ticho len celu noc ma boleo dost brusko ako na menzes ked uz ma prist a furt nejde a aj teraz ma boli ta ja neivem co mam robit len tvrde brusko mam a boli ma s prestavkami ale su este dlhe a nepravidelne ale uz mam tie boelsti vacise ako pred par dnami takze asi sa nieco deje si myslim 😖

lasenka
27. apr 2009

kde ste vsetky???? 😕 😕 😕

steva
27. apr 2009

Dobre ranko.
Gratulujem Bambi k Dominike 😵 😵 😵 😵 😵
krasne sa to tu rozrasta 😉

zuzkaprofant
27. apr 2009

ja som tu varim si kavicku a ranajkujem 😀

lasenka
27. apr 2009

ja som uz po ranajkach a tiez pijem kavicku 😉
dnes je krasne slnecno, a ja stale rozmyslam, co budem robkat... samozrejme nechce sa mi nic 😅

henka76
27. apr 2009

bambi gratulujem 🙂

lasenka
27. apr 2009

baby, ja som od vas este taaaaaaaaaak daleko 😖 vy uz budete kocikovat a ja budem stale 2v1 😔

leahl
27. apr 2009

tak máme dalšie bábo na svete 🙂 blahoželáme, všetkým nám sa to tu kráti
lasenka: ranajkujeme. (dcéra si zmyslela, že chce na ranajky chlebík vo vajíčku a pomôže mi s prípravou..tak doteraz likvidujem následky ,,pomoci,,)
Mne odhadli termín o pár dní skôr a medzitým musím stihnúť straaašne vela vecí, (dve skúšky,dve vyšetrenia,škôlku atd) mám pocit, že si do pôrodnice len odbehnem oddýchnuť a znovu nasadnem na tento šialený kolotoč..

henka76
27. apr 2009

aj ja už mám kávičku za sebou,idem požehliť,lebo ked nezačnem robiť hned ráno,potom sa mi už nechce a ani nevládzem ☹ u nás je dosť chladno,fúka vetrík a slniečko sa schovalo 😠

zuzkaprofant
27. apr 2009

lasenka len aby ste mna vsetky nepredbehli co ja uz rodim 2tt a stale nic len bolesti a maly sa drzi ako kliestik 😀

lasenka
27. apr 2009

leahl - aspon ti skor ubehne cas 🙂

lasenka
27. apr 2009

zuzi - este stale si pred terminom... ale myslela som, ze pojdes medzi prvymi 😉

mam najradsej, ked mi niekto povie, ze mozem byt rada, ze babätko je este v brusku, ze sa mozem kludne vyspat a tak... ze KLUDNE! ked sa otacam, stale sa prebudim a je po kludnom spanku...

zuzkaprofant
27. apr 2009

joj ani nevrav lasenka mne doky vypocital iba podla menzesu termin maly je zt v 40tt velky a asi je mu ocividne u maminky v brusku dobre len uz ja ani zakaslat kychnut nemopzem bo mi ide brucho odpalit
no co uz len cakam kazdy den a kontrolujem stavy a pocitam kontrakcie ine mi nic neoistava

henka76
27. apr 2009

veru lasenka-aj mne hovoria,že nech si ešte užívam takto,ale ja radšej už s malým.ved sa neviem ani na posteli otočiť,ani obuť,už skoro nič nevládzem 😝

dupinka
27. apr 2009

Krasne ranko!

Teeda BAMBI, Dominika je riadna sikulka, ked sa na termin CS vypytala sama 😀 😀 GRATULUJEMe obom kraskam a nech sa vam dari!!!! 😵 😵 😵

Aj ja kavickujem, slniecko dnes nevykuklo, tak sa mi ani nic nechce 😖 Aj ja mam pocit, ze sa to tu riadne zamota, ked babatka akosi terminy velmi "nemusia". Hm, tak sa nechajme prekvapit, kto bude dalsi.

Cakame info z poradne - Kosska.

lasenka
27. apr 2009

tak s kychnutim a kaslanim je u mna to iste... musim sa chytit tam dole, aby som necvrkla do gatiek... dost mam take vytoky aj bez toho, sprchujem sa aj 3-krat denne...

aj ja by som uz radsej v noci vstavala k malemu a nech mi nikto nehovori, ze teraz mi je este dobre 😉

atima
27. apr 2009

ahojte tak gratulujem bambi prajem všetko dobre aj tebe aj malej Dominike.
Baby k tej masti na bradavky ja som si kupila Bioclin multi mum, že vraj je dobrá, je sice drahá jak šľak no ale že pomaha od prvej chvile. Tak dam potom vedieť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre