• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tešíme sa na máj 2009 IV.

iinus, henka - :slight_smile: ste zlateee...
henka - ake meno davate drobcekovi?
28. apr 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inuska prečo sekcia?
28. apr 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iinuska, ani sama neviem, nemam po prvej sekcie moc dobre spomienky...tak ale to asi preto, ze boli komplikacie...neviem...zacinam byt nervozna :confused: :sweat_smile: . Vtedy som mala celkovu narkozu, teraz by som chcela asi spinal....co ty?
Henka, a to moj manzelik by prijal aj tretie, ze to uz musi by dievcatko :grinning:
lasenka ja som vždy chcela Samka ale moj chcel veľmi dceru a kedže bude chlapček tak musim dať aspon meno ktore vybral, akože naplasť nato že nevyšlo jeho želanie. Ján preto že jeho nebohý otec sa volal Ján a chce ako česť na jeho pamiatku. Zomrel ked mal mm 4 roky. :frowning2:
28. apr 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iinus - a kde je problem? :slight_smile: my by sme dievcatko este chceli co najskor :wink:
Hehe,moja tetusa mala dvoch chalanov, v 40-ke sa rozhodli, ze chcu este jedno dieta - teda dievcatko....a cuduj sa svete...dalsi chalan :grinning: :grinning:
atima - ale ved Janik je pekne meno :wink: v nasej rodine uz viac-krat pouzite, preto mame Jakubka :slight_smile:
28. apr 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
atima, maly je stale v priecnej polohe a mam nizko placentu.

nikanika, ja som mala prvu akutnu sekciu po 4 hodinach bolesti v celkovej anesteze. Ja sa nestresujem. Musis byt v podode. Neboj, vsetko dobre dopadne. Teraz budem mat spinal.
28. apr 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Atima, ved dajte dve mena :wink: Samuel Jan. V dnesnej dobe je to normalka. Vidis...my sa nemozme dohodnut na mene...zeby som navrhla aj ja Nina Klara? :grinning: Hmmm...moc sa to nehodi :sweat_smile: :grinning:
28. apr 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika - Klara je moj favorit medzi dievcenskymi menami :slight_smile:
28. apr 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lasenka, ja som z troch surodencov, mam dvoch starsich bratov. Tak zeby? :grinning: Uvidime. Len ja mam teraz 33, respektive v juni 34, tak uvidime. Mna mala mamina v 38. :wink:
28. apr 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iinuska, ved sa snazim. Ale ked si spomeniem na tu poslednu sekciu...este teraz sa mi chlpy jezia....Inac, mam presne taky termin ako ty :wink: . Uz mas naplanovay datum?
28. apr 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika, ja keby som mala dievcatko,urcite by som dala Ninu.To uz mam vybrate straaasne dlho :slight_smile:
28. apr 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika, zajtra mam poradnu, tak som zvedava co mi lekar povie.
28. apr 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi sme tiež mali meno len pre dievčatko :wink: a doteraz sme sa nerozhodli,ale nakoniec to bude Maxim...hoci by som prijala Oliver Maxim :slight_smile:
28. apr 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lasenka, ja by som tiez chcela asi Klaru....len hovorim...nemozme sa stale akosi dohodnut :slight_smile: . A to nehovorim, ze som asi 7mien uz vylucila - Lea, Lucia, Nikola, Tereza /to chcel mm/, Ema, Simona......a vela vela dalsich :grinning: :grinning:
iinus - ja uz tiez nie som najmladsia, no na tretie sa naozaj chystame coskoro... uz nechcem taky vekovy rozdiel ako budem mat teraz :wink: ja mam 2 sestry a 2 bratov, tak by sa aj nam mohlo postastit dievcatko :slight_smile:
nika - Klara jednoznacne! :sweat_smile:
28. apr 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sranda je, ze ked sme cakali maleho, dievcenske meno sme mali dohodnute a nemohli sme sa rozhodnut ake chlapcenske...teraz je to zas naopak....na chalanskom sme sa zhodli hned na zaciatku..... :grinning:
28. apr 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lasenka, tak to do tretice bude Klara :grinning:
28. apr 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme veľmi chceli bábiku,ale asi zostaneme pri dvoch chlapcoch...stačí....alebo ma ešte dačo presvedčí??
28. apr 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iinus - keby som si tym bola na 100% ista, kaslem na 600nedelie a ideme na tooo :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lasenka druhe by som chcel aaj ja čo najskor, hned ako sa bude dať už nemam najmenej rokov a chcem vidieť ešte nejake to vnuča :grinning:
28. apr 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj manzelik chcel Mateja, ale potom zasadla rodinna rada a vybrali sme Adama. :slight_smile: Neviem, ja mam taky pocit, ze tych chlapcenskych nie je az taky vyber ako z tych dievcenskych.
28. apr 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no druhe by sme chceli dievčatko, len keby to bolo tak ako povieme, že? :dizzy_face:
28. apr 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lasenka, tak to spolu rozbehneme po sestonedeli????A prida sa k nam aj henka :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajaj iinuska :grinning: keby mi to zaručili,že ozaj bude baba :confounded:
28. apr 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby, no ved keby bola ta istota :sweat_smile: ale ja sa potesim aj tretiemu chalanovi... su taki zlati a viac upäti na mamicku ako na otecka :wink:

atima - a kedy naozaj planujete druhe?
28. apr 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved to, keby to bolo len tak.Ale ono to asi tak ma byt, ako to priroda zariadi.Hlavne aby boli nasi cmuckovia zdravucki :wink:
28. apr 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok