Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

bambi7
7. apr 2009

zuzkad aj si kupovala tie jednorazove nohavicky Msietkove ci ake? a kolko

tanulik21
7. apr 2009

ahoj Bambi,

aj ja som tak pobalena - do dvoch tasiek, celkom prakticke sa mi to zdalo, a hlavne, ze nemusim polku veci vytahovat kym nieco najdem (aj sietkovane nohavicky pobalene, kupila som v lekarni)

tanulik21
7. apr 2009

no som sa zase trafila, ze tu nik nie je 😒 ?
........tak idem dospavat noc 😉 dobruuuuuuuuuuuu 😀

zuzkad
7. apr 2009

uz som tu len moj psik sa mooc pytal von tak som vybehla na kratku prechadzku...boli sme svokru odprevadit k zastavke a hned som aj vencila 😉 😉

bambi ja mam tie sietkove nohavicky...tusim 4ks...to len ked pride navsteva si ich dam...podla mna mi budu stacit 😉 😉
bolenie bruska mam kazdy den...aj som upozornila doky, ze mam pocit niekedy, ze su to uz kontrakcie..ale ukludnila ma, ze tie bolesti su v poriadku...lebo sa tam dole vseetko pripravuje na porod, preto to pichanie, vztahy ..ale ta bolest je neprijemna ja viem ☹ ☹

to o dvoch taskach som aj ja citala..lenze ja mam len velke tasky a nechcem ist s dvoma mega taskami...ja budem mat jednu velku a hned na vrchu budem ma v igelitke veci k porodu, to len rozipsujem a vyberiem ostatne bude aj tak staaale pri mne....ciez kaslem na to 🙂 🙂

mystery7
7. apr 2009

ja som uz tu 🙂

mystery7
7. apr 2009

kde ste vsetky zmizli??

sssimi
7. apr 2009

No ja som sa pre dnes doučila... Už som z toho zmätená... Je toho stráááášne moc na môj malinký mozog... Mám prečítaných tak 150strán a pamätám si možno tak posledných 5 ☹ ... Takto o týždeň to bude zaujímavé 😕

sirinka
7. apr 2009

ahojte kocky...ja som bola pobalena do dvoch tasiek aj pri prvom porode a aj teraz sa tak zbalim...je to fakt prakticke.

mystery7
7. apr 2009

a to jednu tasku mas pri sebe a kde mas tu druhu?
ja som v tomto nedoverciva. nechcela by som dopadnut tak, ze si veci necham niekde bez dohladu a uz ich viacej ani neuvidim

sirinka
7. apr 2009

mys doma...tu mi prinesie mm az po porode..prave preto, ze clovek sice planuje, aj moj mal byt cely porod so mnou a nakoniec bol iba vo finale...a tasky nahadzane na jednej kope, co tam nebolo miesta a potom nevedeli najst papuce a pod veci...ja som mala maly rupsacik a bez starosti...

mystery7
7. apr 2009

no ja som zvedava ako sa mi podari pobalit
dam si na tasku taku menovku ako som pouzivala do lietadla 😀 😀

kvetinkaaa
7. apr 2009

ahojte! ja mam tiez dve tasky ale tak ze mimi taska a moja taska. tak asi to idem prebalit podla toho čo pisete a to som bola v tom ze ako to mam dobre 😉

kvetinkaaa
7. apr 2009

mne uz chyba iba skrupinka, latkove plienky (dnes si pre ne idem) a podprsenky na kojenie (aj tei dufam budem mat dnes). a som hotova. len este som dnes pozerala ze by som mala mat aj teplomer, to u nas chcu, ale neviem aky, či mimi alebo pre mna. aj jedno aj druhe sa mi zda blbost.

mystery7
7. apr 2009

tazko vopred povedat kto je dobre pobaleny a kto nie, to zistime az na "mieste cinu" 😀

kvetinkaaa
7. apr 2009

baby este sa spytam asi aj somarinu,ale predsa, ake mate na to nazory.
na tych mimi vecičkach ste davali preč vysačky? lebo neviem čo spravit. niečo som kupovala aj od kamosky a ta to tam mala vobec to nestrihlaa. na kabatikoch by mi to nevadilo,alebo dupkach ale take čo bude mat babo na teličku ako body sa bojim aby to neskriabalo a tak. len potom budem mat v tom zase bordel aka to je velkost 😠

dufam ze tu niekto je a napise, lebo ja tu nemam uz vobec stastie na nikoho 😒

kvetinkaaa
7. apr 2009

mystery no to je pravda ale keby vies aka som bola spokojna a teraz mi len sanka padla 😀 ale ako dobre ze sa mame s kym poradit, včera som bola s kamoskou a vravim ze ako dobre ze je ten internet...

mystery7
7. apr 2009

kvetinka, ja urcite postriham visacky prec. mna samu skriabu na obleceni tak, ze mam chrasty z nich, takze nebudem ani maleho trapit. co s atyka velkosti... ked mu to bude male, tak mu to uz nebudem obliekat 😉 😀

internet je super vec 😉
ja sa pobalim do jednej strenej tasky a uvidime co bude dalej. dufam, ze mi to tam vojde 😀

mna by skor zaujimalo co budete mat oblecene pocas porodu?? mam nejake nove pyzama ale nechcem ich pouzit na porod. co vy na to?

sirinka
7. apr 2009

kvetinkaaa ja som nestrihala nic... kam si ides po tie plienky?
ten teplomer je mysleny urcite pre teba

mys pocas porodu erarnu koselu...na 100%

kvetinkaaa
7. apr 2009

mystery aj ja si myslim ze to treba postrihat, aspon na tych vecickach čo su priamo na holom teličku.
len si to budem chciet odlozit pre druhe, tak hadam sa v tom potom vyznam 🙂

mys ja som si na zbalenie zobrala taku mensiu tasku,dala som tam zupan a dve balenie vloziek a bola skoro plna 🙂 takze som to prelozila do velkej cestovnej,je takmer plna a tu mensiu mam mimi. asi to tak necham akurat ako pisali baby, do igelitky si dam vo velkej taske zvlast veci k porodu.

no neviem veru čo si oblečiem....ale asi nejake stare vacsie tričko. akurat kukam na to čo mam teraz na sebe, aj je take dlhsie 😉 ....akurat ze to je draheho firemne, sranda, aj reklamu mu spravim nie 😀

mystery7
7. apr 2009

siri: myslis ze to vsade davaju?

mystery7
7. apr 2009

lebo ja by som chcela aby mi dali male na prsia po porode, mal by sa skusit prisat, vraj to pomaha spusteniu mlieka. tak tricko neviem ci bude vhodne. musim s aeste vsetko popytat v nemocke na dalsom monitore 😅

kvetinkaaa
7. apr 2009

sirinka
to idem za kamoskou, pre latkove. ona bola dnes na nozicky s malou a uz ich nepotrebuje. ma take čo len vyprala a vyzehlila tak si od nej kupim. ak su teda v dobrom stave čo určite su.
a načo mi je teploemr v nemocnici nechapem 🙂 mam taky digitalny pre malu, myslis ze ten mam zobrat? alebo klasika ortutovy, ale ten sa uz asi nesmie pouzivat sa mi zda...

a erarna kosela? to u nas v nemocke bohuzial nepoznaju...

kvetinkaaa
7. apr 2009

mys ty uz chodis na poradnu do nemocky? ja som objednana o tydzen v stredu ale stale k svojmu na polikliniku..

mystery7
7. apr 2009

ja nie som spokojna s mojou dokinou, tak som otravovala vybranu dr. z nemocnice, a uz som tam aj bola 1x na monitor 😉

sirinka
7. apr 2009

to nemyslite vazne, ze nedaju...a ked ta chyti porod na ulici a nic so sebou nemas??? tak co, budes rodit naha??? treba byt razny a erarnu si vypytat...
kvetinkaaa v nemocniciach sa pouzivaju takmer vylucne ortutove...co myslis, za co by nakupili digitalne 😉

mys ak budes rodit v BFH urcite ti malu daju na prsnik...aj tak si o tom co najviac prestuduj, lebo mne ju tam len tak ledabolo prilozili...aby sa nepovedalo a ak by nahodou nie, treba kricat a dozadovat sa toho...prve prilozenie hned po porode je jedna z NAJdolezitejsich veci...a neboj sa, aj keby si mala tricko, tak ti ho celkom vyhrnu, len si nedavajte podprdu.

kvetinkaaa
7. apr 2009

ja som myslela ze posl.mesiac sa chodi uz do nemocky, niekto to tak pisal, ale neviem to mozno niekde v blave, nie v nasej metropole 😀

sirinka ja som sa pytala na tu koselu a ze treba mat svoju, vraj maju ale take 100ročne dotrhane skarede ze fakt neodporuča,povedala mi sestrička. ze proste nedavaju,ani sa o to nestaraju.

tie teplomery mas pravdu 🙂 ale nechapem načo nosit drevo do hory 🙂

a čo sa tyka prveho priloženia, juj siri a kde čo nastudovat??

iank mam nove foto brušina

mystery7
7. apr 2009

siri: ja viem, ze to prilozenie je dolezite, preto by osm ho aj hned chcela a myslim, ze moja nemocka je BFH.
Ja by som chcela len aby mi maleho vzali na zmeranie, skontrolovanie a nech mi ho daju hned na hrud. Nech si ho tam mozem potom nechat co najdlhsie.

kveti: citala som o otm na nete, skus viacej pohladat

inac ja urcite budem musiet mat podprdu, lebo by sa mi prsia rozutekali 😅 ale dam si taku na kojenie, aby sa dala rozopnut 😉

sirinka
7. apr 2009

kvetinkaaa no na porod ani insiu netreba 😉 hned po porode mi dali cistu, lebo bola komplet spotena, krvava a navyse ako mi sestricka tlacila na brucho ked ja som nevladala, tak mi nad bruchom tu koselu tak zatiahla, ze s nejakou klasickou by to iste neslo...nechapem ale, ako moze byt nemocnica bez nemocnicnej bielizne...to jefakt nad moje zmysly.... 😝
http://sites.google.com/site/vasamamila/Home/po...
tu mas nieco o dojceni a ked si prestudujes tuto stranku, budes vediet vsetko o dojceni co treba 😉

bambi7
7. apr 2009

co preberate?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre