Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mystery7
28. apr 2009

ani ja sa este neotvaram, ale tie kontrakcie ma dost nastrasili

kosska3003
28. apr 2009

mys to ti mozno trosku stvrdlo brusko a niekedy si tam neviem najst polohu aj z toho to moze byt aj napriklad dneska ma volala ale videla ze som akurat vysla pesi na to 4 poschodie tak mi sestricka povedala ze nech si este posedim lebo bude zly vysledok

mystery7
28. apr 2009

no, snad to bude zajtra ok ☹ ale vies, moj prvy monitor a hned taky blby 😒

kosska3003
28. apr 2009

a mas vypnuty telefon ked si tam lebo aj ten ze robi zle na monitor

mystery7
28. apr 2009

tasku som nemala ani pri sebe, ale zajtra ho vypnem, vdaka za tip 😉

mystery7
28. apr 2009

kym som tam potom sedela po injekcii tak dobehl ajedn atehotna, ze ide rodit. hned ju brali 🙂

kosska3003
28. apr 2009

no lebo to mi vzdy povie sestricka ze vypnut mobil lebo to zle robi

kosska3003
28. apr 2009

no dufam ze aj ja tak dojdem zajtra uz s kontrakciami a hned aj na sal

mystery7
28. apr 2009

budem na teba mysliet 😉 prajem ti to 😉

kosska3003
28. apr 2009

mystery diky moc uz nech to mam za sebou

monkap
28. apr 2009

kosska: drzim palce, nech ides zajtra hned na stvrte poschodie .. alebo uz aj dnes 😵

mystery7
28. apr 2009

hlavne rychlo rychlo 😉 ved uvidime, potom si budeme hovorit zazitky.
ja som dnes bola na poradni s mm, lebo sama by som nedosla, tak ma cakal hodinu v cakarni. potom mi hovoril, z evedla neho sedeli 2 skusene mamicky a vymienali si zazitky z porodov, vraj skoro odpadol 🙂 ked to pocuval

kosska3003
28. apr 2009

monka diky dufam ze uz na 4 na prve ee tam radsej nie ale uvidim
akurat som kukala kodade do albumu uz je tam aj danny ako mamina zapisana tak zatial je dominik najtahsie a najdlhsie babo a uz su zase chlapci v prevahe tak marika pod uz vonku nech to vyrovname 🙂

sirinka
28. apr 2009

mys tych kontrakcii sa neboj, pokial ich ty nejako zvlast nepocitujes a iba na monitore su vidiet to je dobre znamenie, ze maternica nespi, ale sa poctivo pripravuje 😉

kackabrcka
28. apr 2009

baby ja nemam nijake kontrakcie iba raz som mala poslickov.. zajtra mam poradnu tak som zvedava.. inak tehu plavanie bolo super 😵

mystery7
28. apr 2009

siri: vdaka za povzbudenie 😉 ja som len zaciatocnik, mne hocico vystrasi 😅

sirinka
28. apr 2009

ja mam na ctg stale kontrakcie...pri klare boli brutalne, ako yvsoke tatry, teraz to bolo trosku kludnejsie, ale aj tak mi tam dr. napisal reaktivny uts....

sirinka
28. apr 2009

mys inac mne napr vadi aj ta poloha s vystretymi nohami, co on po mne chce...v nemocnici som mohla lezat kludne aj na boku, ale on chce nachrbte s vystretymi nohami...no a to mi nerobi dobre...

sssimi
28. apr 2009

Kosska veru na žiadnom monitore som ešte nebola a doki dobre vie, že v pondelok mám termín, ale šak čo už...

Ja ten hokej vidím dnes tak na 8:0 😀 Fain nám dávajuuuuuu....

A Kosska neboj. Bolesti mi ustali, takže Sarah ťa snáď neobehne 😉

mystery7
28. apr 2009

ja som tam dnes skoro zaspala ale potom ma strasne bolela kostrc. na chrbte sa mi tiez zle lezi

sirinka
28. apr 2009

mys veru...moj doki ma rovno nad hlavou namontovany na stropny reproduktor a pusta tam taku pohodovu hudbu...som ten reprak hypnotizovala.... 😝

nikanika28
28. apr 2009

aahojte, baby ja si to uz vobec nepametam..pri monitore treba lezat na chrbe? Ja len preto sa pytam, pretoze som minule skoro odpadla po leziacky, ked som bola na sone. Lezala som nachrbte a prislo mi strasne zle, hucanie v usiach, tma pred ocami..no hruza 😅 . Teraz vo stvrtok by som mala ist na monitor..tak som zvedava..

sssimi
28. apr 2009

Siri mne spomínala sestrička mojej doky, že keď bola na školeni v BA, že pri pôrode tam púšťali ženám hudbu. Mohli si aj vlasné CD doniesť... No a mi tu toť 150km od BA a tu sú ešte nejaký zaostalci...

nikanika28
28. apr 2009

NO, hokej nesklamal...presne som cakala takyto nastup... 😀 😀

zuzkad
28. apr 2009

pekny vecer tehulky a maminy 😅 😅 😅

danny gratulujem ti mooooc k malemu a Dominika vitam na svete, nech ste zdravucky 😉 😉 😉 ja som bosorka, ja som uz vcera vedela, ze dannynka pojde 😉 😉 😉

kosska ty budes mamina tiez coskoro...zajtra maximalne pozajtra nam pride sprava od teba 😉 😉 😉 😉 citim to v kostiach 🙂 🙂 🙂

sssimi ja hokej ani nepozeram, lebo nemam nervy pozerat na tu slabotu ☹ ☹ ☹ to by som sa len jedovala...radsej si pustim romantikus film a je to 🙂 🙂 🙂

mne sa zmenil plan do poradne idem uz zajtra, nakolko moja doki nebude vo stvrtok v praci, tak mi volala, ze mam prist uz zajtra a pozrie mi hned aj sono...tak babulky myslite na nas pls, aby bolo vsetko ako ma 😉 😉 ...bambi uz nedobehnem v nemocke, lebo coskoro pojde domov, ale asi ju budem striedat 🙂 🙂 🙂 ...podobne ako u sssimi aj u nas prorokuju cela rodinka, ze tento vikend porodim, tak uvidime...mozno to tak naouaj aj bude 🙂 🙂

sssimi
28. apr 2009

Nika tak to sme dve 😀

sirinka
28. apr 2009

nika asi ti tlacilo babo na brusnu aortu...to je nebezpecne, vtedy treba hned zmenit polohu, ak by si este mala take pocity bez ohladu na to, co ti budu robit

sssimi hej, mozno pustaju, ale podla zelania dr. a nie rodicky...ja som nic take neregistrovala pri porode...

sirinka
28. apr 2009

zuzkad no tak snad na sviatok prace...ze sa pri tom mozno az tak nenarobis 😀

ja mam poradnu vo stvrtok o stvrtej...teraz uz pravidelne kazdy stvrtok az do porodu...

sssimi
28. apr 2009

Zuzkad budem na Vás myslieť.... Možno pôjdeme my dve naraz... Mama už aj dnes vysvetľovala Sárke, že ešte 2 dni a môže ísť 🙂

sirinka
28. apr 2009

inac mate niektora z vas kontakt z nejakou dulou? okrem zuzky profant?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre