• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tešíme sa na máj 2009 IV.

Simi, aj ja na vás a hoci som sa nehlásila, chodím si do Dadinho albumu pozerať nové májové prírastky. :wink:
29. apr 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte co porabate u mna bola hebame napichala ma zase ihlickami a dako ma zacalo bolet brusko a krize a stvrdlo brusko snad to pomohlo, musim sledovat............xixixii...........co mate dnes naobedik ja len jogurtik a conflexy dietku nahadzujeme
29. apr 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klomi Všetko najlepšie k menikám Leuške... Prvé "májovčatko" má meninky ak sa nemýlim... Hlavne nech je zdravučká a rastie do krásy :wink:

Mirka aspoň tak :slight_smile: ... Sme sa pekne rozbehli čo?! :grinning:
29. apr 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi a čo ti povedala na to, že ti je zle od žalúdka?

Ja idem obedovať.
29. apr 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic na to ze to je tak pred porodom a moze to byt spocasia bood drazu sa vbelmi ochladilo a ze aj maly moze mi kopkat , ved uvidime

dobru chut
29. apr 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi, to áno, prekvapilo ma, koľko "májovčatiek" je už na svete.
29. apr 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No už som aj napapkaná... Ak máte rady guláš-taký s knedlou mám perfektný rýchli recept... Len namiešate ingrediencie a capnete to na 1,5hod do trúby-nemieša sa, nič sa nedolieva a je to fantastiskééééé...

POTŘEBNÉ PŘÍSADY

Tento receptik som našla na nete a trošku som si ho aj upravila.
1 kg bravčového pliecka, 3 väčšie cibule, 5 strúčikov cesnaku, 2ČL guláš. korenia, 3ČL sl. papriky, 3PL solamylu, soľ, korenie, feferonka, 2-3PL plnotuč. horčice, cesnakovy prašok, 2 kocky masoxu alebo gulašového bujónu, 1l vody.

Príloha: knedlík, halušky alebo ako ja chlieb :o))

POSTUP PŘÍPRAVY

Cibuľu, cesnak a mäso si nakrájame a všetko premiešame s ingredienciami. Kocky masoxu rozpustíme v malom množstve teplej vody a doplníme ho do množstva 1l, ktorým zalejeme premiešane mäso. Všetko dáme do pekáča a prikryjeme alobalom alebo do sklenej (simaxovej) misy. Pečieme 1,5 hodiny pri 250 stupňoch. Po celý čas pečenia nedolievame vodu, nemiešame a nedaváme dolu alobal alebo vrchnák z misy.
29. apr 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
vsetky oddychujete po obede??
29. apr 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Konečne mám hotové palacinky tak sa práve napchávam mňam :wink:
29. apr 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...ja som mala vyprazany karfiol...je nieco nove? :slight_smile:
29. apr 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ssimi dakujeme.Ano naša Leuška ma prve meninky :dizzy_face: .

Chcela som aj pridat nejake foto do albumu, ale nejako mi to nejde :angry:
Ozaj, gratulko dannynke ...
29. apr 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sssimi- vyskúšam tvoj recept mám rada recepty takého to typu- bez veľkej práce :grinning:
...ja som už tiež po obede a obednej sieste...a rozmýšľam aký koláčik upečiem večer...
29. apr 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka_mt vacsinou kazdy Korinko no ja ho volam šmoulíček a ocko šermiarik :grinning:
29. apr 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri: akurat mam v ruke nove mama a ja ... a co to nevidim??????? :fearful: :fearful: krasna tehulka :wink:
29. apr 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja som prisla prave z poradne ze som na 1,5cm otvorena a ze ak do pondelka nic tak zase pondelok poradna.. mame okolo 3150g tak sa vytesujem a tesim :slight_smile:
a zaroven rozculujem ked som nebola doma bola tu svokra a jej pes :angry: a zase mozem vysavat hlavne ze vcera som upratovala :angry: :confounded:
siri: som si ho listovala v posteli a ked som ta zbadala, nedalo mi to a hned som vyskocila ti napisat :dizzy_face:
monkap fakt? uz je? no musim ist kuknut do schranky... :grinning:
29. apr 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri, dnes mi prislo ... si naozaj krasna maminka
29. apr 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kackabrcka možno do pondelka porodíš...vyzerá to u teba veľmi slubne :wink:
monkap kto je v mama a ja?
29. apr 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinaxyz no uvidime hlavne ze ja som mala iba jednych poslickov :unamused: takze to otvaranie zatial necitila som nic.. no som zvedava do kedy vydrzim kinderkovat :slight_smile:
29. apr 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéééj, Dualcore, to je zlaté :slight_smile:

Monka, Mama a ja ti prišlo ako predplatiteľke? Čakala som, že príde vo štvrtok?
29. apr 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkap tak ma uz aj ja...diky za pochvalu...aj ja som s tymi fotkami spokojna... :grinning: vidim ich prvy krat...skoda, ze realita je trosku menej prifarbena :sweat_smile:
29. apr 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina: sirinka
mirka_mt: neviem kedy prislo, bo som bola v nemocnici a neviem kedy mm naposledy vyberal schranku, ale ja som ho tam nasla dnes ...
29. apr 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kackabrcka: to je super, ze si na 1,5cm otvorena a nevies o tom ... ja som si to pri patkovi vsetko odtrpela :confounded:
29. apr 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siri: nebud skromna, ved na tebe ani nemali co moc menit ... ked raz dobre vyzeras, no mozes ty za to?? :wink:
29. apr 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pojdem si dnes kupiť ten časopis na ktotej strane mám hladať?
29. apr 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkap - no ked to takto pojde dalej ze nic necitim zatial tak bude vytesena :grinning: aj ked viem ze tie "hlavne" kontrakcie urcite citit budem.. takze si mala bolesti a velke?
29. apr 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkap jaj dakujem za komplimenty...ja len kazdy den musim zatierat kruhy pod ocami...inac ok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monka, a už si v poriadku? Čo ti bolo, ked si musela ísť do nemocnice?
29. apr 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky
29. apr 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok