Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

dupinka
27. apr 2009

baby, ja som si taaak fajne pospala... A aj slniecko sa dnes konecne ukazalo, tak sa asi pojdem trosku prejst. Dala by som si teply kupel, ale bojim sa, ze mi spusti porod, tak radsej pockame na tatika. A tiez by ma asi nemal kto z vane tahat 😅

Kosska, mnam, svieckova. 😵 😵

Tak sa zajtra drzte vsetky, co idete do poradne, nemocky a tak!!

kosska3003
27. apr 2009

ahojte akosi sa mi neda spat je mi na prd akosi mam take tlaky v bruchu no neviem ci nepojdem idem skusit dat sprchu
dupinka dojdi som jej navarila akosi moc

dupinka
27. apr 2009

kosska: zeby nieco?? No tak uvidis po sprche... 😉

kosska3003
27. apr 2009

no uz som po nej ja mam len blby pocit ale akosi nic viac no uvidim do vecera ale bola by som rada

dupinka
27. apr 2009

kosska, tak dufam, ze ten blby pocit sa rozbehne do uspesneho rychleho porodu a Marika bude na svete 😵 😵

kosska3003
27. apr 2009

no tak to aj ja dufam lebo nechcem lezat v nemocke ak sa rozhodnu ze mi vyvolavacku nedaju tak ma tam urve no uvidim stale mi je blbo ale kontrakcie su to asi neni neviem ale brucho mam ako keby malo 100kil ked sa postavim tak chodim ako moja starka na jednu nohu krivam a zohnuta az po zem skoro 😉

domcek1111
27. apr 2009

kosska drž sa a zajtra nám pekne oznám, že máš malú už pri sebe 😵
no tak som dala foto do albumíku, normálne som to orezala....ako mi radila martinaxyz...super..som fest rada...
takže dupinka, dávaš si kúpeľ...? 😵

dannynka
27. apr 2009

ahojte,tak ja stale kinderkujem ale uz zacinam stopovat......lebo sa mi zda ze uz to zacina byt castejsie a castejsie...ale aj tak neuverim az ked mi povedia v porodnici ze rodim,bolesti zacinam mat zatial ako tak praviidelne po 7-8-min ale zatial len take slabsie daju sa vydrzat,tak uvidime ci sa to rozbehne alebo nie 😅 .Malinku som nechala uz pre istotu u nasich keby ma to chytilo v noci 😅 😅 😅

kosska3003
27. apr 2009

domcek diky to dufam a inac ten kupel to pomaha na porod? a to si mam dat teplu vodu nie horucu hej no porozmyslam vecer mozno zrealizujem

kosska3003
27. apr 2009

danny a ake bolesti citis opis prosim ja som s toho chora teraz mi je uz lepsie ale niekedy ma chytia tlaky a brusko mam take tazke ale´bo bolest ako na kramy mam miestami asi si dam ten kupel vecer

domcek1111
27. apr 2009

bože dannynka, a aké sú to bolesti-také na kramy?!!!!moja drž sa
kosska, no vraj teplý kúpeľ uvoľňujú svalstvo, tak isto vraj pomáha aj sex 😀 ...tak vyskúšaj

dannynka
27. apr 2009

kosska-strasne ma bolia krize a bolesti do brucha skoro ako pri menzese,teda som si po 2apol roku spomenula ake bolesti som zacňzivala ked som mala bolesti pri Gabike 😝

dupinka
27. apr 2009

domcek: ja nie! dala by som si, ale som sama doma, tak najskor az zajtra, ked dojde tatik...

Danny: jjuuuuujjjj, tak to som normalne na ihlach, ako to s tebou vyzera. Snad uz dnes budes maminka! 😵 😵

Kosska: hej, tepla sprcha alebo kupel su dobra vec na spustenie porodu. Alebo ak mas bolesti a nie si si ista, tak daj sprchu. Ak prejdu alebo sa zmiernia, tak su falosne, inak sa pripravuj na porod. 😉

Babyyy, ja to tak s vami prezivam, akoby som uz ja mala ist. 😀 😀

domcek1111
27. apr 2009

no dannynka, tak to by si mala už ísť do nemocky, nie?!!

kosska3003
27. apr 2009

domcek no sex asi nie ja sa ledva hybem a neviem si to predstavit a este sa mi nahodov sprativi sex a co potom 🙂 🙂
danny no krize aj mna bolie ked lezim ale len a ide mi to az hore ku lopatkam tam bolest no ja som s toho chora no uvidime mozno vecer keby to prislo co

dannynka
27. apr 2009

domcek-dakujem,veru take nieco podobne ako pri kramoch..... 😝 ,inak co sa tyka kupelu a sexu na mna nezabralo ani jedno,kupem sa od zaciatku tehu a sex posledne dni bol skoro stale e tiez nic....az dnes ked ma dr pozrel povedal ze som na 2,5cm otvorena a spravil mi tam nejaky hmat,mozno toho Hamiltona ci ako sa to vola a povedal ze to pojde rychlo,tak som zvedava lebo od vtedy co som od dr tak citim bolesti a bolia ma krize,inak do vcerajska mi nic take nebolo 😅 😅

domcek1111
27. apr 2009

dupinka, tak ja ten kupeľ vyskúšam dnes, lebo zajtra idem do poradne, tak aby som bola "obriadená" všade ... 😀
juj danny bude ďaľšie bábätko, SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

dupinka
27. apr 2009

danny, ked budu 5 minut tak utekaj do porodnice po babatko!!! 😵 😵 😵

kosska3003
27. apr 2009

dupinka aj tak ako sa poznam sa mi asi nebude chciet ale sprchu si dam isto este jednu aj keby som sa tam mala doplazit keby som mala aspon pravidelne tie bolesti ale ja mam stale ine akosi ja som cudna 🙂

dannynka
27. apr 2009

dupi-bodaj by si mala pravdu,keby to uz bolo aj dnes....uz mi aj manzel povedal ze mam brucho uplne dole....a tie bolesti auuuuuuuuuuuuuuuuu akurat teraz jedna prisla aaaauuuuuuuuuuuu 😝

domcek-do porodky este ee mam to 5-10min od domu auto aj manzela mam doma tak pokial sa bude dat tak vydrzim este doma..... 😉 lebo co ak to este nahodou nebude ono a oni si ma tam nechaju? 😝 uz teraz mi je smutno za dcerkou a to som od nej prec iba pol hodku asi 😒 😅 😝

dupinka
27. apr 2009

kosska: preco cudna? U kazdej je to ine. 😉

dannynka
27. apr 2009

kosska drzim palceky 😵 😉

veronika1982
27. apr 2009

dannynka podla mna to uz pride na teba coskoro... ja som mala na porodnej sale take bolesti a ked ma dali lahnut na bok tak vtedy dosli kontrakcie ale to mi uz aj voda odtiekla.. tak len stopuj a potom hor do porodnice lebo ked budes mat taky porod ako ja tak porodis doma. ha ha

ja mam mast bio - lanolin a tiez naplaste a je to super

kosska3003
27. apr 2009

najlepsie ze mne dr nepovedala ci sa vobec otvaram doparoma ani som sa jej nespitala ked mi povedala ze mam ist v stredu do nemocky lebo opica ma od pondelka 2tt dovolenku tak sa ma chcela asi zbavit

dupinka
27. apr 2009

danny, a to dokedy chces doma strasit?? 😀 😀 😀

domcek1111
27. apr 2009

bože baby, ja tu normálne za Vás rodím.... 😀 😀

dannynka
27. apr 2009

veronika-veru aj ja mam take tusenie ze uz je to za dverami,uz som si teraz aj sprchu dala a asi sa pojdem vyvalit na postel uvidime co to spraví ale mimi uz by mohlo von...... 😅 A vy sa ako mate?malicky poslucha?

kosska3003
27. apr 2009

danny uz bez aj ja niekedy mam 100 chuti ist ale nejdem plasit este to tak podla mna na porod neni a diky aj ja tebe drzim dufam ze zajtra uz budeme maminy obe
dupinka to su asi stresi lebo neviem do coho idem a tak vies ako ved aj teba to caka pockaj no ja som s toho debo

dannynka
27. apr 2009

dupi-dokedy sa to bude dat vydrzat,kedze uz som druhorodicka tak uz mam aspon aku taku predstavu kedy mam naklusat aby som tam nemusela lezat zbytocne 😅 😀

kosska3003
27. apr 2009

ja ani neviem ci mam dole brusko idem sa odfotit a porovnam ako to bolo minuli tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre