Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kosska3003
28. apr 2009

dupinka aj myslim na bambi keby aj ta moja isla tak ako u nej ze sa vecer ohlasi sa smejem ze ak vyhrame v hokeji dneska tak potom mozem ist
atima diky hned by som sla ked viem ze zajtra idem do nemocky

mystery7
28. apr 2009

bambi to mala super rychle, sa mi zda 🙂 snad budeme mat vsetky take stastie 😉

kosska3003
28. apr 2009

sssimi ved to keby som vedela ale neviem doparoma dr nevravela a ja som sa jej nepytala koza uvidim co poviedia zajtra ale dufam ze hej

sssimi
28. apr 2009

Kosska keby mal tvoj pôrod záležať na tom či dnes vyhráme, tak nám chúďatko nikdy neporodíš. Dnes to bude debakel....

kosska3003
28. apr 2009

no ved vravim ze sa smejem na tom ze ked vyhrame porodim

sssimi
28. apr 2009

Mys Bambi si to veru zaslúžila.... Chúďa to mala podľa mňa najťažšie...

mystery7
28. apr 2009

koska: ja to dnes tipujem na 5:1 pre kanadu 😝
simi: jasne, suhlasm, ale aj nam by to dobre padlo 😉

kosska3003
28. apr 2009

mystery no ja som zvedava budem skakat pri nom 🙂

mystery7
28. apr 2009

ja to zacnem pozerat ale ked budu slabo hrat tak na nich kaslem. ved nasi hraju nejako lemravo

kosska3003
28. apr 2009

mystery no uz to neni ako to bolo pred 7 rokmi ked sme boli zlaty

sssimi
28. apr 2009

Kosska skús hlasné povzbudzovanie... Spolu s tým pohupovaním na fit lopte možno Mariku vyburcuješ a rozhodne sa ísť von 😉

Mys to tým naším ešte celkom veríš.... 😉 ...ale nie, snáď to horšie nebude 😀

kosska3003
28. apr 2009

ssssimi ja uz skacem ako debo uz ma aj rit z toho boli ale vydrzim porod bude horsi 🙂

sssimi
28. apr 2009

Kosska veď teraz tam tuším nie je ani plovica hráčov čo hrali pre 7mimi rokmi.... Strašne tam chýbajú....

zuzkaprofant
28. apr 2009

jeeeeeeeeeeeeej dalsie babatko je na svete 😉

kosska3003
28. apr 2009

sssimi no uz nie isli do dochodku asi neviem ja si to pamatam lebo vtedy sme sa akurat zoznamili z mm ked sme boli zlaty

sssimi
28. apr 2009

Kosska striedaj to s chodením, aby si nemala modriny na riti, lebo si budú potom doktori myslieť, že ťa muž doma po holej bije...

monkap
28. apr 2009

super danny, gratulujeeem 😵

ssimi: neviem ci podrastlo, naposledy ho merali pred tyzdnom - to malo 2970g +/- zhruba 450g odchylka ...

spominate porod bambi ... nebola som tu, aky ho mala??

kosska3003
28. apr 2009

sssimi na tej mojej sadielkovej riti asi sa bude dat tazko spravit modrina ved budem chodit na wcko

sssimi
28. apr 2009

Kosska my sme sa tiež v ten rok zoznámili, ale až v novembri 🙂

A že by už boli na dôchodku? Veď všetci ešte aktívne hrajú, nie?

mystery7
28. apr 2009

ti nasi povodni boli super tim, odvtedy sa vobec nestretli, prednejsia im bola NHL 😒

monkap
28. apr 2009

ja zacnem cez vikend asi tiez cosi vymyslat s urychlovanim porodu ... min. prechadzky, schody ... bo nechcem ist uz lezat ani vyvolavany porod 😝

sirinka
28. apr 2009

monkap mala planovany cisarsky na pon. rano a v noci jej odtiekla plodovka, tak robili sekciu rychlo v noci...

kosska3003
28. apr 2009

monka mala ist rano do nemocky na sono a chytilo ju to v noci jej odtiekla voda tak mala sa vypytala sama
sssimi no my sme sa 10 maja a ja neviem ci hraju vobec aĺe isto niaky

sssimi
28. apr 2009

Monkap Bambi mala mať v pondelok o 7mej CS, ale o 1nej v noci jej praskla voda, manžel ju zaiezol do pôrodnice a Dominika o 4 hodine plakala na celú pôrodnicu 🙂

sirinka
28. apr 2009

co sa tyka hokeju... keby mali moznost hrat hokej naozajstne talenty, vyzeralo by to inac, bohuzial dnes si mozu dovolit treningy a vsetko okolo uz iba ti bohatsi a od toho sa odvijaju aj mlade talenty v nasich sportovych kluboch...

kosska3003
28. apr 2009

mys jasne ze im je nhl prednejsia prachy su prachy 🙂

monkap
28. apr 2009

vsestky tri ste naraz odpisali ... dik 😵 ale mala nakoniec sekciu ci rodila normalne??

dobre, ze ste pripomenuli tu plodovu vodu ... dnes musim dat cosi pod plachtu, keby nahodou 😝

sirinka
28. apr 2009

ale ved sa nemozeme spoliehat na starych hokejistov z NHL...treba vychovat mladych...

kosska3003
28. apr 2009

mala cisarsky ja mam tu podlozku pod sebou pod chyrych

sssimi
28. apr 2009

Ja túto zostavu ani nepoznám... 😅

Kosska my sme sa spoznali začiatko novembra, ale chodiť sme začali spolu až 15. februára...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre