Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

domcek1111
27. apr 2009

jej bambi aj ostatným babenkám gratulujem k bábätkám.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 musí, to byť super pocit...
zajtra mám poradnu, tak uvidíme, ako dopadneme... 😠 dnes v noci ma bolelo brucho na kramy-aj minulú-.....a stále nič...ach to čakanie je nahoršie... 😝

dupinka
27. apr 2009

ahoj domček! dávno si tu nebola....Neboj,bábätko má ešte čas. Veď my máme rovnaký termín, nie? Tak ešte aspoň do piatku vydržať 😉

silvia.t
27. apr 2009

Ahojte,po dlhej dobe som nakukla do temy,a vidim ze niektore uz maju babetka pri sebe 😀 jeeej tak to vam vsetkym blahozelam!!! (a tiško zavidim ) 😵 dufam,ze aj ja uz budem mat coskoro drobca pri sebe...
A ostatnym bezproblemove tehulkovanie a hlavne Happy end 😉

rybca
27. apr 2009

Ahojte, aj ja gratulujem bambi a malej dominike, ze uz su nie 2v1, ale vedla seba..🙂 ja by som uz tiez chcela, ale musime dockat najprv kym drahy pride domov..🙂 bez neho nechcem aby sa to spustilo..🙂

kodada
27. apr 2009

ahojte babulky ... bambi srdecne gratulujem 😉

zuzkad
27. apr 2009

Pekny dnik prajem 😅 😅 😅

som rada, ze den nam zacal takto pekne dobrou spravou, ze nasa bambi je uz maminkaaaaaa a ma krasnu Dominiku 😅 😅 urcite su obaja rodicia moooc stastny, aj si to zasluzia 😉 😉 😉 Hned ako som sa rano zobudila som hned myslela na bambi, ze uz je v nemocnici a caka ju CS a ...Dominika nam to zariadila inac...co by ona cakala na termin doktora...sama si rozhodla 😀 😀 😀 zlatinko malicke 😉 😉 😉

dnes mame v BA zimu ☹ ☹ cize budem zabednena doma a nikam nepojdem...lebo ked je skaredo nerada chodim von brrrrrr 😝 😝
Ozaj viete niekto nieco o danny ?? Mozno mam slabu pamat, ale nezda sa mi, ze vcera by sa ozvala,...nie je aj ona uz maminka ???
Povinne by sa tu teraz mala kazda maminka hlasit, lebo potom nevieme, ci uuuuz naaahodou...aj lady by sa mohla ozvat 😉 😉 😉 😉

dupinka
27. apr 2009

Zuzkad, ahoj! A ty sa ako citis?? Ozaj sa tu dlho niektore babky neozvali.... 🙂

jamaat
27. apr 2009

Čaute po druhý krát.

A ja tu sedím vyobliekaná a vymaľovaná, mala som ísť totiž na prietoky a CTG. Pre istotu som si tam zavolala a vraj zase neordinujú, nemajú lekárov. No bohovskééé! Dali mi kontakt na súkromnú ambulanciu, vraj mi to tam urobia za nich. Ale CTG nerobia. Tak som aj naštvaná, aj mi je smiešne. Smiešne preto, lebo tento súkromný doktor je teraz v Bystrici medzi ženami veľmi pretriasaný, všetky sú uchvátené z neho - z výzoru aj prístupu. Začal ordinovať len nedávno, bol totiž v zahraničí. Tehotné sa chystajú po pôrode prejsť k nemu, netehotné hneď, tam budú stáť zástupy ako kedysi na mandarinky. 😀 No ale to nie je ešte ten dôvod na smiech pre mňa. Ja totiž toho doktora poznám z videnia ešte z gympla, on bol štvrták, ja prváčka a straaaaašne sa mi páčil. Z diaľky som ho obdivovala, nikdy sme sa však nerozprávali. No tak si ho teda pôjdem obzrieť. A uvidím, či sa mu aj s tou platonickou láskou nepriznám radšej, ak mi bude rehotno a on nebude chápať. 😀

mystery7
27. apr 2009

ahojky,
bambi to ma pekne za sebou, srdecne jej gratulujem a cakam na fotecky 😉

mystery7
27. apr 2009

jamaat: tak to mi je luto, mna by to riadne nastvalo 😒

slnecnica11
27. apr 2009

ahojte kočky 🙂
bambi,moc gratulujem k Dominike,samozrejme aj oteckovi a zelam vela zdravia
celej rodinke a same krasne dni,ktore urcite budu plne radosti 🙂

kackabrcka
27. apr 2009

pekny dnik,
gratulujem babmi 🤐 a Dominike zelam vela zdravicka 😉

slnecnica11
27. apr 2009

Baby,aj vy ste teraz na konci tehu take rozcitlivene?
ja si na nieco spomeniem a hned mi je do placu 😎
napr.vcera bol u nas bracho aj s malou,ta ho nechcela posluchnut a obliect sa,
tak po nej zhucal,ze som myslela ze mu jednu strelim a malinka tak zacala plakat,
az sa mi tlacili slzy do oci 😔

jamaat
27. apr 2009

mys, to som sa už vyzúrila v piatok, lebo som tam hodinu zbytočne sedela. Už som tu o tom aj písala.

Keď už som taká nahodená, idem aspoň nejaké nákupy urobiť a na zmrzku, kým ešte slnko svieti. Tak čaute zatiaľ.

mystery7
27. apr 2009

mna od rana divne boli brucho ako na hnacku a do toho sa maly kruti ako sialeny ☹ mam sa poobede stretnut s kamoskou tak neviem ci to nezrusim 😒

atima
27. apr 2009

vitaj slnečnica pozeram že nas s podobným terminom porodu pribuda 😵

atima
27. apr 2009

ja idem na poradnu do nemocnice kde budem rodiť tak večer vam napišem info ako to som mnou a s malým vyzera

sssimi
27. apr 2009

Ahojte Kočky!

Jaj ja ešte plačem z tej správy od Bambinho manžela.... Moooc im gratulujem.... Bože neviem sa dorevať.... Po tom všetkom je tu už malá Dominika....

mystery7
27. apr 2009

hlavne ze jej to vsetko dobre dopadlo 😉 bez komplikacii

martinaxyz
27. apr 2009

Ešte raz ahojte a dobrú chuť ak obedujete 😀
Ja śom dnes neskutočne unavená....no bambi má už svoje zlato pri sebe...a na nás to len čaká...taká som netrpezlivá...

sssimi
27. apr 2009

Babuľky ja som mala včera bolesti každú hodinu, potom po 45 min a bolo to tak od 19tej do polnoci a potom som zaspala... V noci som bola tak 5-6x na w.c a vždy som mala tvrdé bruško, ale teraz už nič....

Bambi musela byť chúďatko pekne vystresovana z Cs, keď sa maličká aj sama vypýtala 😀 ... Konečne som dorevala...

lasenka
27. apr 2009

sssimi - ve ty nasu Bambi o chvilku nasledujes... ale co mam hovorit ja, martinka, mystery alebo atima? a plus dalsie kocky z druhej polovice maja????

lasenka
27. apr 2009

.... a najhorsie na tom je, ze ja ani na 100% nie som si ista, ze to bude chlapcek... doky mi pri poslednom sone povedal, ze aj lekari sa mozu pomylit a ze hlavne je, ze dieta je zdrave 😉 tak teraz fakt neviem 😕

mystery7
27. apr 2009

las: ved hlavne z eje zdravucke, ak to bude dievcatko, nic sa nestane 😉

inac zacalo ma uz aj nejako napinat 😠

lasenka
27. apr 2009

mys - ved hej, nech bude zdravucke 🙂 a co si papala?

mystery7
27. apr 2009

rano piskoty a jogurt

ale uz rano som utekala na wc-ko a teraz mam divne pocity v crevach a este aj maly sa natahuje a zacina mi byt divne od zaludka 😒

lasenka
27. apr 2009

sku sa napit mineralky, mozno mas len podrazdeny zaludok od niecoho, alebo ti maly do neho poriadne zakopkava 😉

mystery7
27. apr 2009

idem skusit

idem si aj lahnut a mozno to prejde

emode
27. apr 2009

Ahojte babulky,
tak som po poradni a nie je to dobre ... ☹ zajtra sa mam hlasit v nemocnici, mam uz totiz malo plodovej vody, takze idem lezat. Aj mi je riadne doplacu, normalne neviem, co so sebou 😢 jasne, pre malicku urobime vsetko, len nech je v poriadku ...

henka76
27. apr 2009

emode-držím palce,neboj,budete v poriadku 😉 ved už ti nezostáva veľa do dátumu,tak to hádam aj urýchlia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre