Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

lasenka
27. apr 2009

dupi - presne tak, mojej sestre napriklad neodisla ani raz, len rovno plodova voda

rybca
27. apr 2009

zuzka - tak to netusim ci to je ta zatka, ale ked ja nemam ziadnych poslickov, len obcas, ked sa vela zohynam mi zatvrdne brusko, ale je to len jed norazove a chvilkove, ale myslim, ze mi zase narastlo brusko, alebo klesko, zbadala som to na gatoch, uz ich tak nevytiahhnem hore

zuzkaprofant
27. apr 2009

ta ja uz by som mala davno byt odrodena...............xixiixi............ja mam uz dnes 2 gatky na sebe bo hruza a pyzamko menim kazdy den a furt nic 😀 😀 😀

kosska3003
27. apr 2009

lasenka neboj ja som aj informovana aj tak som s toho paf najlepsie je to zazit ako si to len nastudavat 😀

iinuska
27. apr 2009

Ani mne pri Petkovi neodisla ziadna hlenova zatka, len plodova voda. Aspon si nepamatam, je to uz davno. 😀 Ved ja som teraz ako prvorodicka 😀

lasenka
27. apr 2009

kosska - presne tak 😉 ste tu vacsinou prvorodicky, tak preto vam pisem svoje skusenosti 😉
ked mi odisla ta zatka, volala som mame, ze mi odtiekla plodova voda... medzitym som isla do nemocky a moja mamina rovno za mnou tam... stretla so sestrickou a pytala sa, ako sa mam, ci som uz na sale a podobne, ze mi vraj uz odtiekla plodova voda... tak ta sestricka nahodila siroky usmev - asi takyto 😀 a ze nieeeee, ved to bola len hienova zatka... hmmm 😔

kosska3003
27. apr 2009

lasenka no ved jasne mi sme ti vdacne za kazdu radu je to ako maturita aj ta sa sklada najskor s pisomnej skusky a potom praktickej 🙂
inac tie sestricky su niekedy ako na hlavu padnute ako ja mam vediet co je co ked som prvorodicka dr ti povie ze pridi hned ako ta bude nieco boliet a sestricka sa ti vysmeje ked dojdes no dufam ze my na take stastie mat nebudeme 🙂

lasenka
27. apr 2009

kosska - ano, mas pravdu... niektore sa ti vysmeju do oci ako keby ony nikdy predtym nerodili... 😖

iinuska
27. apr 2009

No dufam, za my budeme mat stastie na privetivy personal. 😉

kosska3003
27. apr 2009

lasenka a pritom mozno boli viac vyklepane ak my ale teraz su uz hrdinky

kosska3003
27. apr 2009

iinuska tak to dufam aj aj 😉

sssimi
27. apr 2009

Danny držím palce! Ja som mala také bolesti ako máš ty včera večer, ale len každú hodinu a do rána mi to prešlo... Ale ja mám v podstate ešte chvíľočku čas....

Zajtra mám poradňu, tak sa idem oholiť a osprchovať....

dannynka
27. apr 2009

sssini a som tu zase,aj mne sa zda ze to prechadza.....uz to neni pravidelne 😒 skoda a ja som si myslela ze uz pojdem ☹

dannynka
27. apr 2009

idem hodit sprchu a potom este nekuknem 😅

kosska3003
27. apr 2009

no mne uz je tiez dobre akurat som dojedla zemlu so sunkou a redkvickou no uvidim zajra na tom monitore ako dopadnem ci mi tam nevybehnu niake kontrakcie a aj prietoky budem asi absolvovat

sirinka
27. apr 2009

hm...ja netusim ako vyzera hlienova zatka...
myslis, ze ked som otvorena...napr. pri klarke som bola otvorena cca 5 tyzdnov, ze aj tak tam ta hlienova zatka ostava? podla mna nie...ja neviem

zuzkaprofant
27. apr 2009

ja som sa vratila s prechadzky 😀 😀 isli sme ako slimak pomalicky ale aspon som sa presla troska na koniec ulice a spat ale mam dost do konca tt hlasia dazd tak nikam asi uz nepojdeme

sirinka
27. apr 2009

zuzka no aj u nas uz by mohlo poprsat...ved mi vyschne zahradka...musim sa natahovat s hadicami...

kosska3003
27. apr 2009

zuzka ja kym pridem s obyvacky do kuchyne a naspat tak 5 minut v riti 😀 😀

sirinka
27. apr 2009

pozrela som tabulku babatiek, tak dominika je prve nocne babatko... 🙂

tak ja baby v pohode este aj pobehnem...co uz, klara ma trenuje 😅

zuzkaprofant
27. apr 2009

ved nam to hodku trvalo co inac za 10min zvladneme 😀 😀

kackabrcka
27. apr 2009

zuzkaprofant mne sa MM smeje ze ako chodim ze ako tucniak 😀 a to musim zajtra dohanat cvicenia lebo mi chyba 5hodin.. takze rano o 9tej zacinam s 2hod. gymnastikou pre tehu a vecer musim este zvladat hodku plavania 😒 potom este 2hodky do terminu hadam stihnem lebo zevraj kym nemam odchodenych 14hod. cviceni tak mi to vsetko zdravotka nezaplati.. asi tak som dopadla.. ale ved mozno tym cvicenim sa to praveze rozbehne.. dnes som bola aj na akupunkture no zevraj ucinky sa dostavia az pri porode.. tak som zvedava..
ZUZI a cajik s malinovych listov pijes??

zuzkaprofant
27. apr 2009

ta dobra si kati ja som len hore dole ulicou presal a a som plakala pri dverach boli ma vsetko taku zlen sedim
ja nepijem nic kacka mne hebame nekazala bo kazdy si myslel ze uzporodim a ja furt nic doraz si brucho budem tahat po zemi 😀 😀 😀

akurat zajtra pride hebame ma napichat ta som zvedava co mi povie

atima
27. apr 2009

veronika ta masť čo si spominala je bioclin lanolin?

kackabrcka
27. apr 2009

zuzkaprofant daj potom IP co ti hebamme povie.. ja sa ozvem po cviceni..
akurat dnes hovorila ze FIT lopta pomaha kolisanie z prava do lava na nej.. len horsie ze ziadnu nemam.. 😒 no este musim vydrzat.. aj ked ja sa zatial na porod teda necitim.. kriziky bolia aj spodok ako pri mrche decentne ale najviac hadam pupok 😠 inak nic.. ☹

zuzkaprofant
27. apr 2009

ja ju mam ale nepouzivaj ju ja chodim hore dole po schodikoch ak sa da to tiez pomaha a zue horuci kupel ale to som ja neskusala bo nevstanem sama z vane uz 😀 😀

rybca
27. apr 2009

dievcata a aky ste mali na poslednej poradni tlak?

kosska3003
27. apr 2009

rybca ja mam 130/70 to je moj tlak uz dost dlho na poradni co som kukala idem hodit sprsku a kuknem sem este

slnecnica11
27. apr 2009

ste tu tehulky?dopozerala som panelak a zase mrk na vas 🙂

dupinka
27. apr 2009

jooj, danny, a je, ze dnes bude dalsie majovciatko na svete. Ale mozno sa to opat rozbehne.

Rybca, ja mam posledne tyzdne 120/85. Spociatku som mala nizsi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre