Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

lasenka
28. apr 2009

iinus - no ked uz mame vacsi vekovy rozdiel, nech bude rovnake pohlavie 😉

iinuska
28. apr 2009

las, jasne. 😉

nikanika28
28. apr 2009

iinuska, Adam je pekne meno..teda az na to, ze je zrovna 24.12. ....Mne uz sa to pomaly krati a meno stale nikde....pri Lukaskovi to tiez tak bolo, doktor volal manzelovi, ze ako sa vlastne maly bude volat 😅 😅

henka76
28. apr 2009

aspoň nemusíme toľko vecí kupovať...aj autíčka sa eešte nájdu 😀

atima
28. apr 2009

lasenka - po roku by sme už chceli druhe, nechcem veľký vekový rozdiel a na druhej strane nechcem nastupiť do roboty a potom zas byť doma 😀

lasenka
28. apr 2009

no hej, zivot s chalanmi je lahsi 😉 co sa tyka aj oblecenia aj hraciek 🙂 ale babu by som brala hned! 😅

iinuska
28. apr 2009

nika, no ved to prave vadi manzelov, ze bude mat meniny na Vianoce. Podla mna to ni je ziaden problem. My na jeho meninky urcite nezabudneme a to je najdolezitejsie. 😉

lasenka
28. apr 2009

atima - ja by som bola totalne happy, keby nam pod vianocnym stromcekom lezal pozitivny tehu test 😅

iinuska
28. apr 2009

Ano, stale hovorim, ze chlapi to maju v zivote lahsie, ale taka mala pomocnicka..... 😀

iinuska
28. apr 2009

lasenka, ja ti to prajem. 😉

atima, tak 2/3 roky su podla mna idealne

lasenka
28. apr 2009

iinus - diiik, si zlataaa 😉

nikanika28
28. apr 2009

inuska - jasne....Ja mam kamosku, co sa narodila na stedry den a dali jej meno EVA 😀 . Tak ta si to odbije vsetko naraz a ma pokoj 😀 😀 😀

iinuska
28. apr 2009

nika, oceni to ked bude starsia. Kolko usetri... 😀 😀

nikanika28
28. apr 2009

😀 😀 😀 Ona ma teraz 35, tak uz jej to je teraz jedno.
Inuska, kolkeho juna mas narodky? Ja 17. Teda nie 17 rokov 😕 😅 😀 , ale 17-teho juna 😀

atima
28. apr 2009

no dobre ja idem na sono a prietoky potom cvičiť tak večer sa ozvem. Papa a pekný den

iinuska
28. apr 2009

nika, ja som sa narodila v piatok 13. 🙂 A som stastny clovek napriek vsetkym poveram... 🙂

atima, tak nech ti vsetko dobre dopadne 😉

nikanika28
28. apr 2009

Inuska, ja som tiez nikdy piatok 13-teho nepovazovala za nestastny, skor naopak. Tak uvidim, ci sa aj mala nenarodi zrovna 13-teho. Ale vobec by som sa nehnevala, keby to bolo ovela ovela skor...teda aspon o tyzden 😅

zuzkad
28. apr 2009

Pekny dnik babulky,

pozeram, ze nasa Danny sa nehlasi...zeby ???? Aj jej to prajem, lebo sa chuda uz nadejne celkom tesila, ze uz uz ...tak by sa aj patrilo, aby porodila 😉 😉 ...ak je niekde v nemocke tak moooc na nu myslime 🙂 🙂

juuuj babulky, ked vas tak citam, vidim, ze sa pekne otvarate a ja nist...stale zastuplovana, to asi pre to, ze som dlho cpala do seba ten magnezium a teraz mi krckok drzi moc pevne po kope...ja len dufam, ze sa zacnem pekne otvarat, aby som dlho nemusela cakat na porod v bolestiach 😝 😝 😝

nikanika28
28. apr 2009

zuzka, Danny asi az poobede, ak si ju tam nenechaju hned.

nikanika28
28. apr 2009

Isla do poradne tusim...

iinuska
28. apr 2009

nika, no ved uvidime, kazdopadne sa nam to uz blizi.Ale ja mam posledne dni taky pocit, ako keby ten cas isiel pomalsie.Asi si este musim vychutnat to brusko. 😉

nikanika28
28. apr 2009

No ja mam pocit, akoby sa to zastavilo....Ja uz si ano to brusko nevychutnavam...vsetko ma boli..nedajboze v noci vstat a ist na vecko...Malinka ma straaasne tlaci 😒 🙂

iinuska
28. apr 2009

zuzka ahoj, neboj drobcek sa zacne pytat von, ked to uzna za vhodne 😀

nika, ja si nemozem stazovat, mne to brusko ani velmi neprekaza. Nemam ho ani take velke. Kamoska mi povedala, ze mam take diskretne brusko 😀

nikanika28
28. apr 2009

Diskretne brusko 😀 😀 😀 😀 To je pekne 😀 . Mne tiez vsetci hovoria, ze mam male brusko...mne sa moc male teda nezda, ale ked si to porovnam s poslednym tehotenstvom....to sa ma kazdy pytal, ci cakam trojicky 😅 😅

iinuska
28. apr 2009

Ono je to individualne. Ale ja som ani pri prvom nemala velke brusko.

nikanika28
28. apr 2009

to ano, ale ja som pri prvom bola ozaj slonica....to bolo hrozne...a drzalo sa to namne do teraz..teda to som pred otehotnenim schudla 15kg za posledneho polroka. Tak som zvedava, ako to pojde teraz dolu

sssimi
28. apr 2009

Babulky ja som si tak dnes pozerala bruško a už mám pupok zarovno kožou 😀 😀 😀 Je to smiešne. Veľké brucho a v strede špirálka 😀

henka76
28. apr 2009

sssimi-ja mám pupok takýýýý velikýýýý 😀 😀 že mi vytrča von 😀

nikanika28
28. apr 2009

ssimi, mne uz pupok pomaly vykuka a nie ze zarovno kozou 😀 😀 😀

sssimi
28. apr 2009

Ale ja som mala pred tehu totálnu dieru, tak ja by som musela čakať minimálne 3ičky aby mi pupok vytlačilo 😀 ....
Teraz je to také smiešne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre