Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

lasenka
28. apr 2009

iinus, henka - 🙂 ste zlateee...
henka - ake meno davate drobcekovi?

atima
28. apr 2009

inuska prečo sekcia?

nikanika28
28. apr 2009

Iinuska, ani sama neviem, nemam po prvej sekcie moc dobre spomienky...tak ale to asi preto, ze boli komplikacie...neviem...zacinam byt nervozna 😕 😅 . Vtedy som mala celkovu narkozu, teraz by som chcela asi spinal....co ty?

iinuska
28. apr 2009

Henka, a to moj manzelik by prijal aj tretie, ze to uz musi by dievcatko 😀

atima
28. apr 2009

lasenka ja som vždy chcela Samka ale moj chcel veľmi dceru a kedže bude chlapček tak musim dať aspon meno ktore vybral, akože naplasť nato že nevyšlo jeho želanie. Ján preto že jeho nebohý otec sa volal Ján a chce ako česť na jeho pamiatku. Zomrel ked mal mm 4 roky. ☹

lasenka
28. apr 2009

iinus - a kde je problem? 🙂 my by sme dievcatko este chceli co najskor 😉

nikanika28
28. apr 2009

Hehe,moja tetusa mala dvoch chalanov, v 40-ke sa rozhodli, ze chcu este jedno dieta - teda dievcatko....a cuduj sa svete...dalsi chalan 😀 😀

lasenka
28. apr 2009

atima - ale ved Janik je pekne meno 😉 v nasej rodine uz viac-krat pouzite, preto mame Jakubka 🙂

iinuska
28. apr 2009

atima, maly je stale v priecnej polohe a mam nizko placentu.

nikanika, ja som mala prvu akutnu sekciu po 4 hodinach bolesti v celkovej anesteze. Ja sa nestresujem. Musis byt v podode. Neboj, vsetko dobre dopadne. Teraz budem mat spinal.

nikanika28
28. apr 2009

Atima, ved dajte dve mena 😉 Samuel Jan. V dnesnej dobe je to normalka. Vidis...my sa nemozme dohodnut na mene...zeby som navrhla aj ja Nina Klara? 😀 Hmmm...moc sa to nehodi 😅 😀

lasenka
28. apr 2009

nika - Klara je moj favorit medzi dievcenskymi menami 🙂

iinuska
28. apr 2009

lasenka, ja som z troch surodencov, mam dvoch starsich bratov. Tak zeby? 😀 Uvidime. Len ja mam teraz 33, respektive v juni 34, tak uvidime. Mna mala mamina v 38. 😉

nikanika28
28. apr 2009

iinuska, ved sa snazim. Ale ked si spomeniem na tu poslednu sekciu...este teraz sa mi chlpy jezia....Inac, mam presne taky termin ako ty 😉 . Uz mas naplanovay datum?

iinuska
28. apr 2009

nika, ja keby som mala dievcatko,urcite by som dala Ninu.To uz mam vybrate straaasne dlho 🙂

iinuska
28. apr 2009

nika, zajtra mam poradnu, tak som zvedava co mi lekar povie.

henka76
28. apr 2009

tak mi sme tiež mali meno len pre dievčatko 😉 a doteraz sme sa nerozhodli,ale nakoniec to bude Maxim...hoci by som prijala Oliver Maxim 🙂

nikanika28
28. apr 2009

Lasenka, ja by som tiez chcela asi Klaru....len hovorim...nemozme sa stale akosi dohodnut 🙂 . A to nehovorim, ze som asi 7mien uz vylucila - Lea, Lucia, Nikola, Tereza /to chcel mm/, Ema, Simona......a vela vela dalsich 😀 😀

lasenka
28. apr 2009

iinus - ja uz tiez nie som najmladsia, no na tretie sa naozaj chystame coskoro... uz nechcem taky vekovy rozdiel ako budem mat teraz 😉 ja mam 2 sestry a 2 bratov, tak by sa aj nam mohlo postastit dievcatko 🙂

lasenka
28. apr 2009

nika - Klara jednoznacne! 😅

nikanika28
28. apr 2009

Sranda je, ze ked sme cakali maleho, dievcenske meno sme mali dohodnute a nemohli sme sa rozhodnut ake chlapcenske...teraz je to zas naopak....na chalanskom sme sa zhodli hned na zaciatku..... 😀

iinuska
28. apr 2009

Lasenka, tak to do tretice bude Klara 😀

henka76
28. apr 2009

aj my sme veľmi chceli bábiku,ale asi zostaneme pri dvoch chlapcoch...stačí....alebo ma ešte dačo presvedčí??

lasenka
28. apr 2009

iinus - keby som si tym bola na 100% ista, kaslem na 600nedelie a ideme na tooo 😀 😀 😀

atima
28. apr 2009

lasenka druhe by som chcel aaj ja čo najskor, hned ako sa bude dať už nemam najmenej rokov a chcem vidieť ešte nejake to vnuča 😀

iinuska
28. apr 2009

Moj manzelik chcel Mateja, ale potom zasadla rodinna rada a vybrali sme Adama. 🙂 Neviem, ja mam taky pocit, ze tych chlapcenskych nie je az taky vyber ako z tych dievcenskych.

atima
28. apr 2009

no druhe by sme chceli dievčatko, len keby to bolo tak ako povieme, že? 😵

iinuska
28. apr 2009

lasenka, tak to spolu rozbehneme po sestonedeli????A prida sa k nam aj henka 😀 😀 😀

henka76
28. apr 2009

jajaj iinuska 😀 keby mi to zaručili,že ozaj bude baba 😖

lasenka
28. apr 2009

joj baby, no ved keby bola ta istota 😅 ale ja sa potesim aj tretiemu chalanovi... su taki zlati a viac upäti na mamicku ako na otecka 😉

atima - a kedy naozaj planujete druhe?

iinuska
28. apr 2009

No ved to, keby to bolo len tak.Ale ono to asi tak ma byt, ako to priroda zariadi.Hlavne aby boli nasi cmuckovia zdravucki 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre