• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tešíme sa na máj 2009 IV.

rozmyslam ze si idem pohopkat na fitloptu,vraj je to dobre pocas kontrakcii :sweat_smile:
27. apr 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika, ja som ti nepoblahoželala, keďže tu často nechodím...tak teraz BLAHOŽELÁM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zlatý chlapček Matejko, taký malinký, juj....aj ja už chceeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
kosska ja somodfotila idem vlozit :grinning:
danny veru presne take bolesti som aj ja mala pri klarke...takze to vyzera slubne :dizzy_face:
27. apr 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri-bodaj by bolo,akurat rozmyslam ze este pojdem behat po schodoch aby som to urychlila :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic idem sa vyvalit lebo uz sa mi zle sedi za pc :wink:
27. apr 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny: tak potom cakame info!!
27. apr 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak uz som vlozila foto padlo mi trosku brusko ze
27. apr 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosska, mne sa zda, ze padlo... :wink:
27. apr 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupinka aj mne ked porovnam foto z minuleho tt je nizzie ja neviem ci nepojdem zajtra na ten monitor ak neporodim lebo je mi tak cudne dneska tak sa pojdem dat prezret a pre istotu aj veci zoberem uz joj uz nech to mam za sebou normalne mam zmiesane pocity z toho ze zachvilku uz nebudem mat brucho zarovno nosom a budem mamina :slight_smile:
27. apr 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosska: ved uz si skoro v cieli, uz len par krocikov ta deli od toho, aby si mala Mariku pri sebe... Tak sa drzkajte! :dizzy_face: :dizzy_face:
27. apr 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupinka no teraz ma caka tan najvacsii krocik za cele tehu :slight_smile: :slight_smile: diky
27. apr 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulky. :slight_smile:
27. apr 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne dievcata...jedna za druhou...ani zuzku profant som tu nezaregistrovala...hm
27. apr 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co mame noveho?
Kosska, este 2v 1... :wink:
27. apr 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iinuska este hej ale tento tt uz by som to mala mat za sebou
siri bola tu rano zuzka ak si dobre pamatam
27. apr 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu predychavam u na vyzera na dazd tak moj tlak klesa :grinning:
27. apr 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosska, no uvidime.Rozhodne drzim palceky
27. apr 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iiniska diky zajtra pojdem na monitor a uvidim ale keby sa vypitala v noci tak nebudem proti
27. apr 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koska drzim palce bo nezavidim ti chodit stym brusko ja dnes cely den len spim a lezim nevladzem nic napuchla som poradne ze mam 2kkg navyse a dohovaram malemu ale ten spi vkuse tiez :grinning:
uz vam vytiehla ta hlienova zatka
27. apr 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosska, ja mam zajtra poradnu, tak som zvedava, ale ja mam este cas. I ked obcas mi tvrdne brucho.
27. apr 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej, teraz som sa docitala, ze bambi to uz ma stastne za sebou, tak gratulujeeem :slight_smile: :slight_smile:
27. apr 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, ja mam hlien uz od velkej noci, niekedy husty, niekedy bielkovy
27. apr 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis ze je to ta hlienova zadka co odteka pred porodom bo ja to mam tize a com dalej je to take zltkave hnede ale to u mna je inac cele tehu ako u vas ostatnych ja som special pripad :grinning: :grinning:

co budete dnes este porabat ja cakam na manzelika
27. apr 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka no tak tomu hej ved nemozem chodit co ma noha boli hore v klbe strasne tak sa mi zle chodi ale chodim po dome a upratujem a balim a stale rozmyslam co mi bude este treba inac ta zatka hlinova ja mam taky zltkasty vytok uz dost dlho to je ono
27. apr 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekde som citala, ze po odpadnuti (neviem to presne nazvat) tej hlienovej zatky zena porodi do 18 hodin... mne pri Matkovi odisla ta zatka o 16.00 poobede a maly bol na svete rano o pol piatej... ale tych hlienov je vtedy neurekom, nielen take vytoky ako mam napriklad teraz :unamused:
27. apr 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosska - nie, to je normalny vytok... taky, ako ma Rybca... alebo aj ja :wink:
27. apr 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lasenka aha tak mam cakat nieco viac ako doteraz lebo ja mam cele tehu vytok taky zltkasty tak neviem som zvedava joj co vsetko z nas vynde :slight_smile:
27. apr 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vraj niektorym ani neodide spontanne....
27. apr 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosska - ano, mas normalny vytok... niekedy hustejsi niekedy riedsi... mne ked odtiekla doma hlienova zatka, zlakla som sa, ze je to plodova voda... len tieklo a tieklo... ale boli to hlieny... no hej, spanikarila som jak trapka, ale bola som prvorodicka a o tej hlienovej zatke mi nikto nic nepovedal... kazdy dookola trepal len o plodovej vode... nevedela som, ze ta plodova je obycajna voda ako z vodovodu :slight_smile:
27. apr 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok