Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kosska3003
27. apr 2009

a kde ste vsetky usli uz spat ja som vysla zo sprchy a teraz skacem na fit lopte 🙂 tak hadam to pomoze

emode
27. apr 2009

babulky, tak ja robim posledne pripravy na odchod do nemocky, priznam sa, ze ani neviem poriadne, co brat, vybrala som veci na porod, to mi donesie mm az potom, ked teda budem rodit. Som zvedava, co mi povie ta druha doktorka zajtra. Mam velky strach o malu, ci je v poriadku lebo co som citala o plodovej vode, tak to mi teda nepridalo. Len dufam, ze sa to znizilo az teraz ku koncu, ze to neovplyvnilo jej vyvoj. Moj gynekolog mi nikdy poriadne nic nepovedal, ze vsetko ok, az ked som zacala chodit do nemocky na kontroly, stale sa nieco naslo ☹ ☹ ☹

kosska3003
27. apr 2009

emode neboj vsetko bude ok ja ti dam trosku ja jej mam zas vela ze no uvidim zajtra co mi povie na prietokoch ja uz si berem vsetky veci aj na porod moj mm nebude pri mne nechce byt pri porode stale ho podpichujem ale nepomaha povedal ze ma pride pozriet potom no mile od neho 🙂

cipka
27. apr 2009

Emode,

vôbec sa neobávaj. Ak by to bolo také zlé, určite by sa už dávno s tým niečo robilo. Nemusíš sa báť, všetko bude v poriadku. Hlavne, ak môžem z vlastných skúseností napísať, buď čo najviac kľudná ako sa len dá a NEBOJ sa! Potom to všetko dopadne dobre.

dannynka
27. apr 2009

dupinka no co uz,mimi si so mnou robi co chce 😅 😅 😅

kosska3003
27. apr 2009

danny aj mne je uz dobre tak som dala dalsiu teplu sprchu a teraz skacem ne fitlopte 😀 😀

emode
27. apr 2009

dakujem Vam, 🙂 budem na Vas stale mysliet tak aj vy na mna, ak nieco napisem tak cez mobil ale ak tam budem dlhdie tak mi mm donesie notebook

mala teraz tak kope, ved to, keby mala malo miesta, tak sa menej hybe a ja nemam pocit, zeby sa menej hybala ... 😕 😕

lasenka si mi stale nenapisala co si myslela tym predporodnym syndromom ...

kosska, verim, ze ty to budes mat v poriadku, ja som dnes ani tie prietoky nemala uplne v poriadku, no nieco sa deje a nevieme co ...

cipka asi budem naozaj pokojnejsia, ked ma budu sledovat v nemocke a dufam, ze mi aj povedia co a ako ...

kodada
27. apr 2009

bru nocku kinderka ... emode to ides do ZV nemocky? drz sa, neboj, vsetko bude OK 😉

dannynka
27. apr 2009

kosska-aj mna je teraz celkom fajn,no bude sranda ak by ma to v noci chytilo 😅 😅

emode neboj,netreba sa zbytocne stresovat urcite bude vsetko ok 🙂 😉

kosska3003
27. apr 2009

emode no deje sa to ze uz ideme rodit tak sa robia zmeny v tele asi podla mna ved kazdej sa to prejavuje inac tak sa drz a potom daj vediet ale asi tu nebudem

kosska3003
27. apr 2009

kodada dobru
danny no ja neviem najskor nas strasia tie babatka nase a teraz asi spia a naberaju silu na vecer ked pojdeme do hajan no uvidime

kosska3003
27. apr 2009

asi pojdem aj spat aby som mala silu ak ma to chyti a ide na mna aj unava akasi tak dobru noc a majte sa tu krasne 🙂 😉

sssimi
27. apr 2009

Kosska normálne uvažujem, že nafúkam fit loptu... Precvičovateľka nám na nej zakázala poskakovať, aby sa nám nerozbehol pôrod, ale veď nám ide teraz práve o to 😅 ...

dannynka
27. apr 2009

sssimi-kldne nafukni,aj mne robi dobre ked na nej hopkam 😉

kosska-no veru,aj ja som prave dcerku ulozila,bo medzicasom ked sa u mna nic nekonalo som si bola pre nu u nasich tak ju mam doma 😵 ,bude sranda ak to vv noci na mna pride 😅 😅 😅

rybca
27. apr 2009

mne sa teraz este vobec nechce spat, som zvedava do kedy budem zase cumakovat,

sssimi
27. apr 2009

Veru by som mala začať, lebo mňe vôbec nepadlo brucho.... Nechápem prečo. Možno toto by mu dopomohlo...

dannynka
27. apr 2009

rybca-napodobne 😅 ja tu bude zas asi strasit do neviem kedy 😅

sssimi
27. apr 2009

Ja pred 7mou vstávam, ale spať sa mi nechce.

rybca
27. apr 2009

este dufam, ze ma zmozu tie nase schody ked sa budem vracat z vencenia..🙂

dannynka
27. apr 2009

sssimi no ja som tiez zvedava kedy rano vstanem lebo v poslednej dobe byvam hore uz okolo 6-tej 😝

rybca aj ja nad tym uvazujem ze sa po nich pojdem teraz prejst 😅

zuzkad
27. apr 2009

danny a co ty tu 😕 😕 ...saaaak ja ze uz rodiiiiiiiiis a ty tu stale 😀 😀 😀 ...no dnes ta chcem vidiet uz v nemocke...tak nadejne to vyzeralo...ja verim, ze budes uz maminkaaaaaaaaaaa 😉 😉 akurat dnes som si citala na fore kde chodim este...tam pisali o tom hmate co dr. robia, ked mas tesne pred porodom, ze to troska zaboli, ale dopomoze to k vyvolaniu porodu...tak urcite ti dr. pocaroval troska tym hmatom 😉 😉 😉
a teraz ako mas bolesti, ci nic ?? preslo ??

Booozenko ja by som tak chcela vidiet fotky malej Dominiky...stale myslim na nasu bambi, ze to konecne dokazali a su rodicia.... 😅 😅 😅

rybca
27. apr 2009

ja idem zajtra na to sono, minule ked som bola v nemocke, tak noc predtym som spala len 2 hodky, tak dufam, ze zase tak nedopadnem..🙂

zuzkad
27. apr 2009

rybca to si akoze nespala kv. strachu ?? Mna sono caka vo stvrtok aj s poradnou,,,tak som tiez zvedava moooc co nove sa dozviem....a hlavne, kedy asi budem mamina 🙂 🙂 🙂

sssimi
27. apr 2009

Danny ja pravidelne vstávam až po 10tej, tak to bude pre mňa zajtra šok... Na posledy keď som išla do poradne a zvonil mi môj budík, tak som budila mm, že nech už si ten telefón vypne až keď mi povedal, že je to môj, tak som sa spamätala 😀 ....

dannynka
27. apr 2009

zuzkad-no bolesti navecer presli tak uvidime,co ty vies mozno dnes v noci este poletim..... 😅

sssimi- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rybca
27. apr 2009

zuzka - no tak maximalne so vzrusenia, ze idem 1x k porodnikovi, ale ja nie som taka, ze by som sa bala doktorov..🙂 ale podvedomie je spina..🙂 ale mohlo to byt aj tym, ze predttym noci som spala aj 10 hodin..🙂

dannynka
27. apr 2009

babulky viem o com hovorite,ja som tiez bola zvedava dnes na poradnu.... 😅 a tesila som sa co nove asa dozviem

zuzkad
27. apr 2009

rybca juuj tak to poznam...take tie stresy co a ako bude, co mi povedia, ale teraz uz nie to skor na zaciatku som stresovala...ked bol maly moc dole a hrozil predcasny porod...to som mala strach, co mi povedia, ci sa nahodou neotvaram atd...teraz som kludna, teraz skor cakam na spravy ze sa uz otvaram 😉 😉

dannyka asi budeme musiet tomu tvojmu drobcovi dohovorit, ze nas tu natahuje 😉 😉 ze tu cakame nanho ...nech si berie priklad od Dominiky...ta sa popytala este skor na svet...aby dokazala, ze nie nejaky doktor rozhodne, kedy pojde na svet 😅 😅

ja som mala dnes strasne bolesti ale asi len 5 minut...potom to preslo, teraz pre zmenu mi zacalo tvrdnut brusko...ale aj to uz citim ako mi to ustupuje....ten moj milacik si tiez robi co chce so mnou...darmo tvrdohlavy byk to bude 😅 😅

kvetinkaaa
27. apr 2009

ahojte
danny čo to kukam ze sa chystas rodit? drzim palce budem na teba mysliet! ja som bola len mail pozriet a idem spat, malička mi tu buva tak nemozem ako datel ťukať : ) a prepač ze som este neodp.na IP budem sa snazit 🙂
zajtra ideme na prvu navstevu lekara s maličkou,taku tu povinnu, nič jej nie je : )
dobru nocku paa

Miška a Majka 😉

zuzkad
27. apr 2009

...este aj tu sa hlasim...idem do vane relaxovat...potom este nakuknem...pozriet, ci si danny tvoj drobcek nerozmyslel a nepopyta sa na svet 😉 😉

kvetinkaaa ajoooj 😅 😅

zatial papaaaaaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre